Serie A 17/18 (23): JUVENTUS F.C 7-0 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:05

jackop pisze:Jak można być takim hipokrytą?
Ano można...Barcelona klepie wszystkich niemalże w takich rozmiarach, u nas teoria przez tworzona przez takich hak Ty jest obalona po kilku meczach narzekania na styl. Dla mnie to zwycięstwo ma takie samo znaczenie jak 1-0 bo i ilość oczek taka sama. Ty chyba pomyliłeś działy bo to nie jest temat o PL czy o taktyce.

Aby dziś była taka gra, musiało być męczenie buły z Atalantą, które przybliżyło nas do finału CI więc sklej koparę ;)
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2018, 17:06 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:05

Ale nie uważasz ewerthonie, że ten skład jakim obecnie dysponuje Juventus jest na tyle mocny żeby rozbijać ligowe ogórki niezależnie od tego czy grają oni na pełnym zaangażowaniu czy totalnie odpuszczają?
MRN pisze:Ano można...Barcelona klepie wszystkich niemalże w takich rozmiarach, u nas teoria przez tworzona przez takich hak Ty jest obalona po kilku meczach narzekania na styl. Dla mnie to zwycięstwo ma takie samo znaczenie jak 1-0 bo i ilość oczek taka sama. Ty chyba pomyliłeś działy bo to nie jest temat o PL czy o taktyce.
No dobra, piszesz teraz tak, ale przecież sam narzekasz w tematach meczowych po spotkaniach gdzie męczymy bułę (nawet jeśli ostatecznie i tak w nich wygrywamy). To jak to z Tobą jest kolego?
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2018, 17:09 przez RICTOR, łącznie zmieniany 2 razy.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:08

Oby chłopaki nabrali pewności siebie po takim meczu, mam nadzieje że w następnym meczu podobnie zagramy. Bo ta drużyna ma ogromny margines rozwoju - kilka razy większy od tego co widzimy.
jackop pisze:Jak można być takim hipokrytą?
Daj mu spokój z niektórych wychodzi "polaczkowatość" - ten typ tak ma po prostu.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:10

No i super do kapitalnej defensywy dołączyła świetna gra w ataku, kurcze tak patrzę to od trójki z Sampą w plecy kolejne 15 spotkań to tylko 1 stracony gol z Veroną :shock: To jest naprawdę fenomen.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:12

Ja krytykuję, bo wierzę że tą drużynę stać na więcej. Niekoniecznie po 15-0, ale aplikowanie 3-4 goli z dolną połową tabeli to nie jest jakaś tam moja fantazja. Co więcej wcale nie znaczy to, że Juventus będzie zapominać o obowiązkach w defensywie.

Serio, nie przyjemniej siąść przed TV czy planować wyjazd do Turynu wiedząc, że Twoja ekipa jest wstanie rozbijać ligowych ogórków ciesząc przy tym oko swoją grą?
ewerthon pisze:Niektóre mecze na 1:0 są ciekawsze niż ten dzisiaj.
I to ja narzekam? Kabaret...
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2018, 17:14 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Tony Montana

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:13

Ciekawe jak tam gwiazdor Berardi :smile:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:17

Tony Montana pisze:Ciekawe jak tam gwiazdor Berardi :smile:
Ale co chcesz od Berardiego ? Siedzi w Sassuolo czyli klubie na miarę swoich ambicji, nie musi walczyć o skład, nie odczuwa presji, pensja na koncie jest i ok :ok:
Tutaj musiałby pogrzać ławę i walczyć o skład, wszyscy patrzyliby na niego więc presja by go pożarła.
RICTOR pisze:To jak to z Tobą jest kolego?
Gromimy rywala raz na jakiś czas, taki wynik jest dla mnie miłą odmianą. Narzekam kiedy całkowicie stoimy ale nie wykładam taktyki i nie zwalniam Maxa z którym jednak też można. Inne typy po remisie w rewanżu CI z Atalantą będą zwalniać Maxa.
U nas taki wynik zdarza się raz w sezonie, ponadto jest jak jest i nikt nikomu nie każe tego oglądać.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:20

Trudno to oceniać bo Sassuolo poddało mecz przed pierwszym gwizdkiem. Bardziej podobały mi się nasze grudniowe mecze.
Pjanić rozrzuca piłki po obu trybunach, każda główka Chielliniego kończy pod nogami rywala a tu trójka na liczniku. :o
Teraz Igła musi się już odblokować na dobre, nie ma innej opcji.
No i ta piłeczka od Claudio przy jego drugiej bramce.
Przypomniał Miralemowi jak to się robi. :bravo:
#MarchisioMusiGrać
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2018, 17:26 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:21

RICTOR pisze:Ale nie uważasz ewerthonie, że ten skład jakim obecnie dysponuje Juventus jest na tyle mocny żeby rozbijać ligowe ogórki niezależnie od tego czy grają oni na pełnym zaangażowaniu czy totalnie odpuszczają?
Zazwyczaj o tym jak mamy grać decyduje Allegri, ale wszystko zmienia się zależnie od tego jak przebiega mecz. Juventus jest na tyle silny, ale nie wiem dlaczego tak się nie dzieje, nie jestem trenerem. W wielu meczach w których wygrywaliśmy np. 2:0 widziałem lepszą grę i zaangażowanie niż dzisiaj. Uważam, że gdyby Sassuolo nie narobiło w gacie przed wejściem na boisko, to wygralibyśmy dużo niżej. Oni pozwolili nam dzisiaj na wszystko.
jackop pisze:
ewerthon pisze:Niektóre mecze na 1:0 są ciekawsze niż ten dzisiaj.
I to ja narzekam? Kabaret...
Widzę, że ty utożsamiasz atrakcyjność meczu z liczbą zdobytych goli. Dla mnie dużo bardziej atrakcyjne jako kibica było np. zeszłoroczne zwycięstwo z Romą 1:0. Człowiek wtedy przeżywa większe emocje, ze względu na to co się dzieje pod obiema bramkami. Do ostatnich chwil drżałem o zwycięstwo. Dzisiaj szybko zgasiliśmy Sassuolo, więc mecz był dla mnie mniej ciekawszy.
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2018, 17:24 przez ewerthon, łącznie zmieniany 3 razy.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:21

Sila Spokoju pisze:Miałem na mecz nie dojechać. Dojechałem i jestem prze szczęśliwy ;)
W sensie w Turynie oglądałeś na stadionie? ;)
Sila Spokoju pisze:Brawo Juve. Cieszą bramki Higuaina i asysty Marchisio.
To w końcu Marchisio 2 czy jedna asysta? Według Flashscore 1 a Bernardeschi 2.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:46

Poprostu pisze:
Axel pisze: Benatia monolit. Ogólnie wszyscy zagrali dobrze lub bardzo dobrze...oprócz - standardowo - Sturaro. Jego obecność w Juventusie w tym sezonie jest dla mnie zagadka.
Chyba chciałeś napisać oprócz Mario. Chorwat w obecnej formie nie daje drużynie zupełnie nic. Jeżeli Allegri ma jaja to po powrocie Dybali/Costy zaczniemy grać bez ofensywnej kastracji i Mario będzie jedynie zmiennikiem.
Moim zdaniem Mario zagrał dobre spotkanie. Świetnie grał na jeden kontakt, standardowo doskonale operował grą ciałem. Zgadzam się, że na obecną chwilę Mario powinien częściej siadać na ławce, ale pewne jego walory są potrzebne. Trzeba się tylko cieszyć, że mamy tak silny pierwszy jak i rezerwowy skład :)


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
RICTOR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 sierpnia 2005
Posty: 2204
Rejestracja: 14 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 17:50

MRN pisze:Gromimy rywala raz na jakiś czas, taki wynik jest dla mnie miłą odmianą. Narzekam kiedy całkowicie stoimy ale nie wykładam taktyki i nie zwalniam Maxa z którym jednak też można. Inne typy po remisie w rewanżu CI z Atalantą będą zwalniać Maxa.
U nas taki wynik zdarza się raz w sezonie, ponadto jest jak jest i nikt nikomu nie każe tego oglądać.
Nie popieram zwalniania Maxa (i sam go nie zwalniam) ani wykładania taktyki, ale zgadzam się z narzekającymi na styl bo gdy wturlamy jakoś piłkę przeciwnikowi a później gramy "kontrolę" to zwyczajnie oglądanie takiego meczu nie sprawia mi ani trochę radości. Nie wymagam przy tym strzelania po kilku goli na mecz, ani żebyśmy na pełnych obrotach grali każde spotkanie, ale z outsiderami w Serie A czy pucharze Włoch naprawdę jesteśmy w stanie dominować ofensywą bez zbędnego tracenia sił a z jakiegoś powodu bardzo rzadko to robimy.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 18:25

Ale przecież nie od dziś oglądasz Juve, wiesz dobrze jak jest a mimo to osiągamy cele. Za Conte też graliśmy piach ale nikt go nie zwalniał, też było narzekanie...za Capello też i tak w kółko. Napoli w zeszłym sezonie tłukło jak popadło, w pewnym momencie się zatrzymali i to tłuczenie nic im nie dało. A my wturlamy niby fartem ale wygrywamy. Nie zdziwię się jak w piątek znowu będziemy męczyli ale ważne aby nie umoczyć we Florencji.


Obrazek
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 18:39

Cóż.. Zabrakło zamknięcia tego meczu, postawienia przysłowiowej kropki nad "i". Czekam na jakieś przekonujące zwycięstwo ale cieszy nawet to 7-0. Forza!


Go hard, or go home.
Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 04 lutego 2018, 19:03

DE-MOL-KA :happy: :happy: :happy:


Zablokowany