Real - Juve (Liga Mistrzów, 1/2 finału, mecz 1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 18:06

Zgadzamsie z Martinem ze kupic to prawie kazdego mozna ale zbudowac druzyne od podstaw i miec soj autorytet na ktory sie pracowalo to jest to. I napewno dlatego wszyscy kochamy JUVENTUS. oni maja tradycje. JUVE wygra z realem o czym mowilem juz wczesniej we wczesniejszym poscie. A to ze real ma prawdo podobnie najwiecej fanow albo jest jeden z lepszych w liczbie kibicow ale to nie sa prawdziwi kibice oni nawet nie wiewdza kto tam gra tylko uslyszeli ze kupuja wszystkich to musza byc najlepdzi wiem bo tak jest u mnie. I takie osoby juz za pare lat jak real prawdopodobnie skonczy ja fiorentina lub nawet lazio nik nie bedzie za nimi a beda za kims innym.
I TAK JUVE WYGRA Z realem


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 18:07

oczywiscie piszac ze "tak jest u mnie" nie mailem na mysli ze jestem kibicem realuy tylko ze tak jest w miom otoczeniu.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 21:46

1/2 finalu corazblizej nerwy rosna i jest niepewnos jedyne co mozna to modlic sie o wygrana i wierzyc w naszych chlopcow i piekne bramki Alexa Nedveda i moze Trezegueta... no nie zapominajmy o Zambrottcie i Camorze... no a glowkostrzelny Ferrara tez moze cos dolozy :-)


Mane

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 kwietnia 2003
Posty: 95
Rejestracja: 12 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2003, 15:02

Właśnie warto zwrócić uwagę. że Real mimo iż ma dobrych obrońców praktycznie w każdym meczu traci gola a nawet gole [/quote]

Ja tam wskladzie Realu nie widzie zadnego obroncy, ktory zblizylby sie chociaz do polowy sredniego poziomu obroncy Juve :)


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2003, 15:40

G-14 to najgorszy wybryk poza Realem, ktory sie przydazyl w ostatnich latach w pilce noznej. Jest UEFA i to oni powinni bezwzglednie rzadzic i dyskfalifikowac nawet takie kluby jak "kure*skich" z Madrytu. Oczywiscie do pilkarzy Realu nic nie mam ale do ich polityki i prezesa bardzo duzo. Bo taka strategie wymysliloby nawet dziecko "kupic najdrozszego pilkarza swiata" ehhh....


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 maja 2003, 18:15

YoUri` pisze:G-14 to najgorszy wybryk poza Realem, ktory sie przydazyl w ostatnich latach w pilce noznej. Jest UEFA i to oni powinni bezwzglednie rzadzic i dyskfalifikowac nawet takie kluby jak "kure*skich" z Madrytu. Oczywiscie do pilkarzy Realu nic nie mam ale do ich polityki i prezesa bardzo duzo. Bo taka strategie wymysliloby nawet dziecko "kupic najdrozszego pilkarza swiata" ehhh....
Jak juz gdzies pisalem... kupuja takich, i maja tyle kasy tylko dlatego ze ich sponsoruje Krol hiszpanski... to jest skandal... w ten sposob to jasne ze inne kluby nie sa z nimi rowne jesli oni maja tyle kasy na pilkarzy... to tak jakby wpisac kody do gry... bleee


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2003, 19:22

Philby pisze:Jak juz gdzies pisalem... kupuja takich, i maja tyle kasy tylko dlatego ze ich sponsoruje Krol hiszpanski... to jest skandal... w ten sposob to jasne ze inne kluby nie sa z nimi rowne jesli oni maja tyle kasy na pilkarzy... to tak jakby wpisac kody do gry... bleee
Jezeli to juz pisales to po co sie powtarzasz? Pytanie retoryczne nie wymaga odpowiedzi, kazdy ja zna :!: :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
malchik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 maja 2003
Posty: 16
Rejestracja: 01 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2003, 20:50

Piekny mecz sie zapowiada!!! po ostatnim 1-0 dla Realu teraz Juve powinein wygrac (wtedy to tez byla niespodzianka kiedy triumfowali krolewscy).Oslabienia w Juve moga byc widoczne .Brak Edgara i Paulo moze wplynac znaczaco na gre Bianconerich ale badzmy dobrej mysli.Dobra wiadomoscia jest powot Davida..cociaz obawiam sie o jego forme,choc po cichu mysle i czuje ze to wlasnie David po jednej z kontr strzeli gola,ktory bedzie bardzo wazny w rewanzu.Mam zle przeczucia do stylu gry Juve.Jezeli beda sie bronic od samego poczatku to przegraja i niedaj Boze zeby przegrali wysoko i Real zapewnil by sobie awans na Santiago Bernabeu.Wg mnie Lippi powinien nastawic zespol do twardej gry w srodku,wiem ze latwo sie mowi ale jezeli beziemy przesiadywali tylko na wlasnym polu karnym to caly czas nasze seca beda niemilosiernie pszyspieszac hehe.Juz nie moge doczekac sie wtorku chociaz :(( (wlasnie we wtorek pisze matue z poloka) a w srode z geografii i chcialbym ja pisac ze swiadomoscia ze Juve zagal wspanialy mecz bo to napewno doda mi otuchy.aha i pommodlcie sie za Juve!!!! haha pozdrawiam.ciao!!!


Forza Bianconeri!!!!
pawel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2003
Posty: 15
Rejestracja: 30 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2003, 23:18

Moim zdaniem juventusowi bedzie bardzo cieżko wygrac i zagrac w finale ale wieże w zwyciestwo juve jezeli na wyjeżdzie juve przegra powyżej 2:0 to bedzie puzniej strasznie cieżko odrobic straty. Juve jestem z tobom i nie tylko dlatego że zalorzylem sie z kolegom o 3 kilo pomarańczy ze juve zdobedzie puchar ( on jest za realem) :)
FORZA JUVE ZAWSZE BEDE Z TOBOM


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 maja 2003, 17:50

Juventus wygra ja wierze poza tym na wygrana ma takie same szanse jak real czyli 50 do 50 i my to swojee 50 wykorzystamy!!


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2003, 22:17

Real przegral u siebie z Mallorca 1-5. Co najmniej sie zdziwilem
Mam nadzieje ze my ich tez tak pogonimy :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 maja 2003, 22:28

No ale Real dostał! Uhuhuhu! Dzis w jednej z gazet z programem przeczytałem:,, Nawet najlepsza obrona świata niezatrzymna Ronaldo :!: Coś strasznego co ta prasa pisze! :evil: Wszyscy dookoła są za Realem już niemogę. Ok Real moze nas lekceważyć ale prasa nie ma prawa nas skazywać na porażkę :!: :evil: Tak niewolno! Jak każdy nas może lekceważyć. Ah ten wspólczesny futbol robi sie dziwny. Dziwne jest to , że JUVE mają takie GWIAZDY jaet przez dziennikarzy i różnych obserwatorów skazywany na porażkę :!: :evil: To jest niezrozumiałe!
Ah jak ja chcę już widziać miny Realu i ich fanów po dwumeczu z nami :twisted: JUVENTUS pokażę światu kto rządzi :!:


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 maja 2003, 22:51

hehe myslalem ze na livescore sie pomylili z tym wynikiem realu 1-5 bo do przerwy było 1-0 dla realu....ale to pewnie taka zasłona dymna przed meczem z nami.....ale nie miałbym nic przeciwko gdyby taki wynik padł w madrycie hehe....ale by było.....


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 maja 2003, 23:02

eeee.. Real Madrid 1 - 5 Mallorca (!!!)
i to jest ten "wielki" real madryt? pfffffffffffffffffffff :lol:
na wlasnym pastwisku, przy wlasnych kibicach.. wstyd.
jeszcze jakby bylo powiedzmy 1-2 lub 0-1, a tu taki zonk: 1-5 :D :D

hyhy.. nie no.. moze nie chcieli sie przemeczac.. ale bez przesady..
musimy z nimi pojechac.. ale nawazniejsze nie przegrac i strzelic bramke(i)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 maja 2003, 00:49

No my graliśmy bardzo trudny mecz z Lazio miejąc świadomość , że niedługo Real i potrafiliśmy wywieść cenny 1 pkt. No ale to co pokazał Real heehheeheh pośmiewisko! Oby taki wynik ise powtórzył na naszą korzyść jak powiedział Biggi. To świadczy o tym, że JUVENTUS potrafi grać i w LM i Serie A na równym pozimie a Real pfe ten wielki Real gówno! Już zacieram ręcę na meczyk z realem . Ale będzie pięknie, cały świat zobaczy, że pieniądze niewygrają tylko klub z klasą ,z doświadczeniem , zgraniem, zrozumieniem, z wolą zwycięstwa, amibicją ah ile można jeszcze wymieniać........Bo taki jest właśnie kochany F.C JUVENTUS :!:


Obrazek
Zablokowany