Serie A 17/18 (26): JUVENTUS F.C 2-0 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 22 lutego 2018, 23:31

Odebrałem to jako aluzję do wzrostu. Co do Alexa chodziło mi że niscy też potrafią świetnie grać głową, ot tyle. Nie no Dybala na pewno ma lepszą od ADP lewą nogę, tyle że Del Piero był prawonożny, ale gorszą też grał świetnie.

Na 20-25 metrze? Skoro tak, to zróbmy lepiej może jednak z niego trequartiste - takiego bardziej w stylu Alexa Teixeiry niż Ozila - i będzie po sprawie. ;)

Mandzukic kiedyś świetnie grał głową, ostatnio wyszedł z wprawy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2018, 08:34

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Poprostu pisze:Ale wiesz, że jak Dybala będzie na szpicy to i tak będziemy grali wrzutki na niego :D
Z drugiej strony Dybala wcale nie jest taki niski, ma 177 cm. Del Piero był niższy o 4 cm, miał 173 i głową grał dobrze. Wiem że Dybala nie słynie z gry głową,(...)
Skoro jak słusznie zauważyłeś, Dybala nie gra dobrze głową i dodatkowo jest mocno średniego wzrostu, to sam sobie odpowiedziałeś, jak totalnie bezsensownym pomysłem są wrzutki na niego. Przykład Alexa jest dobry ale co to ma do tematu, skoro Paulo jest "bez głowy"? (pytanie retoryczne).


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2018, 20:15

@mateo369 Już napisałem, że odebrałem to tylko jako naśmiewanie się z jego wzrostu - nie z jego gry głową - bo mam wrażenie że są tu tacy którzy uważają go za niewiele wyższego od Giovinco, a Paulo taki niski nie jest jak się niektórym tu wydaje. No i na to tylko zwróciłem uwagę. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2018, 12:40

Max testował wczoraj Dybale jako wysuniętego napastnika ale jeszcze nie podjął decyzji czy tam właśnie zagra. Dybala nie jest gotowy na 90 minut w trzech nadchodzących meczach.

Matuidi i Pjanic to pewniaki na jutro, do nich dołączy ktoś z trójki Sturaro, Marchisio, Bentancur.

Buffon i Licht od początku. Na środku Rugani lub Benatia, Max jeszcze nie wybrał.




E: Skoro Max testował Dybale na 9 to możemy się spodziewać Mario na skrzydle i Pawełka na środku :D
Ostatnio zmieniony 24 lutego 2018, 14:49 przez Poprostu, łącznie zmieniany 1 raz.


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 lutego 2018, 13:47

Te kontuzje to jakis koszmar :shock: oby Max dal szanse Marchisio od pierwszej minuty w co watpie :facepalm: a co do meczu no to wygrana 2-0 :hellyes:


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 lutego 2018, 15:36

Wydaje się, że Allegri już niczym nie zaskoczy tymczasem on ciągle podejmuje coraz bardziej absurdalne decyzje.

1 Najbardziej keratywny środkowy pomocnik jest kastrowany i gra najdalej od bramki przeciwnika
2 Będący bez formy Khedira gra cały czas
3 Bentancur nie gra bo jest młody
4 Marchisio traktowany bez szacunku jak jakiś junior
5 Pjanić i Marchisio lub Pjanić i Bentancur nie mogą grać razem ale Khedira i Sturaro oczywiście tak
6 W ustawieniu 4-3-3 g5ramy dwoma 9 zamiast dwoma skrzydłowymi +9
7 Najgorszy z 6 ofensywnych graczy ofensywnych gra zawsze spychając na ławkę bardziej kreatywnych skrzydłowych kupionych za 86mln euro
8 Costa i Bernardeschi mimo świetej formy nie mogą grać razem gdyż w składzie zazwyczaj przewidziane jest miejsce tylko dla jednego z nich ( patrz punkt 7 )


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 11:07

Na chwilę obecną zdaniem pismków tak mamy dzisiaj grać.
Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Asamoah, Marchisio, Pjanic, Matuidi, Douglas Costa, Mandzukic, Alex Sandro


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 11:12

Poprostu pisze:Na chwilę obecną zdaniem pismków tak mamy dzisiaj grać.
Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Asamoah, Marchisio, Pjanic, Matuidi, Douglas Costa, Mandzukic, Alex Sandro
Gdyby nie Stefanek to wyglądałoby to nieźle.


Obrazek
kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 11:28

Piotr Juvefan pisze:
Poprostu pisze:Na chwilę obecną zdaniem pismków tak mamy dzisiaj grać.
Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Asamoah, Marchisio, Pjanic, Matuidi, Douglas Costa, Mandzukic, Alex Sandro
Gdyby nie Stefanek to wyglądałoby to nieźle.
Na Atalante u siebie w dodatku zmeczona czwartkowym meczem powinno to starczyc. Zatrwazajaca jest ilość kontuzji w tak ważnej części sezonu, mając dwie 11 do rotowania i odpoczynku dla podstawowych zawodnikow. W napoli katowana podstawowa 11 do granic mozliwosci a z kontuzji tylko Milik i Ghoulam
FJ!!


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 11:40

Poprostu pisze:Na chwilę obecną zdaniem pismków tak mamy dzisiaj grać.
Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Asamoah, Marchisio, Pjanic, Matuidi, Douglas Costa, Mandzukic, Alex Sandro
Byłbym bardzo ciekawy takiego zestawu personalnego.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 11:55

Berisha, Caldara, Masiello, Spinazzola, Hateboer i Papu Gomez mają zacząć dzisiaj na ławce. Gasperini stawia wszystko na jedną kartę i chce gonić wynik w Coppa Italia. #JuveAtalanta
Także dzisiaj easy win, A Dybala niech nie gra od początku.


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 11:56

kawek pisze:
Piotr Juvefan pisze:
Poprostu pisze:Na chwilę obecną zdaniem pismków tak mamy dzisiaj grać.
Juventus: Buffon, Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Asamoah, Marchisio, Pjanic, Matuidi, Douglas Costa, Mandzukic, Alex Sandro
Gdyby nie Stefanek to wyglądałoby to nieźle.
Na Atalante u siebie w dodatku zmeczona czwartkowym meczem powinno to starczyc. Zatrwazajaca jest ilość kontuzji w tak ważnej części sezonu, mając dwie 11 do rotowania i odpoczynku dla podstawowych zawodnikow. W napoli katowana podstawowa 11 do granic mozliwosci a z kontuzji tylko Milik i Ghoulam
FJ!!
Niby tylko jeden gracz,ale jak jakiś element jest wadliwy to wpływa to negatywnie na cały zespół. Byłbym bezpieczniejszy z Barzaglim. A Atalanta może być zmęczona,ale też podrażniona po zaprzepaszczeniu sobie awansu.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 13:07

Wojtek pisze:
Berisha, Caldara, Masiello, Spinazzola, Hateboer i Papu Gomez mają zacząć dzisiaj na ławce. Gasperini stawia wszystko na jedną kartę i chce gonić wynik w Coppa Italia. #JuveAtalanta
Także dzisiaj easy win, A Dybala niech nie gra od początku.
Skąd taka informacja?

Wszystkim którzy upatrują przywileju w tym, że Atalanta jest po meczu w LE przypominam: w 1 rundzie było 2-2, odrobili z 0-2. Wrócili w piątek w nocy z Lyonu z ciężkiego meczu, a w lidze graliśmy w niedzielę o 20.45.

Zastanawia mnie geneza kolejnej ławki Benatii kosztem Ruganiego. Minął tydzień, wcześniej przez 10 spotkań marokńczyk nietyklany a Daniele przyspawany do ławki.

Patrząc na skład... śmiech przez łzy. Decydująca faza sezonu, w czwartek mityczny marzec a my na bokach mamy Lichego i Asamoah'a, których mogliśmy wystawić w 2012 r. :lol: oraz obrońcę w ataku.


Obrazek
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 13:18

@Dragon
Według mnie to są dwie opcje z ławką dla Benatii:
1) Będzie rotacja dziś Rugani, w środę Benatia, z Lazio Daniele i na Tottenham wyjdzie Medhi, bo Max boi się kolejnych urazów i dobrze żeby w razie potrzeby ŚO byli w miarę ograni.
2) Możliwe, że Marokańczyk zmaga się z jakimś lekkim urazem lub przeziębieniem i Allegri nie chce ryzykować wiedząc, że rewanż na Wembley jest najważniejszym meczem tego sezonu.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2018, 13:33

Rotacja byłaby gdyby tydzień temu grał Benatia, a zagrał Rugani. A tak ostatni mecz Medhi zagrał z Tottenham i zagra następny pewnie w środę. Czyli równe 2 tyg. bez gry
Chyba, że są inne czynniki, o których wspominałeś.


Obrazek
Zablokowany