Reggina Calcio 2-1 Juventus Turyn

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 17:01

6.XI o godz. 20:30 Juventus podejmie słabo spisującą się w tym sezonie Regginę. Będzie to mecz 10 kolejki SerieA. Reggina po 9 kolejkach zajmuję 18 lokatę co by upoważniało ją do spadku z SerieA. Ma 6 punktów strzelając jedynie 5 bramek, a tracąc 8. Juventus natomiast zajmuję pierwszą lokatę z dorobkiem 22 punktów. Bianconeri strzelili 17 goli oraz stracili jedynie 2 gole. Mecz napewno ciekawy nie będzie. Reggina jak narazie wygrała jedynie 1 mecz, zremisowała 4 a przegrała aż 6 meczy a Juventus po 9 meczach wygrał 8 meczy, jeden zremisował i żadnego nie przegrał.

Ja obstawiam leciutki pogrom tzn. 4-0 :D Może troszkę sporo żeby wygrac na wyjeździe ale przeciez Juventus jest niedopokanania. To był mój króciutki komentarz na temat tego meczu 8)


DeCeBiak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 7
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2004, 21:16

Wynik 3:0 jest jak najbardziej adekwatny do klasy różniącej oba zespoły. Wynik oczywiście na korzyść Juventusu.

Pozdrawiam.


K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 12:30

Po tym 5-1 Romy to też bym chciał tak przynajmniej z 0-4 :D

Retransmisja na C+ Sport o 23.30 =)


Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 12:39

Juventus musi ten mecz wygrać. Jakby stracili chociaż jedną bramke była by to porażka. Regina gra w tym sezonie słabo (nawet bardzo) i dlatego pędząca lokomotywa z Turynu nie powinna mieć kłopotów z Reginna Calcio. Typuje 3-0 bramki: Del piero x 2 i Zlatanik. :D


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 13:45

Mi wystarczy skromne 1 lub 2 do 0.
Reggina raczej nie ma szans na strzelenia bramki, więc mecz będzie się toczył do strzelenia pierwszego gola przez Juve :D
Mam nadzieję, że będzie łatwe zwycięstwo, małym nakładem sił...


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 13:50

Myślę że nie będziemy mieli większych problemów z pokonaniem Regginy, drużyna ta spisuje się słabo.
Jednak zawsze wychodzę z założenia że nie można nikogo lekceważyć, przykładem moze być liga Hiszpaska gdzie od trzech lat BArcelona przegrywa w pucharze Króla z drużynami z 2 lub 3 ligi.

Mój typ to 3-0 dla Juve


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 13:55

Myśle że Juve nie będzie chciało sie zbytnio przemęczać i gdy juz strzela tego gola to beda sie ograniczac do kontr do konca spotkania


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 13:58

kyle666 pisze:Po tym 5-1 Romy to też bym chciał tak przynajmniej z 0-4 :D
Reggina nie grała z Romą i jeszcze nie przegrała 5-1 8)
Pewnie chodziło Ci o mecz AS Roma - Cagliari Calcio 5 : 1 :wink:

Co do meczu, to liczę na kolejne, klasyczne zwycięstwo na wyjeździe 3-0 8) :) Mam nadzieje, ze nadal nie stracimy bramki i pewnie będziemy prowadzić w tabeli. Gole mogli by zdobyć ADP i Zlatan. 8) Po zapewnieniu awansu mozemy się skupic na Serie A, wiec miejmy nadzieje, ze będą Nasi grali naprawde dobrze. :)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 14:04

Mecz mysle że nie będzie trudny ale nie mozemy zlekceważyć rywala. Reggina spisuje się bardzo słabo w tym sezonie i bedzie napewno desperacko szukać punktów. Ale mysle że to im się nie uda. Typuje 2-0 da Juve :D


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 16:41

No to będzie napewno ciezki mecz Reggina ma ciężki stadion i zawsze jest nieobliczalna ale myślę że powraca Emerson ,Alex jest juz w pełni formy moim zdaniem powinniśmy wygrać jednak trzeba uważać na Regginę wynik 0-4 Alex,Zalayeta,Nedved


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 17:15

_juvel_ pisze: Juventus natomiast zajmuję pierwszą lokatę z dorobkiem 22 punktów. Bianconeri strzelili 17 goli oraz stracili jedynie 2 gole.
Chyba troche nieaktualne te dane - tak było po 8 kolejce, ale po wygranej z Chievo mamy 25 pkt i 20 bramek strzelonych.
A co do samego meczu to raczej nie wróże wielkich emocji. Reggina nie pokazałóa w tym sezonie niczego wielkiego, więc ciężko się spodziewać, żeby udało sie jej odebrac punkty Juve. Licze na pewne zwycięstwo, cos w stylu 3:0
Chciałbym, ażeby Alex podtrzymał passe meczów w ktorych zdobywa bramke.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
revenever

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 22
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 17:26

A ja lubie Reggine - moj wujek z tamtad pochodzi :D Jesli chodzi o wynik, Reggina bedzie walczyc do upadlego, zwlaszcza po przegranej z Messina, po ktorej beda chcieli pokazac sie u siebie z jak najlepszej strony , nie beda odpuszczac - poludnie, to jednak poludnie.. ja bym obstawial 2:1, moze 3:1 dla Juve :D (chociaz jak bedzie do zera nie bede narzekal)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 18:46

Czego mozna się spodziewać w meczu, w ktorym wystpi obecnie najlepsza drużyna globu z zespołem ze strefy spadkowej. Jadnak piłka to otwart sport. Już nie raz tracilismy pkt. z takimi rywalami. Nic niek ,,raczę'' tylko nie chcę popadać w zbyt dużą pewność.
Niemniej jednak ten mecz musi nam dać 3 pkt. poprostu jetsesmy skazani na to by go wygrać. Nawet jesli zagralibyśmy bardziej rezerwowym składem.
Każdy zespół specjalnie motywuje się na mecz z nami. Napewni tak będzie i tym razem. Reggina ostro trenuje, trener nawet dał wolne kluczowym zawodnikom...hehe :)

Wyczytalem w PN tyg. , że w sobotę o 20.25 jest transmisja z meczu Serie A...ale koledzy piszą, że będzie retransmisja. Dziwne, a szkoda.


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 21:39

Choć Reggina zajmuje dopiero 18 pozycje w tabeli to nie można tej drużyny lekceważyć. Na mecz z Juventusem mobilizuje się każda drużyna i tym razem będzie podobnie. pozatym graliśmy w środe ciężki mecz z Bayernem i nasi piłkarze mogą być jeszcze nie wypoczęci. Jednak Reggina nalezy do takich zespołów, z którymi nie możemy tracić punktów i raczej ten mecz wygramy. Co do wyniku to stawiam na 0-2 lub 0-3 dla nas. Bardzo wazne jest, aby nie stracić bramki :wink:


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2004, 21:43

mecz z osiemnastym zespołem serie napewno nie należy do łatwych. Nie wiadomo jaka taktyke zastosuje ta drużyna. Wiem jedno, ze musimy grać o zwyciestwo!!! milan gra z roma, moze bedzie remis jak im dobre pójdzie. Przewage powinnismy powiekszyc bo milan potem punktów latwo tracic nie bedzie! Licze ze bedzie 3-0 bramki alexa i zlatana


Zablokowany