LM 17/18 (gr. D) [4]: Sporting Lizbona 1-1 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 21:39

O ja cierpiedole :doh: Tak nijakiego Juventusu, to chyba jeszcze nie widzialem. Te chlopy wygladaja, jak by sie pierwszy raz w zyciu ze soba na Orliku spotkali. Zadnego pomyslu, ani zamyslu na gre. Nic.
#cynicznejuve #calmacalma

Mandzu do zmiany w przerwie - ewidentnie nie jego dzien. Cuadrado tak glupi, jaki byl tak dalej jest.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 21:40

Ciekaw jestem czy w ogóle Max bierze pod uwagę stawianie na Coste lub Bernardeschiego? Mam wrażenie, że z góry zarzucił, że będą to co najwyżej zmiennicy. Cholera jasna, coś jest nie tak.

Nie od dziś wiadomo, że Max stawia przede wszystkim na obronę i sam niejednokrotnie podkreślał, że obecne skrzydła grają lepiej w tym aspekcie niż panowie siedzący na ławie. Ok, może i ma racje, ale jaki jest tego sens, skoro lada chwila Juventus będzie miał tyle samo straconych bramek, co sezon temu? A mam dopiero jakieś 25% sezonu za sobą. Skoro jego główne założenie nie sprawdza się w tym sezonie, to może na zmienę?

PS. Sędzie jest fatalny. Gwiżdże wszystko, nawet to, czego nie powinienem i to akurat w stronę Juve. Nie lubię tego.
Ostatnio zmieniony 31 października 2017, 21:41 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 21:40

lenor pisze:Kto by nie wyszedł to powinniśmy to wygrać. Obstawiam skromne 1:0 w stylu starego Juventusu, czyli męcze....kontrolowanie spotkania po szybko strzelonej bramce.
No i 99% szansy na awans, przy korzystnym meczu Barcelony.

Liczę na to, że Igła pójdzie za ciosem i coś ukłuje.
Uwielbiam czytać tego typu gówna :smile:
Wielki Juventus nie oddał ani jednego strzału na bramkę słabiaków. Tragedia i dno ale jak to ? Wygraliśmy przecież z wielkim Milanem !
Jak ktoś twierdzi, że Sandro bez formy jest lepszy od Asy to niech się walnie deska do krojenia ;)
Leo Messi 2 jest kapitalny, ma wspaniałą żółtą opaskę na ręce i tylko nią się wyróżnia...przepraszam, nałożył wyjątkowo dużo żelu na łeb :rotfl:
Pierwszego meczu ze Sportingiem nie widziałem bo zgrzałem się pod jaszczurami w Krakowie a cudna kelnereczka dała mi szklankę do piwa jakiej w domu nie miałem. Dziś jestem u siebie i oglądam ten syf ale z chęcią powtórzyłbym noc pod jaszczurami :) Dobrze, że jestem po kilku drinach bo jestem happy i kartka mi nie grozi :hellyes:


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 21:42

Bramka dla Sportingu to policzek dla kibiców: piłkę paruje Buffon, a ta turlika się na 22 metr skąd pada gol. Gdzie był Khedira czy Pjanić? Wzmocnić środka przez wejście Marchisio w miejsce Niemca, zastąpić potykającego się Cuadrado Costą lub Berną.

Na niewielki plus Dybala - chyba jedyny biega


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 21:43

Powiem tak - im po prostu w dupach się poprzewracało! Innego powodu naprawdę nie widzę! Nawet jak wygrają 8:1 należy im się krytyka, bo nie SZANUJĄ kibiców. Oni grają tam za jakąś karę? Może czas zmienić pewne zasady poza boiskiem...


Kiss

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 marca 2004
Posty: 325
Rejestracja: 09 marca 2004

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 21:44

LordJuve pisze:
Kiss pisze:Tego sie nie da ogladac. Trzeba sobie polac. Mam wrazenie ze Karabachy i inne teamy ze wschodu sa bardziej kreatywne w ofensywie od nas. Jak Mandzukic wyjdzie na boisko na 2 polowie to juz chyba zwatpie w naszego treneiro.
Jak wyjdzie, to jest szansa, że dostanie drugie żółtko i wyleci.
Zwazywszy na to, ze sedzia mial juz dla niego czerwo w rece za dyskusje to szansa jest spora :) a niech leci w mysl zasady: gorzej byc nie moze.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 21:45

kuba2424 pisze:Powiem tak - im po prostu w dupach się poprzewracało! Innego powodu naprawdę nie widzę! Nawet jak wygrają 8:1 należy im się krytyka, bo nie SZANUJĄ kibiców. Oni grają tam za jakąś karę? Może czas zmienić pewne zasady poza boiskiem...
Trzeba nowej krwi w tej drużynie. Buffon już dawno położył lagę na LM i tylko robi dobrą minę do złej gry. Uwielbiam tego gościa, ale to już niestety ostatni jego sezon. :( Trzeba nam kogoś głodnego trofeów i całe szczęście mamy takiego gościa w klubie - przynajmniej na pozycji bramkarza.
Kiss pisze: Zwazywszy na to, ze sedzia mial juz dla niego czerwo w rece za dyskusje to szansa jest spora :) a niech leci w mysl zasady: gorzej byc nie moze.
No ale przyznaj, że ładnie Żabojadowi zagrał na nosie przy tej symulce, gdzie położył się na murawie draśnięty ręką w plecy przez przeciwnika. :prochno:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 21:46

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:38

Mecz wstydu dla Maksa, który każdą następną zmianą wprowadzał coraz większą dezorganizację i zamęt w poczynania drużyny.

Szkoda mi klawiatury na #CynicznyJuventus

Brawa dla Sportingu :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:39

Strzelili na 1-1 i się cofnęli :facepalm: Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć co cały mecz na boisku robi Mandzukic? Nie ma co tu nawet się rozpisywać bo od finału LM ta drużyna nie istnieje.


Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:40

Trochę się ruszyli i od razu efekty, ale... po co to kontynuować, lepiej się wyluzować, a można było podgonić do Barcy :angry:


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:40

co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> klub, który po wyrównaniu, wiedząc, że Barcelona remisuje, cofnął się i bronił remisu. jestem załamany


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:40

Koszmar. Kolejny mecz kopiemy tą piłkę wszerz boiska i do tyłu. My mamy w ogóle jakieś wzorce ofensywne?! Fartowny punkt i tyle w temacie.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:40

Brawa dla cynicznego Juventusu! Niemal na stojąco wyrwali ten wyczekiwany remis! Brawo Dyzma, teraz na konferencji można się pośmiać jak przed meczem.


Bukol87 pisze:Bardzo dobry w odbiorze ze świetną wydolnością. Technika jak na prawego obrońcę wystarczająca. Jest walka i duża świadomość taktyczna. Sturaro ma wszelkie atrybuty by dawać radę, nawet na poziomie LM.
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 31 października 2017, 22:41

Mam nadzieje że nie przejdziemy na porzadku dziennym do kolejnego meczu i ktoś w końcu walnie pięścią w stół. Po prostu nie mamy prawa tak grać, mając takie nazwiska w ataku. Skoro nawet Mandzurowi dziś nie chciało się zbytnio grać, to nie świadczy to o nas najlepiej. Mam nadzieje że Allegri w końcu zrozumie że Chorwat jest zwykłym śmiertelnikiem, istnieje życie bez niego i da mu odpocząc przez kilka spotkań bo widać że chłopak tego potrzebuje.


Zablokowany