Coppa Italia 17/18 (1/2): JUVENTUS F.C 1-0 Atalanta (2-0)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 19:30

Poprostu pisze:
Piotr Juvefan pisze:Po błędzie Buffona zamarłem,ale dobrze się skonczyło. To co na Lazio Szczęsny?
Dla Maxa nie ma nawet takiego tematu. Podkreślał to już wielokrotnie.
Ale ja nie mówie tego przez to,że Buffon prawie zawalił gola tylko dlatego,że grał dzis w PW i zagra na Wembley zapewne.
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2018, 19:30 przez Piotr Juvefan, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 19:30

To co Buffon zrobił to jest kryminał. Z całym szacunkiem, ale odkąd wrócił po kontuzji to poza obronionym karnym i główką Kane'a przytrafia mu się już trzeci poważny błąd.


Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 19:37

Murarze Mourinho i Allegri niszczą nawet dosyć podobnych zawodników.
Odpowiednio Pogbę i Rashforda a u nas Marchisio i Dybale. W jednym i drugim przypadku zespoły tych "menedżerów" grają średniowieczny futbol zasłaniając się maksymą: noty za wrażenie artystyczne nie mają znaczenia w piłce nożnej tylko w łyżwiarstwie figurowym.

Dobry Douglas Costa w 2 połowie. Co on u nas robi? :prochno:
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2018, 19:38 przez Ivory, łącznie zmieniany 1 raz.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 19:38

Meczenie buły odcinek 20151 pt. Juve dostaje karnego z kapelusza pomimo VARu i wygrywa 1-0.

Spoko niech graja i oszczędzają się w Serie A i CI, ale potem wychodzi to LM że nie umiemy utrzymać piłki, wyrzucić autu żeby nie stracić itp.
O Buffona się martwię coraz bardziej na LM, oby pokazał nam jak zawsze w takich chwilach że jest najlepszy...


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 19:45

Niestety, wieku się nie oszuka, Buffon i tak bardzo długo trzymał mistrzowski poziom. Do końca sezonu powinien pełnić podobną rolę jak Barzagli, a po sezonie powinniśmy ich godnie pożegnać. Podobnie jak Mandzukicia, Lichego i Khedire.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 20:05

Mandzukić tak bardzo przyzwyczaił się do skrzydła, że nawet w meczu, w którym powinien grać na szpicy jest w 90% czasu na skrzydle :prochno: Efekt był taki, że graliśmy ten mecz bez żadnego napastnika.

Serio nie mogę już ostatnimi czasy patrzeć na tę drużynę. Liczę na przewietrzenie ławki trenerskiej i formacji pomocy w lecie.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 20:13

Sila Spokoju pisze:Mandzukić tak bardzo przyzwyczaił się do skrzydła, że nawet w meczu, w którym powinien grać na szpicy jest w 90% czasu na skrzydle :prochno: Efekt był taki, że graliśmy ten mecz bez żadnego napastnika.

Serio nie mogę już ostatnimi czasy patrzeć na tę drużynę. Liczę na przewietrzenie ławki trenerskiej i formacji pomocy w lecie.
Mało tego On przy dośrodkowaniach zamiast próbować strzelać na bramkę w polu karnym to szukał na siłę partnera. Napastnik bez jajec się z niego zrobił.


Obrazek
LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 20:15

To ten mecz był o 17:30 :rotfl: a ja się przygotowuję na 20:40 :rotfl:


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
wongier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 marca 2005
Posty: 156
Rejestracja: 16 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 20:24

no to pooglądane :) drink gotowy a tu po meczu :P


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 20:37

marcinek pisze:Meczenie buły odcinek 20151 pt. Juve dostaje karnego z kapelusza pomimo VARu i wygrywa 1-0.

Spoko niech graja i oszczędzają się w Serie A i CI, ale potem wychodzi to LM że nie umiemy utrzymać piłki, wyrzucić autu żeby nie stracić itp.
O Buffona się martwię coraz bardziej na LM, oby pokazał nam jak zawsze w takich chwilach że jest najlepszy...
Ponoć Varu nie ma w Pucharze Włoch.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 20:51

Sila Spokoju pisze: Serio nie mogę już ostatnimi czasy patrzeć na tę drużynę. Liczę na przewietrzenie ławki trenerskiej
Na dzień dzisiejszy o tym zapomnij. Z wypowiedzi Allegriego jakie regularnie śledzę można można jasno wyczytać, że to nie jest jego ostatni sezon. Nie oceniam czy to dobrze czy źle, żeby nie rozpocząć gównoburzy, ale tak to właśnie wygląda. W ostatnim sezonie Conte było widać, że Antek raczej tutaj dalekiej przyszłości nie widzi.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 21:36

Szikit pisze:
marcinek pisze:Meczenie buły odcinek 20151 pt. Juve dostaje karnego z kapelusza pomimo VARu i wygrywa 1-0.

Spoko niech graja i oszczędzają się w Serie A i CI, ale potem wychodzi to LM że nie umiemy utrzymać piłki, wyrzucić autu żeby nie stracić itp.
O Buffona się martwię coraz bardziej na LM, oby pokazał nam jak zawsze w takich chwilach że jest najlepszy...
Ponoć Varu nie ma w Pucharze Włoch.
Jak to nie ma jak jest. Nawet był używany podczas naszego meczu, pierwszy mecz z Atalantą w Bergamo. Benatia zagrywa piłkę ręką, sędzia sprawdza na VARze i karny którego nie strzelił Gomez.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 21:58

Faktycznie, powielilem dalej k esprawdzone informacje, sorry. W takim razie sędzia dał ciała.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 lutego 2018, 22:32

Nic lepszego dla nas aniżeli 120 minut podstawowej 11 Lazio w półfinale przed sobotnim meczem <3


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 marca 2018, 09:05

LukaszG / DLuGi pisze:To ten mecz był o 17:30 :rotfl: a ja się przygotowuję na 20:40 :rotfl:
Miałem podobnie, wróciłem z halówki, prysznic, kolacja, siadam do meczu a tu po frytkach. W związku z tym pytanie, czy godzina spotkania od samego początku była ustalona na 17:30 czy była jakaś zmiana po niedzielnych problemach ze śniegiem? Byłem święcie przekonany, że gdzieś jeszcze przed weekendem widziałem rozpoczęcie meczu zaplanowane na godzinę 20:45.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Zablokowany