Parma 1-1 Juve (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
tevez

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 10
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 19:59

co myslicie o tym meczu jaki wynik obstawiacie?
moim zdaniem to niebedzie latwy mecz w takiej formie jaka prezentuje juve pokonanie parmy na wyjezdzie bedzie nielatwym zadaniem ja jednak wierze ze juve podniesie sie z kryzysu i zrobi z parma to co zrobila roma


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 20:21

ty popatrz co prezentuje w tym sezonie parma jest chyba 4 od konca jak dobrze kojarze. Jak juve nie wygra roznica conajmniej 2 bramek to wg mnie nie pociagna dlugo na wynikach 1:0 a co za tym idzie bedzie ciezko wywalczyc scudetto no ale obym sie mylil


ENBEA
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 20:38

Piłkarze mają kilka dni na zregerowanie sił. Mam nadzieje, że po świętach Bianconeri wrócą odświeżeni i będą prezentować formę z początku sezonu. Licze na to bardzo i wierze, że już w meczu z Parmą zobaczymy "nowy, lepszy" Juventus. Parma prezentuje się bardzo słabo w tym sezonie i licze, że Juventus zdobedzie spokojnie 3 punkty. Co do samego wyniku to stawiam 0-2 dla Juve.


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 20:47

ale moglbys szerzej napisac o tym meczu


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 20:49

Mam nadzieje, ze przerwa dobrze zrobi zawodnikom Juve, i po odpoczynku powrócą do dobrej formy, chocby takiej jak z początku sezonu. Parma nie spisuje się zbyt dobrze w tym sezonie, choc trzeba pamiętać, ze mają w skladzie kogos takiego jak chocby Gilardino, ktory zawsze moze zagrozic bramce Buffona. Narazie cięzką przeprawe jakos przeszlismy (Lecce,Inter,Milan) choc myslalem, ze z tych trzech meczy zdolamy wyłuskac chociaz 7 punktow... Inter troszke namieszał dlatego ten mecz z Parmą musimy wygrać, a ze pojedynki na wyjezdzie nawet dobrze nam wychodzą, :wink: liczę na skromne 2-0 dla nas.
Forza Juve! :ball:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 20:57

enbea pisze:ty popatrz co prezentuje w tym sezonie parma jest chyba 4 od konca jak dobrze kojarze.
No.. ja mysle, ze na tym to akurat sugerowac sie nie trzeba.. :? Patrz maecz z Bologna.. Bologna tez nie byla wysoko w tabeli, rzeklbym ze byla calkiem nisko... a mimo wszystko to 1:0.. :| No. Temat wiadomy wiec sie nie wglebiam.

Co do samego meczu z Parma, miejmy nadzieje, ja taka mam, ze te dwa tygodnie pozwola Juve zlapac drugi oddech i wejsc w swoj prawdziwy rytm gry. Mysle, ze z Parmy wywioza 3 punkty, chociaz jednoczesnie mysle, ze wcale tam latwo o te punkty nie bedzie... :roll:

Ostatecznie mysle, ze 1:2 dla Juventusu.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 21:05

Parma w tym sezonie spisuje sie tragicznie...zajmuje przed ostatnia lokate w tabeli,wiec nie widze innej mozliwosci jak pokonanie i wywiezienie kompletu punktow...Parma w tym sezonie zaliczyla tylko 2 wygrane,tak,wiec moim zdaniem strata chociazby 2 pkt bylaby tragedia :twisted:

Mam takze nadzieje,ze ta przerwa wniesie do druzyny Juventusu nowe sily,ktore doprowadza do sukcesow w nowym,2005 roku,a mecz z Parma bedzie poczatkiem drogi do triumfow :D Tego zycze zarowno pilkarzom jak i Nam...


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 22:45

Mimo pozycji, mimo obecnie katastroficznej formy, Parma jest zawsze groźna. Takich drużyn nie wolno nigdy lekcewazyc, bo wiadomo, jak sie to moze skonczyc.

Po meczu z Milanem, jakos trudno byc niepoprawnym optymista :? Mimo wszystko wierze (podobnie jak ToMeK), iż dwutygodniowa przerwa swiatecznie wpłynie pozytywnie na formę naszych piłkarzy i po nowym roku przyjdą zupełnie odmienieni :wink:

Jak wiadomo jest to mecz, który trzeba wygrac, jakikolwiek inny rezultat nie wchodzi tutaj w grę. Myśle, ze nasi piłkarze będą chcieli zmazac plamę, jaka powstała po meczu z Milanem (oczywiscie nie chodzi o wynik, a styl gry z Rossonerimi).

Do samego meczu zostało jeszcze trochę czasu. Myślę, ze poźniej bedzie mozna powiedziec nieco więcej na ten temat :wink:


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 23:05

Po przerwie do Juve powinno wedrzeć sie troche świerzości.Odpoczynek dobrze im zrobi.
Dobrze by było również gdyby Bianconeri wygrali wyżej niż 2:0, wtedy byłbym pewnien, ze jestesmy dobrze przygotowani do drudgiej cześci sezonu.

W nastepnym roku licze na długie pasmo sukcesów(licze zresztą od początku bierzącego sezonu.)Seria A i LM, to są najważniejsze punkty tego sezonu.

Mam nadzieje, ze chociaż jedno przedsiewzięcie zostanie osiągnięte. :D


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2004, 23:26

A ja myślę że zarówno my jak i piłkarze powinniśmy na jakiś czas zapomnieć o meczach i troszkę odpocząć. Nie ma sensu myśleć o Parmie juz teraz. Narazie są wiadome tylko dwie sprawy... Za kartkę z Milanem nie zagra Thuram, oraz druga sprawa to że musimy za wszelką cenę wygrać. Najlepiej 2-0 lub 3-0.


enbea

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 grudnia 2004
Posty: 140
Rejestracja: 05 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2004, 07:10

mnowomiejsky moze i masz racje ale chyba zgodzisz sie co do tego ze juve nie bedzie wiecznie wymeczal wyniku 1:0? oni poprostu musza strzelac wiecej bramek moze jak wroci trezegol to bedzie lepiej..


ENBEA
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2004, 09:48

No Parma nie przypomina tej co choćby 2 sezony temu co prowadziła na Delle Alpi z Juve 2-0 (ale 2-2 było :D ) ostatnia porażka z Romą 5-1 mówi sama za siebie Juventus też ostatnnio jakaś obniżka formy zwycięstwa jedną bramką nie są to takie przekonujące zwycięstwa jak na początku sezonu ale to Juventus jest liderem tabeli i będzie uznawany w tym meczu jako faworyt Parma ma oczywiście przywilej własnego stadionu i kibiców ale wątpie by cos to dało Juventus powinien się przebudzić w tym meczu bo czuje już oddech Milanu na plecach ostatnia gra naszych pupili z Milanem pokazałą jak Mediolańczycy są mocni przez całą 1 połowe dominowali na boisku stawiam oczywiście WYSOKIE zwycięstwo Juve no bo trzeba się w końcu przebudzić 0-3 po bramkach Del Piero,Zlatana i Zalayety


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2004, 14:08

Do meczu jeszcze kupa czasu. Na dzień dzisiejszy powiem tak. Tradycją jest ,że przed Świętami cieniujemy po znakomitym poczatku sezonu i tradycją jest, że po świętach znów wracamy do wysokiej formy, wygrywając kolejne mecze. Jeśli ta 1 tradycja została dotrzymana, tak samo musi być z 2.
Parma ma nazwę i na chwile obecną to jest tyle. Patrząc na ich skład, nawet, co drugi zawodnik, to jakies nieznane nazwisko młodego, niedoświadcoznego zawodnika. Zresztą to jak spisuje sie w tym sezonie Parma, odzwierciedla tabela.
Zagramy bez Thurama, oni też bez kogoś, zaomnialem nazwisko, jakiś nowy :wink: Powiem tak, jeśli roma strzeliła im 5 goli, to jeśli my nei strzelimy 2,3 nie tracąc żadnego, to z atakiem naprawde będzie nieciekawie. Cały sezon nie bedizmey jechać na 1-0, bo błedy sie zdarzają a konsekwencje śa wiadome. Mecz z Regginą, wciąz nie mogę odżałować :evil: Tak więc zależy mi na pewnym wyniku, jeśli dalej tak bedzie to niestety ale nasza przyszlość w LM jak i Serie A, nie bedzie tak kolorowa jak chociażby 3 tyg. temu. Jednak jestem o nas spokojny :twisted:


Obrazek
lukask1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 150
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2004, 15:10

no ja sobie nie wyobrazam jakby Juve przegralo :shock: nawet nie dopuszczam takiej mysli nie wiem czemu niektorzy zaglosowali w ankiecie na parme :roll: jezeli chcemy zdobyc scudetto to parma nie powinna nam sprawic problemow ma przedostatnie miejsce w tabeli, stawiam 2-0 dla nas 8) :D


Obrazek
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 grudnia 2004, 15:19

lukask1 pisze:no ja sobie nie wyobrazam jakby Juve przegralo :shock: nawet nie dopuszczam takiej mysli nie wiem czemu niektorzy zaglosowali w ankiecie na parme :roll: jezeli chcemy zdobyc scudetto to parma nie powinna nam sprawic problemow ma przedostatnie miejsce w tabeli, stawiam 2-0 dla nas 8) :D
Nikt sobie chyba nie wyobraża żeby Juve jakimś trafem zremisowało... a co dopiero porażka :shock: A co do tych co zagłosowali na Parme ;d śmiem przypuszczać że to nasi czerwono czarni przyjaciele :wink:


Zablokowany