Serie A 17/18 (15): Napoli 0-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:49

Chyba poznaliśmy naszą stałą parę stoperów: Chiellini - Benatia. Allegri również przekonał się , że 3 w pomocy to mus :ok:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:49

Zwycięstwo? Do zera? W Neapolu? Kajam się i przepraszam naszego maestro, że śmiałem wątpić w jego plan. Wykastrował Napoli ze wszystkich atutów niczym zwykłego przybłędę.


Obrazek
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:51

Bukol87 pisze:Oddajemy napaleńcom piłeczkę i czekamy na własnej połowie.
Bramki przy ich otwarciu będą kwestią czasu.

2:1 dla Juve, mój typ
I właśnie dlatego uwielbiam Maxa. Wyruchal Sarriegi i całe Napoli bez mydła. Coś pięknego. A przypominam, że to Juve grające na 70 procent.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:51

Oj dawno żeśmy na Sao Paolo zachowali czyste konto. Mi jednak brakuje w dalszym ciągu formy u Dybali, bo te jego straty piłki, spowalnianie akcji, przewracanie się i złe decyzje - rażą w oczy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:52

Pluto pisze: :confused2: Długie piłki Buffona. Na tak wysokim poziomie to po prostu wstyd tak odstawać w jakimś elemencie gry.
Niestety, parę razy posłał w aut. :redface:

Ważne 3 punkty, chociaż styl nie powalił.

Teraz czas zapewnić sobie awans do 1/8 LM. Oby nam wizyta w Grecji nie popsuła dobrych humorów. :pray:


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:53

Benatia w tym meczu to profesor. Piłka w pole karne a ten na spokojnie na lewo i prawo wybijał. Widać, że awans reprezentacji Maroko dał mu dużego kopa. Costa kozak. To od niego zaczęła się kontra, wszystkie piłki świetnie kontrolował, jeden z tych, którzy zasłużyli na najwyższe noty wśród piłkarzy Juve. Moim zdaniem kolejny zasługujący na wyróżnienie to De Sciglio. Świetnie grał na wyprzedzenie, bardzo spokojnie rozprowadzał piłki zarówno prawą jak i lewą nogą. Jedyny błąd, który mógł się źle skończyć, ale naprawdę w przekroju całego meczu trzeba mu wybaczyć, bo zagrał kapitalnie. Reszta dobrze, Matuidi dużo się nabiegał, Gonzo super na początku potem przygasł, Dybala ładna asysta później różnie to bywało, ale też się przyczynił do tego rezultatu. Jestem dumny z gry w defensywie naszego zespołu szczególnie przy stałych fragmentach gry. Na początku meczu nie upilnowali Insigne i oddał on bardzo niebezpieczny strzał, ale potem było już ultra spokojnie na tyle, że pod koniec meczu wiedziałem, że nie ma szans na bramkę dla Napoli. Teraz lecimy w Grecji z Olimpiakosem i Merdaczami. Forza Juve!


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:54

No i super, wygrana w "starym stylu" z takim przeciwnikiem jak Napoli cieszy podwójnie. W dodatku to my byliśmy bliżsi zdobycia drugiej bramki. Rzeczywiście super by było wygrać jeszcze za tydzień i w dwa tygodnie wyjaśnić Serie A.


Obrazek
dominikowaty

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2014
Posty: 204
Rejestracja: 06 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:56

Ostatni raz wyjechaliśmy z San Paolo z czystym kontem w sezonie 1996/1997 z Marcello Lippim na ławce. Pięknie zabity mecz, Napoli bez błysku.
De Sciglio bardzo dobrze, Matiudi niby biega, ale sporo tracił i brakowało mu zdecydowania.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:57

Chiellini wypadł najsłabiej z lini defensywne, głównie ze względu na złe wyprowadzenia. Benatia świetny po raz kolejny, Asamoah lepszy w obronie niż Sandro, De sciglio objawienie.

Douglas Costa nakrywa Dybale czapka
Ostatnio zmieniony 01 grudnia 2017, 22:58 przez Lypsky, łącznie zmieniany 1 raz.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:57

zuravski pisze:Moim zdaniem kolejny zasługujący na wyróżnienie to De Sciglio. Świetnie grał na wyprzedzenie, bardzo spokojnie rozprowadzał piłki zarówno prawą jak i lewą nogą. Jedyny błąd, który mógł się źle skończyć, ale naprawdę w przekroju całego meczu trzeba mu wybaczyć, bo zagrał kapitalnie.
Nie wybaczyć tylko wytępić te nawyki, to nie pierwsza jego tak strata w świetle naszej bramki. Ja się pali to walisz do linii bocznej i laga a nie w śordek pola i tryb Pirlo. WTF? :)


calma calma
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:58

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Obrazek


zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 22:59

Pluto pisze:
zuravski pisze:Moim zdaniem kolejny zasługujący na wyróżnienie to De Sciglio. Świetnie grał na wyprzedzenie, bardzo spokojnie rozprowadzał piłki zarówno prawą jak i lewą nogą. Jedyny błąd, który mógł się źle skończyć, ale naprawdę w przekroju całego meczu trzeba mu wybaczyć, bo zagrał kapitalnie.
Nie wybaczyć tylko wytępić te nawyki, to nie pierwsza jego tak strata w świetle naszej bramki. Ja się pali to walisz do linii bocznej i laga a nie w śordek pola i tryb Pirlo. WTF? :)
Jasne, ale w kontekście całego meczu należy mu to wybaczyć, mimo że błąd kardynalny. Mam nadzieję, że rozumiesz co mam na myśli ;)


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:00

Vinylside pisze:Kocham to - przeciwnik zmotywowany i nagrzany na maksa a nasz zespół strzela bramkę i zabija mecz stawiając na taktykę. Momentami miałem wrażenie, że śmieciarze grają tak jak My chcemy. Dodatkowo dzisiejsze spotkanie jest dowodem na to, że defensywa bez Pana Bonucciego jest w dalszym ciągu na najwyższym poziomie. "Pięknie grające" Napoli (oczywiście wg. mediów) na własnym stadionie nie było w stanie przełamać naszej obrony, która, nie ukrywajmy, miała w tym sezonie trochę wpadek. Bardzo konsekwentny mecz. Ten styl trzeba po prostu zrozumieć - przeciwnik sobie gra i bije głową w mur, My strzelamy bramkę dopisując sobie 3 punkty. Zadanie wykonane ! Forza Juventus !
Dzisiejszy mecz jest także dowodem, że defensywa bez Pana Bonucciego nie umie wybić piłki celnie na więcej niż 10 metrów. Dodatkowym mankamentem, które rzuca mi się w oczy od kilku spotkań jest to, że praktycznie nie wygrywamy pojedynków główkowych w środku pola. Czy my mamy aż tak niskich zawodników, że musimy prawie zawsze tracić górne piłki w tym sektorze boiska?


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:03

Allegri dostal to, co chcial - Sarri to, na co zasluzyl. Hysaja chetnie widzialbym w Juve. Asamoah udowadnia ze zadne Spinazzole nie sa nam potrzebne, lewa obrona jest kompletna. Douglas Costa dojrzewa. W Khedire nie wierze. Najciekawszy sezon Serie a od lat.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2017, 23:04

Lypsky pisze:Pierwszy mecz w tym sezonie gdy odczuwałem stres...

Wrócił mój Juventus, nareszcie!
Mialem to samo o.O mega wazne zwyciestwo, super gra w obronie i w koncu wygladalismy jak druzyna.


#AllegriOut
Zablokowany