Juventus Turyn 2-0 AS Roma

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BBOOSS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 40
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 października 2004, 21:14

swiergot :D :D :D :D :D


A co do meczu sadze ze wygramy dosyc pewnie, roma gra slabo, nie przekonywujaco, ale pewnie zmobilizuja sie maksymalnie a dodatkowym smaczkiem ku temu bedzie wystep byly romanistow w naszych barwach, zycze im bdb meczu ,niech pokaza na co ich stac ,szczegolnie Zebina ,ktory u nas gra jak na obronce przystalo, uwazam ,ze Puma lutnie cos 8) .. Juve-roma 2-0


LEGIA WARSZAWA
ObrazekObrazekObrazek
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 15:01

Yari pisze: [...]jak przeczytałem dzisiaj że sędzią głównym tego meczu będzie Collina to wymiękłem.

Co do samego meczu:
Nie wierze w absencje Cassano i Panucciego , na 99% oboje wyjdą w wyjściowej ,,jedenastce" . Nasza obrona musi być wyjątkowo czujna . Optymizmem napawa forma Del piero z ostatniego meczu. Oby powtórzył to z Romą.
Collina to profesjonalista, ale też i człowiek. Każdy popełnia błędy a to co czyni go wyróżniającym się sędzią to to, że on popełnia ich mniej niż inni. Myślę i mam nadzieje, że mecz będzie prowadzony bardzo dobrze.

Co do Panucciego to ja jednak sądzę, że nie zagra. To nie pierwszy przypadek skłócenia się zawodnika z trenerem czy klubem i zazwyczaj wówczas zawodnik nie gra. Cassano raczej wybiegnie w podstawowym składzie i to jest jeden z zawodników, których musimy się szczególnie obawiać. Do listy zawodników którzy nie zagrają dołączył Dacourt, który nabawił się kontuzji na treningu już w Turynie. Del Neri zapowiada, że Roma zaatakuje od pierwszych minut. Capello nie oczekuje spektakularnego zwycięstwa i będzie usatysfakcjonowany nawet z jednobramkowego zwycięstwa.
Rybeq pisze: boje sie tego meczu. i to nie dlatego ze mozemy przegrac. boje bardzo brutalnej i chamskiej gry romy. pokazali juz w tym roku co potrafia, majac juz pare czerwonych kartek na koncie.
Też się tego obawiam. Mecz na pewno nie będzie toczył się w przyjaznej atmosferze. Co do czerwonych kartek dla Romy nic nie mam, byle nie odbyło się to kosztem zdrowia nawszych zawodników. Collina będzie miał ręce pełne roboty. W Romie jest kilku że tak powiem "wrednych" zawodników, którzy na pewno będą podburzać atmosferę.

Emocje są coraz większe, mam nadzieje, że ich pokonamy. Forza Juve!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 15:13

swiergot, świetna ta animacja :D :D

To fakt, że można się obawaic brutalnej gry romanistów. Każdy z nas wie do czego są zdolni zawodnicy tego klubu. Szczególnie jeden pan, ktoremu jak nie będzie szło kopanie piłki, weźmnie się za zawodników... :?

Obawiam sie również siły ataku romy. Chcą zagrać trójką z przodu, Montella, Cassano i Totti. Jak zaowiada Del Neri, postawią wszystko na 1 kartkę.
W sumie ma to też dobre strony. roma od początku będzie atakowała, co da nam większe pole do popisu, większa przestrzeń w rozgrywaniu akcji, szybsza gra i kontry. Ponadto nie bedziemy mogli juz spokojnie wyprowadzać ataków jak chociażby z Bayernem, trzeba orazu narzucić swój styl gry :twisted:

Do boju JUVE :!:


Obrazek
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 15:58

Buehehe ,ta animacja rula :D

Wszystko o meczu już przez wszystkich (nawet Lipiński :D) zostało napisane ,ale cóż i ja z moim skromnym się dołożę.

Mecz dla nas szczególnie ważny. Nie wiem czy dzisiaj będziemy w stanie się szczególnie zrewanżować za tamtą porażkę ,ale na pewno jest to możliwe. Zobaczymy jak spiszę się atak. Alex ostatnio miał przebłyski formy ,Ibrahimovic już kiedyś grał z Rzymianami ... Pomoc - myślę ,że tam będzie dzielił Emerson grając przeciw swoim starym kolegom.
Nedved będzie nie gorszy i może znów coś ustrzeli.
Co do straty bramki to raczej przy naszej doskonałej obronie bym się nie martwił ,choć pojawiła się jakaś wzmianka o Cassano ,że może zagrać :? Nawet jeśli ,to musi on zrozumieć ,że nasza defensywa jest praktycznie nie do sforsowania ;)

FORZA JUVE !


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 19:40

no i juz tylko 50 minut do meczu. humor psuje mi tylko to, ze mnie tam nie ma. jestem dziwnie pewny ze meczyk bedzie zafajny :wink: niedlugp do lokalu bedzie trzeba wyjsc, dobra miejscowke zajac. piwko juz sie mrozi, nie pierwsze;) narka


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 20:00

Ja dzisiaj znowu wcielam się w rolę odludka i idę sam do knajpy. Nikt ze znajomych piłką się nie interesuje, tragedia. Ludzie, którzy normalnie by wyszli od dla samego wyjścia siędzą i uczą sie na jutro...tragedia. Tarnów to kiepskie miejsce dla kibiców Jube. Pójdę tam z wiarą w zwyciestwo :wink:


skoczo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 2
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 21:59

szkoda ze sprzedali miccoliego i maresce:// teraz sobie dobrze radza w fiorentinie:]


Sherpa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 14
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 22:18

JUVE - ROMA 2-0
:-D
tak 3mac i scudetto dla Juve!!!
no to trafilem wynik :-D
forza Juve

qrce, szkoda tylko czerwonej Emersona :?
Ostatnio zmieniony 28 października 2004, 22:22 przez Sherpa, łącznie zmieniany 1 raz.


Wilu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lipca 2004
Posty: 1
Rejestracja: 05 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 22:25

Juventus wygral pewnie z Romą najlepiej moim zdaniem zagral Zalietta
i Apiiah widizalem mecz mimo złycj\h warunków atmosferycznych Juve zniszczyło Rome


Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 22:26

No prosze! :D Ciesze sie, ze Del Piero znowu strzelil bramke, szkoda tylko Emersona, ze nie zagra w nastepnym meczu ale na szczescie gramy z Chievo. Forza Juve! :)


Obrazek
robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 22:31

WIN brawo :D i tak dalej jeszcze Milan i Inter rozklepac i scudetto nasze Alex Zalayeta gratulacje załuje ze nieogladałęm tego ;/


Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 22:32

Brawo Panowie ! Juve jak zawsze spokojnie ,pyka piłeczką tamci biegają ,a my i tak wygrywamy do jaja .To jest zespół !!! Nie wiem tylko czemu Alesio siedzi na ławce jak Appiah tak cieńko grał .To podanie do przodu które wróciło na połowę juventusu !!! Ogólnie jest super . :D


pieny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2004
Posty: 87
Rejestracja: 12 września 2004

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 22:35

Wreszcie mozna powiedzieć chyba ze jest to ten Juventus którego bysmy chcieli widzieć wygrywaja prawie zawsze graja dobrze skutecznei przede wszystkim nie długo może zacza grac bardziej widowiskowo ale narazie jest świetnie 8)


Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 22:38

Forza la Juve la Juve la Juve ale - e Bianconera la bella signora ale la Juve la Juve la Juve ale solo la Juve e grande la Juve ale !!

O jak pięknie ! Wygrana 2-0 Juventusu. Odskoczenie Milanowi ponownie na 5 punktów, Interowi na 10 i Romie na 13 !! To wszystko po 8 kolejkach.. niesamowicie !! Kolejny gol Alexa !! Capitano wraca!! Idealna zmiana Zalayety... obrona znów na 0...... czegóż chcieć więcej...... Milan i Inter będą potrzebować naprawdę dużo szczęścia żeby dogonić Juve!


Hymn Juve i spać....
Forza la Juve la Juve la Juve ale - e Bianconera la bella signora ale la Juve la Juve la Juve ale solo la Juve e grande la Juve ale !! ....


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 października 2004, 22:39

kurde postawiłem 4-0 ale dobre i 2.Chwała naszym że po pierwszej bramce nie zamknęli sięna swojej połowie i strzelili drugą bramke.
Forza JUVE


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Zablokowany