Sprawa Plusvalenzy i inne..

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 08:51

A skończcie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>...wszystko na podstawie domysłów i plotek, żadnych konkretów. Czy ktokolwiek wiedział o odwołaniu do TAR ? Nie, nikt nie wiedział i nie podał takiej informacji ale teraz ochoczo wrzucają nas do Serie B.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 09:01

Ptaszki ćwierkają, że za manewry to kara będzie przede wszystkim finansowa i to mowa nawet o 3 cyfrowej kwocie w milionach :/ Sportowo ma być wręcz nieodczuwalna, ponadto o zakazie transferowym i wykluczeniu z pucharów, ale co będzie ostatecznie to się okaże pod koniec rozgrywek.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 10:04

Płaciliśmy Negreirze w samoobronie, ponieważ sędziowie pomagają Realowi. Ukrywaliśmy to przed pozostałymi działaczami, żeby ich chronić - miał powiedzieć jeden z byłych członków zarządu Barcelony cytowany przez "El Mundo".
O <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, wyobraźcie sobie do której ligi by nas Ci pijani fani Napoli czy Interu zesłali mając takie dowody? :prochno:

W naszej sprawie najważniejsze jest to, że akcjonariusze bez problemu będą mogli wytoczyć proces związkowi i uefie, bedizeny mieli uczciwy i poważny proces i wtedy może być naprawdę grubo.


calma calma
jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 11:02

Pluto pisze:
14 marca 2023, 10:04
Płaciliśmy Negreirze w samoobronie, ponieważ sędziowie pomagają Realowi. Ukrywaliśmy to przed pozostałymi działaczami, żeby ich chronić - miał powiedzieć jeden z byłych członków zarządu Barcelony cytowany przez "El Mundo".
O <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, wyobraźcie sobie do której ligi by nas Ci pijani fani Napoli czy Interu zesłali mając takie dowody? :prochno:

W naszej sprawie najważniejsze jest to, że akcjonariusze bez problemu będą mogli wytoczyć proces związkowi i uefie, bedizeny mieli uczciwy i poważny proces i wtedy może być naprawdę grubo.
Najśmieszniejsze jest to, że Tebas domagał się karania Juve niemal bez procesu. Jak wybiło szambo na jego podwórku to dupa cicho. Klaun hipokryta.


Juve per sempre sara...!!!!
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 11:06

Nie siedzi cicho tylko powiedział, że się przedawniło i nic nie mogą zrobić ;)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 11:22

No to co, że się przedawniło...niech im <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bez procesu z naruszeniem norm proceduralnych, jak nam. Niech patrzy na swój ogródek spaślak <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 11:23

W Hiszpanii Realowi i Barcelonie wolno wszystko. Grubiej polecieć się już nie da, ale i tak wątpię w poważne konsekwencje.
A Tebas to zwykły śmieć od realizacji powyższej polityki - pierwszy co krzyczy łapać złodzieja.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 11:35

Akurat on robi co może żeby Barcie uprzykrzyć życie więc trochę błądzicie, jakby miał jak to wg mnie by ich uwalił raz dwa.
Z drugiej strony Włochy to stan umysłu jeśli chodzi o karanie Juve więc nie oczekujcie podobnych rzeczy za granicą.

Sprawa Barcelony jest o tyle ciekawa, że jest czarno na białym, że płacili, wszystkie kluby już są przeciwko nim ale nie mają argumentów prawnych do ich ukarania. Wg mnie jedynie UEFA/FIFA może tu coś zdziałać bo u nich sprawy się chyba nie przedawniają ale do tego zdaje się potrzebują wyroków sądowych.


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1699
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 11:44

Maly pisze:
14 marca 2023, 11:35
Akurat on robi co może żeby Barcie uprzykrzyć życie więc trochę błądzicie, jakby miał jak to wg mnie by ich uwalił raz dwa.
Teraz to on sam jest skompromitowany i gra o własny stołek


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 marca 2023, 12:14

Figc przesłał również drugą kartę aktualizacji między Covisoc a Prokuraturą Federalną, o które prosili prawnicy Cherubini i Paratici.
[
@sportface2016
]


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3947
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 16 marca 2023, 14:23

Wyrok apelacji do Coni może być wydany dopiero pod koniec kwietnia, jak karali to liczył się czas, teraz ociągają się ile się tylko da. :prochno: Aczkolwiek w sprawie manewrów płacowych mogą mieć zasadniczo problemy związane z czasem i robiąc coś na szybko mogą dać sporo materiału do ew. skarg składanych przez Juve, a już dostali informacje tymi wycieczkami prawników Juve do TAR, że takowe na pewno będą. Także istnieje opcja, że manewry płacowe wpłyną nawet nie na ten sezon co na następny :| :| Figc może mieć tym razem obiekcje do działania zbyt szybkiego by nie zrobić błędów, bo jak wiadomo urzędnicy nie tylko w Polsce walą babola za babolem.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 marca 2023, 18:23

CONI wyda werdykt 19.04 o 14.30.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8593
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2023, 16:13

Rada stanu dyskutowała dziś nad odwiłaniem figc w sprawie przekazania tajnych dokumentów, orzeczenie spodziewane jest na początku przyszłego tygodnia. Ale odebranie nam 15 punktów zajęlo <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> 2 godziny.


Obrazek

Poznałem w Chorwacji (Postira) kuzynkę Del Piero Kamilku :dance:
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7306
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2023, 20:22

A to w końcu nam ich nie przekazali?


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
fivapoPL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2017
Posty: 310
Rejestracja: 13 marca 2017

Nieprzeczytany post 24 marca 2023, 20:23

Maly pisze:
24 marca 2023, 20:22
A to w końcu nam ich nie przekazali?
Przekazali , ale chcą inne jeszcze


ODPOWIEDZ