Coppa Italia 17/18 (1/8): JUVENTUS F.C 2-0 Genoa

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 15:23

Allegri

- Dybala jutro zagra. W 433 Max uważa Paolo za wysuniętego napastnika i możliwe, że własnie na tej pozycji jutro wystąpi.
- Buffon nie zagra nawet z Romą.
- Z Kielonem wszystko w porządku i może jutro zagrać.
- Najprawdopodobniej na prawej obronie zagra Licht.
- Szczęsny w bramce.
- Zdaniem naszego trenera Pjaca może grać jako napastnik. Sam jako środkowy bądź w parze z kimś jako second striker.
- Jedyny cel na jutro to wygrana.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 15:23

Wojtek pisze:Aż tak chcecie lekceważyć ten puchar żeby wystawiać Pinsoglio? Wg mnie musi grać Szczęsny, zresztą pewnie miał obiecany Puchar Włoch od A do Z więc będzie bronił jutro.
Fajnie było 10 raz wygrać Puchar jako pierwsza drużyna w historii, ale teraz nie przywiązywałbym większej uwagi do tych rozgrywek. Powinni grać zmiennicy i ci, którzy dostają ostatnio mało szans w Serie A i LM (typu Rugani, Bentancur, Bernardeschi, Pinsoglio oraz może ktoś wyróżniający się z Primki) po to, aby w razie potrzeby byli w rytmie meczowym. Barcelona potrafiła w Pucharze stawiać na młodych i to im się opłacało, a u nas wiecznie narzekanie, że nie mamy wychowanków w seniorskiej drużynie.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 15:36

Popatrz ile zagrali np. Bentancur, Sturaro, Berna, Pjaca ( wiadomo, ze nie jest gotowy na 90 minut, ale pewnie na 30 już tak) o Ruganim nie mowie bo on mimo wszystko gra sporo, ale np. Asa czy Lichy, spokojnie możemy grać głębokimi rezerwami bo je mamy, mysle, ze obsadzenie Szczesnego zapewni mu rytm meczowy i problemem dla niego to nie będzie.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 16:03

dimebag11 pisze:
Wojtek pisze:Aż tak chcecie lekceważyć ten puchar żeby wystawiać Pinsoglio? Wg mnie musi grać Szczęsny, zresztą pewnie miał obiecany Puchar Włoch od A do Z więc będzie bronił jutro.
Fajnie było 10 raz wygrać Puchar jako pierwsza drużyna w historii.
Toż my mamy już 12 na koncie.
Głębokie rezerwy na ten mecz, i tak wygramy.


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 16:13

Genoa powinna ten mecz odpuścić zważywszy na słabą pozycję w lidze
Chciałbym Szczesny-Licht Rugani Barza Asa-Bentancur Markiz Sturaro- Berna Dybala Costa ( w drugiej połowie Pjaca)
Całe sily na sobotę
FJ!!


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 16:55

Piotr Juvefan pisze:Na jutro:

-Szczęsny-
-Lichy-Rugani-Barzagli-Asamoah-
-Bentancur-Marchisio-Sturaro-
-Bernardeshi-Mandzu-Pjaca-

Ależ my mamy mocną kadrę :lol:
Mała korekta Mandzu za Dybale i to również wygląda pięknie. Chce to jutro zobaczyć ;)


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 18:38

dimebag11 pisze:
Wojtek pisze:Aż tak chcecie lekceważyć ten puchar żeby wystawiać Pinsoglio? Wg mnie musi grać Szczęsny, zresztą pewnie miał obiecany Puchar Włoch od A do Z więc będzie bronił jutro.
Fajnie było 10 raz wygrać Puchar jako pierwsza drużyna w historii, ale teraz nie przywiązywałbym większej uwagi do tych rozgrywek. Powinni grać zmiennicy i ci, którzy dostają ostatnio mało szans w Serie A i LM (typu Rugani, Bentancur, Bernardeschi, Pinsoglio oraz może ktoś wyróżniający się z Primki) po to, aby w razie potrzeby byli w rytmie meczowym. Barcelona potrafiła w Pucharze stawiać na młodych i to im się opłacało, a u nas wiecznie narzekanie, że nie mamy wychowanków w seniorskiej drużynie.
Tylko, że w Pucharze Króla jest inna sytuacja, bo tam jest mecz i rewanż, zazwyczaj Barca klepnie jakichś lamusów 5-0 w pierwszym meczu to się nie dziw, że grają w rewanżu same młodziki. Jakby mieli tak jak we włoszech tylko jeden mecz i graliby z Deportivo to ten ich skład nie wyglądał by tak mocno rezerwowo.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 18:46

albertcamus pisze:
dimebag11 pisze:
Wojtek pisze:Aż tak chcecie lekceważyć ten puchar żeby wystawiać Pinsoglio? Wg mnie musi grać Szczęsny, zresztą pewnie miał obiecany Puchar Włoch od A do Z więc będzie bronił jutro.
Fajnie było 10 raz wygrać Puchar jako pierwsza drużyna w historii.
Toż my mamy już 12 na koncie.
Głębokie rezerwy na ten mecz, i tak wygramy.
Wiem ile mamy. Nie zrozumiałeś kontekstu, bo chodziło mi o to, że Coppa Italia mogła być dla nas bardzo ważna do momentu przejścia do historii, gdy jako pierwsza drużyna zdobyliśmy Puchar Włoch 10 razy. Dodatkowo w tamtym sezonie mieliśmy niezłą motywację, bo pierwszy raz widniała szansa na potrójną koronę (nie odbieram nam tego absolutnie i w tej kampanii). Jednakże uważam, iż nie ma co rzucać wielkich sił na te rozgrywki i powinni sobie w nich pograć zmiennicy. Najistotniejsza jest LM i Serie A.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 19:11

dimebag11 pisze:że Coppa Italia mogła być dla nas bardzo ważna do momentu przejścia do historii, gdy jako pierwsza drużyna zdobyliśmy Puchar Włoch 10 razy.
Mi się wydaje, że nigdy ten puchar nie był ważny, nigdy nie był traktowany poważnie, dopiero jak zaczęliśmy go wygrywać okazało się, że to może być fajne.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 19:34

Dlaczego Allegri unika grania parą Marchisio-Pjanić ?? Ich dwóch i do tego Blaise to powinien być podstawowy środek pola ze zwiększoną kreatywnością dzięki obecności Claudio zamiast Khediry.

Jutro zagrałbym Marchisio i Bentancour na b2b a za nimi człowiek od czarnej roboty czyli Sturaro.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 20:19

Poprostu pisze:- Buffon nie zagra nawet z Romą.
a co mu niby jest? Mi ta kontuzja śmierdzi jakąś ściemą :think:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 20:24

Wojtek pisze:
Poprostu pisze:- Buffon nie zagra nawet z Romą.
a co mu niby jest? Mi ta kontuzja śmierdzi jakąś ściemą :think:
Ściemą? Co masz na myśli - że on tak specjalnie? Nie jest zadowolony z sytuacji w klubie?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 20:34

Geisel obejrzeć mecz? Na PS Extra chyba raczej nie ma


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2017, 21:02

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
Wojtek pisze:
Poprostu pisze:- Buffon nie zagra nawet z Romą.
a co mu niby jest? Mi ta kontuzja śmierdzi jakąś ściemą :think:
Ściemą? Co masz na myśli - że on tak specjalnie? Nie jest zadowolony z sytuacji w klubie?
Nie. Mam raczej na myśli, że klub daje mu odpocząć, a przy okazji Wojtek sobie pogra, bo jakoś tam się ugadali na te 20 meczy więc musi kiedyś to rozegrać i dlatego tak napisałem, tym bardziej, że żadnego newsa o kontuzji Buffona nie było.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2473
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 grudnia 2017, 04:37

Sorek21 pisze:Dlaczego Allegri unika grania parą Marchisio-Pjanić ?? Ich dwóch i do tego Blaise to powinien być podstawowy środek pola ze zwiększoną kreatywnością dzięki obecności Claudio zamiast Khediry. .
Mam podobne zdanie. Główną zaletą Khediry jest umiejętność ustawiania się, czytania gry, doświadczenie. Marchisio również to ma, a w przeciwieństwie do Khediry, jest o wiele bardziej kreatywny i swoją umiejętność rozgrywania mógłby przy okazji odciążyć trochę Pjanica ( z korzyścią do poczynań ofensywnych Miralema ). Oczywiście chłop dobrej formy nie widział już dosyć dawno, ale Sami też nią nie grzeszy.


Zablokowany