Nowy Trener

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 351
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 15:29

Jaka nieskuteczność? Juve było znane raczej z fartownym dowiezieniem 1:0 niż z nieskuteczności.


Forza Inter
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2380
Rejestracja: 18 marca 2009
Otrzymał podziękowanie: 3 razy

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 15:44

VVujek pisze:
23 maja 2024, 15:29
Jaka nieskuteczność? Juve było znane raczej z fartownym dowiezieniem 1:0 niż z nieskuteczności.
Nie ma sensu debatować z tym gościem. To Troll. Większość użytkowników go ignoruje, nie odpowiada na jego komentarze, więc Tobie również polecam ;)


Jeśli chodzi o trenera - to Motta już chyba ,,oficjalnie" potwierdzony. Z Bologny wyciągnął 200%, miejmy nadzieję, że z Juventusu uda mu się chociaż 120%. Trzymam kciuki i na nic nie liczę w I sezonie, bo to czas na posprzątanie burdelu po Allegrim. W połowie II sezonu będzie można dopiero gościa rozliczać.

Mam tylko nadzieję, że poukłada ofensywę i już w grudniu będzie widać zalążek jakiejś ładnej, ciekawej dla oka EUROPEJSKIEJ piłki, a nie tego skansenu, który proponował Toskańczyk.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 351
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 15:50

Sam jesteś trollem. I osobą nie potrafiąca dyskutować gdy zdania są odmienne, polecam zapisać się na jakieś warsztaty.


Forza Inter
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 293
Rejestracja: 01 lipca 2012
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 17:31

Problemem Juve w czasach, gdzie naprawdę nie ma włoskich szkoleniowców na poziomie Guardioli czy Kloppa, jest przywiązanie do ludzi spod Il Tricolore.

Cóż, można sparafrazować klasyka, że Juventus najwięcej wygrał z włoskimi trenerami, nie licząc jednak przygody Deschampsa to Vycpalek zrobił 3 mistrzostwa i pobawił się w pucharach, Herrera wygrał mistrza...

Boję się, że gdyby był szansa wzięcia np. De Zerbiego albo Kloppa to klub wybrałby Włocha :/


Obrazek
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 986
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 2 razy

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 17:45

Motta to niewiadoma. Znów nie podoba mi się kontrakt, szczególnie te trzy lata. Pięć baniek to też o wiele za dużo. Szkoda, że nie wzięliśmy Tudora otrzaskanego w Europie i ze stalowym podejściem do piłkarzy, a chyba każdy przyzna, że naszych chłopczyków to przede wszystkim trzeba mentalnie ustawić, a już "szczególnie, szczególnie" po praniu mózgu Wybitnego.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7420
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 17:50

Volto pisze:
23 maja 2024, 17:45
Motta to niewiadoma.
Może należałoby poczekać i zwyczajnie dać szansę BrazylijczykoWłochowi, jak każdemu nowemu trenerowi.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 986
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 2 razy

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 17:55

jackop pisze:
23 maja 2024, 17:50
Volto pisze:
23 maja 2024, 17:45
Motta to niewiadoma.
Może należałoby poczekać i zwyczajnie dać szansę BrazylijczykoWłochowi, jak każdemu nowemu trenerowi.
Stwierdzam fakt. Przeciwko Pirlo też nie byłem. Za Sarrim czy Allegrim 2.0 byłem za... Za dużo hurraoptymizmu widzę. Motta nie da nam futbolu w stylu De Zerbiego, zobaczymy kto tu pierwszy zacznie wymyślać mu przezwiska. Dla mnie liczą się wyniki i widoczny rozwój drużyny. Motta to jednosezonowiec, stąd wszelkie wątpliwości są uzasadnione.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Michael_M

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2020
Posty: 1239
Rejestracja: 07 lutego 2020
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 17:56

Do tych którzy chcą zatrudnić TOP trenera jak Pepunio czy Klopp - zejdźcie na ziemię. Oni zarabiają po 20 mln na sezon. Tyle to chyba nawet PSG nie jest w stanie zapłacić trenerowi.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7420
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 18:04

Volto pisze:
23 maja 2024, 17:55
Stwierdzam fakt.
A ja użyłem Twoich słów, chyba że zmieniłeś zdanie i już nie należy zwyczajnie dać szansy każdemu nowemu trenerowi ;)
Max to na pewno nie marzenie, ale jest opcją pewną, zawodowcem wysokiej klasy, który pewien poziom gwarantuje.
Te Twoje fakty to takie TVNowskie :prochno:
Volto pisze:
23 maja 2024, 17:55
zobaczymy kto tu pierwszy zacznie wymyślać mu przezwiska
Mam już NieMotta i ZaMotta.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 986
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Podziekował: 2 razy

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 18:19

jackop pisze:
23 maja 2024, 18:04
Znów bredzisz. Napisałem wyraźnie, że nawet przeciwko Pirlo nie byłem, a za Sarrim i Allegrim 2.0 tak, więc Twój cytat nietrafiony, sam przyznałem, że uznawałem go za dobrą opcję (jak i MS wcześniej). Czytaj ze zrozumieniem. TVNowska to Twoja manipulacja, skoro swych słów się nie wypieram i zaznaczam, że nawet Amatorowi dałem czas, zanim zacząłem krytykować.

Nie siej zamętu bo szukasz wroga, a ja się akurat cieszę, że TM przychodzi, zaznaczam tylko, że były - dla mnie - dostępne lepsze opcje, oczywiście po ukontentowaniu przybyciem wpierw MS, potem A*******o, dopuszczam myśl, iż pieprzę 3 po 3, wyrażam zatem opinię tylko, ponieważ forum od tego jest.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7363
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 18:38

Bart985 pisze:
23 maja 2024, 17:31
Problemem Juve w czasach, gdzie naprawdę nie ma włoskich szkoleniowców na poziomie Guardioli czy Kloppa
Ale o czym kolega pisze? Zobacz sobie kto najwięcej razy wygrał LM, kto wygrał PL gdy trenerem MC był Pep, jakiej narodowości byli trenerzy w finałach europejskich pucharów w ostatnich latach itd. Wynikowo to włoska myśl trenerska nadal ma się dobrze i powoli nawet dokonuje transformacji na bardziej ofensywną piłkę.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Bart985

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2012
Posty: 293
Rejestracja: 01 lipca 2012
Otrzymał podziękowanie: 4 razy

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 18:40

Michael_M pisze:
23 maja 2024, 17:56
Do tych którzy chcą zatrudnić TOP trenera jak Pepunio czy Klopp - zejdźcie na ziemię. Oni zarabiają po 20 mln na sezon. Tyle to chyba nawet PSG nie jest w stanie zapłacić trenerowi.
Guardiola może faktycznie to byłoby wyzwanie, ale Klopp? Spokojnie. Przy tym ile dawali Partaczowi? Spokojnie by to udźwignęli.
Oczywiście czym innym są wymagania takich managerów w kwestii transferów...

Maly pisze:
23 maja 2024, 18:38
Ale o czym kolega pisze?
O faktach. Ja wiem, że w PL było dużo włoskich nazwisk z pucharkami, ale dłuższą metę, na 5-6 sezonów jednego managera to kto spełnia takie wymagania? Acelotti? Conte? Byli już w Juve, mówię o nowych nazwiskach.


Obrazek
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1778
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Podziekował: 1 raz

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 19:41

Volto pisze:
23 maja 2024, 17:55
Motta to jednosezonowiec, stąd wszelkie wątpliwości są uzasadnione.
Myślę, że zależy jak na to spojrzeć. Być może warto go oceniać w perspektywie całej przygody w Bologni, a nie tylko tego sezonu. Obejmował zespół, który w rozgrywkach 21/22 zajął trzynaste miejsce. W kolejnej kampanii Bologna skończyła na dziewiątej pozycji, teraz awansowała do Ligi Mistrzów. Może faktycznie szkoda, że nie będzie okazji, żeby ten systematyczny rozwój został poddany jeszcze weryfikacji w kolejnym sezonie, gdy bolończykom dojdzie Liga Mistrzów, niemniej byłbym ostrożny z nazywaniem Motty jednosezonowcem. Jego Bologna jednak konsekwentnie się rozwijała.

Wiadomo, może być różnie. Ja mimo wszystko się cieszę, że klub postawił na coś nowego — tym bardziej że Motta, zdaje się, ciekawą wizję futbolu, którą chce realizować.


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1054
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 19:43

Michael_M pisze:
23 maja 2024, 17:56
Do tych którzy chcą zatrudnić TOP trenera jak Pepunio czy Klopp - zejdźcie na ziemię. Oni zarabiają po 20 mln na sezon. Tyle to chyba nawet PSG nie jest w stanie zapłacić trenerowi.
My płaciliśmy 9 za gówno piłkę, więc powinniśmy chociaż w połowie grać jak City Pepusia czy Liverpool Jurgena

Nowy trener przede wszystkim musi zdobyć szatnie. Trudne to nie bedzie bo wystarczy, że uwolni troche zespół z kajdan taktycznych, a zawodnicy zaczną grać na swoich nominalnych pozycjach.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2587
Rejestracja: 31 maja 2009
Podziekował: 4 razy
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 23 maja 2024, 19:45

Volto pisze:
23 maja 2024, 17:55
Motta nie da nam futbolu w stylu De Zerbiego, zobaczymy kto tu pierwszy zacznie wymyślać mu przezwiska.
Jak w lecie razem z Giuntolim pozbędą się Sandro, De Sciglio, Rabiota + Arthura, Keana i Kostica to będzie mieć ksywkę Miotła :laugh:


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
ODPOWIEDZ