Serie A 17/18 (37): A.S Roma 0-0 JUVENTUS F.C (36 SCUDETTO!)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 23:19

Dla mnie to nie jest prawdziwe wygrywanie tylko kompromis. Ta mierna liga daje nam kolejne tytuły, niezależnie od tego w jakiej sytuacji punktowej byśmy nie byli i jak przeciętnie nie prezentowalibyśmy się na boisku w ciągu 90 minut, bo przerastamy ją o lata świetlne. Gdybyśmy mieli za rywali Real lub United smak kolejnych Scudetti byłby wyborny. A tak sytuacja jak za "dominacji" GorszejCzęściMediolanu, tyle że tam w okresie posuchy Mourinho było stać na dołożenie Uszata i wygranie trypletu. Teraz w bólach poszliśmy jak po swoje przeciwko napastnikowi z połamanymi nogami, a królem strzelców zostanie gość, którego odpaliliśmy bez żalu.

Brakuje mi rywalizacji z lat 90tych od której zaczynałem kibicowanie. Zwyciężanie przeciwko Interowi z Ronaldo, Milanem z Maldinim czy Romie z Tottim w swoim prime pokazywało prawdziwą siłę turyńskiego futbolu.

Brakuje tego spięcia i jedności jaką prezentowała Italia sięgając po Mistrzostwo Świata w 2006.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Dobra, ponarzekajmy jutro później
Temat o meczu Roma - Juventus, więc nie widzę przeciwwskazań by ocenić wartość zaprezentowaną statystyką 0 celnych strzałów.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2018, 23:29 przez jackop, łącznie zmieniany 4 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vego

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 93
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 23:20

Chłopakom się w dupach poprzewracało. W każdej z topowych lig bylibyśmy już dawno mistrzem, tylko wyśmienita forma Napoli zafundowała nam pojedynek prawie do ostatniej kolejki.

Wiadomo, że każdy by chiał co sezon 100 pkt i żadnej porażki, ale przecież to nie są roboty! Miłej nocy i udanego poniedziałku!

:bravo:


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 23:22

Jestesmy swiadkami niezwyklej historii, to co sie teraz dzieje bedzieny opowiadac wnukom. 7 scudetto pod rzad 4 dublety pod rzad cos czego jeszcze nie bylo, ale......
tlo tego sezonu jest jakie jest wygranie ligi to byl nasz obowiazek, styl.jest tragiczny kolejny mecz i 0 strzalow, trener ktory nie uczy sie na bledach czas cos zmienic. Max jest gwarantem kolejnego scudetto dubletu pewnie tez, ale czy Nam to wystarczy? czy chcemy zaryzykowac ? mysle ze warto podjac takie ryzyko! ryzyko ktore byc moze doprowadzi nas do tego upragnionego sukcesu w europie. chociaz jak dla mnie powoli LM traci swojs magia przepychanie kolanem realu staje sie zalosne a rozgrywki traca sens.
Wracajac do Allegriego nie mial bym pretensji gdyby ten zespol mial jakis styl gdyby grac ciut bardziej atrakcyjnie gdyby lepiej operowal naszym ofensywnym potencjalem.... to scudetto nie jest w zadnym wypadku zasluga Allegriego ale pilkarzy
swoja droga to fakt ze czwsci z nas sie we lbach poprzewracalo jak slysze ze Dybala out Higuain out Sandro out Khedira out...
czytajac te bzdury az sie scyzoryk otwiera i jeszcze ze żeluś morata ktory przez 2 sezony strzelil 15 bramek jest lepszy od Higuaina.... rece i wszystko inne opada. Ja Ginzalo za 150 mln bym.sie sprzedal a Dybali za 200 tak samo Sandro, Khedira? dawac 60 mln

przeciez ta para jest porownywalna do legendarnej pary Del Piero Trezeguet

gdzie my znajdzieny lepszych pilkarzy? Griezman ? szczerze? mysle ze w serie a bylby duzo gorszy od naszej dwojki.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2018, 23:30 przez MishaAveJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 23:26

36 SCUDETTO :juve: :juve: :juve:

7 SCUDETTO Z RZĘDU :koszulka: :koszulka: :koszulka:

4 DUBLET Z RZĘDU :koszulka: :koszulka: :koszulka:

GRAZIE MAX , GRAZIE RAGAZZI :juve: :juve: :juve:

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>.. HEJTERÓW I TYCH CO CHCIELI SCUDETTO DLA NAPOLI :angry:


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 23:38

Ukochany Juventus nasz...
jak Ty pięknie w piłkę grasz !

To scudetto smakuje wyjątkowo bo Napoli postawiło wszystko na jedna kartę i wykopało się z pozostałych rozgrywek.
Dziękuję piłkarzom oraz wspaniałemu trenerowi Massimiliano Allegriemu za to, że jest i będzie z nami nadal.
Max jesteś the best...dzięki Tobie oglądanie Juve to prawdziwa przyjemność :ok:

A teraz świetujmy i bawmy się :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2: :dance2:
:juve: :juve: :juve: :juve: :juve: :juve:

Maxiu, prosimy o przedłużenie kontraktu :czytaj:


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 23:48

Dziś mieliśmy tylko potwierdzenie tego, co już wiedzieliśmy od tygodnia, czyli że mamy kolejne Scudetto a styl dzisiejszego meczu był dokładnie taki, jakiego się spodziewałem: zaczynaliśmy mecz z korzystnym wynikiem i obroniliśmy ten korzystny wynik i nic ponad to, bo to wystarczyło :dance: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Volto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2006
Posty: 955
Rejestracja: 05 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 13 maja 2018, 23:59

vitoo pisze:
jurson09 pisze:
Pluto pisze:Ten mecz, to podejście do piłki i ta forma Higuaina to idealne podsumowanie tego sezonu. Po siedmiu latach dominacji ten minimalizm staje się cholernie irytujący. Przepaść pod względem sportowym, finansowym i organizacyjnym a na boisku kurczowe trzymanie się najmniejszej przewagi pozwalającej wygrać. Mamy 0:0 dające mistrza, patrzy cały świat (od którego oczu i sympatii zależą nasz rozwój i dochody pod względem których europejska czołówka nam ucieka) a my stwierdzamy, że to fantastyczne warunki żeby pograć jeszcze bardziej asekurancko i do tyłu.
Tak masz rację dokładnie to zauważy cały świat. Nikt nawet nie zwróci uwagi że to 7 Scudetto z rzędu. Przecież na ten mecz z Romą czekały miliony na całym świecie. Jesteśmy zgubieni! :facepalm:
No właśnie. Nikt nie czeka na mecze Jventusu bo nie ma na co czekać. Taka prawda.
Mów za siebie, ja czekałem na każdy, nawet jak z jakimiś SPALami graliśmy na tygodniu to jak mogłem zamieniałem się zmianami byle oglądnąć. Kibice sukcesu zakichani, będą fochy strzelać na historyczny sukces bo się styl nie podoba :angry:

Brawo Allegri! Może i czas na zmianę, ale jak zostanie - nie zapłaczę...


"Calma non è importante è l'unica cosa che conta"
Massimiliano Allegri
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 maja 2018, 00:07

jackop pisze:Temat o meczu Roma - Juventus, więc nie widzę przeciwwskazań by ocenić wartość zaprezentowaną statystyką 0 celnych strzałów.
Bądźmy eleganccy, trochę kurtuazji nie zaszkodzi. :smile:

@Volto Ale to nie chodzi o kibiców Juventusu, prawdziwy kibic zawsze obejrzy - chodzi o postronnych Januszy, bo postronni Janusze przynosza ogromne zyski.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 14 maja 2018, 00:36

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
jurson09 pisze:Przecież na ten mecz z Romą czekały miliony na całym świecie. Jesteśmy zgubieni! :facepalm:
Szczerze? Nie zdziwił bym się gdyby się okazało że więcej ludzi wolało obejrzeć mecz o pietruszkę Barcelony z Levante.
Ten, w którym padło 9 bramek? :prochno: ale on nie był do końca o pietruszkę, bo Barca grała chyba o zakończenie ligi bez porażki i dla nich to chyba było dość ważne.

Ale co tam, my to! Siódme z rzędu mistrzostwo oficjalnie nasze, 4 dublet z rzędu! Jest cudownie, historyczne chwila, kocham tę drużynę! Fino alla fine! Forza :juve: :juve: :juve:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 maja 2018, 00:49

@Forza Juve Tak ten, z pozoru to był mecz o pietruszkę, w którym Barca ma sklepać ogórków, wyszło inaczej. Jednak dla postronnego wodza też mecz był znacznie atrakcyjniejszy od Naszego.


Mnie bardzo cieszy to 7 Scudetto z rzędu, i to szczerze tylko bardziej mnie pierwsze cieszyło po calciopoli - z wiadomych względów - dlatego że po meczu z Napoli obawiałem się że to już koniec. Dzisiaj może wielkiej euforii nie miałem, dlatego że było ona już po meczu z Interem - dawno tak się nie cieszyłem po golu - bo tak naprawdę w Mediolanie wygraliśmy Scudetto, a kiedy je oficjalnie dostaniemy to już była kwestia czasu.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2018, 03:54

Volto pisze:
vitoo pisze:No właśnie. Nikt nie czeka na mecze Jventusu bo nie ma na co czekać. Taka prawda.
Mów za siebie, ja czekałem na każdy, nawet jak z jakimiś SPALami graliśmy na tygodniu to jak mogłem zamieniałem się zmianami byle oglądnąć. Kibice sukcesu zakichani, będą fochy strzelać na historyczny sukces bo się styl nie podoba :angry:
Tak? A ja po ponad 20 latach kibicowania i oglądania tak wielu meczów jak się tylko dało, jestem tak zdegustowany tym sezonem, że mam dość, wolę oglądać baseball.

I jedno mnie już tylko trochę ciekawi. Czy jeśli te prawie 50% kibiców, którym się obecny Juventus nie podoba, posłucha się rady tej drugiej, elitarnej, części i faktycznie przestanie kibicować to czy według zarządu dalej wszysto będzie ok.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2018, 05:52

Człowiek tydzień w tydzień czeka na mecz Juventusu i po raz kolejny w zamian dostaje taką gówno-piłkę. Normalnie po zdobyciu scudetto człowiek się cieszył, czekał na zdjęcia, filmiki i relacje. A wczoraj po prostu położyłem się spać.

Dobrze, że ten sezon się kończy. Jestem tak psychicznie wymęczony grą naszego zespołu i brakiem pomysłów naszego taktyka, że zbrzydło mi oglądanie Juve, a oglądam je tylko dlatego, że kocham ten zespół.

#AllegriOut! :facepalm:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2018, 06:47

To czego dokonuje ta drużyna jest niesamowite. :bravo:

:juve: :juve: :juve:


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2018, 06:58

Wspaniały sukces do historii przejdzie ten okres jako jeden z najlepszych w naszej całej historii, ale gra Juventusu wygląda tak że nawet tego meczu nie oglądałem. W związku z tym że musiałem wcześnie wstać, to pomyślałem że nie będę zarywał nocy dla takiego "widowiska" jakie funduje nam Juve w tym sezonie. Pomyślałem że albo będzie 0-0 albo 1-0 dla Romy, okazał się ten korzystniejszy wynik i cieszyć nam się wypada.

słowa naszego hymny jeszcze bardziej prawdziwe niż kiedyś:
juve storia di un grande amore

Ten klub trzeba naprawdę kochać żeby go oglądać, bo jakbym nie był ich kibicem to musieliby mi płacić żeby oglądać mecze Juve.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2018, 07:32

Czegoś tu do cholery nie rozumiem :think: jak to jest, zdobywamy 7 (sic!) mistrzostwo z rzędu, czyli dokonujemy rzeczy niebywałej w całej historii piłki nożnej, w sytuacji gdy w dwóch ostatnich sezonach liga była silna jak rzadko kiedy w ostatnich 10 latach, ba zdobywamy 7 miestrzostwo z rzędu w sytuacji gdzie wicemistrz jest najbliżej mistrza ze wszystkich 5 najmocniejszych lig świata i to nie ze względu na tracone przez nas punkty, a to, że Napoli tak kurczowo trzymało się nadziei o mistrzostwie. Zdobywamy to mistrzostwo w sytuacji, gdzie jeszcze trzy tygodnie temu spora część forum wieszczyła nasz upadek i koniec pięknej serii. Teraz ta sama część śmie podnosić głosy o braku jakiejkolwiek wartości tego trofeum...

7 scudetto z rzedu, 4 dublet z rzędu, 4 rok z rzędu brak komptomitacji w LM ( ktorej w ostatnich 4 latach unikneliśmy tylko my i Bayern), a w naszym obozie nastroje jak w po sezonie 2008/09...To zakrawa o dramat.

Jak najbardziej zrozumiałe jest narzekanie na styl, zrozumiała jest chęć zmiany trenera, oczywistym jest domaganie się poważnych i mocnych transferów, ale dezawuowanie tego mistrzostwa to kpina. Uświadomić trzeba sobie w końcu, że ŻADEN kibic Juve w historii oprócz nas nie mógł przeżywać tak pięknych chwil. Jesteście jak arystokrata, który idzie do teatru na przepiękną sztuke, a po skończeniu wychodzi niezadowolony, bo mu kolor zasłon nie odpowiadał.

Cieszcie się z sukcesów kiedy je osiągamy, a narzekajmy gdy jest na to pora. Jednak na pewno nie jest to ten tydzien....


Zablokowany