Serie A 18/19 (36): A.S Roma 2-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bobby X

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2009
Posty: 951
Rejestracja: 18 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2019, 08:50

kdzr pisze:W pierwszej połowie chłopcy grali tak, jakby wiedzieli, że Allegri odchodzi. Coś na zasadzie - poklepiemy, pobawimy się piłką, poczerpiemy radość z gry grając do przodu, Max i tak odpada za dwie kolejki. Po czym w drugiej połowie chyba dowiedzieli się, że jednak zostaje i z obawy o przyszłość wrócili do swojego...
Po Twoich ostatnich wypowiedziach dochodzę do wniosku, że albo bierzesz za dużo narkotyków albo recepty Ci się skończyły. :facepalm: :ahsisi:


:allegri: na śmietnik
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 13 maja 2019, 08:57

Bobby X pisze:
kdzr pisze:W pierwszej połowie chłopcy grali tak, jakby wiedzieli, że Allegri odchodzi. Coś na zasadzie - poklepiemy, pobawimy się piłką, poczerpiemy radość z gry grając do przodu, Max i tak odpada za dwie kolejki. Po czym w drugiej połowie chyba dowiedzieli się, że jednak zostaje i z obawy o przyszłość wrócili do swojego...
Po Twoich ostatnich wypowiedziach dochodzę do wniosku, że albo bierzesz za dużo narkotyków albo recepty Ci się skończyły. :facepalm: :ahsisi:
Grzeczniej, szefie. To moja subiektywna opinia. W pierwszej połowie graliśmy miłą dla oka piłkę z kilkoma (przynajmniej trzema) sytuacjami bramkowymi. W drugiej graliśmy fatalnie, z czym tutaj się nie zgadzasz? :hello:


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2519
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 13 maja 2019, 09:33

Poprostu pisze:Gdyby nie Mirante to spokojnie mogłoby być 3-0. Obrona strzału Dybali to mistrzostwo.
Jak zawsze w meczach Juventusu (slaby) bramkarz prezciwnikow ma "dzien konia"... :whistle: Dybała i Cuadrado wystepem i niemoca strzelecka w meczu z Roma podsumowali swoj sezon i przypieczetowali transfer out.

Ja to sie zastanawiam, po co nasi chlopcy w ogole jada i graja te ostatnie mecze, skoro nic nowego nie jest cwiczone, zadne mlode twarze w zespole sie nie pojawiaja, jest po prostu to samo, co przez caly sezon. Lepiej oddac te zawody walkowerami, miec juz spokojna banie, bez ryzyka kontuzji i koniecznosci wysilku.
Szkoda mi Ronaldo, bo na koniec kariery przegral wyscig o palme pierwszenstwa z Messim.

PS. Nowe stroje? Jako trzeci komplet moga byc. Bo jak widzisz czarno-biale pasy, to myslisz: Juventus. Tylko i wylacznie.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2019, 09:56

kdzr pisze:W pierwszej połowie chłopcy grali tak, jakby wiedzieli, że Allegri odchodzi. Coś na zasadzie - poklepiemy, pobawimy się piłką, poczerpiemy radość z gry grając do przodu, Max i tak odpada za dwie kolejki. Po czym w drugiej połowie chyba dowiedzieli się, że jednak zostaje i z obawy o przyszłość wrócili do swojego...
W przerwie powiedział im Panowie miałem to ogłosić w przyszłym tygodniu,ale przy pięknym niedzielnym wieczorze i naszej grze miło mi poinformować ZOSTAJĘ :D


Obrazek
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2019, 11:33

Tak abstrachujac:
Czy miniaturki z forum:
Obrazek
ulegna zmienieniu niczym nasze koszulki xD
:-)
Powtorze sie, ostatnio mamy bilans 6pkt w 7meczach wlacznie z LM.
Jak Allegri nie poleci to ja nie wierze w ten klub.
To jest tragiczny bilans, szczegolnie podczas mitycznej wiosny. Mam nadzieje, ze juz nikt nie wyskoczy z ta mityczna wiosna w przyszlym sezonie jezeli Allegri zostanie, bo to nie dziala zwyczajnie, a nawet mamy najgorsza forme od lat.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 14 maja 2019, 17:05

Obejrzałem właśnie powtórkę w przyspieszonym tempie i doznałem olśnienia. To jest sposob na oglądanie tego ślamazarnego futbolu.
Większość meczu ten sam schemat, rywal głęboko cofnięty a my od lewej do prawej i spowrotem. Co jakiś czas udaje się przejść pod pole karne rywala i niech się dzieje wola nieba. Ktoś już bierze zamach na centrę albo prostopadle podanie, Ronaldo już rusza z uniesiona ręką... i zagrsnie do tyłu. W ostatniej chwili następuje olśnienie, że przecież sytuacja nie jest idealna, ryzyko straty za duże a trener zgnoi i przyklei do ławki za brak szacunku do piłki.
Po prostu futbol z poprzedniej epoki i bardzo ograniczony warsztat przeciętnego trenera.


calma calma
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 maja 2019, 10:00

Delete


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Zablokowany