Pre Season 18/19: JUVENTUS F.C 1-3 Real Madryt

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 01:28

Juventus Turyn, yyyyyy Juventusu Turyn - to już dajcie lepiej ten tenis :facepalm:
Gruba kasa zgarniana za komentowanie a od X lat jedno i to samo. Dobrze, że Panowie z Eleven są krok do przodu i urozmaicają komentowane mecze portalami społecznościowymi bo w przypadku i Polsatu i TVP nie da się tego słuchać.

Przebieg standardowy - strzelamy bramkę i cofamy się do tyłu. Tak, wiem, że to sparing, ale właśnie to wychodzi później w Lidze Mistrzów, gdzie mając rywala na patelni oddajemy mu pole gry i prosimy się o gole.

Drugi staracony gol to też mistrzostwo świata - Real jedzie stroną MDS, też zaś truchta. Gdy obrońca wykonuje zmianę krycia i podchodzi do atakującego, MDS stojąc blisko Asencio nie wie co się dzieje. Masakra.

Wojtek przy trzeciej bramce :facepalm: Perin niech odda numer Bonucciemu a sam weźmie jedynkę.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 01:58

Ale w czym problem z Wojtkiem ? Będzie dawał dupy jak w tych sparingach to ma go kto zastąpić, nie byle kto zresztą. Wojtek jednak nie będzie dawał dupy bo ogarnie się i będzie git jak co sezon w jego wykonaniu. Markiz też bardzo słabo a Real w tym meczu sporo szczęścia.


Obrazek
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 02:01

Słaby mecz w naszym wykonaniu jak komentarz Jasiny(co za nudziarz). Ronaldo ratuj nas nie chcemy oglądać takich meczów. Również towarzyskich :prochno:


Obrazek
Profesor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2016
Posty: 895
Rejestracja: 07 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 02:06

Zgadza się, Wojtek chyba brak koncentracji i pewnie się ogarnie bo tak samo dawał radę w poprzednim sezonie, jak nie to Perin czeka więc nie ma co się przejmować.

W sumie graliśmy podobnie jak zwykle ale pamiętajmy że my graliśmy bez podstawowego ofensywnego Trio, Real grał podstawą.
Jak na sparingi to źle to nie wyglądało. Moje marzenie? Messi? Pogba? Nie, żeby to był ostatni rok MDS, on w kluczowych momentach jakby odpływał.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 02:14

Tak jak się spodziewałem. Przeciwnik z wyższej półki i nasza ofensywa bez CRD może co najwyżej pierdnąć - bez obrazy, ale jednak :P

MDS, nieSzczęsny i Bernardeschi to według mnie największe flopy okresu przygotowawczego.
Ostatnio zmieniony 05 sierpnia 2018, 02:33 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 02:32

Słaby mecz, Wojtek katastrofa, ale myślę, że z czasem się ogarnie, Berna znowu słabo, do tego niezbyt fajni komentatorzy. Tak mnie to wszystko zniechęciło, że chyba daruję sobie ten Milan :D Osoba, która dobierała stroje na ten mecz to chyba jakiś daltonista, okropnie się to ogląda :facepalm:


Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 05:19

W poprzednim sezonie mocno wierzyłem w Szczęsnego, w Romie grał dobrze i liczyłem, że w Juventusie jeszcze bardziej się rozwinie.

Po tym co pokazał na mundialu i obecnie, naprawdę się cieszę, że kupiliśmy tego Perina. W piłce na europejskim poziomie Mattia nie ma żadnego doświadczenia, ale zobaczymy kto będzie ostatecznie 1-szym bramkarzem.

Niech wygra lepszy - z korzyścią dla Juve.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 07:20

Profesor pisze: W sumie graliśmy podobnie jak zwykle ale pamiętajmy że my graliśmy bez podstawowego ofensywnego Trio, Real grał podstawą.
jaką podstawą jak brakowało Modrica, Casemiro, Marcelo, Ramos, Varane :prochno:


ice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1190
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 07:25

No cóż, tylko sparing, ale wynik idzie w świat. Meczu nie oglądałem, wiec obiektywnie nie da się niczego powiedzieć, a ze skrótów to wyglądało to po prostu słabo.
Ostatnio zmieniony 05 sierpnia 2018, 08:34 przez ice, łącznie zmieniany 1 raz.


Bartosz Karawańczyk pisze:
12 października 2020, 21:00
Chiesa? To będzie drugi Berna. Są strasznie podobni. Przereklamowane super talenty z Violi za grube miliony. Totalnie przepłaceni. Podobny "styl" i pozycja.
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 07:56

jackop pisze:Tak jak się spodziewałem. Przeciwnik z wyższej półki i nasza ofensywa bez CRD może co najwyżej pierdnąć - bez obrazy, ale jednak :P

MDS, nieSzczęsny i Bernardeschi to według mnie największe flopy okresu przygotowawczego.
MDS ma szansę zostać drugi rok z rzędu zostać flopem sezonu, koleś jest beznadziejnie beznadziejny wyglada jakby od co najmniej dwochr lat był na jakiś antydepresantach. Niech ktoś jeszcze powie po tym co pokazał w meczu wiecznie uśmiechnięty Marokaniec że Bonu nam niepotrzebny bo Caldara ogarnalby tak samo albo lepiej na poziomoe LM


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 08:46

Meczu nie oglądałem, tylko skrót, ale i tak było widać, że jesteśmy słabsi.

Benatie i MDS jak dzieci we mgle. Marokańczyka trzeba było sprzedać a powalczyć o Godina albo chociaż wziąć za darmo dr Vrija a Włoch myślałem, że przy Maxie udowodni swoją wartość, ale chyba tak nie będzie...

Ciekawe kiedy Perin wygryzie z bramki Wojtka?

Szkoda, że za jako taką grę wzięliśmy się dopiero przegrywając 3:1. Jednak nawet wtedy Kielon nie trafił do pustej bramki (chociaż i karny był tam ewidentny).


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
CristianoRonaldo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2018
Posty: 10
Rejestracja: 10 lipca 2018

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 09:26

Serio? Widziałem skrót dziś rano... Real nikogo nie kupił jest tak słaby, że nie masakra a my z nimi przegrywamy jak jakieś pachołki wstyd mi za to jak źle ustawili Ronaldo widać że nie ma z kim też grać, modric chce odejść i brać go bo taki blamaż się juz nie może nigdy powtórzyć... Nie mogę zdzierżyć że z Realem... Myślałem że z 4:0 wywieziemy jeszcze jedna taka porażka i ktoś tu powinien ponieść konsekwencje ;)


Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 09:32

CristianoRonaldo pisze:Serio? Widziałem skrót dziś rano... Real nikogo nie kupił jest tak słaby, że nie masakra a my z nimi przegrywamy jak jakieś pachołki wstyd mi za to jak źle ustawili Ronaldo widać że nie ma z kim też grać, modric chce odejść i brać go bo taki blamaż się juz nie może nigdy powtórzyć... Nie mogę zdzierżyć że z Realem... Myślałem że z 4:0 wywieziemy jeszcze jedna taka porażka i ktoś tu powinien ponieść konsekwencje ;)
kolego jak zaczynasz trollować na juvepoland juz teraz, to długo tu nie pociągniesz.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 09:41

Vinylside pisze:Przebieg standardowy - strzelamy bramkę i cofamy się do tyłu.
A można do przodu? Późna pora usprawiedliwia :beer:
jackop pisze:Przeciwnik z wyższej półki i nasza ofensywa bez CRD może co najwyżej pierdnąć
Jeszcze choćby sparingu nie zagrał, a już go zabrakło? :whistle:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
filippo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 1028
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2018, 10:04

Słuchanie waszych płaków po meczu jest zabawne. Przecież to tylko sparing. Rok temu w pre-seasonie Milan wygrał z Realem. Chyba nie trzeba nic wiecej dodawac


forumowy ujadacz
Zablokowany