Serie A 23/24 (36): JUVENTUS FC 1-1 Salernitana

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2375
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2024, 16:20

Obrazek Obrazek Obrazek

Mecz 36 kolejki SerieA
JUVENTUS FC - Salernitana


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Allianz Stadium (41 507)

CZAS:
12.05.2024 (niedziela), godzina 18:00



O PRZECIWNIKU
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 1
Remisów: 5
Przegranych: 12

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 1
Remisów: 4
Przegranych: 12


OSTATNIE MECZE
Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC - Antonio Candreva
Obrazek - 6 bramek w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Antonio Candreva
Obrazek - 6 asyst w SerieA

JUVENTUS
LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 10
Remisów: 6
Przegranych: 1

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 8
Remisów: 6
Przegranych: 4


OSTATNIE MECZE - Ostatnie 14 spotkań pod wodzą wybitnego stratega - Maxa Allegriego
Obrazek


NAJLEPSZY STRZELEC - Dusan Vlahovic, Federico Chiesa
Obrazek - 16 bramek w SerieA Obrazek - 7 bramek w SerieA

NAJLEPSZY ASYSTENT - Weston McKennie, Felipe Kostic, Dusan Vlahovic
Obrazek - 7 asyst w SerieA Obrazek - 4 asysty w SerieA Obrazek - 4 asysty w SerieA


PRZEWIDYWANE SKŁADY


SYTUACJA W TABELI:
Obrazek

MVP ostatniego meczu - Max Allegri - niekwestionowany lider miesięcy - lutego, marca i kwietnia
Obrazek

SĘDZIA: Santoro A. (Ita)

Ostatni mecz z Salernitaną - Fartowna wygrana w 91' - 1:2



MECZ NA ŻYWO W TV
Eleven Sports 1 (Pol)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2024, 21:31 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Oldfan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2022
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2022

Nieprzeczytany post 09 maja 2024, 16:34

Pewne 2:0 ;)


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7387
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2024, 16:57

Ostatnie zwycięstwo Allegriego w Juventusie :nod:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1042
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 09 maja 2024, 19:17

Massimiliano Calma Allegri powiedział:
To będzie ciężki mecz, Salernitana mimo spadku do Serie B będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. My mamy jeszcze trzy mecze i trzy punkty by zakwalifikować się do przyszłorocznych rozgrywek. Biorąc pod.uwage średnią punktową w ostatnich meczach jesteśmy na właściwej drodze. Trzy mecze i trzy punkty to plan maksimum jaki możemy wykonać. Poprzednie zwycięstwa były niesamowitym osiągnięcie, a większość uważa że to jedyne co się liczy. Ze zwycięstwa to coś oczywistego. Na szczęście mamy fanów, np Oldfana, który jako jedyny rozumie na czym polega Calma i prawdziwy futbol.
Jaka radość? Jakie widowisko. Jaki pot, jaka krew? Piłka to prosta gra.
Piłka to Calma. Piłka to cierpienie. Piłka to męka. Piłka polega na szczelnej defensywie. Piłka polega na przeszkadzaniu. Piłka polega na nie przemęczeniu się bieganiem do przodu. To niepotrzebne.

Święcicki z Kapica doskonale rozumieją mój futbol. Cynizm, cynizm i Calma.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2375
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2024, 19:58

Może w końcu uda nam się wygrać. W ostatnich 14 meczach tylko Salernitana miał mniej wygranych (0) od nas w całej lidze. Godny rywal dla Juventusu Allegriego.

Cieszcie się Panowie ostatnim możliwym zwycięstwem w SerieA z wybitnym strategiem. Od przyszłego sezonu zaczynamy cykl oczyszczania prawdziwego Juventusu, nie tej wydmuszki.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3986
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2024, 22:09

4 mecze do końca przygody Allegriego w Juve. 3 ligowe i 3pk potrzebne, chyba nawet Wybitny tego nie spierniczy, co nie?


Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 1013
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 10 maja 2024, 06:50

Pewnie tym razem uda się wygrać, choć wcale bym tego taki pewny nie był. Dla nas każdy mecz na tem moment, to spotkanie jak z rywalem na szczycie. Do LM się załapiemy, nie wierzę w aż tak duże nieszczęście już na ten moment, zbyt wiele wyników, również niezależnych od nas musiałoby się wydarzyć.

Co do tego czy to ostatnie mecze Maksia w Juve? Im bliżej końca sezonu tym coraz mniej pewnie się czuję czy odważą się go pogonić, tym bardziej jak się ma takich ultrasów, odklejonych totalnie od rzeczywistości.

Ja czekam z wytęsknieniem na koniec sezonu, bo jestem nim kompletnie zmęczony. Oby ze zmianami w klubie mimo wszystko, niech to chociaż pomału wraca na dobre tory. Choć jak widzi się plotki transferowe, to można mieć obawy dalej.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 937
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2024, 09:05

Tak to zdecydowanie bardzo trudny rywal
Obrazek


Dawniej Virus[Mauro].
del_aleksander

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2006
Posty: 184
Rejestracja: 28 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2024, 10:06

Rywal to jedno, ale teren przede wszystkim jest trudny...


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2535
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 maja 2024, 14:27

Powiem tak: na pewno tego meczu nie przegramy.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9917
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2024, 15:17

Akurat dzisiaj uważam możemy osiągnąć łatwe zwycięstwo + oby jak najniższym nakładem sił. Zaatakować od samego początku, może jakimś fartem wyjść na 2-0 i potem kontrolować do końca, by zawodnicy mieli siły na Atalantę. Na nasze szczęście mamy na rozkładzie najsłabszego rywala w lidze, Atalanta bardzo trudne starcie z bezpośrednim konkurentem o kwalifikację, co może się przełożyć na obraz finału CI.

Ostatecznie myślę, że Atalanta kosztem Romy skończy w LM.


Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 968
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 12 maja 2024, 17:58

Salerkę pokonamy, a Roma nie wygra. Szczerze w to wierzę. Oby strzelić ze dwa do przerwy, potem mogą kalmować, finał CI w końcu - więc idzie zrozumieć.


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 1013
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 12 maja 2024, 18:57

No cóż, jak to mówił Maksio, miał być trudny mecz i jest nawet arcytrudny XD Wyglądamy koszmarnie na tle Salernitany, Salernitany! Ostatniej drużyny tabeli, spadkowicza, a na dodatek gramy u siebie. To jest tragikomedia. Czy będzie LM? Będzie, ale dzięki przeciwnikom, a nie że sami sobie ją zapewnimy na spokojnie.

Byle do końca sezonu i czas na twardy reset, mocno w to wierzę, bo inaczej kolejny sezon można sobie odpuścić. Już nawet stadion świeci pustkami coraz bardziej. Ile można? Mam wrażenie, że tu nikomu już nic się nie chce, wychodzą jak za karę, byle odbębnić. Za takie występy powinni zwracać ludziom kasy za bilety i zmarnowany czas.

P.S. Naprawdę, brawo Salernitana za wolę walki.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9917
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 12 maja 2024, 18:57

To uwłaczające. Nie pamiętam trenera, który tak by rozmontował zespół. Nie potrafimy przycisnąć najsłabszego rywala, wyglądają od nas lepiej, prowadzą zasłużenie, mogli prowadzić 2 bramkami. Nie oczekiwałem, że nagle pod batutą tego człowieka się czegoś nauczą, ale serio zespół, który nie gra już o nic jest lepszy na naszym stadionie w meczu, który może nam dać LM? Jako kibic nie przypominam sobie czegoś takiego. Jesteśmy na dnie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7091
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 maja 2024, 18:59

Najważniejsze, że zarząd uważa Allegriego za najlepszą osobę, która może to ogarnąć 💕


Zablokowany