LM 19/20 (1/8): Olympique Lyon 1-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:13

Zwracam honor Allegriemu, lepił z tego syfu co się dało. Wiedział, że z takimi drewniakami trzeba postawić na zabezpieczenie tyłów i mimo że oglądało się to tragicznie to widać że z tym potencjałem ludzkim inaczej się nie da. O Conte nawet nie wspominam, on miał wirtuozów w środku pola. Jak Allegri kiedyś sensownie powiedział, ludzie za bardzo przeceniają rolę trenera, grają zawodnicy a nie taktyka.

Rabiot i Bentancur to nie ten poziom, ani jeden ani drugi żadną gwiazdą nigdy nie był i nie będzie. Pjanic wygląda i gra jak naburmuszona dziewczynka, gość robi wszystko na alibi, zero ambicji. Alex Sandro już od dawna nic drużynie nie daje, Danilo szkoda nawet strzępić ryja. Szkoda mi było Ronaldo.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:14

W sumie lepsze 1-0 , bo gdyby skończyło się 1-1 to nasi byli by już królami życia jak po meczu w Amsterdamie. Teraz trzeba nabrać trochę pokory.

Odnośnie Rabiota to najlepiej podsumowali go kiedyś na Eleven - nie broni , nie atakuje a od kiedy ma włosy w pytkę to nawet czesać się nie musi...
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2020, 23:15 przez Sorek21, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:15

@ dimebag11, ja nawet nie łudzę się, że Agnelli będzie zdolny do takiego ruchu. Ten zapyziały kiep to najgorsze co mogło nas spotkać ale to przecież dobry trener według JP a zarząd zna się lepiej od krytyków na piłce.

Przestańcie już kurna z tymi karnymi, ileż można na nich bazować ? Nie oddaliśmy celnego strzału na bramkę a dla was najlepiej napisać, że sędzia był be. Sędzia właśnie był gut, że nie nabierał się na symulację <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, które nie wiedziały do czego służy piłka. To Juve było be a sędzia był gut. Skończcie pieprzyć i szukać alibi.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:18

szczypek pisze:
26 lutego 2020, 22:57
Sędziowanie z-a-j-e-b-i-s-t-e. Pozdrawiam.
Juventus (podobno)oddał jeden celny strzał. Pozdrawiam.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:20

Kompletnie nie zasłużyliśmy na 1pkt a co dopiero na wygraną. Gramy totalny piach i Sarri wraz z bośniakiem, dwoma francuzami, walijczykiem i blond włochem powinnien już szukać kolejnego przystanku w swojej karierze... NIestety tak się nie stanie.

Wystarczy, że popełnimy mały błąd, Lyon strzeli bramkę i z taką grą nie widzę kompletnie szans na zdobycie aż trzech bramek w rewanżu.
Dramat.

Karny? Pfff


Skeny

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 stycznia 2020
Posty: 3
Rejestracja: 26 stycznia 2020

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:22

Jakby ktoś szukał powtórki "faulu" na Dybali.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:23

jackop pisze:
26 lutego 2020, 23:18
szczypek pisze:
26 lutego 2020, 22:57
Sędziowanie z-a-j-e-b-i-s-t-e. Pozdrawiam.
Juventus (podobno)oddał jeden celny strzał. Pozdrawiam.
Byłby drugi ale sędzią nie gwizdnal ewidentnego karnego


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:29

Jasne, a Sarri jest dobrym trenerem. Żartujemy dalej? :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:30

Dzięki dla ziomków, którzy oglądali ze mną to „widowisko” w Bro Pubie w Krakowie, fajnie się rozmawiało. 👍 I niestety to tyle z pozytywów. :/

Nasza gra to dramat, dno i metr mułu. Jak odpadniemy z Lyonem to Sarri jest do odpalenia, żeby ratować sezon. Nie widzę innej opcji. Mamy luty, mieliśmy widzieć prawdziwy Juventus i jeżeli to jest to, co Sarri ma do zaoferowania to ja mocno proszę - Allegri wróć!


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
prezes3c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2011
Posty: 491
Rejestracja: 17 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:31

rammstein pisze:
26 lutego 2020, 23:23
jackop pisze:
26 lutego 2020, 23:18
szczypek pisze:
26 lutego 2020, 22:57
Sędziowanie z-a-j-e-b-i-s-t-e. Pozdrawiam.
Juventus (podobno)oddał jeden celny strzał. Pozdrawiam.
Byłby drugi ale sędzią nie gwizdnal ewidentnego karnego
Skąd taka pewność? Ja jestem pewny, że tym razem CR7 by nie strzelił tego karnego.


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:31

To nie jest Juventus, który znam to jakieś Piemonte Calcio. Pomocnicy zero gry do przodu, dali się zdominować w środku przez przeciętny Lyon jak dzieci. Darmowy Ramsey i Rabiot - chwiałbym naprawdę to odszczekać, ale póki co nadają się do tarcia chrzanu. Pomocnikom jest mało tego, że nie grają nic do przodu - w odbiorach i destrukcji zachowują taki sam poziom impotencji co w ataku. Przyszedłby taki Vidal i po pierwszych kilku treningach wziąłby pewnie towarzystwo za genitalia z pytaniem: "co wy sobie wyobrażacie". Nasza obrona bez Kielona też nie funkcjonuje - to on jest cementem, który scala tę formację do kupy.

Gramy tak beznadziejnie, że w tym szaleństwie mam nadzieję na jakąś metodę. Do finału z Realem podchodziliśmy jako zespół, który we wszystkich poprzednich meczach stracił 2 bramki, a w finale daliśmy sobie wbić 4. Na dzień dzisiejszy gramy totalną <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, nasza pomoc nie istnieje, ale może w tym szaleństwie jest metoda? Logicznych argumentów nie mam żadnych, bardzo wiele przemawia przeciwko nam, ale nadzieja umiera ostatnia.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:37

Widzisz, miałeś pretensję, że życzę Lazio scudetto. Nie chcę pisać nic więcej ale Lyon nas wyeliminuje bo standardowo wygramy może 2-1. Czasami trzeba zrobić krok w tył aby zrobić dwa do przodu więc niech to dzieje się teraz bo może Agnelli przejrzy na oczy choć wywiad z nim mnie przeraził. Wyeliminowanie nas przez taki Lyon w każdym normalnym klubie skutkowałoby zamówieniem pecikowi taczki z kursem na Neapol.


Obrazek
rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:38

Mecz meczowi nierówny, można ledwo wyjść z grupy, a potem wylądować w finale, a nawet wygrać LM. Dlatego póki co nie będę obwieszczał, że już odpadamy z LM i na pewno jej nie wygramy. Trzeba przyznać, że dziś totalnie nam nie wyszedł mecz, do tego duże szczęście Lyonu, który mając 1 celny strzał zakończyl się golem i to jak graliśmy w 10. I te decyzje w końcówce meczu.

Jestem niemal pewny, że rewanż wygramy przynajmniej 2 bramkami, a potem wierzę, że już pójdzie z górki. PO raz kolejny powtarza się, że lepiej nam się gra z lepszymi niż tymi słabszymi. A jak u siebie nie będziemy w stanie przejść Lyonu, to wtedy bez żadnego żalu nie będę rozpaczał po odpadnięciu.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:44

To co, @pablo1503 - widziałeś dzisiaj poprawę w grze Juve, czy nie? 😉

Mam nadzieję, że wiele osób dzisiaj przejrzało na oczy i widzi jaki regres zaliczyliśmy pod wodzą Kiepa. Zagraliśmy tragicznie, kolejny raz w tym sezonie. Nie ma żadnego Sarrissimo. Nawet ambicje Krystyny nie wystarczyły na Lyon. :/


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
Rottweill

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2008
Posty: 205
Rejestracja: 28 października 2008

Nieprzeczytany post 26 lutego 2020, 23:46

Końcówkę Milanu za Allegriego w naszym wykonaniu czas dostrzec i do wiadomości przyjąć.


Obrazek
Zablokowany