Siena 0-3 Juventus F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:38

Najpierw nie na na temat. Czyli nie ma tak źle, by nie mogło być gorzej. Nie to, że znów nie miałem gdzie obejrzeć maczu, to i czat walnął :evil: Ehh...

Byłem nieco zmartwiony wynikiem do przerwy. Myślałem, że już w pierwszych 45 minutach, przechylimy losy spotkania na wlasną korzyść, no ale... W 2 połowie koncert gry 8)
Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na 2 gle Del Piero. Nie ważne jakiej były urody, ważne, że znalazł się gdzie być powienien, i strzelił. To rokuje na przyszlość a i sam Del Piero napewno nabierze więcej pewności siebie.
Cieszy gol Camora, ktory ostanio mieszal dobre występy z gorszymi.

Martwi natomiast niemoc strzelecka Zlatana. Wiem, że potrzebuje czasu, ani na chwilę nie smiem zwątpić w niego, niemniej jednak powoli już mógłby się przełamać i strzelać. Myśle, że w ciągu 2 meczy dostaniemy odpowiedź na to pytanie.

A więc wkońcu wygraliśmy zdecydowaniej. Są 3pkt, i fotel lidera rzecz jasna 8) Oby jutro w derbach Mediolanu padł remis, to byłby chyba najkorzystniejszy rezultat.

Grazie JUVE :!:
Luk pisze:wie ktoś może gdzie można znaleśc bramki z tego meczu!!!!!!!!!
Dobrze się czujesz?10 minut po meczu a Ty już chcesz gole? Pozatym jak się pyta to się stawia ,,?'' a nie ,,!''...
:roll:
Ostatnio zmieniony 23 października 2004, 22:42 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:38

szkoda ze nie ogladalam,aler przynajmniej skroty beda:) no wlasnie o cos takiego mi chodzilo 3punkty 3 bramki:) alexxxx rulez*****


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:40

Pięknie, pięknie moi drodzy. Standardowo Juve grał małym nakładem sił, nawet przeciętnie, ale szybki zryw wystraczył aby łatwo wygrać. Taki Juventus mi sie podoba. BRAVO ALEX!!! Teraz w czwartek Roma i myślę że będzie wspaniały wieczór dla nas na Delle Alpi.

FORZA JUVE!!!


OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:43

Luk pisze:wie ktoś może gdzie można znaleśc bramki z tego meczu!!!!!!!!!
_______________________
FORZA ALES FORZA JUVE
_______________________
Bramki bedą napewno - wystarczy troche poczekac .

-
ledwo sie mecz skonczył wy już chcecie bramki.
Ostatnio zmieniony 23 października 2004, 22:45 przez OskarG, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
gorczas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 326
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:44

Brawo!!! Wielki powrót Alexa!! Czekamy na następne bramki z Romą :D, a także na kolejne Zlatana!!! :wink:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:47

Brawo. Juventus po raz kolejny pokazał klasę. Dobrze, że nie tracimy punktów ze słabeuszami. Świetnie, że dwie bramki strzelił Alex, mam nadzieję, że przekonał do siebie tym spceptyków, oraz, że sam bardziej uwierzy w swoje umiejętności. Widać lubie strzelać bramki Sienie :twisted: :-D :wink:


:roll:
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:47

Pierwsza polowa z przewaga Sieny, ktora mogla nawet prowadzic. Juventus rozkrecal sie powolutku. Po przerwie nagle 20 minut gry na najwyzszym poziomie.

Pierwszy gol - dosrodkowanie Zebiny, strzal glowa Zlatana pilke odbija bramkarz Sieny i Del Piero strzela z 1 metra.

Drugi gol - Swietna akcja Alexa i Zebiny. Najpierw ten pierwszy podaje ze srodka pola na skrzydlo Zebinie, ten pedzi prawa strona, dosrodkowuje. Pilke przewrotka probuje kopnac Zlatan (dzieki Bogu nie trafil, bo jestem pewien ze poszloby panu Bogu w okno), po czym Alex przyjmuje ja i uderza miedzy nogami bramkarza.

Trzeci gol - dosrodkowanie z rzutu wolnego z lewej strony Alexa i swietna, precyzyjna glowka Camora

Najlepsi gracze Juve to Alex (jakby nie gral to 2 gole + asysta mowia same za siebie), ktory nawet ladnie krecil obroncami Sieny, Cannavaro, swietnie wybijajacy pilke w obronie i 2 razy strzelajacy groznie na bramke rywali

Najslabsi byli: Zlatan, ktory zagral chyba najgorszy mecz w sezonie. Fatalna gra, zero celnosci, zero dryblingu. Niestety ale wystep ponizej krytyki. Drugim slabym zawodnikiem byl... Nedved, ktory nie robil nic a nic. Nie biegal za pilka, nie strzelal, nie podawal, zaliczyl kilka fauli i to wszystko. Wyraznie odpoczywal po meczach w ktorych byl bohaterem.

Po pierwszym golu Alexa, Siena z szalem rzucila sie do ataku i cud ratowal nas przed strata gola, ale kolejne bramki odebraly nadzieje i checi druzynie z Toskanii. Podsumowujac, bylo to pewne zwyciestwo Juventusu, ktory pokazal swoje mistrzostwo, wygrywajac jak najmniejszym nakladem sil.


srali muszki będzie wiosna
Marcin_FCJ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 czerwca 2003
Posty: 896
Rejestracja: 16 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:53

Wszystko zaczęło się o 18 w Bergamo gdzie miejscowa Atalanta podjęła Cagliari. Jak można było się spodziewac skończyło się podziałem punktów.

Jednak główne danie nadeszło o 20.30. Do Toskanii przyjechał Juventus. Turyńczycy przystąpili w możliwie najmocniejszym składzie... no może Tacchinardi byłby lepszym rozwiązaniem od Appiaha. W pierwszej połowie Juventus bez pomysłu na grę... wciąż faulowany Del Piero, śpiący Nedved i groźne kontrataki Sieny, na brawa za pierwszą połowę zasługuje przedewszystkim Camoranesi. 0-0 do przerwy.

Po przerwie inne oblicze Juventusu. Zebry zdecydowanie zaatkowały czego owocem były dwie bramki odradzającego się Del Piero. Świetnie zagrał Emerson który dzielił i rządził w środku.

Super postawa Zebiny, którego akcje prawą stroną zadecydowały o wyniku spotkania. To właśnie po akcjach francuza padły dwie pierwze bramki

Wkoncu Del Piero zagral to co wszyscy od niego oczekuja i co najwazniejsze zdobyl dwie bramki. Potrafil znalezc sie tam gdzie trzeba i mam nadzieje ze teraz bedzie juz tylko lepiej z moim idolem

Wyrozniam tez Camoranesiego i pozostalych obroncow. Zwiedli Ibrahimovic i NEdved. Warty podkreslenia debiut Kapo.

Najlepsi dzis wg mnie:

1.Emerson
2.Zebina
3.Del Piero

Juventus wygral spotkanie i napewno odskoczy Mediolanskiej druzynie a moze druzynom.

----
Przebieg meczu przyblizyl mi Dionizos. THX
Ostatnio zmieniony 23 października 2004, 22:54 przez Marcin_FCJ, łącznie zmieniany 1 raz.


binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:53

I ja się przyłączam do gratualcji dla Juve i Alexa.
Mam nadzieje ze wszyscy ktorzy skreslili Alexa zamilkną ze swymi wypaczonymi tekstami.

Forza Juve


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:55

Niestety nie miałem jak obejrzeć tego meczu :( ale wynk mi to wynagrodził...
:-D Czyżby Alex wreszcie wraca? Wiem, że nie można tego stwierdzić po jednym udanym meczu, ale....Na pewno nabierze większej pewnosci siebie, co może mu pomóc w powrocie do wielkiej formy :-D
Widać, że Juve wygrywa pewnie, chodź chyba nie największym nakładem sił ( swiadczy o tym 10 minutowy zryw i 3 bramki ) ale o to własnie chodzi w długim i męczącym sezonie.
Mam nadzieję, że forma będzie powoli rosnąć i osiągnie maxa w finale Ligi Mistrzów :D


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:55

Moim zdaniem byl to najlepszy mecz w wykonaniu juve.wiecej takich druzyn jak siena! atakowala, momentami grala presingiem, dzieki czemu, paradoksalnie, nasi mieli przewage :)
slabszy wystep nedveda, zlatana stac na wiecej ( w tym meczu kolejna asysta), zebina, mam nadzieje, nie zejdzie ponizej swojego bardzo wysokiego poziomu,a del piero byl...WIELKI :-D !
z roma zagraja jeszcze lepiej, bo musza :lol:


Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:59

No juve 3:0 dobry wynik ;D Alex 2 bramki to cieszy i asysta :D Narescie Kapo zagrał:d wkoncu dał mu troche pograc i tachinardi ale mało :)


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 23:05

Super myslalem ze bedzie gorzej :D Mam nadzieje ze Alex sie w koncu rozstrzelal i teraz bedzie tak w kazdym meczu :twisted: Juve dalej lideruje oby tak dallej ( okazuje sie ze Camor to tez taki ukryty napastnik :D)


Becker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2004
Posty: 69
Rejestracja: 14 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 23:06

ohh jakze sie ciesze, na sluch tego, ze Del Piero az 2 bramki strzelil, mam nadzieje, ze wkoncu sie odnajdzie i pokaze jeszcze klase brzyszczac w Juve oraz na MS 2006. To bylo by moje marzenie.
Mam nadzieje rowniez, ze jutro padnie w mediolanie wygrana Interu, dzieki czemu Inter i Milan beda mialy po 13 pkt. :D


Obrazek
Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 23:10

Na moje szczęście nie oglądałem 1 połowy ... 8) kłóciłem się z tatą bo on mówił, że mecze Juve to nuda, ale obiacał mi, że w drugeij połowie przełączymy... nagle piękna akcja Zebiny (albo Appiaha :? ) strzał Zlatana obroniony, ale dobitka Alexa o 1:0 :)
Jednak natychmiastowe odpowiedzi Sieny, dwa razy zablokowane strzały najpierw przez Cannavaro a potem przez Zambrotte
trochę póżniej piękne i mądre podanie Alexa do Zebiny który przebiegł kawałek zastanowił się poczekał na Zlatana i Alexa i podał... koślawa przewrotka Zlatana na szczęście nie przeszkodziła Alexowi do przyjęcia i uderzenia... 2:0 wielki uśmiech na twarzy Del Piero :D
kilka chwil póżniej faul na zawodniku Juve i wolny dla Juve z lewej strony 35m do bramki... Del Piero dośrodkowuja, a Camor piąkną główką wali 3 bramę... te około 15 minut gry było koncertem

2 połowa mogła się podobać... nie wiem czemu szansy gry znów nie dostał Tacchi, gdyby nie ta kontuzja Appiaha to na boisko wszedł by Olivera. Dzisiaj był chyba debiut Kapo, no niczym się młody francuz nie wyróżnił... Wejście Tacchiego mi się podobało. kilka mądrych podań... nie rozumiem czemu Alessio wogóle nie dostaje szansy od Cappelo. Czyżby był dopiero 4 środkowym pomocnikiem ?? :shock:

Gdy Alex strzelił 2 bramkę myśle sobie... jeszcze cztery !! :D :D :-D
Ostatnio zmieniony 23 października 2004, 23:20 przez Machnes, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany