F.C JUVENTUS 2-1 Galatasaray LM

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 10:16

Mogliśmy wygrać wyżej ze skrótów w TVP wynikało żę mieliśmy 5 sytłacji bramkowych np. jak iłkarz "Galarety" wybił piłkę z linii po strzale Treze albo jak Del Piero trafił w poprzekę z rzutu wolnego ale najważniejsze jest zwycięstwo szkoda żę Realowi San Sebastian sie nie powineła noga ciekawe jak JUVE zagra z Romą


Dawniej Virus[Mauro].
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 10:39

Juventus zagrał dobre spotkanie. Od początku do końca przeważał i ani na chwile nie przestał myśleć o 3 punktach. Sam poczatek zaczął się od ataków Galaty, ale jak po 5 minutach Del Piero strzelił bramkę, ostudził zapały Galatasaray. Gdy wydawało się, że mecz ułoży się po naszej myśli i gdy Juve zaczęło rozwijać skrzydła, Turcy strzelili wyrównującą bramkę i zrobiło się troche nerwowo. Mimo, iż Juventus ciągle atakował nie potrafił się przełamać. Do 73' minuty, kiedy Ferrara (Del Piero?) strzelił wyrównującą bramkę.

Bardzo dobry mecz:

Del Piero - on poprowadził Juventus do zwycięstwa. Gol i asysta
Camoranesi - bardzo dobry mecz, asysta i kilka znakomitych akcji
Zamrotta - jak zwykle, pokazał klasę
Thuram - wielkie opanowanie i wprowadzienie spokoju w szeregi Juve
Appiah - nieustępliwość i walka do końca

Słabszy mecz:

Trezeguet - praktycznie niewidoczny przez całe spotkanie. Został zmieniony przez równie nie widocznego Di Vaio.
Davids - jednak to nie to co kiedyś. Dawniej jak miał piłkę, to nikt nie potrafił mu jej przepisowo odebrać. Teraz bałem się o jakąś dziwną stratę, która mogła zagrozić bramce Juve.

Nareszcie na boisko powrócił Tudor. Mam nadzieje, że w końcu kontuzję zaczną go omijać.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 10:44

bartol pisze:A gdzie Wy żeście ten mecz oglądali??? Ja byłem skazany na Arsenal (TVP) i Bayern (POLSAT Sport)!
Ja oglądałem w nocy retransmisję. To co zrobił Polshit to jedno wielkie pośmiewisko :?

P.S. Camor zagrał dobry mecz, ale nie podobała mi się jego mina gdy Lippi poprosił go o zmiane :?


Del

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2003
Posty: 572
Rejestracja: 13 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 11:18

Medi pisze:zmartwie co poniektórych :D (choć pewnie inni będą zadowoleni)
drugiego gola strzelił również Del Piero, Ferrara nie dotknął piłki :D
I chyba to jest racja. Galata nic nie grała powinniśmy wygrać z 5:1.
Ta branka Sukura to ledwo co weszła, Buffona ją prawie miał:)
Mondragon miał szczęście, że ten rzut wolny Alexa nie weszedł (poprzeczka). Ale i tak nieźle bronił bramkarz Galaty, gdyby nie on to by się sypło...


KubaA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2003
Posty: 21
Rejestracja: 02 września 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 11:59

Cztery mecze (liga, puchar włoch, puchar mistrzów)i zadnej porazki.
Oby tak dalej. Najważniejsze mecze przeg nami.


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 12:10

KubaA pisze:puchar włoch, .
Czyżbym coś przegapił ???? :shock:


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 12:46

haha wszedzie pisza ze ciro ferrara strzelil druga bramke. A to nieprawda !! Dwie bramki zdobyl ALEX DEL PIERO !!! :D


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 13:38

O tym nie wiedziałem.Myślałem że to jednak Ciro.
Mecz może nie najlepszy w naszym wykonaniu ale zwycięski i to się liczy.Trzy punkty i przewodnictwo w grupie.
Następny Olympiakos.


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 14:02

Medi pisze:
BIGGI pisze:
Medi pisze:zmartwie co poniektórych :D (choć pewnie inni będą zadowoleni)
drugiego gola strzelił również Del Piero, Ferrara nie dotknął piłki :D
tzn. że oficjalnie zaliczona została Alexowi ????
Narazie nie i wątpie żeby zmienili, słabo widać na powtórkach, jest tylko jedno ujęcie na którym troche widać (jak pokazują z prawej strony) tylko trzeba patrzeć pomiędzy nogami piłkarzy :D bo Ferrara jest nieco zakryty.
hehe, i dobrze i źle, ważne wpadł ten gol :P Juve pierwsze w grupie, szkoda ze tylko 2-1 bo powinnismy wygrac wiecej, cieszy jednak dobra forma DP!!!


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 14:35

BIGGI pisze:
KubaA pisze:puchar włoch, .
Czyżbym coś przegapił ???? :shock:
Nie, nic nie przegapiłeś, kolega KoubaA źle napisł. Pucharu Włoch jeszcze niezainaugurowaliśmy :wink:
r9 pisze:Fuks wam sprzyja póki co ... zobaczymy dalej ! 8)

Real - OM 4 :2 RONALDO 2X 8)


Dobra dobra 8) Widziałeś skrót??? Lepiej idź do kiosku i kup nowe brawo sport bo jest o tym Twoim Ronaldo całe 3 strony :D :roll:
P.S Jest wspaniały plakat JUVE i naklejka!!!W bravo sport oczywiście :D

Jeszcze co do meczu. Miałem obawy, że wygraliśmy niezasłużenie ale po obejrzeniu skrótów niebyło sie czego bać. W sumie dobry mecz. Głupio stracony gol, nieupilnowali Sukura :? Zwycięskiego gola jednak zdobył Alex :wink: Znów świetnie bije te rzuty wolne :twisted: Kilka, naprawdę dobrych, składnych i widowiskowych akcji JUVE. 3 pkt. jak najbardziej zasłużone.


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 14:55

r9 pisze:Fuks wam sprzyja póki co ... zobaczymy dalej ! 8)

Real - OM 4 :2 RONALDO 2X 8)

chłopczyku ty sie lepiej martw o obrone realu. Z taką defensywą nie zajdą daleko. Niech tylko trafią na jakiegoś dobrego przeciwnika.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 15:04

Jak napisal r9 mielismy fuksa. Po pierwszej bramce spodziewalem sie latwej wygranej a tu takie nie mile zaskoczenie. Nie mozemy tracici bramek z przeciwnikiem pokroju Galatasaray( z calym szacunkiem dla nich) Dobrze ze wygralismy niech tak bedzie dalej. Ale licze ze juz beda to same pewne zwyciestwa. Dobrze ze chociaz Alex sa nie zawodzi dwie brameczki i bardzo ladnie :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 15:20

Wynik może nie jest wysoki,ale najwazniejsze,że udało sie wygrac!Wybik mógł byc wyższy,ale po strzale Del Piero z wolnego zabrakło troche szczęscia i piłka uderzyła w poprzeczke.Kolejny dobry mecz zaliczyli Camoranesi,Zambrotta i Del Piero,a Thuram w odróżnieniu od meczu z Chievo bardziej udzielał sie w ofensywie.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 15:39

Szczerze mówiąc to spodziewałem się czegoś więcej niż 2:1, ale 3 pkt. i tak zawsze cieszą :)


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2003, 15:48

Bardzo ważne 3 ptk. A bramkę strzelił chyba ALEX a nie Ferrara tak mi się na powtórce przynajmniej wydawało jak by Ferrara nie dotknął piłki,a le to i tak nie ważne ważne że mamy 3. ptk. :D


Zablokowany