Nowy Trener

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2950
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 17:51

mrozzi pisze:
24 maja 2024, 14:56
Nie przetłumaczysz. Nic to, że jeden taki mecz im się zdarzył, że mając w końcówce meczu ogromną przewagę nad nami i pewne prowadzenie byli już prawdopodobnie myślami przy świętowaniu po meczu, może to Motta podał 2x do naszych piłkarzy i natchnął Milika do strzału? Może awansował do LM takimi meczami, gdzie by wychodził na prowadzenie i potem je tracił? Wezmą ten jeden przykład z ok. 40 meczów. :facepalm:
A meczu z Realem, czy Bayernem nie pamiętają :prochno: Motta jest młodym trenerem, więc tym bardziej takie "wpadki" się mogą przydarzyć.

Bobby X Ja mam to samo. Sezon dobiega końca, a ja dopiero teraz od 3 lat poczułem radość i nadzieję na przyszłość. Znów cieszy mnie, że mogę oglądać mój ulubiony klub, interesować się transferami itd. Najgorsze, że tylu ludzi już za pierwszej kadencji wybitnego wiedziało, że nic z tego nie będzie, w tym ja, a tyle lat to trwało :(


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 958
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 24 maja 2024, 18:27

Wybitny powinien był raz na zawsze zakończyć przygodę z Juve po Cardiff. Niestety było jak było.
Forza Juve!


:allegri: na śmietnik
Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 707
Rejestracja: 01 września 2006
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 25 maja 2024, 10:19

Thiago Motta wants to build a new Juventus and will play 4-3-3: goalkeeper will be Di Gregorio, Bremer and Calafiori the defensive partnership, Motta wants more dynamism in midfield and Koopmeiners has been identified, the trident will be Yildiz, Chiesa and Vlahovic, without forgetting Soulé. (@CorSport)


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2500
Rejestracja: 17 maja 2011
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 26 maja 2024, 20:09

Sprawdziłem mecze Motty w Bolonii i to 3:3 z Juventusem, to jedyny przypadek, kiedy wypuścili co najmniej dwu bramkowe prowadzenie. Spezii i Genoi nie patrzyłem.


Viking

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2006
Posty: 707
Rejestracja: 01 września 2006
Otrzymał podziękowanie: 2 razy

Nieprzeczytany post 27 maja 2024, 22:37

🔘🔥🆕️✍🏻 Juventus have sent all formal documents to Thiago Motta’s camp in order to review and sign on a three-year contract.

Deal agreed last week and finally set to be sealed for Thiago to become new Juventus head coach.

| Fabrizio Romano |🎖


“But merely being tradition does not make something worthy, Kadash. We can’t just assume that because something is old it is right.”
Dalinar Kholin
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 986
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 2 razy

Nieprzeczytany post 27 maja 2024, 22:54

Zamiast 2+1, są 3 lata, zamiast 3-3,5M, jest z 5 baniek. No to negocjacje były takie, że dostał Motta co chciał. Zobaczymy jak sobie Giuntoli poradzi w mercato, na razie nie ma powodów do pozytywnego myślenia.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2780
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2024, 22:16

Te 5 to niby w sumie, ze swoim sztabem całym.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7363
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2024, 11:22

Dla porównania Flick w Barcelonie:
Hansi Flick zgodził się na stosunkowo niską pensję około 3M euro stałej kwoty + większe zmienne. Za wygranie Ligi Mistrzów 1M euro + za wygranie La Liga 750 000 euro. Biorąc pod uwagę ograniczenia finansowe klubu, niemiecki trener przybywa do Barcelony tylko z dwoma asystentami – Tonim Tapaloviciem i Marcusem Sorgiem.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1203
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2024, 13:56

Maly pisze:
03 czerwca 2024, 11:22
Dla porównania Flick w Barcelonie:
Hansi Flick zgodził się na stosunkowo niską pensję około 3M euro stałej kwoty + większe zmienne. Za wygranie Ligi Mistrzów 1M euro + za wygranie La Liga 750 000 euro. Biorąc pod uwagę ograniczenia finansowe klubu, niemiecki trener przybywa do Barcelony tylko z dwoma asystentami – Tonim Tapaloviciem i Marcusem Sorgiem.
btw. z innej beczki słyszałem niemałą grupkę kibiców Barcy którzy biadolili że Flick do nich przychodzi i żałowali że Juve sprzątnął im Mottę, więc na szczęście i kibice Barcy i kibice Juve mogą być nieszczęśliwi dobrze że to na odwrót Ci trenerzy nie przyszli :laugh:


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 356
Rejestracja: 04 listopada 2022
Podziekował: 3 razy

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2024, 16:28

Nie ma co krytykować, oceniać, a trzeba dać z rok czasu, być trochę wyrozumiałym i tyle.

Ja póki co jestem lekko sceptyczny, ale nie będę jak jełop go krytykował.


Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 293
Rejestracja: 01 lipca 2012
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2024, 20:36

Nie ma, widzę, tematu o nowym managerze, więc... spoko, że w końcu oficjalnie jest. Dużo wyzwań przed nim - kretyński format SP, jeszcze bardziej kretyńskie KMŚ, I edycja nowej LM, roszady w składzie, może kontrowersyjne, ale jak poukłada to jak Probierz to... TOP!

Zrobić wynik lepszy niż pasticcione to nie sztuka, ale w tym klubie ostatnio to nic nie wiadomo.

Odrobinę normalności, zamiast kałkalmowatości :)


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8680
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2024, 21:14

12 czerwca 1994
Juve oficjalnie ogłasza, że ​​pozyskało Marcello Lippiego

30 lat później

12 czerwca 2024 r
Juve oficjalnie ogłasza, że ​​pozyskało Thiago Mottę


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 986
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 2 razy

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2024, 21:19

Wypada życzyć - ze sporą dozą sceptycyzmu - powodzenia. Oby było lepiej i z Giuntolim się dogadywali.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8680
Rejestracja: 07 listopada 2007
Otrzymał podziękowanie: 20 razy

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2024, 21:26

Jestem dobrej myśli. Giuntoli chciał tego trenera i zamierza go wspierać a my zyskaliśmy świetnego dyrektora.


Obrazek
xemi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Posty: 109
Rejestracja: 27 sierpnia 2021
Podziekował: 8 razy

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2024, 21:43

Cieszę się ze juz nie ma z nami toskanskiego klauna, życzę nam i Mottcie jak najlepiej ale pogłoski iż nie chce Chiesy mocno nadwyrężaja mój kredyt zaufania do nowego trenera! :(


ODPOWIEDZ