Udinese - Juventus (Serie A)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 10:25

Czemu w Udine nie zagra Jorgensen? Kiedyś go widziałem - nieźle gra.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 13:45

Chopaki - Udine poczyna sobie dopsze ale takie mecze musimy wygrywac jezeli chcemy scudetto ... jestesmy najlepsi we wloszech i musimy to udowodnic w KAZDYM meczu ... czy to perugia czy to milan czy to wlasnie udinese....


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 14:44

YoUri` pisze:Chopaki - Udine poczyna sobie dopsze ale takie mecze musimy wygrywac jezeli chcemy scudetto ... jestesmy najlepsi we wloszech i musimy to udowodnic w KAZDYM meczu ... czy to perugia czy to milan czy to wlasnie udinese....
to prawda czasami juve miewa glupie wpadki jak choc by juve como 1-1 po ktorym nie wiedziealem po prostu co powiedziec nie mozna tak tracici punktow


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2003, 14:56

Troche sie obawiam o forme Zalayeaty,ma on co prawda niezłą technike i dobrze gra głową,ale jest mało skuteczny :? Brak Nedveda jest ogromnym osłabieniem...bez niego pomoc jest "bezbarwna"...no ale dość tych obaw,trzeba grac tym co jest i wygrać!


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Zablokowany