Messina - Juventus 0:0 :(((

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 19:07

Capello nie wystawi optymalnego składu - piłkarze muszą być wypoczęci na ważny mecz z Realem. Oczywiście nie oznacza to, że mecz z Messiną sobie odpuścimy. Ten mecz trzeba wygrać i utrzymać skromną, dwupunktową przewagę nad Milanem. Ciekawi mnie ustawienie z jakim zagrają bianco-neri. W ostatnim mecz z Udinese system 4-3-3 okazał się skuteczny, wygraliśmy ten mecz. Nareszcie Capello znalazł miejsce na boisku dla Alexa, Trezegueta i Zlatana, co wyszło na dobre całej drużynie. Mam nadzieję, że piłkarze Juventusu nie zlekceważą swojego rywala i sięgną po 3 punkty.
Martin4 pisze:PS. Aniołku czy ty jesteś dziewczyną ???????
Dobre pytanie. Zawsze myślałem, że to chłopak, ale nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Może rzeczywiście to dziewczyna :roll: .
Ostatnio zmieniony 18 lutego 2005, 19:08 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 19:08

Do 2 użytkowników Aniolka i Martina4.Postarajcie się by wasze wypowiedzi wnosiły coś do tematu.To nie miejsce gdzie napiszemy 2 zdania,nie zawierające większego sensu :? Chyba nie tak trudno się chwilę zastanowić i dopiero coś napisać.
Ponadto sprawy pomiędzy 2 osobami, załatwaimy na priv. Oczywiście uzasadnione karteczki.

Teraz odnośnie tematu. Widze, że mecz ten całkiem schował się w tle wtorkowej potyczki z Realem. Cóż, jest rangę tych spotkań dzieli niemlaże przepaść. Ja jedank skupię sie teraz wyłącznie na Messinie. Na Real przyjdzie pora. Nie mamy zbyt klarownej sytuacji w lidze, by odkładać na 2 plan sobotnie spotkanie.
W 1 meczu udało nam się zgarnąć komplet pkt. Od tamtego czasu z Messiny uszło powietrze i teraz zajmują dość odległą, 13 pozycję. Mimo to musimy podejść do tego meczu maxymalnie skoncentrowaniu ze 100% determinacją. W grę wchodzą tylko 3 pkt. Liczę na przynajmniej 2 bramkowe zwycięstwo i obyśmy nie pozwoli strzelić sobie kolejnego farfocla w doliczonym czasie, bo to jest już frustrujące :?
Liczę na dobry występ zespołu i jak najlepszą skuteczność. Niezapomninajmy, że to ostani sprawdzian przed meczem z Realem. Nie zagra Treze, który powoli wyrasta na największego pechowca naszego zespołu. Jego absencje są zbyt częste :? Zdecydowanie. No i nie pomoże nam Nedved. Codziennie pojawiają się inne iformacje, a to zagra, a to nie zagra, skończyło się na tym, że zagra, a ma nie grać. Najważniejsze by z Realem już wsystapił na 100%!


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 19:15

Aniolek pisze:Sory za posta jusz tak nie bede dawał
Mam nadzieje :lol: :lol: :lol:

A co do meczu:
Myśle że w meczu z Udinese odzyskaliśmy wiarę w siebie i w swoje możliwości. Nie wiem czy powinniśmy się spodziewać optymalnego składu, piłkarze muszą być wypoczęci na mecz z Realem. Mimo że trzeba odpocząć na wtorkowy mecz to musimy odnieść zwycięstwo w meczu z Messiną. Sam nie wiem czy zagra Nedved :roll: Mam nadzieje że nie zagra Treze, nie ma co ukrywać ale ostatnio gra naprawde słabo (jak zawsze...). Liczę na 3 ptk bo jeśli przegramy a Mialn wygra, no sami wiecie jaki będzie skutek...

Pozdrawiam

EDIT: Ale gafa! Dzięki że go znalazłeś ToMeK :wink:
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2005, 07:24 przez Szymek, łącznie zmieniany 1 raz.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 19:24

Szymek : :lol:
piłkaże
Radzilbym nie smiac sie z kogos, robiac podobny blad ;]

Co do meczu... jest to mecz, po ktorym naprawde mamy ciezkie spotkanie... mam nadzieje,ze uda nam sie wygrac i zgarnac 3 pkt, ktore sa bardzo cenne. Messina miala dobry poczatek sezonu. Teraz idzie im troche gorzej i mysle, ze po tym meczu nie beda powoli wracac na szczyt tabeli... licze na kilka bramek naszej ekipy i zachowanie czystego konta przez Buffona ;]
Forza Juve !


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 lutego 2005, 20:18

Oj mecz z Messiną będzie ciężki, pewnie jeszcze cięższy niż z Udine. Nie zagra Treze, także napewno nie zagra Nedved wiec pewnie zobaczymy w ataku Zlatana i Alexa. Zawodnicy będą napewno myslami już przy meczu z Realem i to może niekorzystnie wpłynąć na gre i na rezultat. Mam jednak ogromną nadzieje że Capello ich zmobilizuje bo Serie A jest także bardzo ważna i nie mozna o niej zapominać, a oddech Milanu czujemy już za plecami. Pewno Fabio niektórych opiłkarzy bedzie oszczędzał, co jest oczywiste. Oby tylko nie za bardzo bo nie możemy sobie znowu pozwolić na stratę punktów. Mimo wszytko stawiam na skromne 1-0, nieważne kto strzeli najważniejsze żeby były trzy punkty, choć nieukrywam że jakby strzelił DP to bym się cieszył bo troche punktów by mi w typerze dodało :D
Diego pisze:
Martin4 pisze:PS. Aniołku czy ty jesteś dziewczyną ???????
Dobre pytanie. Zawsze myślałem, że to chłopak, ale nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Może rzeczywiście to dziewczyna :roll: .
Aniolek to chłopak, gadałem z Nim na gadu gadu, blisko mnie mieszka ale nie znamy się osobiście.

edit. GAFA.... Aniolek to dziewczyna a ten z którym gadałem to jakiś Jej kolega... hehe :D
Szymek pisze:Mam nadzieje że nie zagra Treze, nie ma co ukrywać ale ostatnio gra naprawde słabo (jak zawsze...).
Boże..... Może nie lubisz Davida - ok rozumiem, ale nie pisz takich głupot bo mi się źle robi jak to czytam.... :?
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2005, 15:27 przez leniup, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 11:40

Mecz juz za pare godzin. Ostatnia próba generalna przed potyczką z Realem. Po ostatnim zwycięstwie nad Udinese można sie czuć podbudowanym, ale napewno jeszcze nie pewnym formy Juve.
Messina miała fantastyczny start w SerieA. Teraz nie gra juz tak błyskotliwie i raczej nie zabiera punktów najlepszym.
Oczywiście inny wynik jak zwycięstwo nie wchodzi w gre. Milan jest tuż, tuż - trzeba odeprzec atak rywala.
Ciekawe czy Capello znowu wystawi trójke napastników, czy może da szanse Del Piero ze Zlatanem??
Jednym słowem duzo znaków zapytania, może nie jeśli chodzi o wynik, ale jeśli chodzi o forme, taktyke Capello. Po tym meczu bedziemy dużo madrzejsi.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 11:49

Noto teraz ja sie wypowiem jak oczywiscie wolno :wink:

Co do meczu Licze na To iz Juventus Głatko pokona Messine poniewaz jest to ostatni sprawdzian prezd arcy trudnym spotkaniem jaki bendzie potyczka z Realem.. Glupota dla mnie jest to iz piszecie ze nie Capello powinienen odposcic paru gracza. By odpoczeli. Dzisiaj jest Sobota do meczu z Realem jeszcze 4 dni liczac dzisiejszy wiec odpoczynku bede miel az nad to. Licze an to iz juventus wygra conajmniej roznica 2 Goli. Pozdrawiam


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 14:32

Bardzo trudne spotkanie .. pozatym "na plecach" czuć już oddech spotkania z Realem , wiec tym bardziej będzie jeszcze trudniej ... przeciwnik postawi wysoko poprzeczke , mam tylko nadzieje że uda się wywieść 3 pkt. z Sycyli :wink:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 17:33

mecz z pewnością będzie ciężką przeprawą. Bardzo bym się zdziwił gdyby Capello wystawił najmocniejszy skład mając za 2 dni mecz z Realem. Więc Messina napewno bedzie chciała wykorzystać szanse i zdobyć chociaż punkt. A ja coś czuje choć mam nadzieje że tak nie będzie -mecz skończy się podziałem punktów.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 17:58

No to bedzie trudny mecz (jak kazdy zreszta :wink: )
Ale boje sie ze Juve bedzie juz myslami w Madrycie i moga byc troche rozkojarzeni- Capello musi ich odpowiednio nastawic i zmotywowac !!!
Jesli chcemy zdobyc Scudetto to kazdy mecz najlepiej wygrac, wiec i w tym nie ma innej mozliwosci :-D Mam nadzieje ze poradzimy sobie bez Nedveda i Treze- oni musza byc zdrowi na Real :!: Jest to okazja dla Del Piero zeby sie pokazac.... mam nadzieje ze dobrze wykorzysta ta szanse.
Stawiam na minimalne zwyciestwo Juve.


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 18:27

Jestem pełen obaw przed tym meczem.Messina rozegrała juz w tym sezonie kilka bardzo dobrych meczów.Miejmy nadzieje ze nasi zawodnicy beda skupieni na Messinie a nie juz myslami na meczu z Realem bo to sie moze zle skonczyc.Licze na minimalną wygrana 1:0 lub 2:1 dal JUVE.


hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 19:35

Mam tylko nadzieje ze Capello znowu zastosuje ustawienie 4-3-3 - moje ulubione z resztą. Mysle ze wygrana podbudowalaby bardzo Juve przed spotkaniem z Krolewskimi. Z drugiej strony nie mozna rzucac wszystkich sil na Messine, ale wygrac trzeba bo Milan tuz tuz... Dlatego trudne to zadanie dla Capellego zeby odpowiednio ustawic i nastawic zespol.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Hawk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2002
Posty: 100
Rejestracja: 18 listopada 2002

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 19:57

Niestety jedynie bezbramkowy remis. Teraz trzeba czekac czy Milan (grajacy o 20.30 z Caligari) wykorzysta to i przejmie prowadzenie w Serie A. Pozostaje nam liczyc na Zole i spolke.


Farmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 października 2004
Posty: 17
Rejestracja: 04 października 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 19:57

Ale dali ciała :( I pewno będziemy mieli tyle samo punktów co Milan bo znając ich jakoś tam wygrają :(. Myślę, że z taką grą nie mamy co szukać w Lidze Mistrzów. Po 2 przegranych miało się zmienić na lepsze. Ale tak chyba nie jest.

Forza Juve (dawajcie z siebie więcej niż do tej pory )


wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 19 lutego 2005, 20:02

No to teraz Capello bedzie sie musial napocic, zeby wymyslic jakies sensowne wytlumaczenie dla tego blamazu, bo inaczej tego chyba nie mozna nazwac.Czarno widze mecz z Realem, bo oni Messine to mogliby czapka nakryc :x


Zablokowany