F.C JUVENTUS 1-0 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2004, 22:54

może lepiej żeby na uszach stanął? a tak poważnie to uważam, że będzie to ciężki mecz. Fiorentina z meczu na mecz się rozkręca, a Juve będzię się chciało zrehabilitować za porażkę z Regginą. stawiam na 2-1.


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 12:27

Jakie są oczekiwania kibiców przed tym meczem? Oczekiwanie jest jedno-rehabilitacja za porażkę z Regginą na wyjeździe.Można to uznać za wypadek przy pracy ale piłkarze na pewno bedą chcieli sie naprawić swój nadszarpnięty wizerunek po tym meczu.Jeżeli prześledzić poczynania Fiorentiny w Serie A to można to określić krótko 3 wygrane 5 remisów 2 porażki 14 punktów i 7 miejsce w tabeli.Porażki z niezbyt wymagającymi zespołami-Roma na wyjeździe i Sampdoria u Siebie.Nie mniej jednak każdy kibic Juve wie jakie relacje są między obydwoma klubami i na pewno nie można sie odnosić do statystyk.Smaczku temu meczowi dodają...byli zawodnicy Juve-zarówno Miccoli,Maresca jak i Chiellini potwierdzają że nie mają ochoty wracać do Juventusu i mają za złe działaczą za takie potraktowanie podczas ostatniej sesji transferowej.Wynik meczu? Chyba więcej przemawia za Juventusem ale trzeba pamiętać że takie mecze rządzą sie swoimi prawami.Ja jestem optymistą i typuje wynik 2-0 dla nas.


Łucja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 240
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 12:35

Na szczęscie nie sędziuje paparesta :) A zresztą nie wydaję mi się, żeby miccoli coś strzelił mam nadzieje, że canna i spółka mu nie dadzą ! JA obstawiam 2-0 (ale pewnie i tak bedzie 1-0)
P.S jak by ktoś mógł napisać gdzie można mecz obejrzeć błbym bardzo wdzięczny.
FORZA JUVE!


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 09 listopada 2004, 13:11

no to canal+ znowu mnie niemile zaskoczyl. meczyk jest, ale 21:20, czyli z godzinnym poslizgiem :?
co do meczu to mysle (mam nadzieje) ze bedzie to najlepszy mecz JUVE w tym sezonie, a i stadion moze sie zapelnic po brzegi (no prawie po brzegi). i to wszystko juz jutro :-D
wyniku nie typuje, czy wygraja 1:0, czy 5:2, nie ma dla mnie roznicy. ale zwyciestwa jestem pewien (zeby tylko nikt mi pozniej tego nie wypominal :wink: ).


Supersonic

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 1184
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 09:05

Teraz na jaw wyjdzie polityka transferowa Juve. A przynajmniej poznamy odpowiedź na pytanie czy słusznie sprowadzono Ibrahimovicia w miejsce Micolli'ego?? Oby...

Kurde chciałbym żeby od pierwszej min. zagrał Kapo bo wydaje mi się, że jeszcze tak naprawdę nie dostał szansy!!


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 18:14

Ja dzis bede ogladal mecz JUventus-Fiorntina o 20 30 licze nadobry wystep birindelliego ktury ostatnio sobie nie radził wieze w nich wszystkich i w del piero ktury nie dawno wyzdroqial

Staraj się pisać po Polsku bo aż razi w oczy :?


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 21:25

Kurcze graja a ja na czacie nie siedzę;/ mam nadzieję że wygrają bo trzeba przelamać złą passę jednej porachy ;) mam nadzieję że 2-0 i gol Alexa<lol>


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 22:33

No to rana po Regginie zagojona świetny mecz i nasz Młodziutki Ruben błysnął talentem Miccoli i Marescka nic nei pokazali nie przelobował Miccoli naszego Gigiego pozatym że Juve się spisało z bardzo mocną Violą to Milan,Lazio i Inter straciły punkty no i Roma ale Roma to się nie liczy ale ja Lubię jak przegrywają troche mnei to śmieszy wiem okropny jestem no cóż Juve wygrywa odskakuje od rywali długi Wekkand czeog więcej chcieć!!


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 22:35

No i wygraliśmy 8) Co prawda skromnie bo "tylko" 1-0, ale nie ważne ile się wygrywa, ważne, ze się wygrywa. A my po raz kolejny sięgneliśmy po trzy punkty i co ważne powiększyliśmy przewaga nad Milanem. Ciesze sie również z bramki Olivery. Mam nadzieje, ze Urugwajczyk znów będzie czarował swoją grą tak jak podczas przedsezonowych sparingów.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 22:37

Aj wspaniały dzień :D Zwycięstwo nad znienawidzoną fiorą :twisted: Wprawdzie z tego co się orientuje, nie zagraliśmy jakoś oszałamiająco. W końcowce nas cisneli. Ale to my zwyciężyliśmy i zgrneli 3pkt.
Kolejny raz swój kunszt trenerski i nos pokzał Capello. Wprowadzając Oliverę za Emersona. Czemu w ogóle zszedł Emerson? Wie ktoś?

Tak więc wracamy na pasmo zycięstw, pasmo zwycięstw bez straty gola 8) Jest dobrze, ale nie zapeszajmy.
No i co cudowne, zespoły z Mediolanu zagraly ,,pod nas''. Milan bez Shevy nie strzelil nawet gola, zaś Inter tradyjnie zremisował, tracą gola w końcowce.
Czyli 6pkt. przewagi nad Milanem. Jest dobrze. Ale droga jeszcze dłuuga.

Ciekawe jak się spisali kibice... :roll:

GRAZIE JUVENTUS, GRAZIE :!:


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 22:37

No i wygraliśmy! 8) Wspaniale ! :)
Wygrana skromna, ale trzy punkty z takim rywalem, jakim jest Fiora - cieszą. Gola odziwo nie zdobyl zaden z napastnikow, a mlody Olivera :) Najwazniejsze, ze wygralismy z zespolem, i niektorymi pilkarzami, ktorzy chcieli nam cos udowodnic. Trzeba trzymac dobry kurs i piąć się coraz wyzej, grać coraz lepiej i utrzymywac wysoką formę. Jeszcze wiecej uciechy ze zwyciestwa daje to, ze Milan i Inter zremisowali z teoretycznie złabymi druzynami. 8) Roma przegrala u siebie az 3-0 z Udinese !! Naprawde są oni w beznadziejnej formie. Rowniez Lazio poległo na wyjezdzie i takim sposobem powoli zbieramy punkt po punkcie i oby było ich jak najwiecej ! 8)
Gratulacje wygranej ! Forza Juve ! 8)

EDIT: Chwilę później znowu Mauro Camoranesi podawał do Aleksa, piłka wylądowała wprawdzie w bramce jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną Del Piero.

:? Znowu bramka Alexa nieuznana :roll: Nie ma cos szczescia ostatnio. Przydalaby sie kolejna bramka... Moze w nastepnym meczu :)
Ostatnio zmieniony 10 listopada 2004, 22:53 przez Wojtom, łącznie zmieniany 1 raz.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
ballack13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2003
Posty: 508
Rejestracja: 03 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 22:47

1. Juventus 11 28
2. Milan 11 22
3. Udinese 11 18
chyba nic wiecej nie trzeba komentowac po 11 meczach przewaga 6pk (jeszcze az tak bardzo niespodzianka nie jest )
ale nad 3 zespołem juz 10 to mówi tylko jedno:

w tym sezonei bedzie POGROM
Juve rozdaje karty i wszystko inne
w sumie to mozna bylo sobie darowac ten caly sezon bo jzu wszystko wiadome ;) (chodzi o Serie A)


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 22:58

WIN :D Milan remis :lol: ehehe szkoda tych 3 punktow zgubionych z reggina by było 9 przewagi ale liczmy sie z tego co jest :D


EMES

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 17
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 23:16

No panowie Juve to jakiś fenomen w tym sezonie zdarza nam się bardzo czesto osiagać trzy punkty po zwycięstwach zaledwie 1:0. Myslę , ze jest to jednak spowodowane jedynie takim faktem, że Capello zaczął budować zespół od tyłu i poprostu nie zdołał póki co poprawic ofensywy. mnie cieszą mimo to te zwycięstwa. Olivera był zapowiadany jako wielka nadzieja Juve no dziś strzelił bramkę mam nadzieję że będzie ich coraz więcej.


www.OFENS.pl - Portal miłośników futbolu
revenever

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 22
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 listopada 2004, 23:27

Olivera wszedl za Emersona, a ten schodzil utykajac, miejmy nadzieje, ze to tylko jakis drobny uraz... bramka Del Piero nie uznana calkowicie slusznie (jakby ktos znowu cos pomyslal :)) Strasznie duzo kartek, chociaz widzialem brutalniejsze mecze z mniejsza ich iloscia.. Tym samym tracimy w nastepnym meczu Nedveda, uwazam jednak, ze Olivera spokojnie moze go zastapic, bo ma chyba wieksza ochote do gry niz Pavel chocby dzisiaj (poza jednym ladnym strzalem na poczatku chyba nic wiecej nie pokazal, a przynajmniej nic co by utkwilo w pamieci). Moze w koncu Capello da szanse Tacchinardiemu?? Ciesza trzy punkty, jednak gra raczej byla dzisiaj bezbarwna, tak jakby chcieli jak najmniejszym nakladem sil wygrac.


Zablokowany