LM 17/18 (gr. D) [4]: Sporting Lizbona 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:52

Na dobrą sprawę lepiej od Caudrado zagrał może Barzagli i Higuain za bramkę. Zmiennicy za krótko żeby ich wliczać.


calma calma
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:52

Delete
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2017, 09:35 przez MRN, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:53

LordJuve pisze:
Pluto pisze: To, że wyjdziemy asekurancko na zero z tyłu i klasowy rywal nas zablokuje.
Problem jest taki, że nie graliśmy z klasowym rywalem.

Szczęsny > Buffon.
:rotfl:
nie ma to jak opinia po jednym meczu, wyzywanie piłkarzy od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... i gorszych jak by co najmniej przegrali 4:0 wy się śmiecie nazywac kibicami Juventusu... upokarzanie piłkarzy i trenera to wasza pozywka, forum powinno nazywać się żalidupy.pl śmiać mi sie chce za obwinianie Allegriego o wszystko... zagrali słaby ale punkt na wyjeździe too nie jest dramatyczny wynik... gra pozostawiała do zyczenia, ale bez przesady, sra was ? naprawde zmieńcie sobie klub do kibicowania... był Antek... betonowe dno tylko jedna taktyka, nie umial dojsc do finału LE, teraz Max beznadziejny itp itd... wstyd mi że w Polsce są tacy... kibicusie... druzyna wygrywa super ekstra łał... druzyna gra gorzej , pilkarze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> gowna dziwki tip... wstyd...


Juve, storia di un grande amore
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2561
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:55

Dzium pisze:
ewerthon pisze:
Dzium pisze:co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> klub, który po wyrównaniu, wiedząc, że Barcelona remisuje, cofnął się i bronił remisu. jestem załamany
Skąd masz informacje, że oni wiedzieli o remisie Barcelony?
Dla mnie raczej to pewne, że ławka rezerwowych wie o przebiegu drugiego równoległego meczu. Jakaś osoba śledzi wynik, albo jest informowana przez osobę z zewnątrz. Przecież zwycięstwo w tym meczu przybliżyłoby Juve do pierwszego miejsca w grupie, a tak to teraz szanse na to są praktycznie zerowe.
Co zmieni to, że zajęlibyśmy pierwsze miejsce w grupie zamiast drugiego? Bardzo możliwe, że po wygraniu grupy trafilibyśmy na Real czy Bayern, a awansując z drugiego miejsca moglibyśmy wpaść na Besiktas czy Spartak Moskwa. Dzisiejsza potencjalna wygrana była jedynie istotna z tego powodu, że zapewnilibyśmy sobie awans nawet przegrywając dwa ostatnie spotkania, a tak bardzo możliwe, że kwestia gry w fazie pucharowej rozstrzygnie się dopiero w wyjazdowym meczu w Grecji.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:55

Odnosnie Buffona, to ze broni jak broni to nie jest żadna tajemnica dla niezaslepionych miloscia do niego. Mi się wydaje, ze tu jest jeszcze drugi problem, chyba druzyna przesiaka tym pitoleniem weteranow, ze 0:0 jest lepsze niż 6:2.
Troche lat Juventusowi kibicuje ale naprawde chcialbym miec chociaz odrobine przyjemnosci z ogladania naszej gry zanim nadajdzie mityczny marzec.
Tu musi dojsc do zmian fundamentalnych i kolejny final LM tego nie zmieni. Ktos sie jeszcze dziwi, ze nie chca nas puszczac w TV chyba, ze gramy z Barcelona?
Swoja droga pomijając taktykę, nastawienie itd. to Sandro w tym sezonie to jest jakas paraolimpiada. Asamoah, co mi tam...De Ceglie >> Sandro.
Ostatnio zmieniony 31 października 2017, 22:58 przez Kiss, łącznie zmieniany 1 raz.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:56

mibor pisze:
LordJuve pisze:
Pluto pisze: To, że wyjdziemy asekurancko na zero z tyłu i klasowy rywal nas zablokuje.
Problem jest taki, że nie graliśmy z klasowym rywalem.

Szczęsny > Buffon.
:rotfl:
nie ma to jak opinia po jednym meczu, wyzywanie piłkarzy od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... i gorszych jak by co najmniej przegrali 4:0 wy się śmiecie nazywac kibicami Juventusu... upokarzanie piłkarzy i trenera to wasza pozywka, forum powinno nazywać się żalidupy.pl śmiać mi sie chce za obwinianie Allegriego o wszystko... zagrali słaby ale punkt na wyjeździe too nie jest dramatyczny wynik... gra pozostawiała do zyczenia, ale bez przesady, sra was ? naprawde zmieńcie sobie klub do kibicowania... był Antek... betonowe dno tylko jedna taktyka, nie umial dojsc do finału LE, teraz Max beznadziejny itp itd... wstyd mi że w Polsce są tacy... kibicusie... druzyna wygrywa super ekstra łał... druzyna gra gorzej , pilkarze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> gowna dziwki tip... wstyd...
Yyy... mistrzu, ale ja nie wyzywam piłkarzy od "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>". Chyba Ci się okienka pomyliły. :papa:

BTW.
Jeśli chodzi o kibicowanie to daj sobie spokój. Twój staż przy moim wygląda śmiesznie... no chyba, że to Twoje kolejne konto na JP, to przepraszam. :prochno:


RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:57

Uwielbiam te wasze płacze po każdym słabym meczu. Szkoda słów. Macie jakieś problemy w prawdziwym życiu? Mam wrażenie że czekacie tylko co mecz na pretekst żeby wylać kontener pomyj na kogo się tylko da. Masakra.

OT: Buffon to już końcówka. Nie pierwszy raz tak beznadziejnie odbił do boku/przodu słaby strzał. Z Atalantą też załatwił 2 punkty. Przecież to kryminał, mecz jaki był taki był, ale taki koszmarny błąd kosztował bramkę i nerwówkę. Całe szczęście że mamy już dobrego następcę.

Higuain w formie, cieszy to. Dybala znadjuje się często w dobrej sytuacji, ale ostatnio (w sumie to od początku października) posyła coraz więcej farfocli, nie mówiąc już o tym że mógłby się cholera jasna nauczyć przyjmować piłkę.

Mandzukić duch, Alex Sandro nadal koszmarna forma, Khedira duch, Pjanic też słabiutko. Cuadrado na jedną dobrą akcję, ma dwie akcje w których narobi wiatru ale nic z tego nie wyniknie, i pięć słabych. Chielini jak zwykle nasz jedyny dobry obrońca, choć De Scigilo dawał radę, nawet oddał jedno dobre uderzenie.

Fajną zmianę dał Costa, trochę narobił wiatru.

Generalnie 65 minut meczu było jednymi z najgorszych w sezonie, natomiast okres do strzelonej bramki był fajny i miły dla oka. Higuain mistrz, ale to już mówiłem.

Jak zwykle spodziewałem się słabej formy na jesień/przełom zimy, ale jestem spokojny, może dokupimy kogoś na bok obrony w okienku, może Howedes wróci i okaże się lepszy od elektrycznych Ruganiego i Benatii, a MDS zacznie grać chociażby na niezłym poziomie (który to i tak będzie tysiąc razy lepszy od Lichtsztajnera i Sturaro). Reszta o której nie wspomniałem też przyjdzie z czasem, fizyczne przygotowanie, forma, itd.

Dobrze że nie przegraliśmy, dzięki temu będzie dużo spokojniej.


KamilDeath

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 czerwca 2004
Posty: 294
Rejestracja: 04 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:58

znowu fala narzekania, znowu Allegri bee, czekam na Conte wróc :), który w tamtym sezonie twierdził, że trenuje najlepszych zawodników w swojej trenerskiej karierze i dostaje dzisiaj 3 gole w Rzymie

na spokojnie, puchary wygrywa się na wiosnę, na plus można zaliczyć to, iż w może będzie ktoś grał na prawej obronie kto nie kopie się w czoło, Igła się odblokował mam nadzieje na dobre,


...abyssus abyssum invocat.......piekło wzywa na pomoc piekła....
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:58

O miborek sę,pojawił :smile: Perykles 21 wieku ! :hellyes:
A tak na marginesie Conte, kiedy poleci supertrenejro ?
Ostatnio zmieniony 31 października 2017, 22:59 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zuravski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2017
Posty: 229
Rejestracja: 29 kwietnia 2017

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:59

mibor pisze:
LordJuve pisze:
Pluto pisze: To, że wyjdziemy asekurancko na zero z tyłu i klasowy rywal nas zablokuje.
Problem jest taki, że nie graliśmy z klasowym rywalem.

Szczęsny > Buffon.
:rotfl:
nie ma to jak opinia po jednym meczu, wyzywanie piłkarzy od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... i gorszych jak by co najmniej przegrali 4:0 wy się śmiecie nazywac kibicami Juventusu... upokarzanie piłkarzy i trenera to wasza pozywka, forum powinno nazywać się żalidupy.pl śmiać mi sie chce za obwinianie Allegriego o wszystko... zagrali słaby ale punkt na wyjeździe too nie jest dramatyczny wynik... gra pozostawiała do zyczenia, ale bez przesady, sra was ? naprawde zmieńcie sobie klub do kibicowania... był Antek... betonowe dno tylko jedna taktyka, nie umial dojsc do finału LE, teraz Max beznadziejny itp itd... wstyd mi że w Polsce są tacy... kibicusie... druzyna wygrywa super ekstra łał... druzyna gra gorzej , pilkarze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> gowna dziwki tip... wstyd...
Szkoda, że kibice w Italii jeszcze bardziej cisną po tym człowieku a mają większą styczność z tym klubem i niekiedy wręcz na codzień obcują z nimi i ich życiem. Fakty są takie, że ludzie oczekują zmian i żalą się w słusznej sprawie. Sam byłem przeciwnikiem malkontenctwa przede wszystkim tego transferowego, bo uważam, że Costa i Berna to świetni gracze, ale ograniczeni przez betonowe podejście Maxa. Mnie jego sposób pracy nie przekonywał i nigdy nie przekona mimo tego finału, który nota bene nic nie znaczy bo był przegrany. Zrozum to.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:59

LordJuve pisze:
mibor pisze:
LordJuve pisze:
Problem jest taki, że nie graliśmy z klasowym rywalem.

Szczęsny > Buffon.
:rotfl:
nie ma to jak opinia po jednym meczu, wyzywanie piłkarzy od <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>... i gorszych jak by co najmniej przegrali 4:0 wy się śmiecie nazywac kibicami Juventusu... upokarzanie piłkarzy i trenera to wasza pozywka, forum powinno nazywać się żalidupy.pl śmiać mi sie chce za obwinianie Allegriego o wszystko... zagrali słaby ale punkt na wyjeździe too nie jest dramatyczny wynik... gra pozostawiała do zyczenia, ale bez przesady, sra was ? naprawde zmieńcie sobie klub do kibicowania... był Antek... betonowe dno tylko jedna taktyka, nie umial dojsc do finału LE, teraz Max beznadziejny itp itd... wstyd mi że w Polsce są tacy... kibicusie... druzyna wygrywa super ekstra łał... druzyna gra gorzej , pilkarze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> gowna dziwki tip... wstyd...
Yyy... mistrzu, ale ja nie wyzywam piłkarzy od "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>". Chyba Ci się okienka pomyliły. :papa:

BTW.
Jeśli chodzi o kibicowanie to daj sobie spokój. Twój staż przy moim wygląda śmiesznie... no chyba, że to Twoje kolejne konto na JP, to przepraszam. :prochno:
z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie piłem do Ciebie, i zapyytam po czym ,,mistrzu" wnosisz ile kibicuje ? dacie rejestracji na tym pseudoforum ? jesli tak gratuluje intelektu. :hellyes:


Juve, storia di un grande amore
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:59

MRN pisze: Ale byków nawaliłem, sprawdzałem już 4razy a literki uciekają :D
Nie poprawiaj, to wskazuje, że rzeczywiście piłeś coś poważnego, a nie jakiś tam soczek. ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:59

Tym punktem zapewniliśmy sobie także miejsce wyżej przed Sportingiem przy równej ilości punktów. Zakładając nawet najgorszy scenariusz w 5 kolejce czyli nasza porażka i wygra Sportingu to w ostatniej kolejce Sporting jedzie na Camp Nou a tam wątpię, że coś ugrają. Jeśli przegrają to my też możemy przegrać :prochno: Czyli to jest bardzo ważny remis. Awans będzie :cwaniak:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 23:00

mibor pisze: z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie piłem do Ciebie, i zapyytam po czym ,,mistrzu" wnosisz ile kibicuje ? dacie rejestracji na tym pseudoforum ? jesli tak gratuluje intelektu. :hellyes:
No to po co cytujesz mój post? Gratuluję intelektu. :ok:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 23:02

LordJuve pisze:Nie poprawiaj, to wskazuje, że rzeczywiście piłeś coś poważnego, a nie jakiś tam soczek. ;)
Ale to wstyd bo o ile z matematyki byłem jełop to z polskiego miałem celujący :redface:
Wojtek pisze:Tym punktem zapewniliśmy sobie także miejsce wyżej przed Sportingiem przy równej ilości punktów:
No przecież :hellyes: :shock:
Zapomniałem o tym a to nie lada wyczyn dla finalisty zeszłej edycji LM :lol:
Ostatnio zmieniony 31 października 2017, 23:04 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany