Juventus - Lazio 1:0

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 13:45

W sobote 10 kwietnia o godz. 20.30 Juventus zmierzy się z Lazio Rzym. Jest to kolejny bardzo ciężki i bardzo ważny mecz dla Juventusu. Po raz kolejny będę optymistą i postawie 2-1 dla Juventusu. Mam nadzije, że ten wynik się sprawdzi...


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 14:24

Będzie remis to będzier cud ....... Lazio wygra ale częst sie bardzo myle w swoich typowanaich dotyczących Juve wiec wychodzi na to ze wreszcie wygrają........


Zawsze Wierni ! ! !
Mati 3

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 14:24

Juventus u siebie gra?jak tak to bedzie remis albo wygra 2-1.


Chris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 października 2002
Posty: 202
Rejestracja: 19 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 14:26

Ja już przestałem być optymistą. Wydjae mi się, że zremisujemy ten mecz. Lazio gra ostatni bardzo skutecznie i wygrywa, ale u siebie. Na wyjazdach mają większe problemy dlatego nie wygrają tego meczu.


Juve per sempre!!!
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 16:43

panowie na Lazio jest kurs dzisiaj 3,8 :shock: a jest możliwe ze wygrają :wink: ale nie bede stawiał na porażke Juve, bo to nie wypada. Troche ciezko będzie wygrac, ale ja wierze w to, musimy pokazać, że choć jeden mecz z dobry zespołem możemy wygrać :!: Lazio ostatnio nie zachwycało (podobnie jak Juve) Wygrali ze Sieną, ale to nie było przekonywujące zwycięstwo, zwłaszcza ich gra w I połowie...Ja jednak postawie ostrożnie i dam remis 1-1. Wygrana nam praktycznie nic nie daje, bo wątpie żebyśmy dogonili Rome, a tym bardziej Milan :wink: A jeśli Lazio nie wygra to juz raczej też nas nie dogonią.


Bart

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 86
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 19:38

Ojojoj, przydałoby się, żeby Juve zrobiło wyjątek i wreszcie wygrało z kimś poważnym. Bo Inter ciągle liczy na czwarte miejsce :twisted:


inter Jest Bebe
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 19:55

Z taką forma jaką obecnie prezentucje Juventus każda zdobycz punktowa będzie sukcesem..Licze jednak na to,że nasi piłkarze w końcu zmobilizują się i wygrają mecz ligowy z silnym przeciwnikiem.Lazio to klub,z którym w ostatnich latach Juventusowi grało się niezwykle ciężko,więc tym bardziej ciężko być przed tym meczem optymista :?


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
FOFO

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2003
Posty: 18
Rejestracja: 08 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 20:03

Powiem szczeze :!: nie widze innego wyniku jak pewne zwycięstwo rzymskiego SS Lazio 8) i znowu wam sie bedzie Fiore śnił po nocach :P

Stawiam 1-3 (Nedved :) - Fiore,Corradi,Lopez) :wink:


"ORIGINAL FANS"-IRRIDUCIBILI-FIGHT CLUB
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 20:21

Jestem niepoprawnym optymistą i przenigdy nie postawie, że Juve przegra mecz. Choćby nie wiem z kim grali i kiedy. Miłość jest ślepa. :wink: . A co do samego meczu , to powiem to co mi się zdarza w tym sezonie dosyć często ( zresztą jak widać nie tylko mnie :)). Będzie bardzo ciężko . Ja stawiam lazio w tym roku wyżej niż inter . Od interu dostaliśmy dwa razy w serie A , ale jak wiemy w futbolu wszystko jest możliwe i mimo że Juve gra w tym sezonie tragicznie , to możemy pokonać rzymian. Gdybysmy wygrali to bardzo pomogłoby w rewanżu coppa italia. Chłopaki nabaraliby pewności siebie co mogłoby ( za dużo tego ,,by":))., pomóc w drugim pokonaniu lazio, takim żeby to Juve sięgnęło po ostatni w tym sezonie puchar który jest w Naszym małym ( ale jest) zasięgu.
Trzeba będzie uważać na będącego w świetnej dyspozycji Fiore. Ma patent na strzelanie goli w meczach z Juve. Właśnie sobie przypomniałem że Del Piero miał wrócić na ligowy mecz z lazio. Jeśli to prawda to nie zagra napewno całego meczu , ale kto wie może Jego geniusz pomoże Juve pokonać Lazio. Oprócz Alexa bardzo licze na Gigi'ego , ale to chyba w każdym meczu:), oraz na Zambrotte. Oj będzie sie działo na Delle Alpi. Kibice powinni dopisać , więc atmosfera napewno powinna być świetna ( jeśli nie stracimy zbyt dużo goli :? ).
Reasumując nie stawiam krzyżyka nad Juve, wręcz przeciwnie , uważam że wygramy ( trudno się dziwić , przecież we wszystkich meczach w których Juve grało stawiałem na wygraną Juve- bynajmniej nie w ,,typerze":):)).
A więc , Forza Juve!!!!!!!!!!!
Skopcie tyłki legionom rzymskim :wink: , stolica Piemontu pokaże na co ją stać.:)))))).


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 21:05

Yari pisze:Skopcie tyłki legionom rzymskim :wink: , stolica Piemontu pokaże na co ją stać.:)))))).
Tak jest! Forza Krolestwo Sardyni! Forza Camil Cavour! Forza Victor Emanuel II ! Forza...
A niech, to zagalopowalem sie :wink:
A ja tez bede optymista i postawie na 1-1


FOFO

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 grudnia 2003
Posty: 18
Rejestracja: 08 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 21:54

Yari pisze:Jestem niepoprawnym optymistą i przenigdy nie postawie, że Juve przegra mecz. Choćby nie wiem z kim grali i kiedy. Miłość jest ślepa. :wink: . A co do samego meczu , to powiem to co mi się zdarza w tym sezonie dosyć często ( zresztą jak widać nie tylko mnie :)). Będzie bardzo ciężko . Ja stawiam lazio w tym roku wyżej niż inter . Od interu dostaliśmy dwa razy w serie A , ale jak wiemy w futbolu wszystko jest możliwe i mimo że Juve gra w tym sezonie tragicznie , to możemy pokonać rzymian. Gdybysmy wygrali to bardzo pomogłoby w rewanżu coppa italia. Chłopaki nabaraliby pewności siebie co mogłoby ( za dużo tego ,,by":))., pomóc w drugim pokonaniu lazio, takim żeby to Juve sięgnęło po ostatni w tym sezonie puchar który jest w Naszym małym ( ale jest) zasięgu.
Trzeba będzie uważać na będącego w świetnej dyspozycji Fiore. Ma patent na strzelanie goli w meczach z Juve. Właśnie sobie przypomniałem że Del Piero miał wrócić na ligowy mecz z lazio. Jeśli to prawda to nie zagra napewno całego meczu , ale kto wie może Jego geniusz pomoże Juve pokonać Lazio. Oprócz Alexa bardzo licze na Gigi'ego , ale to chyba w każdym meczu:), oraz na Zambrotte. Oj będzie sie działo na Delle Alpi. Kibice powinni dopisać , więc atmosfera napewno powinna być świetna ( jeśli nie stracimy zbyt dużo goli :? ).
Reasumując nie stawiam krzyżyka nad Juve, wręcz przeciwnie , uważam że wygramy ( trudno się dziwić , przecież we wszystkich meczach w których Juve grało stawiałem na wygraną Juve- bynajmniej nie w ,,typerze":):)).
A więc , Forza Juve!!!!!!!!!!!
Skopcie tyłkilegionom rzymskim :wink: , stolica Piemontu pokaże na co ją stać.:)))))).

Bardzo pieknie to ujołęs "legionom rzymskim" 8) wszakże nasz załorzyciel sugerował sie właśnie tradycja starożytnych legionów dlatego właśnie mamy Orła w Herbie klubu który jest tak naprawde prawdziwym symbolem dawnej potęgi Rzymian ( w konicu przed wejściem do Colosseum widnieje orzeł) w przeciwięstwie do MITYCZNEGO Romulusa i Romusa , ach poniosło mnie ... :wink:


"ORIGINAL FANS"-IRRIDUCIBILI-FIGHT CLUB
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 22:00

juve 3-1 nedved 2 treze 1


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 22:07

BIANCONERI pisze:Z taką forma jaką obecnie prezentucje Juventus każda zdobycz punktowa będzie sukcesem..
Popieram..z tym, że nie obstawiam raczej na wygranie tego meczu...jakos mi sie to nie widzi..nadzieje stracilem wczoraj wieczorem kiedy zobaczylem wynik w meczu z Interem...bedzie dobrze jesli nie przegramy.. :?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 22:10

Jedyne czego jeszce oczekuje od Juve w tym sezonie to dobrej gry. Zebym mogl patrzec jak nasi celnie kopia pilke, jak biegaja, jak sie staraja, jak daja z siebie wszystko. Bo to co widze od 2 miesiecy to nic innego jak chodzenie po trawce i patrzenie czy obok nie leci pilka...


srali muszki będzie wiosna
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 23:43

FOFO pisze:

Bardzo pieknie to ujołęs "legionom rzymskim" 8) wszakże nasz załorzyciel sugerował sie właśnie tradycja starożytnych legionów dlatego właśnie mamy Orła w Herbie klubu który jest tak naprawde prawdziwym symbolem dawnej potęgi Rzymian ( w konicu przed wejściem do Colosseum widnieje orzeł) w przeciwięstwie do MITYCZNEGO Romulusa i Romusa , ach poniosło mnie ... :wink:
Nawet się nie zastanawiałem skąd w herbie Lazio widnieje orzeł , ale naproawdziłeś mnie:). Legion składał się z kochort w skład których wchodziły centurie których godłem było signum . Natomiast godłem całego legionu był jak wspomniałeś orzeł. Jakich to ciekawych rzeczy można dowiedzieć się o przeciwnikach :D :D :D :D :D :D :D
Ale i tak przegracie :wink: :wink: :wink: :wink:



Ps: Dionizy widziałeś najnowszą reklame piwa Tyskie??:)):):):)


Zablokowany