Juventus - prasa(dodatki,naklejki,plakaty,artykuly itp.)

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2005, 12:10

Mysle ze taki temat przydalby sie na tym forum.

Propozycja jest taka zeby w tym miejscu wpisywac roznego rodzaju materialy o Juve pojawiajace sie w prasie.Osobiscie przykladowo nie kupuje roznego Bravosportów,rzadko kiedy zwracam na to uwage i czesto zdarza mi sie przegapic jakis ciekawy plakacik.Dlatego jesli wypatrzycie cos ciekawego w prasie wpisujcie ponizej wg schematu:

TYTUL GAZETY/CZASOPISMA - DATA/nr(mniej wiecej) - CO(plakat,naklejka itd) no i mozna jeszce na koncu podac cene.

Ponizej mozecie dodac swoj komentarz na temat jakosci plakatu,rzetelnosci artykulu itp.


----! ! !----
Posty typu: "Dzieki za info","bajerancki ten plakacik" itp nie beda tu mile widziane i mam nadzieje ze moderatorzy zadbaja aby nie zagrzaly tu dlugo miejsca.
-------------



No to zaczne:

BRAVO SPORT - aktualny nr,bodajze z 7.06 - plakat Trezeguet + maly artykulik o Scudetto nr28 - cena to okolo 2,50zl

Plakat jest ok ,o ile sie nie myle pokazuje Treze po zdobyciu bramki na SanSiro.
Artykulik na poziomie...BRAVOSport 8) czyli: 0 konkretow,max.paplaniny w stylu "dla Juve Scudetto to normalka..blablaabla.." . 9 latkom sie spodoba :wink:


--------------------------------
EDIT:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Jak mogłeś nie poznać Delle Alpi w tle:>? :-D pustego na dodatek :wink: :) To jest radość Treze po 1 golu w 2 kolejce Serie A, przeciwko Atalancie 8)
No coz..przyznam ze sie nie przygladalem dokladnie(tylko w sklepie przez chwile mialem gazete w rekach).

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Dobry temat white_wolv'ie :-D
Wreszcie udalo Ci sie poprawnie napiac mojego nicka(sciagales? :P).. :)
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2005, 15:29 przez white_wolv, łącznie zmieniany 2 razy.


[Nevermind]

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2005
Posty: 47
Rejestracja: 30 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2005, 12:59

Piłka Nożna Rok 2005, nr22, artykuł o zdobyciu Scudetto, "Biało-czarni w kolorze", jest na stronie JP, pod tym samym tytulem. Opisuje sezon 2004/2005 krok po kroku. Podany sklad Juventusu i "Juventusu w pigułce" czyli co Juve zdobylo i kiedy.

Ogolnie artykul bardzo dobry. W nr 24 albo 25, powinien byc plakat A4 z zawodnikami Juve.

PS. Nic nie przebije jakiegos starego nr Giga sportu (co prawda gazeta do WC) w ktorym dali plakat z 11 Juve (2002/2003) 50 cm na 100 cm, do dzis wisi na scianie 8)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2005, 14:53

white_wolv pisze:Mysle ze taki temat przydalby sie na tym forum.
Oj przyda przyda! Kiedyś powstał trochę podobny ale zanikł. A taki sam miałem założyć, to dobra sprawa!
white_wolv pisze:----! ! !----
Posty typu: "Dzieki za info","bajerancki ten plakacik" itp nie beda tu mile widziane i mam nadzieje ze moderatorzy zadbaja aby nie zagrzaly tu dlugo miejsca.
Zadbamy zadbamy :twisted:
white_wolv pisze:Plakat jest ok ,o ile sie nie myle pokazuje Treze po zdobyciu bramki na SanSiro.
Mylisz :D Jak mogłeś nie poznać Delle Alpi w tle:>? :-D pustego na dodatek :wink: :) To jest radość Treze po 1 golu w 2 kolejce Serie A, przeciwko Atalancie 8) Tak sie składa, że znalazłem w necie tą samą fotkę. Oto ona: Trezeguet

Koledzy już uaktualnili info. Powiem, że zawsze zaglądam do sklepu jak jest jakaś nowa gazeta, nic mi nie może umknąć 8) Nawet w szmatławcu, cóż, treść sie nie liczy, fajne plakaty mają i zdjecia, w innych gazetach to cieżko a wycinek z nasyzm piłkarzem, tylko pn tyg. jakis ciekawy artkuł da. A Giga Sport i pn plus zeszły całkowicie na dziady.

Dobry temat white_wolv'ie :-D


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2005, 09:32

W Dzienniku Polskim z dnia 24.06 w dodatku "Dziennik Sportowy"umieszczono dosyc pokaznych rozmiarow artykul pt."Stary,potezny Juventus".Cena gazety to ok.1,50zl
Artykul na bardzo dobrym poziomie.Przybliza on historie i sylwetke Starej Damy.Mysle ze jesli macie jeszcze mozliwosc "dorwania" wczorajszego DzPolskiego to nie ma co sie zastanawiac.Dla tych co takiej opcji nie maja zamieszczam skan artykulu.
>>>SKANY<<<

W aktualnym nrze BravoSport znajduje sie plakat Ibrahimovica oraz jakis kolorowy,wesoly i bezwartosciowy "artykul" n/t DelPiero - cena to 2,80zl
Niestety nic nie moge powiedziec ani o plakacie ani artykule gdyz do w/w nru BravoSport jest dolaczone Frisbee i gazetki sa zafoliowane co uniemozliwia ich obejrzenie w sklepie.Ale plakat Zlatana raczej skusi mnie do kupienia jej "w ciemno"

---------------
EDIT:
Asta#8 - dzieki za info,zaoszczedzone pieniadze zainwestuje w browarka..Twoje zdrowie ! 8)
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2005, 12:00 przez white_wolv, łącznie zmieniany 1 raz.


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2005, 11:52

white_wolv pisze:W Dzienniku Polskim z dnia 24.06 w dodatku "Dziennik Sportowy"umieszczono dosyc pokaznych rozmiarow artykul pt."Stary,potezny Juventus".Cena gazety to ok.1,50zl
Artykul na bardzo dobrym poziomie.Przybliza on historie i sylwetke Starej Damy.Mysle ze jesli macie jeszcze mozliwosc "dorwania" wczorajszego DzPolskiego to nie ma co sie zastanawiac.Dla tych co takiej opcji nie maja zamieszczam skan artykulu.
>>>SKANY<<<

W aktualnym nrze BravoSport znajduje sie plakat Ibrahimovica oraz jakis kolorowy,wesoly i bezwartosciowy "artykul" n/t DelPiero - cena to 2,80zl
Niestety nic nie moge powiedziec ani o plakacie ani artykule gdyz do w/w nru BravoSport jest dolaczone Frisbee i gazetki sa zafoliowane co uniemozliwia ich obejrzenie w sklepie.Ale plakat Zlatana raczej skusi mnie do kupienia jej "w ciemno"
Plakat Zlatana jest bez sensu, bo na jednym plakacie jest: Szewcznko, Totti, Adriano i Zlatan. :/ Raczej żaden fan Juve, nie wywiesi sobie plakatu Tottiego ani Szewczenko. BEZ SENSU. :doh: Co do artykułu, piszą w stylu BS. W skrócie: Nic się z tego nie dowiesz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2005, 23:00

white_wolv pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Jak mogłeś nie poznać Delle Alpi w tle:>? :-D pustego na dodatek :wink: :) To jest radość Treze po 1 golu w 2 kolejce Serie A, przeciwko Atalancie 8)
No coz..przyznam ze sie nie przygladalem dokladnie(tylko w sklepie przez chwile mialem gazete w rekach).
Oczywiście :wink:

white_wolv pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Dobry temat white_wolv'ie :-D
Wreszcie udalo Ci sie poprawnie napiac mojego nicka(sciagales? :P).. :)
Jak mawiają, człowiek uczy się na błedach a nauka nie pójdzie w las :-D
Asta#8 pisze:
white_wolv pisze:W Dzienniku Polskim z dnia 24.06 w dodatku "Dziennik Sportowy"umieszczono dosyc pokaznych rozmiarow artykul pt."Stary,potezny Juventus".Cena gazety to ok.1,50zl
Artykul na bardzo dobrym poziomie.Przybliza on historie i sylwetke Starej Damy.Mysle ze jesli macie jeszcze mozliwosc "dorwania" wczorajszego DzPolskiego to nie ma co sie zastanawiac.Dla tych co takiej opcji nie maja zamieszczam skan artykulu.
>>>SKANY<<<

W aktualnym nrze BravoSport znajduje sie plakat Ibrahimovica oraz jakis kolorowy,wesoly i bezwartosciowy "artykul" n/t DelPiero - cena to 2,80zl
Niestety nic nie moge powiedziec ani o plakacie ani artykule gdyz do w/w nru BravoSport jest dolaczone Frisbee i gazetki sa zafoliowane co uniemozliwia ich obejrzenie w sklepie.Ale plakat Zlatana raczej skusi mnie do kupienia jej "w ciemno"
Plakat Zlatana jest bez sensu, bo na jednym plakacie jest: Szewcznko, Totti, Adriano i Zlatan. :/ Raczej żaden fan Juve, nie wywiesi sobie plakatu Tottiego ani Szewczenko. BEZ SENSU. :doh: Co do artykułu, piszą w stylu BS. W skrócie: Nic się z tego nie dowiesz.
Ja się jednak skusiłem, cóż, poprostu odciełem pozostałych zawodników a Tottiemu troszkę zmieniłem twarz :D Plakat może nie będzie olbrzymich rozmiarów po korekcie ale zawsze coś.
Artykuł jak zwykle rzadki, ale przynajmniej fotki dobre, szczególnie ta Platiniego :twisted:

Pytanie: Nie było mnie przez tydzień, w pn ty. nic nie było o nas, plakat czy coś? Kurde, dawali plakaty każdego kto zdobył mistrza i zaprzestali, gdzie nasz JUVE? :evil:

Umrzeć można bez JP i forum :-D


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2005, 13:58

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Pytanie: Nie było mnie przez tydzień, w pn ty. nic nie było o nas, plakat czy coś? Kurde, dawali plakaty każdego kto zdobył mistrza i zaprzestali, gdzie nasz JUVE? :evil:
Nic nie było :roll: .
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Umrzeć można bez JP i forum :-D
Zgadzam się :wink: .

W najnowszym numerze miesięcznika "Piłka Nożna Plus" (nr 7 (235) lipiec 2005) możemy poczytać o tym, jak Boniek zdobywał z Juventusem Puchar Mistrzów w 1985 roku (strony 10-11), o ślubie Alexa z Sonią (strona 32 - co prawda połowa artykułu jest o Del Piero, druga o Tottim, ale wszystkiego mieć nie można :roll: ), a na stronie 47 jest zdjęcie Alexa z Nissanem Skylinem. Cena gazety: 4,5 zł.

W aktualnym numerze tygodnika "Piłka Nożna" (nr 27 (1672)) jest plakat reprezentacji Brazylii w barwach której jest Emerson (z niezwykle inteligentną miną :lol: ). Cena gazety: 3 zł.


:roll:
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2005, 17:01

Diego pisze: W aktualnym numerze tygodnika "Piłka Nożna" (nr 27 (1672)) jest plakat reprezentacji Brazylii w barwach której jest Emerson (z niezwykle inteligentną miną :lol: ). Cena gazety: 3 zł.
Hehe, rzeczywiście ta mina wymiata :-D

W najnowszym ,renomowanym' czasopiśmie BravoSport, jest artykuł o Zlatanie i Adriano, kupiłem bo w końcu Zlatan to Zlatan :twisted: Ponadto wycinek Emersona i jak Buffon spędza wakacje ze...swoją dziewcyzną. Przy okazji sie dowiedzialem, że ma laskę, jeśli ,,szmatławiec'' nie kłamie. Nasz golkiper nie może skupić się na dinku, bo przed nim opala się jego dziewczyna, bez stanika zresztą :)Nie nie zboczuchy, nic takiego nie widać :D


Obrazek
ozaru4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 24 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2005, 23:23

haha, ale to calkiem mozliwe, bo w BravoSport czesto zdarzalo im sie (przynajmniej kiedys, teraz nie wiem, nie czytam od 2 lat - mam 12) pokazywac takie...zdjecia (ale bez przesady)...


18.09.05 (pozostało 35 spotkań)

01. Juventus (09 pkt - 100%)
02. Lazio (06 - 66%)
03. Fiorentina (06 - 66%)
---------------
10. Milan (04 - 44%)
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 lipca 2005, 14:38

W dzisiejszym ,,szmatławcu'' (czyt.BravoSort), fajniutki plakacik Gianluigi Buffona z uniesioną w geście tryumfu ręką w górę 8) Po jakimś meczu w LM, bodaj z Delle Alpi.
Jedyny plus tej ,,gazety'' to plakaty, naprawdę 8)


Obrazek
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2005, 11:20

sierpniowy numer "Piłki nożnej plus" poświęcony został Zlatanowi ;)
- mamy plakat <w stroju reprezentacji> , ktory notabene ozdobi moją ścianę w nadchodzącym sezonie
-artykul o wymownie brzmiacym tytule "Zlatan jak szatan" str. 40
- jakaś krótka notka, chyba z serii plotki itp,

ponadto jest coś dla fanów Abramowicza 8) cały Romek od A do Z :wink:

cena 4,50 zł


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2005, 13:33

W nowym brawo sport :smile: wywiad z Vieirą i zdjęcia już naszym stroju :twisted: Może być, cena 1,90 8)


Obrazek
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2005, 15:33

W najnowszym numerze tygodnika "Piłka nożna" jest artykuł pt.: "Wyleczyć kompleksy", w którym możemy przeczytać o Superpucharze Włoch i o transferach, jakich dokonali Inter i Juve. Cena gazety: 3 zł.


:roll:
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2005, 13:00

bravo sport :wink: :
-plakat Vieiry w biało-czrnej koszulce 8)
i poza tym nic ciekawego...

Ajj, uprzedzilaś mnie :P Plakacik świetny! Cena 1,95 :P /Dragon

EDIT: przepraszam :wink: nastepny numer opisujesz Ty :smile:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2005, 18:04

W najnowszej PN+ artykuł o Mutu i plakacik...niestety plakat w stroju Rumunii i do tego bardzo kiepskie ujęcie, na współ z Van Der Vaartem, ale cóż, kupić trzeba było :)
Cena 4,50.


Obrazek
ODPOWIEDZ