LM 18/19 (1/4) : JUVENTUS F.C 1-2 Ajax Amsterdam

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 18:43

Ja mam trochę obawy :afraid:, ale jednocześnie nie wyobrażam sobie by odpadli, po prostu sezon nie może się już skończyć.
Ciekawe jak młodziki z Ajaxu zareagują na JS i ogólnie na samą wagę meczu. Niby nie mają nic do stracenia, ale nie wierzę, że podejdą do takiego meczu na luzie, w końcu chodzi o półfinał. Im presja też się na pewno udzieli.
Dzisiaj liczę bardzo na mocną pomoc, fajnie gdyby zdominowali środek, no i oczywiście na Ronaldo, niech po raz kolejny pokaże po co tu przyszedł. Będzie pięknie jak jeszcze Kean walnie jakąś brameczkę :D. Niech doświadczenie będzie górą nad młodzieńczym polotem.
Forza! :juveflag:
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2019, 18:44 przez Forza Juve, łącznie zmieniany 1 raz.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 18:44

Costa kolejne problemy. Co dzisiaj brwi czy rzęsy?
Czyli co dalej nie sprzedawać?

De Sciglio w 11 :facepalm: aby zostawić Cancelo ewentualnie na 2 połowę w przypadku potrzeby skoro nie zagra brazylijski krawaciarz
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2019, 18:47 przez kawek, łącznie zmieniany 1 raz.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 18:47

kawek pisze:De Sciglio w 11 :facepalm:
Przepraszam Cie bardzo ale po ostatnich popisach Cancelo, z którego byle leszcze robią wiatrak wolę De Sciglio. Bardzo dobra decyzja Maxa a obawiałem się, że zagra Cancelo.


Obrazek
Ehem

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 marca 2019
Posty: 453
Rejestracja: 30 marca 2019

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 18:48

Poprostu pisze:Romek
🇵🇱 Szczesny 🇮🇹 De Sciglio 🇮🇹 Bonucci 🇮🇹 Rugani 🇧🇷 Alex Sandro 🇩🇪 Emre Can 🇧🇦 Pjanic 🇫🇷 Matuidi 🇮🇹 Bernardeschi 🇵🇹 Ronaldo 🇦🇷 Dybala

czyli bez niespodzianek.
Dybala? :facepalm: nie wiem co musi czuć Kean widząc, że przegrywa walkę z zawodnikami bez formy.

Zapomniałem... Dybala się cofa :cwaniak:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 18:48

Ultrasi nie zawiesili protestu na ten mecz. Pierwsza połowa będzie kompletnie bez dopingu.
Drughi w stronę Agnelliego.
Po co hałas na stadionie jak masz rekordowe przychody.
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2019, 18:55 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 18:53

Temat jest prosty jak budowa cepa - jak nie przejdziemy Ajaxu, znakiem tego, że o końcowym zwycięstwie w LM możemy pomarzyć w mokrych snach.

Nasi mieli już próbkę tego co Ajax gra. Nie jest to ekipa, która w rewanżu będzie kombinować, także pod tym względem są łatwi do przewidzenia. Taki strateg jak Allegri (w teorii) nie powinien mieć problemów ze zneutralizowaniem Holendrów. To tyle teorii... ;)


Obrazek
Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1766
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 18:55

Costa ponoć zapalenie lewej skarpetki :D :facepalm:

Jeśli ultrasi akurat dziś dalej będą prowadzić protest, to oznaka, że nie są nic warci klubu i na przyszły sezon lepiej zrobią jak nie kupią karnetów, neich curva sud zapełni się dzieciakami co mecz :facepalm:

To przed meczem na rozgrzewce po Douglasie kto kolejny? Dybala? ponoć możliwe, że któryś z naszych nabawi się kontuzji przez potknięcie o rozwiązaną sznurówkę...


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 18:59

Ehem pisze:
Poprostu pisze:Romek
🇵🇱 Szczesny 🇮🇹 De Sciglio 🇮🇹 Bonucci 🇮🇹 Rugani 🇧🇷 Alex Sandro 🇩🇪 Emre Can 🇧🇦 Pjanic 🇫🇷 Matuidi 🇮🇹 Bernardeschi 🇵🇹 Ronaldo 🇦🇷 Dybala

czyli bez niespodzianek.
Dybala? :facepalm: nie wiem co musi czuć Kean widząc, że przegrywa walkę z zawodnikami bez formy.

Zapomniałem... Dybala się cofa :cwaniak:
Kean ma jedną zasadniczą wadę według Allegriego - wiek. Jest po prostu za młody żeby tyle grać.

Przynajmniej w tym meczu nie zobaczę jednego upartego gościa odpychającego ludzi.

Moze Dybala coś strzeli jak się dobrze następi na te lewą nogę.

Jeśli Berna dziś nie zostanie przypiasany do lewego skrzydła to będzie tam wielka dziura ,którązmuszony będzie łatać pokraczny Matuidi.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 19:04

Costa na trybunach dzisiaj.


E: Mendes i Raiola tez ;)
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2019, 19:09 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


MaxFromJam89

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 60
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 19:04

MRN pisze:
kawek pisze:De Sciglio w 11 :facepalm:
Przepraszam Cie bardzo ale po ostatnich popisach Cancelo, z którego byle leszcze robią wiatrak wolę De Sciglio. Bardzo dobra decyzja Maxa a obawiałem się, że zagra Cancelo.
No tak, bo przecież De Sciglio nigdy nam bramki nie zawalił...

Jedyne logiczne wytłumaczenie jakie mi przychodzi na myśl - Cancelo na ławce, żeby mieć kogo wpuścić w razie czego. Bo jakby trzeba było gonić wynik to oprócz Keana nie bedzie nikogo ciekawego na ławce, kogoś kto mógłby szarpnąć grę.


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 19:06

pumex pisze:Temat jest prosty jak budowa cepa - jak nie przejdziemy Ajaxu, znakiem tego, że o końcowym zwycięstwie w LM możemy pomarzyć w mokrych snach.

Nasi mieli już próbkę tego co Ajax gra. Nie jest to ekipa, która w rewanżu będzie kombinować, także pod tym względem są łatwi do przewidzenia. Taki strateg jak Allegri (w teorii) nie powinien mieć problemów ze zneutralizowaniem Holendrów. To tyle teorii... ;)
Chyba nie podważasz teraz faktu, że Allegri jest strategiem?


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 19:09

Na początku jednak coś innego.
Pierwszy mecz komentowałem sobie na żywo na Youtubie, to był mój debiut i dziś powinno być lepiej, wchodzę na moim kanale najpóźniej o 20:55. Jak ktoś musi się męczyć ze streamami i nie chce słuchać Arabów czy Ruskich, lub polskich komentatorów lub jest w pracy to zapraszam :)
Skleiłem dziś kilka najlepszych fragmentów z pierwszej części pierwszej połowy, jak ktoś ma ochotę to https://youtu.be/_Cgh2pcIb3k
Tam na kanale jest też np filmik z fotami z tunelu Juve przed meczem w Amsterdami. No i trochę starych materiałów z finału 2015... reszta poszła się je... gdy mi w pociągu smartphona ukradli, przed czym ja Was przestrzegałem. Na YT walczę z traumą itp :D
pumex pisze:Temat jest prosty jak budowa cepa - jak nie przejdziemy Ajaxu, znakiem tego, że o końcowym zwycięstwie w LM możemy pomarzyć w mokrych snach.

Nasi mieli już próbkę tego co Ajax gra. Nie jest to ekipa, która w rewanżu będzie kombinować, także pod tym względem są łatwi do przewidzenia. Taki strateg jak Allegri (w teorii) nie powinien mieć problemów ze zneutralizowaniem Holendrów. To tyle teorii... ;)
Pumi, nasza kochana forumowa marudo.

Niestety ale brakuje nam Chielliniego, bez którego Juve dużo częściej przegrywa(remisy włącznie...jesteśmy Juventusem :) ) oraz traci więcej bramek. No a Ajax ma mega ofensywę i do tego wielkie talenty w pomocy i defensywie, team który ma ostatnią szansę by zajść wysoko w LM, bo już jest rozsprzedawany. No i wykopali Real na Bernabeu, też coś.

Forza Juve!

Cancelo ławka, De Sciglio zaczyna-Agresti itp przed 20min. Max chce miec szybkość na drugą połowę i mniej niecelnych podań Joao :think:
Dragon pisze:Mam dziwne obawy. Ronaldo, prowadź!

Ultrasów też mamy fajnych. Po części ich rozumiem, ale w LM mogliby dać ogień żeby młodzi kleksa puścili. Ale po co??
Też mam obawy, ale ja zawsze :x W temacie ultrasów masz pełną rację, wkurza takie coś, już nie będę ukrywał przekleństwa w tym zdaniu w poście do admina :P
Ostatnio zmieniony 16 kwietnia 2019, 19:16 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 19:11

Szybko poszło z tym Costa. Jeszcze trochę do meczu. Ktoś jeszcze zdąży. Fajny był piłkarz z niego ale widocznie sztab mu coś wyciał w tych mięśniach.

Mam dziwne obawy. Ronaldo, prowadź!

Ultrasów też mamy fajnych. Po części ich rozumiem, ale w LM mogliby dać ogień żeby młodzi kleksa puścili. Ale po co??


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 19:14

Jakby co to przegraliśmy wszystkie mecze w LM w tym sezonie. W których MDS wychodził w podstawie.

Juventus 1-2 Manchester United
Young Boys 2-1 Juventus
Atletico Madrid 2-0 Juventus


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2019, 19:16

Kto by dzisiaj nie wystąpił i jakbyśmy nie grali w tym meczu, nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak nasz awans. Allegri z przypadkowymi drużynami nie odpada. Rewelacja Monaco miało jeszcze lepszą pakę,ale ich wyjaśniliśmy bez Ronaldo.


Obrazek
Zablokowany