Barcelona - Juventus (Liga Mistrzów)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
LeaddeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2003
Posty: 14
Rejestracja: 21 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 15:11

Rewanz,po meczu w Turynie juz sam nie wiem co mam mowic bo niby kazdy wie ze Juve dobze gral,Barca slabo a zamiast Juve to wykozystac chcial zapewnie ten wynik do konca dowiesc no i sie zemscilo.Defensywa Juve zagrala wysmienicie a jak bedzie na Camp Nou czy Trezeguet(oby)-Del Piero ten duet z pomoca Nedveda da im rade??
Ehh niech bede optymista stawiam na 1:0(Del Piero)


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 15:52

ja jestem optymista i wierze w korzystny wynik :D

mam nadzieje, ze w ciagu tych 2 tyg. nikt nie zlapie zadnej kontuzji i bedziemy mogli wystawic pelny sklad.


camoranesi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2003
Posty: 12
Rejestracja: 08 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 16:13

Obrona musi zagrać tak jak grała ( z wyjątkiem tej jednej sytuacji ), natomiast w ataku JUVE musi grać zdecydownie odważniej , muszą strzelić gola. I oby Di Vaio ( o ile zagra wogóle ) nie marnował takich sytuacji. Trzeba być dobrej myśli. JUVE zwycięży :!:


I nostri gloriosi colori splenderanno sempre !
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 16:44

Panowie, panowie!
Ja jestem pewien, że w barcelonie będzie 3:0 albo 4:1 dla nas!!!!
Zagramy tam lepszy mecz niz z milanem u siebie i zdeklasujemy barcelone... to będzie piękny koniec barcelony w ChL.
Jesli tak sie nie stanie to po meczu w zlosci zalu i rozgoryczeniu mozecie mi morde obic :-)

Jestem tego zwyciestwa pewien jak cholera...
taki bedzie przebieg meczu - od poczatku zaatakujemy, lecz barca bedzie sie bronic i co jakis czas lekko usczypnie ale to my bedziemy nadawali ton grze. Po 20 minucie strzelimy pierwszą z bramek - barcelone po stracie gola bedzie dazyla do wyrownania ale zneutralizujemy ich w srodku pola.
Do przerwy bedziemy wygrywali 2:0 po bardzo ładnej i szybkiej kombinacyjne akcji - Nedved - Del Piero - Trezege.
Po znianie połów barsa żuci się do ataku, kilka razy mocniej nas uszczypnie i strzeli po "przepchanej akcji" gola kontaktowego. Potem znowu my pieknie zagramy w obronie i w środku pola i uspokoimy gre znowu neutralizujac ofensywny potencjał barcelony, która będzie tego wieczoru bezradna. Będziemy grali pięknie i przecudownie. Grając w srodku nadal bedziemy szukali okazji na trzecią bramke. Taka okazja się nadarzy i w okolicach 70 minuty strzelimy trzeciego gola. Czas będzie upływał, my będziemy coraz bardziej pewni swego , barca pod presją kibiców ciągle bedzie szarpała. Pod koniec meczu skontrujemy pozbawioną już nadzieji barcelone i strzelimy czwartą bramke. Awans stanie się faktem!

To może uledz zmianie: zmianie może uledz tylko to że możemy nie strzelić tej trzeciej bramki - mecz będziwe ciekawszy - i ta bramka dla barcy może nie paść. To na tyle. Jesli sie nie sprawdzi mozecie mi tą more obić.


calma calma
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 17:33

Nie bede obstawiał i nic więcej mówił. Po prostu będe wierzyłw awans.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 17:37

Jedynym graczem Juve który nie zagrał wyśmienicie byl Camoranesi, stać go na więcej. Ael zwsze musimy zostawic cos na rewanż :)


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 17:38

ja takze nie chce sie bawić w obstawianie wyniku bo jak juz ten sezon pokazał...róznie moze być. Juve potrafi zagrać wyśmienicie (jak z barcą) a potrafi tez skopać mecz (jak z mu u siebie)....mam nadzieje ze zagramy najsilniejszym składem i ze to bedzie DZIEŃ JUVE !!


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 19:32

Niewiem czemu ale jestem jakoś dziwnie pewny tego że ogramy Barcelone...Jesteśmy za dobrzy żeby odpaśc z Barcą,takie jest moje zdanie przewyzszamy ich gra w obronie i w pomocy a jeżeli na Cam Nou będziemy mieli wiecej napastników do gry to jestem przekonany że damy rade.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 19:50

Jestem tak pewnien naszego awansu jak nigdy! Wczoraj to był wypadek przy pracy. Juve tak sie na nich zmobilizuje , że ich pogromi! Wierzę w Juventus :!: Nic straconego szanse są duże! Juve na dobre i na złe! Będziemy mieli 1/2 tylko , że jak zagramy tak jak z Barcą a Real zagra tak jak z Mu to może Real nieźle skompromitować. Ale jest już ok!


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 20:06

Nie wydaje mi sie zebysmy nie strzelili bramki w rewanzu(wkoncu moze bedzie juz Treze, a Di Vaio bedzie juz lepiej dysponowany). A wrecz przekonany jestem ze nie stracimy dwoch goli, wiec wieze ze uda nam sie awansowac


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2003, 20:06

ja nie jestem huraoptymista; faktem jest, ze Juve zagralo dobry mecz i gdyby nie fatalna skutecznosc, wygraloby dwoma, trzema bramkami; Barca na pewno tak zle, jak wczoraj, juz nie zagra; jesli jednak Juve nie da narzucic sobie stylu gry Katalonczykow, to powinno byc dobrze
[i hope...]


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 00:52

Wczoraj byłam załamana i wściekła, dzisiaj wytrzeźwiałam :wink: i mi przeszło...
Więc widzę to bardziej w różowych kolorach.
Wszystko będzie zależało kogo będzie miał do dyspozycji Lippi w ataku i co też nowego wymyśli(broń boshe, bo w ataku Tudora nie chcę widzieć 8) ).
No i od formy fizycznej, która ostatnio jest niestety bardzo słaba.
Ale myślę, że minimum jedną brameczkę walniemy, a barca już takiego farta mieć nie będzie.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 11:09

Medi pisze:Wczoraj byłam załamana i wściekła, dzisiaj wytrzeźwiałam :wink: i mi przeszło...
Więc widzę to bardziej w różowych kolorach.
Wszystko będzie zależało kogo będzie miał do dyspozycji Lippi w ataku i co też nowego wymyśli(broń boshe, bo w ataku Tudora nie chcę widzieć 8) ).
No i od formy fizycznej, która ostatnio jest niestety bardzo słaba.
Ale myślę, że minimum jedną brameczkę walniemy, a barca już takiego farta mieć nie będzie.
Racja , na mnie też tak wpływają niezbyt dobre wyniki Bianconerich! Najpierw jestem strzasznie wkurzony a na drougi dzień mi przechodzi( znaczy po ligowcach tak mam i jakiś mniejszych porażek)_bo np. po finale 97,98 to do dziś wspominam i wogóle. Oby w rewanżu Lippi mial TREZE i Del Piera do dyspozycji! I żadnych kontuzji!


Obrazek
Radek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2002
Posty: 15
Rejestracja: 08 listopada 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 13:57

Jak już pisałem o awans jestem jakoś dziwnie spokojny. Pozwólcie , że zacytuję moją niedawną wypowiedz : " W meczu z Barcą przewyższaliśmy ich w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła". Nie widzę więc powodu aby nie zagrać tak na Camp Nou. Mecz bedzie wyrównany, ale dlaczego Barcelona nagle by miała zacząć grać lepiej ? (pyt. retoryczne, patrz liga)Przecież w Turynie Kluivert , Saviola czy Xavi byli zupełnie wyłączeni z gry (a to oni są uważani za trzon drużyny +Puyol). To oni będą dąrzyć do strzelenia bramki. Coś mi się wydaje, że będzie remis.............. tak 2-2 :).


-----------------Barca - JUVE------------------
---------------------2 : 2---------------------
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 15:07

Jak przedtem bylem niemal pewien odpadniecia juve w cwiercifinale, tak teeaz jestem niemal pewien ze awansujemy. Jak czytalem te wszystkie wasze wypowiedzi to przekonalem sie do naszego awansu. Wynik obstawiam na : korzystny :)


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Zablokowany