Na podboj Manchesteru!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 08:55

To będzie wielki mecz.Tym razem MU wystąpi bez kilku podstawowych i zobaczymy jak się spiszą.
Składy podawane powyzej są bardzo prawdopodobne i optymalne dla obu zespołów.
FORZA JUVE.


adrian11c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2002
Posty: 41
Rejestracja: 13 listopada 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 09:29

ja postawiłem 100 zeta ma juve i mam szczerą nadzieję że ten mecz wygrają


"Każdego dnia nie tylko raz , trzeba żyć na pełny gaz" /K.Koźwicki/
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 12:11

No pięknie, pięknie. Teraz nie możemy nie wygrać!!! Szkoda tylko że Alexa nie ma :(


Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 14:56

Medi pisze:
BIANCONERI pisze:Oto moja propozycja składu:Buffon-Thuram,Ferrara,Montero,Zambrotta-Camoranesi,Conte,Davids-Nedved-Di Vaio,Trezeguet.
Coś mi się widzi Bianconeri,że Lippi przeczytał Twój post :wink: ,bo prawdopodobny skład Juve na jutrzejszy mecz jest dokładnie taki jaki podałeś :-D
Skład MU natomiast:
Barthez,G.Neville,Ferdinand,O'Shea,P.Neville,Beckham,Butt,Veron,Giggs,Forlan,Solskjaer.
hmmm..ciekawe co z Nistelrooykiem... :roll:
Ruud raczej zagra bo niejest kontuzjowany, widze ze MU ma rozp........ całą obrone


Glory Glory ManUtd!!!
adrian11c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2002
Posty: 41
Rejestracja: 13 listopada 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 15:24

nie wiem jak wy ale mi sie zdaje że manu ma nie tylko rozp... obrone pomoc ale także bramke(Barthez broni jak łajza) oraz atak bo co pokaże RUUD jak na del alpi usłyszy te tłumy - przecież on nawet sie niie pokazał naold trafford gdy grali z JUVE


"Każdego dnia nie tylko raz , trzeba żyć na pełny gaz" /K.Koźwicki/
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 15:44

HEHE MIALEM DZISIAJ SEN....A WIĘC...SNIŁO MI SIE ZE ZASPAŁEM NA MECZ JUVE-MU , ALE GDY WŁĄCZYLEM TV TO TRWAŁA KOŃCÓWKA MECZU I JUVE PROWADZIŁ 1-0 (WIDZIAŁEM TO WYRAŻNIE)...TAK TEZ SIE MECZ SKOŃCZYŁ (ALBO PRAWIE , BO SIE OBUDZIŁEM)...MAM NADZIEJE ZE TO PROROCZY SEN.... :D :D


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 16:37

To Koło 20 kładź się spać :)


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 18:42

Teraz wreszcie pokażemy im jak się gra w piłkę.Musimy ich zmieść!!
Conte poprowadzi chłopaków do zwycięstwa!!

Forza Juve!!


blink

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2003
Posty: 49
Rejestracja: 29 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 19:03

BIGGI pisze:HEHE MIALEM DZISIAJ SEN....A WIĘC...SNIŁO MI SIE ZE ZASPAŁEM NA MECZ JUVE-MU , ALE GDY WŁĄCZYLEM TV TO TRWAŁA KOŃCÓWKA MECZU I JUVE PROWADZIŁ 1-0 (WIDZIAŁEM TO WYRAŻNIE)...TAK TEZ SIE MECZ SKOŃCZYŁ (ALBO PRAWIE , BO SIE OBUDZIŁEM)...MAM NADZIEJE ZE TO PROROCZY SEN.... :D :D

Czasami moze byc na odwrot(ne daj Boze)
Ale MU nawet bez podstawowych zawodnikow moze byc grozne. Mam nadzieje ze nawet jesli bedziemy wygrywac 2:0 to Juve nie zacznie sobie odpuszczac bo to sie moze zle skonczyc


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!
GO DEVILS GO UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 19:45

WWW.UEFA.ORG. podała następujące oficjalne składy.....

buffon - ferrara montero thuram zambrotta conte nedved davids camoranesi treze di vaio....

barthezz g.neville f. neville keane butt o'shea ferdinand veron beckham solskier forlan


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 19:58

No squad ManU praktycznie najlepszy wiec latwo nie bedzie ale 3 pkt musza byc


Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 22:52

Pluto pisze:buahahah czy wy tez widzac nasz i mu sklad - oł jeeeees rozniesiemy ich w drobny mak.... BUAHAHAHA JUUUUUUUVE jakie to przyjemne uczucie byc tak pewnym siebie w takim meczu!!!!!!!! tylko PROOOOSZE zeby nie bylo grama mgły!!!!!!!!!!!!!!!!!

a poza tym to dzisaj mnie wzielo wielkie przeczucie wygrania LM... a w zwiazku z meczem finalowym mozna by uzadzic wspolne ogladanie i oczywista fete..... bo nie moze objsc sie bez WIELKIEJ FETY!!! tak wiem ze jeszcze za wczesnie na mrozenie szampanow, ale zobaczycie ze wygramy LM!!!!!!!!!!!!! i takie pytanko mi sie zrodzilo: jak swietowaliscie zdobycie ostatniego mistrzostwa wloch?

no i co panowie tego chcieliscie???????? to macie!!!!!!!!! dostaliscie przed własną publicznoscia niezłe lanko!!!
MU pokzało ze jest zdecydowanie lepsze od JUve. Bylscie tacy mądrzy a tu taka klęska. w dwumeczu 5-1 6 punktów dla MU!!!!!!!!!!!Glory Glory!!!!!!!


Glory Glory ManUtd!!!
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 22:56

wybacz ale chyba kazdy wierzyl w zwyciestwo... jak widac ja bardzo bardzo wierzylem i teraz mnie cholernie to boli....

JUVE AKTULANY MISTRZ I LIDR SERIE A!


kornknot

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 stycznia 2003
Posty: 929
Rejestracja: 12 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 22:56

No i dupa blada dostaliśmy ładną lekcje piłki nożnej!! Wszyscy dokładnie byli pewni że juve wygra, nikt nie zakładał tak wysokiej przegranej. MU prawie wszystkie sytuacje dogodne wykorzystywalo a my waliliśmy obok bramki. Jeszcze takie głupie straty.... :oops:


Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2003, 23:04

kornknot pisze:No i dupa blada dostaliśmy ładną lekcje piłki nożnej!! Wszyscy dokładnie byli pewni że juve wygra, nikt nie zakładał tak wysokiej przegranej. MU prawie wszystkie sytuacje dogodne wykorzystywalo a my waliliśmy obok bramki. Jeszcze takie głupie straty.... :oops:
jak to prawie wszystkie????? słupek butta, ole prosto w bramkarz po zagraniu zambroty, potem sam na sam minimalnioe koło bramki.
szczęscie sprzyja lepeszym, dlaje dla was MU to słaba druzyna w której nikt nieumie grac???


Glory Glory ManUtd!!!
Zablokowany