Juventus Turyn - AS Roma (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 18 kwietnia 2003, 10:43

Ważne jest zwycięstwo bo ten mecz może zadecydować o mistrzostwie.
Dobrze by było aby któryś z napastników się wykazał!Ten mecz będzie również dobrym prognostykiem przed maczem z Barceloną


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 11:40

No ten mecz już dziś ah nerwy od rana. Musimy to wygrać choć bęzdie bardzo trudno bo Roma niema nic do stracenia i będzie chciala za wszelką cenę nam pokrzyżować plany o scudetto :evil: Milan gra dziś u siebie z Empoli a intre jedzie na mecz z Brescią , szczerze to wątpie aby ,,mediolańczycy'' stracili pkt chyba że......Intrer starci w Bresci tak jak my to zrobilismy :cry: . Bardzo szkoda , że dziś niezagra G.Zambrotta ostatnio w wyśmienitej formie ah te żółte kartki :cry: . Bądźmy dobrej myśli tylko zwycięstwo sie liczy! Niemożemy siew potknąć bo nasi rywale pewnie by to wykorzystali!


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 15:08

Tak jak juz powiedzialem mecz z Roma to ostatni zakręt. Weszliśmy w niego z lekkim poslizgiem (mecz z Bologna). Wszyscy chcielibysmy, zeby Juve nie wpadl gdzies na pobocze. :( bo moze to sie zle skonczyc.
Nie lubie bawic sie w typowanie wynikow Juve bo akurat jestem za pewny ze z Roma wygramy, skoro tak sie meczylismy z Bologna to z Lupa powinno pojsc lepiej. Nie wyobrazam sobie kolejnej straty punktow. Zwlaszcza, ze Inter i Milan maja nadwyraz latwych przeciwnikow, co nie oznacza, ze nie jest mozliwa strata punktow...
Na razie czekajmy do 17:00 a potem do 22:30.
Nie zapomnijmy takze, ze w 32 kolejce czeka na nas Perugia. Co to oznacza, chyba tlumaczyc nie musze...


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 15:53

HT AC Milan 0 - 1 Empoli

HT Brescia 0 - 0 Inter Milan (od 35 minuty inter w 10 po czerwonej kartce zanettiego)

HT Lazio 0 - 1 Piacenza

No i ładnie do przerwy....milan do tyłu inter remisuje i lazio przegrywa.....wątpie zeby tak zostało do konca ale nadzieja jest !!!!FORZA EMPOLI I BRESCIA !!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 16:59

milan 0-1 empoli.....ALE INTER WYGRAŁ 1-0 Z BRESCIĄ GRAJĄC W 9 !!!!!!!!!!!!! GOLA ZDOBYŁ CRESPO W 90 MINUCIE !!!! ALE JESTEM ZŁY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE Z MILANU TO SIE CIESZE !!!


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 17:16

Bardzo mnie cieszy porazka Milanu z Empoli, ktora pokazuje ze Milanisci nie umieja sie porzadnie mobilizowac, za to smucie zwyciestwo Interu ktory grajac w 9 zdolal wygrac strzelajac gola w 90 min. Ale i tak jest dobrze mam nadzieje ze teraz my wygramy z Roma


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 17:20

Jedna z druzyn ktore z nami walcza o Scudetto stracila punkty. Druga, paradoksalnie znacznie gorsza, wygrala jakims fuksem (skad my to znamy) grajac w 9. Czy to dobrze? czy moze zle? Z jednej strony moglismy byc swiadkami dwoch zwyciestw. Z drugiej blisko byly stracone punkty przez Inter. Tak czy inaczej nie ma co sie ogladac i grac dalej. Grac po swojemu. Musimy wygrac, aby utrzymac 6 punktowa przewage!
W nastepnej kolejce Milan gra z Lupa, a Inter podejmuje u siebie Lazio. My bedziemy grali z Brescia i tez nie bedzie latwo.
Ale najwazniejsze to wygrac dzisiaj. Zatem czekamy do 20:30
Zapraszam wszystkich na czat!
PS. I ostrzegam nie bede tolerowal podobnego zachowania co dzisiaj na czacie Interu!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 18:33

Porażka Milanu to dlamnie wielkie zaskoczenie ale oczywiście ucieszyła mnie,szkoda że Brescia nie utrzymała wyniku 0-0.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 19 kwietnia 2003, 18:56

Plus to oczywiscie Mialn ktory przegral i gdy wygramy bedziemy miec nad nim 9 pkt przewagi a minus to oczywiscie Inter ktory wygral i jak my wygramy to bedziemy miec 6 pkt przewagi :) Traz kolej na Juve


Zablokowany