Serie A 17/18 (16): JUVENTUS F.C 0-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 18:46

Jedyne sensowne ustawienie obecnie to 4-3-2-1 z Matuidim do pomocy w środku pola oraz Costą i Dybalą za Higiainem. W następnym meczu po Interze Dybala obowiązkowo na ławke.

Gramy u siebie więc powinniśmy atakować dlatego powinien grać Sandro a nie nijaki z przodu Asamoah,którego chwali się że nic nie zepsuł jak Padoina swego czasu.

Jakby Allegri chciał szachy i przede wszystkim zero z tyłu to i Chiellini mógłby na tej pozycji zagrać.Nie byłoby żadnej różnicy między nim a Asą.

Generalnie mecz z kategorii jak ten w Neapolu - byle jak ale wygrać.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 18:59

Sorek21 pisze:W następnym meczu po Interze Dybala obowiązkowo na ławke.
Dlaczego w następnym dopiero meczu obowiązkowo na ławkę, a nie w tym? Przecież on gra totalną padakę... Tak to można mówić o zawodniku w formie żeby go nie eksploatować, natomiast Pawełek cały mecz z Interem powinien przesiedzieć.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2368
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 20:45

Liczę na 3 punkty, choć pewnie łatwo nie będzie. Inter w gazie, po początkowych słabych meczach zaczęli grać nawet nieźle, ale trzeba im utemperować trochę nosy bo obrośli w piórka po tych 14 kolejkach SerieA.

Liczę na wygraną i zero z tyłu ;)


jakiś przygłup z fcinter pisze:Dziś podczas śniadania miałem wizję składu na mecz z Juve, oto ona:

(1-4-2-3-1): Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Santon - Vecino, Borja Valero - Candreva, Brozović, Perisić - Icardi.

Porównajmy teraz pierwsze 11, ludzie tego pragną:
Handanović > Buffon,
D'Ambrosio > De Sciglio,
Skriniar > Barzagli,
Miranda < Chiellini,
Santon < Alex Sandro,
Vecino > Khedira,
Borja Valero < Pjanić,
Candreva > Cuadrado,
Brozović < Dybala,
Perisić > Mandzukić,
Icardi > Higuain.

7:4, miażdżąca przewaga, to będzie widoczne na boisku. To jest pewne.
:rotfl: :prochno: :bravo:
Ostatnio zmieniony 06 grudnia 2017, 21:01 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 2 razy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 20:51

Ciezko bedzie o zero z tylu z takim przeciwnikiem niemniej jednak nie stracilismy gola od 4 spotkan grajac miedzy innymi z Barcelona i Napoli.
Moze dobrze byloby zeby Dybala rozpoczal na lawke i zagral ostatnich 20-25 minut z zmeczonymi rywalami.


apo100

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2009
Posty: 22
Rejestracja: 12 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2017, 21:29

Wybieram się na mecz. Pisałem w innym temacie, nikt nie odpisał.

Otóż kupowałem bilet na viagogo, kilkanaście dni temu otrzymałem od nich email:

" Twoje potwierdzenie przelewu jest gotowe do pobrania z Twojego viagogo konta.

Proszę kliknąć tutaj, aby zalogować się do konta viagogo i pobrać swoje potwierdzenie. Na tym potwierdzeniu znajdziesz przypisany Cisektor, rząd i siedzenie. Musisz je przynieść na stadion w dniu imprezy ze względów bezpieczeństwa.

WAŻNE:

Ten mejl nie jest biletem. Aby wejść na stadion, musisz przynieść ze sobą kartę klubu Tessera del Tifoso, na którą przeniesiono kupione bilety.

Czyli dobrze rozumiem, że wystarczy mi to potwierdzenie+ karta Tessera Del Tifosso żeby wejść na stadion?

Miał ktoś podobną sytuację? Trochę mnie to niepokoi, pierwszy raz kupowałem bilet przez tą stronę, wolałbym mieć bilet w ręce. Jeśli ktoś mógłby pomóc byłbym wdzięczny.


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 09:50

Co tu duzo pisac Derby D'Italia rzadza sie wlasnymi prawami,ale nie wyobrazam sobie aby Juve przegralo albo zremisowalo TYLKO ZWYCIESTWO :hellyes: moim zdaniem nawet skromne1-0 i styl gry moze byc nie za piekny ale wazne 3pkt gramy u siebie i cos czuje ze Inter poniesie 1porazke w tym sezonie :whistle:


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 15:40

Sędziuje Valeri.

Na Buffona nie ma szans. Nie trenował wczoraj i dziś. Nigdy nie zagramy w pełnym składzie. Wojtek niech się dobrze grzeje.


Obrazek
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 16:25

Pan Valeri to dla Juve ,,szczęśliwy&#8221; sędzia. Ostatnie 6 spotkań w Serie A to 5 wygranych Juve i jeden remis (1:1 z Torino).


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 17:50

Nie ma Buffona, wiadomo strata. No ale z drugiej strony Szczęsny, skoro ma być następcą, to musi sprawdzać się w meczach o stawkę, a nie tylko z ogórami.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1421
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2017, 18:12

Sila Spokoju pisze:Liczę na 3 punkty, choć pewnie łatwo nie będzie. Inter w gazie, po początkowych słabych meczach zaczęli grać nawet nieźle, ale trzeba im utemperować trochę nosy bo obrośli w piórka po tych 14 kolejkach SerieA.

Liczę na wygraną i zero z tyłu ;)


jakiś przygłup z fcinter pisze:Dziś podczas śniadania miałem wizję składu na mecz z Juve, oto ona:

(1-4-2-3-1): Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Santon - Vecino, Borja Valero - Candreva, Brozović, Perisić - Icardi.

Porównajmy teraz pierwsze 11, ludzie tego pragną:
Handanović > Buffon,
D'Ambrosio > De Sciglio,
Skriniar > Barzagli,
Miranda < Chiellini,
Santon < Alex Sandro,
Vecino > Khedira,
Borja Valero < Pjanić,
Candreva > Cuadrado,
Brozović < Dybala,
Perisić > Mandzukić,
Icardi > Higuain.

7:4, miażdżąca przewaga, to będzie widoczne na boisku. To jest pewne.
:rotfl: :prochno: :bravo:
Jestem pewny, że Barzagli w bezpośrednim starciu poradzi sobie ze Skriniarem, a i Icardi nie przejdzie Higuaina. Potwierdzone info, można iść do buka.


A tak już zupełnie poważnie, to może być bardzo trudny mecz. Inter jest w gazie, nie gra w Europie, ma ogarniętego trenera na ławce i Icardiego, który pakował nam regularnie gole nawet gdy im nie szło. Także spodziewam się trudnego boju i jeżeli nie wyjdziemy na odpowiednim poziomie koncentracji, to naprawdę różnie może być.

Buffona szkoda, ale w przyszłym sezonie Szczesney prawdopodobnie zastąpi go na stałe, więc staram się tego nie postrzegać jako osłabienie. Tym bardziej, że Wojtek zasługuje na kredyt zaufania. Już wczoraj pokazał klasę.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 14:08

Dragon pisze:Na Buffona nie ma szans. Nie trenował wczoraj i dziś. Nigdy nie zagramy w pełnym składzie. Wojtek niech się dobrze grzeje.
W poprzednim sezonie byłbym bardzo zmartwiony nieobecnością Gigiego w takim meczu. Obecnie mamy niewiele słabszego Szczęsnego, który stanie na wysokości zadania (potwierdzone info).


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7083
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 17:53

Allegri na konferencji powiedział, że podejmie decyzję co do Dybali po dzisiejszym treningu. Czyżby rozważał posadzenie Pawełka?


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 18:22

Mandżur wypoczęty :ahsisi: wiec moze bedzie jakas nowsosc w ataku


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7083
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 18:28

Szczęsny pisze:Mandżur wypoczęty :ahsisi: wiec moze bedzie jakas nowsosc w ataku

Mandzur, Igła, i bezmózg? :prochno:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2017, 19:04

Poprostu pisze:Czyżby rozważał posadzenie Pawełka?
O jego grze decyduje ostatnio aspekty marketingowe i szansa, że w końcu pokaże swój potencjał, ktoś chyba jednak źle szacuje te szanse.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Zablokowany