Serie A 19/20 (7): Inter 1-2 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 20:15

ObrazekObrazekObrazek

Mecz 6 kolejki Serie A 19/20:
Inter - JUVENTUS F.C


MIEJSCE:
Turyn / Włochy - Stadio Giuseppe Meazza (Stadio San Siro) (81 277)

CZAS:

6.10.2019 (niedziela), godzina 20:45


O przeciwniku:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 0

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Stefano Sensi i Romelu Lukaku: 3 - (3 gole w Serie A)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Nicolò Barella i Stefano Sensi: 2 - (2 asysty w Serie A)
Obrazek

Obrazek - - A.Sanchez
Obrazek -
Obrazek -
Obrazek - .

AKTUALNA TABELA SERIE A:

Obrazek

JUVENTUS:

LIGOWA FORMA U SIEBIE:
Zwycięstw: 3
Remisów: 0
Przegranych: 0

LIGOWA FORMA NA WYJEŹDZIE:
Zwycięstw: 2
Remisów: 1
Przegranych: 0

OSTATNIE MECZE:

Obrazek

NAJLEPSZY STRZELEC:

Cristiano Ronaldo: 4 - (3 gole w Serie A i 1 w LM)
Obrazek

NAJLEPSZY ASYSTENT:

Douglas Costa, Alex Sandro i Paulo Dybala: 2 - (2 asysty w Serie A - 1 asysta w Serie A i LM - 1 asysta w Serie A i LM)
Obrazek

Obrazek - -
Obrazek - -
Obrazek - Perin, Pjaca, De Sciglio, Douglas Costa, Chiellini, Danilo.
Obrazek - Mandżukić.

HISTORIA SPOTKAŃ Z INTEREM (Kliknij aby zobaczyć)

OSTATNI POJEDYNEK DRUŻYN NA SAN SIRO (Kliknij aby obejrzeć)

PRZEWIDYWANE SKŁADY:

Obrazek
Obrazek

Aktualizacja: 3.10.2019
(Przewidywane składy zalecamy traktować z dystansem)


Sędziuje: Gianluca Rocchi
Obrazek

MECZ W INTERNECIE:
Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

MECZ NA ŻYWO W TV:
ELEVEN SPORTS 1 (Studio od 20.00)

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 21:09

Buffon w przewidywanym składzie (tym pierwszym). Prima aprilis tam mają? :think:


pitrek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2005
Posty: 406
Rejestracja: 11 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2019, 21:33

Tylko 3 pkt, trzeba pokazać merdaczom gdzie ich miejsce!


" Vincere non è importante è l'unica cosa che conta " :juveflag:
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 października 2019, 07:33

prosze usunąć
Ostatnio zmieniony 04 października 2019, 07:34 przez stahoo, łącznie zmieniany 1 raz.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 października 2019, 07:34

Wojtek pisze:
03 października 2019, 21:09
Buffon w przewidywanym składzie (tym pierwszym). Prima aprilis tam mają? :think:
Zdziwię się jeżeli wyjdzie, ale... Wojtek jest trochę pod formą do której nas przyzwyczaił z poprzednich sezonów. Nie idzie mu gra nogami, pomijając bliski kiks z Fiorentiną to często wali po autach (tu akurat Buffon - bramkarz "starej szkoły" nie jest lepszy).
Do tego dochodzi bardzo złe zachowanie w spotkaniu z Brescią (na spółkę z Sandro ale mimo wszystko to on puścił piłkę "po łapach").

Mimo wszystko stawiałbym w tak ważnym meczu na Szczęsnego, który jest w tym sezonie naszą #1.


Elohi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2003
Posty: 372
Rejestracja: 23 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 października 2019, 08:31

Pipita czy Dybala? Dybala czy Pipita? Jestem bardzo ciekawy na kogo postawi Maurizio. Obaj są w formie, obaj zasługują na grę od 1 minuty. Wszystko rozstrzygnie się na treningach. Reszta składu jest znana. Ciężki mecz przed nami. Jeśli zagramy jak z Napoli czy z Atletico to wygramy - wystarczy utrzymać koncentrację przy SFG.


""Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta""
Osgiliath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2009
Posty: 2706
Rejestracja: 01 lutego 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2019, 08:37

Pierwszy poważny sprawdzian dla obu zespołów w lidze.

Pewnikiem Conte zmobilizuje swoich graczy na maxa, więc trzeba będzie grać na pełnej koncentracji. Jeśli uda nam się połączyć połówki z meczu z Napoli i ze Spal to powinniśmy dać radę. Do tego nasza kadrowa przewaga powinna jednak zrobić różnicę, więc liczę, że CR i Dybala wejdą na odpowiedni poziom. Nie wiem, jak tam u nich Lukaku, który nie grał z Barcą.

Ostatnio dobrze funkcjonowało 4-3-1-2, więc Ramsey też powinien swe minuty dostać, biorąc pod uwagę, że w LM nie grał. Ewentualna wygrana interu spowoduje odskoczenie na 5 punktów a to już będzie lekko niefajnie.


Hubson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 683
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2019, 08:49

Elohi pisze:
04 października 2019, 08:31
Pipita czy Dybala? Dybala czy Pipita? Jestem bardzo ciekawy na kogo postawi Maurizio. Obaj są w formie, obaj zasługują na grę od 1 minuty.
4-4-2
Cuadrado-DeLigt-Bonucci-Sandro
Bernardeschi-Pjanic-Rabiot/Khedira-Ronaldo
Dybala-Higuain

Tyle że my nie gramy 4-4-2 :( Więc czuję że będzie to jednak Higuain.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 października 2019, 09:13

Proste, że Pipita zacznie.
Inter w drugiej połowie z Barką umarł w butach i mam nadzieje, że padną i teraz.


Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 października 2019, 13:24

Koniecznie ukrócić miszczów bo się panoszą i sieją chiński syf.


:allegri: na śmietnik
Św1Stu LbTp^

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2013
Posty: 11
Rejestracja: 05 lutego 2013

Nieprzeczytany post 04 października 2019, 20:14

Liczy się tylko zwycięstwo !!! Jak już wspomniałem, dla każdego kibica Juve, jest to najważniejszy mecz w sezonie, a kto wie czy być może nie najważniejszy w kontekście walki o scudetto. Taka wygrana z merdami daje kopa x2 ;)

Jeśli nie stracimy na początku jakiegoś głupiego gola, to raczej powinniśmy ograć Inter, tym bardziej że mają mniej czasu na regenerację i frajersko przegrali z Barceloną. Mentalnie to już jesteśmy zwycięzcami ;)

ForzaJuve!!!


aka Up1zGaNy ^
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 04 października 2019, 22:50

Kibice Interu troszeczkę poczuli się zbyt pewni po zebraniu kompletu punktów, więc pasuje wskazać im miejsce w szeregu.
Z ogórami dawali radę, ale te ważniejsze/cięższe mecze wcale nie były już takie kolorowe. Sporo męczenia się z Lazio, porażka z Barceloną, no i oczywiście remis na inaugurację LM z naszymi sąsiadami. Meczu z Milanem nie wliczam, bo im bliżej do Chievo niż Lazio. Także nie taki ten Inter straszny, jak go malują.

Moim małym marzeniem od lat jest zrobienie im tego, co w miarę regularnie Barcelona robi Realowi - ostre... *kaszel* bez wazeliny.
Takie zwycięstwo trzema bramkami smakowałoby niesamowicie, a wisienką na torcie byłaby frustracja Conte.

Trzema, dwoma czy jedną - bez znaczenia - zwycięstwo musi być. :punish:


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 03:50

Bardzo dawno nie mieliśmy już Derby D'Italia które wywoływałyby u mnie tyle emocji. Bardzo dobry start sezonu ze strony Interu sprawia, że Juventus w tym meczu musi się spiąć i zagrać na maksa, bo jak ktoś wyżej napisał, ewentualna porażka źle wpłynęłaby na morale i dała niepotrzebną satysfakcję rywalom ;).

Bardzo jestem ciekaw jak długo mediolańczycy utrzymają taką formę jak teraz - czy to tylko chwilowy przypadek czy naprawdę urośli do poziomu walki o scudetto. Osobiście wydaje mi się, że w połowie sezonu będziemy już mieć sporą przewagę, ale życzyłbym sobie rywala (albo i dwóch!) którzy dotrzymywaliby nam kroku, dla większych emocji i rozwoju naszej drużyny.

Poniżej linkuję grafikę którą przygotowałem, a która może pomóc przeanalizować rywala (legenda pod zdjęciem). Największe wrażenie robi chyba forma Sensiego - gra w tym sezonie znakomicie, na 5 meczów od pierwszej minuty ma 3 bramki i 2 asysty. Brozovic również na swoim wysokim poziomie i ten duet to jest chyba serce tej drużyny i klucz ich dobrej gry. Podobnie jak w Juventusie (MVP) Conte opiera grę Interu na ustawieniu 3-5-2 z mocną trójką w obronie i silnym środku pola często podłączającym się do akcji ofensywnych (na 21 goli i asyst, środkowi pomocnicy odnotowali 11 czyli ponad 50%). Klucz do zwycięstwa w tym meczu polega na tym, by nie dać się zdominować w pomocy i nie stracić bramki po stałym fragmencie, bo Lukaku ze swoją siłą potrafi przestawiać rywali a my w tym sezonie bronimy w takich sytuacjach jak amatorzy.
W sześciu meczach tylko dwóm piłkarzom udało się zdobyć drogę do bramki Handanovica, (my straciliśmy 5!), ale o to, że coś strzelimy jestem raczej spokojny. O festiwal bramek będzie trudno, zadowoli mnie każda wygrana.

Obrazek
Legenda:
Zielony - piłkarz grał cały mecz, jasny zielony - grał ponad 45 min, żółty - grał poniżej 45 min
Liczba w komórce - ocena występu wg whoscored.com
Czarna kropka - bramka, niebieska kropka - asysta


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1765
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 11:10

Teoretycznie, drugi najważniejszy w tym sezonie mecz do tej pory. Mam mieszane uczucia, niby widać już momentami efekt sarriball, lecz dalej są to momenty. Natomiast gracze Conte póki co widać, że załapali system gry Judasza. Prawdę mówiąc póki co, potrafią nieźle grać pressingiem, a naszym średnio wychodziło do tej pory z rywalami, którzy potrafią grać wysokim pressingiem.
To, że siądą na nas to jest pewne, co jak co, ale Judasz potrafi motywować swoje zespoły, a ich plusem jest własny stadion i publiczność.
Nie spodziewałbym się więc super meczu z naszej strony (choć chciałbym), a raczej ewentualne fartowne zwycięstwo, stracić stracimy pewnie coś, więc trzeba swoje okazje wykorzystywać, ale znając życie CR7 zmarnuje z dwie setki...

Jakby nie było, liczy się tylko zwycięstwo i 3pkt.
FJ!


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 05 października 2019, 11:32

Na pewno będzie to bardzo ciężki mecz. Conte potrafi ustawić i przygotować drużynę, co pokazywał do tej praktycznie wszędzie, gdzie się pojawił (Juventus, Chelsea, Inter). To był zdecydowanie najlepszy transfer Interu.

Pachnie mi w tym spotkaniu remisem, nawet mimo faktu, że Inter jest na fali i gra bardzo dobrze w defensywie. Jeśli chodzi o nas to oprócz faktycznie momentami fajnej gry, mamy również indywidualności, które potrafia zrobić coś z niczego. W związku z powyższym wydaje mi się, że tak czy siak coś strzelimy. Jeśli miałbym typować to postawiłbym na 1:1.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Zablokowany