Siena 0-3 Juventus F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 15:20

Siena jest dopiero na 17 miejscu więc dużo kłopotu sprawić nam nie powinna. Juventus jest teraz w znakomitej formie choć mecze wygrywa po 1-0 ale liczy się wynik i 3 p. Szkoda, że w Sienie nie gra Rasiak. Było by fajnie zobaczyć Rasiadlinio przeciwko Juventusowi. Meczu nie obejrze. :( :? :x :cry: FORZA JUVE!!


Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 15:44

Nie ma co sie oszukiwać Siena to Siena i nie powinniśmy mieć z nią więkrzych problemów. Myśle że Fabio da odpocząć wiodącym postaciom w drużynie, np. taki Emerson grał we wszystkich meczach i tylko z Brescią nie grał w pełnym wymiarze czasowym :!: Chciałbym aby nareszcie szanse dostał KAPO!! On jeszcze w ogóle w tym sezonie nie grał(chyba) Grać powinien natomiast Del Piero żeby zaczać jak to mówi pan Szpakowski "czuć piłkę" :-D
Ogólnie rzecz biorąc stawiam na 2-0


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2004, 13:43

edług mnie po zwyceistwie w LM na bayernem w ekpie Juve panuja lepsze nastroje i bedzie 4-0 dla Starej Damy... Zlatan strzeli cos!! :D mam nadzieje ze nie bedzie zadnych problemów na tym wyjeździe...
pozdrawiam


pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2004, 14:56

Juventus postara sie wygrać ten mecz jak najniższym nakladem środków i jestem prawie pewien że zagramy na zero wpuszczonych goli. Co do ataku to pewnie nie stworzą zbyt wielu sytuacji, ale jeśli juz do jakiejś dojdzie, to będzie ona wykorzystana. Stawiam na 2-0 lub 3-0 dla naszych.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 17:48

Mecz powinien być "spacerkiem" w porównaniu z potyczką z Bawarczykami. Siena, obsadzająca dół tabeli, nic wielkiego nie pokazuje i sądzę, że w meczu z Juve, również nie zaszaleje, będąc w dużej mierze tłem dla Juventusu 8) Powinny być kolejne 3 punkciki, liczę również na potknięcie Milanu, tudzież innych pretendentów do tytułu :D


cierpik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2004
Posty: 76
Rejestracja: 10 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 18:19

A ja, w przeciwienstwie do was, licze na zwyciestwo ze siena :wink: No i juz sie ciesze na mecz z roma :-D Czwartek, 20:30, canal+ :D Podsumowujac, siena - JUVE 1:4.


Juventinha

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2003
Posty: 939
Rejestracja: 21 września 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 19:49

najwazniejsze oczywiscie 3 punkty ale ja i tak bardzo licze na cos wiecej czyli powrot do ofensywnego stylu, chodzi o to zeby troche nastrzelali to by z pewnoscia mialo swoje pozytywne konsekwencje :D wlasciwie co do tego kto wygra to nie mam wiekszych watpliwosci i mam nadzieje ze sie nie myle :D zreszta zobaczymy juz wkrotce 8)


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 21:51

60 minuta meczu a tu juz 3-0 dla juve! 2 bramy del piero i jedna Comora!!!!!! :P :P :P :P Jest pieknie!!!!!

To nie jest chat

Oskar8


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:28

Aleeeeexxx !!
Wspaniale !!!
Wielki powrót Alexa !! Dwie bramki i asysta !! :D :D :) Brawo !!
Wspaniały mecz i oby takich jak najwięcej, nareszcie moze powroci do wielkiej formy i z meczu na mecz będzie coraz lepiej !! Forza Alex !!!
Bardzo wazne kolejne zwycięstwo na wyjeździe, jak widać Juventusowi dobrze robią wycieczki do innych miast, gdzie nie tracą bramek, a zdobywają ich sporo. 8) Teraz tylko wypada, zeby Milan zremisował lub przegrał z Interem i wtedy im odskoczymy. :) :wink:
Jeszcze raz gratulacje dla Juve i dla Alexa !!
Brawo !! Oby jak najwięcej takich meczy !! :D 8)

Forza Juve.


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Cross

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 125
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:34

Mecz oglądałem .Panowie zagrali po profesorsku . Czapki z głów Panowie i Panie ! :D ( Pozwole sobie na emotikone ,a co tam :wink: ). Naprawd musze powiedizeć ,że Panowie pierwsza klasa z wszystkich meczów jakie zagralismy zdobyliśmy 28 na 30 pkt .Super !!!
Szkoda tylko ,ze się tak rozluźniają Milan by to wykorzystał ,ale tym siębeziemy później martwić .Jeśli ja jestem zadowolony to jest święto heh.. :wink:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:35

Now wreszcie Del Piero pokazał że się jeszcze nie wypalił strzelając dwa gole i zaliczjąc asystę, mam nadzieję że to nie będzie ostatni jego występ w tym sezonie i że zaliczy podobne w meczach z Romą, Milanem, Interem czy Lazio, zresztą mam nadzieję że cała druzyna bedzie tak grać.
Już widzę radość w oczach krytyków Dle Piero którzy tym razem nie będą musieli tego robić.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Ironman

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 września 2004
Posty: 32
Rejestracja: 22 września 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:35

No wkońci się przełamal Alex powraca w wielkim stylu :!: :D :-D :D

Cieszą 3 pkt meczu nie widziałem więc nie moge nic powiedzieć co do stylu gry Juve, ale wynik 3 : 0 wskazuje na to ze źle nie było :D

Forza Juve :!: :D :!:


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:35

2 bramki Alexa brawo brawo brawo jest super ;] siena siena ale bramki i 3 punkty sie licza zawsze :-D


Bartas_01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 385
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:36

NO BRAVO ALEX wreszcie piekne mecz miejmy wszyscy nadzieje ze to poczatek wielkiego odrodzenia!!!!!! caly czas liczylem na jakis dobry mecz alexa i wreszcie doczekalem sie <jupi> ciezko mi ukryc radosc:)))))))) Brawo brawo i jeszcze raz brawo!! i podobnie jak wojtom mam nadzieje ze z meczuy na mecz bedzie coraz lepiej (oby brawo takze dla obrony za kolejny mecz bez straty bramki:))
Forza Juve
Forza ALEX!!!!!!!!!


Luk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 15
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 22:36

wie ktoś może gdzie można znaleśc bramki z tego meczu!!!!!!!!!
_______________________
FORZA ALES FORZA JUVE
_______________________


Zablokowany