Liverpool 2-1 JUVENTUS 1/4 LM

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 13:22

Losowanie było dobre, mamy duze szanse na awans i to my bedziemy faworytami w tym pojedynku, i jest jescze 1 plus tego spotkania ze tvp powino pokazac ten mecz....poniewaz gra tam Polak;)


FrOsT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 marca 2005
Posty: 30
Rejestracja: 17 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 13:36

Szkoda troche Dudka co?? :)


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 13:45

Bez ogrodek, moim zdaniem jest to wymarzony przeciwnik dla nas. Przez pryzmat Heysel i poszanowania bogatej tradycji klubu z Anfiel Road, naszym piłkarzom nie powinna zabraknac motywacji. Kolejnym plusem jest to, ze pierwszy mecz gramy na wyjezdzie i wlasnie juz w tym spotkaniu, upatruje nasza szanse. Nie mozemy sobie pozwolic na kolejny, kiepski wynik jak to bylo w Madrycie, aby rewanz na Delle Alpi mogl byc rozgrywany pod nasze dyktando. Definitywnie, powinnismy sprobowac zaatakowac juz w pierwszej odslonie. Najprawdopodobniej tez, mecz pokarze tvp, z czego jestem niezmiernie zadowolony. Pytanie tylko: pierwszy mecz, czy rewanz?. Z kolei jezeli idzie o mecze polfinalowe, to radzilbym odlozyc to na pozniejszy termin, gdyz lekcewazenie Anglikow moze sie na nas srodze zemscic. Ostatecznie ominelismy w drabince Mediolan, a z nimi graloby sie nam najtrudniej. Losowanie mozna smialo uznac za korzystne. Extra. jo.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 13:54

Ja jestem zadowolony z losowania :-D
Moim zdaniem nie powinnismy miec wiekszych problemow z wyeliminowaniem Liverpoolu- moze ich troche nie doceniam, troche lekcewaze ale po prostu nie wyobrazam sobie, ze po wygranej fazie grupowej, po wyeliminowaniu Realu teraz nagle mielibysmy nie sprostac Liverpoolowi i odpasc z LM :wink:
Ciesze sie rowniez iz rewanz zagramy na Delle Alpi bo uwazam ze to kolejny plus tego dwomeczu...

A co do potencjalnych pozniejszych rywali: Chelsea - Bayern... Ja osobiscie wolal bym natrafic na zespol z Monachium :!:


mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:12

A ja sie obawiam liverpoolu ponieważ ten klub raz gra mecze genialne a raz fatalne. Jak im sie z nami trafi genialny mecz to bedzie cięzko. Pozatym każdy mówi, ze to łatwy przeciwnik, oby piłkarze ich nie zlekceważyli.


Obrazek
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:22

Uważam że nie najgorzej ... Liverpool stoi na przyzwoitym poziomie i napewno powalczy z nami :wink: ale myśle że realnie możemy patrzeć już w pół-finał ... Mam nadzieje że Bayern wygra z Chelsea i pokaże swoją wyższość nad "zbieraniną" z Londynu ;)


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:43

Desperado---ALEX pisze:Losowanie było dobre, mamy duze szanse na awans i to my bedziemy faworytami w tym pojedynku, i jest jescze 1 plus tego spotkania ze tvp powino pokazac ten mecz....poniewaz gra tam Polak;)
Zgadzam się w 100%. Jednak chciałbym tylko przypomnieć, jak Liverpool ograł Bayer, mimo kilku kontuzji kilku podstawowych zawodników. Na pewno nie będzie to spacerek, bo niewielu na nich liczy i dlatego grają bez presji. Poza tym sa bardzo skuteczni.
:arrow: A co do innych meczy to cieszę się z pojedynku mediolańczyków. Jestem bardzo ciekawy kto okaże sie lepszy.

:arrow: Natomiast Chelsea powinna sie obawiać bawarczyków choćby dlatego, że oni wyeliminowali inny klub z Londynu.

:arrow: Ostatnie 2 drużyny są bardzo lekceważone. To się może źle skończyć. Zwłaszcza w przypadku Lyonu.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:45

A więc 1 część losowania ułozyła się dokładnie po mojej myśli. Chciałem Liverpool i tak też się stało.
To trudny rywal, jednak nie oszukujmy się, w tej edycji pokonaliśmy już silniejszych (Bayern,Real). Trzeba z gry wyłączyć Gerrarda i Barosa i nie powienni być groźni. W Angli musimy minimum zremisować. Dudaek sam sobie wrzuci ze 2 gole :) Mecz w TVP na bank wieć luz.
:twisted: 29.05.1985 :twisted:

Dalej jednak nie jest juz tak kolorowo. Liczyłem ,że trafimy na parę PSV- Lyon, ale byłoby zapięknie :? Cóż, trudno. Na 99.9% naszym ewentualnym rywalem w 1/2 będzie Chelsea. Tak więc nasza najbliższa misja to podbicie Wysp Brytyjskich. Po ciuchu liczę jednak na niespodziankę Bayernu.

Milan jak zwykle świetne losowanie. Z Interem sobie poradzą bez problemu, tymbardziej z Lyonem lub PSV, tak więc ich można w ciemno stawiać jako jednego z finalistów. Tak więc jeśli my dojdziemy do finalu, w moim mniemaniu będzie to powtórka z 2003 r. jeśli chodzi o drużyny jakie się spotkają. Jednak liczę, że do tego nie dojdzie.

Póki co narazie skupiam się tylko na Liverpoolu.


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:53

Kiedy siedziałem jeszcze w szkole dostałem sms`a od siostry z kim gra Juventus, napisała ze z Liverpoolem hmm w pierwszej sekundzie pomyslałem że pójdzie łatwo, ale pózniej troche zmieniłem zdanie, to już jest 1/4 każdy kto doszedł już zna swoją wartość, i napewno znajdą motywacje na dobrą gre. Oni mają Gerrarda, my mamy Nedveda, oni mają Barosa my mamy Treze, i wkońcu oni mają Dudka :D a my mamy Buffona ;) I do tego jeszcze nasza obrona, która udowodniła już ze jest zaporą nie do przejscia. Kolejny plus przemawia na naszą korzyść, pierwszy mecz na wyjeździe, rewanż w Turynie, ciekawe czy na rewanż zjawi się choć 40 tyś ludzi, licze na to. I kolejny plus to już dla nas kibiców. TVP prawdopodobnie pokaże ten mecz z jednego powodu, a mianowicie Dudek. Tutaj ładnie pięknie i wogule, gorzej już będzie w półfinale, Chelsea albo Bayern, wolałbym Bayern bo kto by nie wolał. Ale chyba bardziej prawdopodobne będzie to iż zagramy(bądz nie) z Chelsea. I tutaj zaczyna się gorsza sprawa. No ale narazie trzeba przejśc Liverpool żeby można było pisać coś o meczu z Chelsea. Mam tylko nadzieje ze Abramowicz nie będzie spiewał "Nas nie dogoniat" Jeśli chodzi do Lige Mistrzów ;) Lepiej niech zaspiewa "Ja se szłem sam, bo odpadlem z Ligi Mistrzów" :) Pozdrawiam.


andrusek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 69
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:54

Ja uważam losowanie za bardzo dobre :-D Liverpool pomijam mam identyczne zdanie jak poprzednicy jak nie zlekceważymy rywala wszystko będzie dobrze jest pare okazji do rewanżu zwłaszcza za Heysel, a nawet udowodnienie Barosowi jak sie mylił licząc na Juve w losowaniu 8)

Jeśli chodzi o rywala w półfinale wcale nie jest przesądzone że bedzie to Chelsea choć ma wiecej szans na awans nie należy przekreślać Bayernu w spoitkaniach z Arsenalem też nie byli faworytem, a jednak dosyć pewnie awansowali chocmoże wynik tego nie pokazuje to jednak nie było jakiegoś wielkeigo zagrożenia na brak awansu. Nie uważam Chelsea za drużynę mocniejszą od Juve czy Milanu to że wyeliminowali Barcelone jeszcze wiele nie znaczy Milan też pokonywał Barce w grupie, ale wtedy Barca i Milan miały inny poziom formy. Barca była w szczytowej, była uznawana za najlepszy klub Europy, Milan tracił punkty w rodzimej lidze. Na spotkania z Chelsea też wydawałoby się że Barcelona złapała zadyszke porażka w lidze z Atletico.

Na Fabio Capello też pewnie nie bedzie działało pajacowanie Mourinho może Rijkardowi to utrudniało prace ale Fabio jest doświadczonym szkoleniowcem wymyśli pewnie dobrą taktyke, nasi piłkarze mam nadzieje nie popełnią takich błędów jak Barca w pierwszych 20 minutach. Inna sprawa to taktyki obu drużyn Chelsea nie będzie mogła chyba oddawać pola na swoim boisku i czekać na kontry dużo będzie zależało od tego na jakim boisku odbędzie się 1 mecz. Jeśli trafimy na Bayern to prosta sprawa trzeba powtórzyć wyniki z grupy i mamy fianł 8)


kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 14:55

Wydaje mi sie ze Liverpool jest do przejścia. Jeszcze w tym sezonie nie gralismy z zadna z druzyn angielskich...A w półfinale czeka na nas Chelsea (bo raczej watpie zeby Bayern wygrał) chociaż Bayern w tym sezonie wyeliminowal juz jedna z druzyn z Londynu :D
Milan jak zawsze ma farta i trafil na latwiejsza droge do finalu niz my :?
Baros muwil ze chcialby wylosowac Juventus, ceikawe co bedzie muwil po meczu :twisted:


Micassa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2004
Posty: 62
Rejestracja: 31 października 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 15:00

Liverpool jest do przejscia..., nie wiem czemu ale mialem nadzieje ze trafimy na chelsea bo czuje ze damy im rade, ale liverpool tesh nie jest zlym przeciwnikiem. Mam nadzieje ze Dudek sie nie skompromituje, zagra dobre mecze przy jednoczesnym awansie Juve.
Forza Juve!!!


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 15:04

Nie jest najgorzej. Co prawda liczylem na PSV lub Lyon ale Liv moze byc.
adrian_markuś pisze:Mamy bardzo łatwego przeciwnika
Nie zgadzam sie z Toba. Liverpool to druzyna bardzo solidna i nie mozna jej lekcewazyc a co dopiero mowic ze jest to "latwy przeciwnik". Maja oni bardzo solidny sklad Gerrad czy Rise a o Barosu nie wspominajac.
Virus[Mauro] pisze:Baros ? ha on nie umie trafić do pustej bramki co było widać w meczu z Bayerem
Baros w meczu z Bayernem strzelil bramke jezeli sie nie myle, a tak pozatym zdobyl krola strzelcow ME.

Benitez robil z Liv bardzo silna 11 i nie ma co ukrywac ze przeprawa z nimi nie bedzie latwa. Wystarczy sobie przypomniec spotkania Juve z angielskimi druzynami. A teraz mamy do ogrania Liverpool a potem przy pozytywnym roztrzygniciu tego dwumeczu czekan na nas najprawdopodobniej Chelsea. Dwie ang druzyny :twisted: Mecz z Liv trzeba bedzie rozegrac bardzo dobrze pod wzgledem taktycznym. Capello musi sie przylozyc zeby wykombinowac jak powstrzymac Gerrada. Najprawdopodobniej zagramy systemem 4-4-2 z dwome def. pomocnikami. Wiele zalezy teraz od Nedveda, ktory wraca po kontuzji i musi jak najszybciej odnalezsc forme i pociagnac Juve w konfrontacji z anglikami.

FORZA JUVE


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 15:18

Oto rozkład spotkań ćwierćfinałowych Ligi Mistrzów, w których Liverpool zagra z Juventusem, Lyon z PSV, Milan z Interem i Chelsea z Bayernem.

Pierwsze mecze:
5 kwiecień:
Liverpool - Juventus;
Lyon - PSV
6 kwiecień:
Milan - Inter;
Chelsea - Bayern

Rewanże:
12 kwiecień:
Inter - Milan;
Bayern - Chelsea
13 kwiecień:
Juventus - Liverpool;
PSV - Lyon


http://www.pilka.pl/?mid=1&show=27142


HA ! Jest dobrze :twisted:
Ostatnio zmieniony 18 marca 2005, 15:21 przez BIGGI, łącznie zmieniany 3 razy.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 marca 2005, 15:18

No i wio :] albo jak to sie mowi w pyte :D
Bardzo zalezalo mi na tym aby trafic na animalsow, kogo jak kogo ale ich bedzie milo upokorzyc :twisted: Mam nadzieje na zwyciestwo i wyeliminowanie zwierzatek.
Nie zabraknie podtekstow :evil: (mam nadzieje ze nasi ultrasi przygotuja "specjalne" flagi).
Liverpool nie jest wcale grozny, ale nalezy pamietac o kilku zawodnikach.
Ich sila jest Gerrard, musimy pomyslec nad tym jak go wyeliminowac. Baros jest cieniem zawodnika z Euro i watpliwe aby dal rade naszym dobrym obronca.Dudek? Mysle ze nie poradzi sobie ze strzalami Pumy z dystansu :]
Wazne ze pierwszy mecz gramy na wyjezdzie, daje to konfort gry rewanzu na wlasnym boisku.Juz w pierwszym spotkaniu trzeba osiagnac korzystny wynik a rewanz powinien byc formlanoscia. Licze na lepsza gre niz z Realem i korzystniejszy wynik :]
Jestem bardzo ciekaw przyjecia czerwonych na Delle Alpi :twisted:
Wierze ze uda sie powtsrzymac Liveroopl i awansowac dalej a co bedzie tam? Zeby zdobyc puchar nalezy wygrac z najlepszymi, Chelsea sie do nich zalicza.

I jeszcze jedno: dwa mecze w tvp :D wreszcie

Mysle ze Milan nie bedzie mial latwego zadania, czeka ich dwumecz z groznym Interem ktoremu pozostala tylko Liga Mistrzow (nie liczac Coppa Italia). Adriano i spolka nie maja nic do stracenia wiec wloza w te spotkania maximum sil. Niech wygra lepszy :]

Lyon-Psv coz za widowisko :O

Chelsea-Bayern- chcialbym aby niemcy zrobili nam niespodzianke lecz jest to niemal niemozliwe :P The Blues wygra.

I na koniec: Reds=Animals You'll pay for it!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Zablokowany