Bayern M. 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 07:07

o zwyciestwo bedzie bardzo trudno na stadionie w monachium ale Capello stworzył prawdziwa maszyne do wygrywania i nie sądze zeby pozwoił sobie by Juve przegrało, dlatego oczekuje zwycietswa juve nawet w postaci 1-0 :wink: bramka zlatana albo nedveda :wink: pzdr


fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 09:47

Nie patrząc na to że Monachium to bardzo trudny teren uważam że nasi piłkarze mogą wywieść z Monachium chociaż 1 pkt.. Bayern ostatnio spisuje się fatalnie w bundeslidze ( ostatnio przegrana z Borussią M. 2:0 ) coś mówi.. zatem Juventus gra coraz lepiej i to cieszy więc stawiam przynajmniej na wynik 1:1 .. pzdr..


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 10:09

Ostatnio Bayern znajduje sie w slabej dyspozycji wiec jest spora szansa aby ich pokonac.Juventus nie powienien szalenczo atakowac ale mocna gra ofensywna jest wskazana.
Od pierwszych minut powinienc zagrac duet ''wieza'' Zlatan ''killer'' Zala w meczu z Chievo dobrze sobie radzili.Na koncowke moglby wejsc DP i gdyby wynik byl niekorzystny Alex moglby zamieszac.
Wynik jakiego oczekuje to minimum remis.
Szkoda ze poraz kolejny kochana tvp zawodzi choc z drugiej strony po meczu na Delle Alpi troche im sie nie dziwe.Pozostanie obejrzec skroty.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 10:34

Moim zdaniem gdyby Alex zaczął z ławki to byłby to błąd Capello. Może zacząłby Del Piero z Zalayetą? W końcu Zlatan cał czas ostatnio wychodzi w pierwszym skłądzie a wcale nie prezentuje się jakoś fenomenalnie.
Dziś czytałem na Onecie, że w meczu z Borussią M. wstrząśnienia mózgu doznał ze Roberto i w efekcie nie będzie mógł zagrać z Juve. Myślę, że to potężne osłabienie Bawarczyków. Solidną obronę Juve moga rozmontować tylko wirtuozi, a po odjęciu ze Roberto, wśród monachijczyków jets tylko dwóch - Ballack i Maakay, może trochę ten Bastian Schweinsteiger.


Juve per sempre!!!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 10:39

W Monachium czeka nas dość ciężki mecz ale jestem pewien że wywieziemy przynajmniej 1 punkt. Z tak słabym Bayernem, który prezentuje tak bardzo nierówną formę powinniśmy sobie poradzić. Mam nadzieje że Alex coś strzeli :D A jak Nedved zagra tak jak z Chevio to powinniśmy być spokojni o wynik meczu :D


Obrazek
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 13:13

RadeKas pisze: Obstawiam na taki scenariusz.

- Od poczatku meczu Bayern cisnie
- Okolo 20 minuty wychodzi kontra Juventusu i nasi prowadza 1-0
- Bayern rzuca wszystko do ataku, natomiast Juventus broni sie 9 zawodnikami
- Okolo 70 minuty Bayern strzela bramke i mamy 1-1
- Do konca meczu Bayern szalenczo atakuje, ale Juventus broni sie madrze i szczesliwie dzieki czemu spotkanie konczy sie remisem 1-1

Mam nadzieje ze tak wlasnie bedzie ;]
RadeKas czy ty wiesz co piszesz... Juventus w 9? Czy może wynik 1-1 to coś rewelacyjnego? Albo mówisz, że Juventus jest tak słaby że 1-1 to dobry wynik? Powiesz mi coś o tym?

Myśle że w Monachium będziemy mieli dosyć ciężki mecz, ale powinniśmy minimalnie wygrać 1-0. Czyli tak jak zawsze już w LM 8) Może wkońcu Blasi strzeli jakiegoś gola. A może Ibrahimovic... No niewiem ale ważne że wygramy. Po tym meczu będziemy mieli już zapewniony awans do następnej rundy. Tak powinien wyglądać scenariusz...Bayern znowu będzie grał w osłabieniu. Tym razem świetnie spisujący się w poprzednim meczu Ze Roberto nie będzie mógł zagrać z Juve. Miejmy nadzieję że to nas wzmocni.


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 13:30

_juvel_ pisze: RadeKas czy ty wiesz co piszesz... Juventus w 9? Czy może wynik 1-1 to coś rewelacyjnego? Albo mówisz, że Juventus jest tak słaby że 1-1 to dobry wynik? Powiesz mi coś o tym?
Po prostu znam ta druzyne i zdaje sobie sprawe jak ona gra. A 1-1 wedlug mnie jest bardzo dobrym wynikiem wywiezionym z Monachium.


srali muszki będzie wiosna
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 16:55

Po pierwsze, Juventus nie ma jeszcze zapewnionego awansu.
Myślę, ze wywieziemy z Monachium 3 pkt. Bayern to juz nie ta sama klasa co kiedys. Kilka lat temu w Niemczech nikt nie mogl sie pokusic o zwyciestwo z Bayernem, a teraz? Po za tym zagrają bez Ze Roberto i Deislera ktory znow ma jakies problemy z psychika.
Natomiast my zagramy w najsilniejszym skladzie nie liczac oczywiscie Trezegueta.


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 17:19

Jedno z ważniejszych spotkań. Plan minimum na to spotkanie to 1 pkt, ale jak zawsze trzeba walczyć o zwyciestwo, tym bardziej że 3 pkt daja nam 100% awans i na 95%pierwsze miejsce w grupie.
Według mnie od pierwszych minut zagra Del Piero - nie dlatego odpoczywał w meczu z Chievo, żeby teraz nie grać od pierwszych minut (wogóle że jago forma jest ostatnio zadowalająca).
Bardzo dobra obrona może być środkiem do sukcesu w tym spotkaniu. Tak więc Juve - jedź po zwyciestwo i po awans do kolejnej rundu LM.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 17:36

No szkoda ze mecz nie leci na TVP bo teraz juve gra bardzo dobrze i było by wyzsze niz 1:0 zwyciestwo ja obstawiam 1:3 :D


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 17:38

Bardzo ciezki mecz, ponownie. Poniewaz poprzedni z Bayernem takowy byl i WEDŁUG MNIE Bayern gral lepiej, Ze Roberto szalal na murawie, pomoc bardzo dobrze rozgrywala, a Juve mialo troche szczescia. Teraz Ze Roberto jest kontuzjowany co jest oczywiscie plusem dla Juventusu ale nie wolno zapomniec, ze Bayern bedzie chcial zyskac troche przewagi nad Ajaxem aby miec pewnosc (wieksza) wyjscia z grupy LM. Licze, ze Del Piero zagra dobry mecz i pokaze sie z dobrej strony w mediach bo tego mu brakuje.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 20:39

Bayern w ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi znów przegrał i pokazał, ze nie jest w zbyt wysokiej dyspozycji. Myśle, że Juventus, który prezentuje świetną forme jest wstanie pokusić się o trzy punkty w Monachium. Myśle, że jeżeli pierwsi strzlimy bramke to wygramy to spotkanie, a wtedy będziemy mogli świętowac awans do następnej rundy :D Licze bardzo mocno na Nedveda i na Zalayete. Mam nadzieje, ze Urugwajczyk pokaze, iż w LM też potrafi trzelać bramki :wink: Co do wyniku to obstawiam 0-1 dla Bianconerich


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 listopada 2004, 23:00

Bayern - Juventus


Waga meczu dla Bayernu:

Myślę, że dla Bawarczyków jest to bardzo ważne spotkanie. Ewentualna porażka pozwoli Ajaxowi na dojście Bayernu i nawiązania ponownej walki z niemcami. Myślę, że Bayern za wszelką cenę będzie chciał wygrać i napewno nie będzie grał na remis.

Waga meczu dla Juventusu:

Dla nas ten mecz nie jest tak ważny jak mogłoby się wydawać. Nawet ewentualna porażka zbytnio nie zaszkodzi naszej drużynie. Myślę jednakże chłopcy będą bardzo zmotywowani i znów zechcą pokazać że nie mają sobie równych.

Nieobecni:

Z tego co wiem do w Bayernie nie zagra Ze Roberto oraz Deisler co z pewnością jest niemałą stratą dla Niemców. Natomiast jeśli chodzi o Juve to oczywiście nie zagra Trezeguet, no a występ Zambrotty i Zebiny stoi jednak pod lekkim znakiem zapytania.

Ważni piłkarze:

W Bayernie szczególną uwagę należy zwrócić na duet napastników Makaay - Pizarro oraz na Brazylijczyka Lucio. W Juventusie natomiast kluczową rolę powinni odegrać przedewszystkim wypoczęty Emerson a także Nedved i Del Piero, który z pewnością też zregenerował siły bardziej od innych.

Prognoza:

Mecz powinien być znacznie bardziej atrakcyjny niż ten z przed dwóch tygodni głównie dzięki odważnie grającemu Bayernowi. Po początkowej przewadze Bayernu Juventus dojdzie do głosu i w okolicach 35 minuty strzeli bramkę. Bayern będzie atakował nieporadnie a Juve w 60 minucie ukłuje poraz drugi co kompletnie pozbawi zaangażowania w gre Bayern. Wynik 2-0 utrzyma siędo końca a bramki zdobędą Del Piero i Zalayeta który w drugiej połowie zmieni Zlatana.


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 09:56

musze was zmartwic nie bedzie nigdzie transmisji meczu Juve !! :/


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 listopada 2004, 10:59

PABLO pisze:musze was zmartwic nie bedzie nigdzie transmisji meczu Juve !! :/
Moze na livescore chociaz bedzie :?: - taki czarny humor.
Nie mam pojecia jakie mecze oglada RadeKas, ale na pewno nie JUVE. nie mozna wszystkich meczow wygrywac, a to jest dobry moment na remis, stawiam wiec 1:2 :wink: dla nas 2 oczywiscie :!:


Zablokowany