LM 17/18 (gr. D) [3]: JUVENTUS F.C 2-1 Sporting Lizbona

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Imi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2014
Posty: 38
Rejestracja: 02 maja 2014

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 10:15

zuravski pisze:Wybrałem się z kobietą do Turynu no i czekamy na ten pierwszy mecz :P z jednej strony marzeniem zobaczyć Buffona z drugiej zaś Szczęsny wydaje się być ostatnio pewniejszym wyborem. Kto nie zagra mam nadzieję że chociaż te 2 bramki wpadną na korzyść Juve bo bicia w mur za te pieniądze które wydałem nie zdzierze :prochno:
U mnie podobnie, pierwszy mecz LM na zywo, wiec chcialoby sie zobaczyc zwyciestwo Juventusu, co by nakrecilo na kolejne wyjazdy :)
Licze na wiecej niz jedna bramke, ale mam niepokojace przeczucie ze mecz skonczy sie remisem :/


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 11:36

mateelv pisze:
RICTOR pisze:Czy jestem wkurzony, że nie ma nigdzie w naszej TV meczu Juve? Jasne. Czy mnie to dziwi? W ogóle. Sprawa jest bardzo prosta. Janusze wolą oglądać co innego. Prawdopodobnie większą oglądalność miałby nawet mecz Barca A - Barca B bo Messi, tiki-taka itd. Brutalna rzeczywistość.
Janusze? Raczej każdy, kto nie chce sobie wydłubać oczu podczas oglądania czegoś, co z założenia powinno być emocjonujące i przyjemne.
Obrazek

Jeśli jest u mnie jakiś przedmeczowy entuzjazm, to niewielki. Spotkanie obejrzę, licząc na przełamanie tej bryndzy.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 12:07

Czas zeby dobrze zagrac i efektownie wygrac.
Przeciwnik nie z najwyzej polki ale obawiam sie ze znow bedziemy :angry:


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 14:10

Ciekawe czy po tych dwóch wpadkach coś wreszcie zaskoczy, choć prędzej spodziewałbym się meczu podobnego do tego z Olympiakosem, czyli pełna dominacja ale ogólnie bez szału:) Innego wyniku niż tego że 3pkt zostają w Turynie sobie nie wyobrażam.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 14:22

Najświeższy przewidywany skład :
Juventus (4-2-3-1): Buffon; Sturaro, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 14:23

Nie ma innej opcji dzisiaj jak 3 pkt. Ostatnie dwa mecze nie napawają optymizmem. Mecz z Atalantą widziałem, z Lazio niestety nie (albo stety). Tak jak mówił Max, mecze ze Sportingiem będą kluczowe w walce o awans. Dodałbym jednak jeszcze wyjazd do Grecji, gdzie też łatwo nie będzie. W poprzednich sezonach nasi zawodnicy pokazywali, że nawet jak gra się nie układała, potrafili mecze wygrywać, więc liczę na to, że tak będzie i tym razem.

Wystawiamy najmocniejszy skład, gramy na 100% i jazda z nimi!\

EDIT:
Poprostu pisze:Najświeższy przewidywany skład :
Juventus (4-2-3-1): Buffon; Sturaro, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.
Sturaro na prawej i nagle wszyscy z utęsknieniem czekają na Lichtsteinera na wiosnę :P
Ostatnio zmieniony 19 października 2017, 09:06 przez kubinho 10, łącznie zmieniany 1 raz.


Grande Juve, Vinci Per Noi
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 14:33

kubinho 10 pisze:Sturaro na prawej i nagle wszyscy z utęsknieniem czekają na Lichtsteinera na wiosnę :P
Szczerze mówiąc nie widzę między nimi wielkiej różnicy. Obaj są słabi i obaj nie powinni grać w LM. Szwajcar jest fatalny przynajmniej od dwóch sezonów. Niemalże każda wrzutka na dalszy słupek kończy się dobrą okazją dla rywala, bo tamtemu zawsze ktoś wybiegnie zza pleców, jakby zupełnie się tego nie spodziewał. Gubi krycie niczym amator i zarabia bezsensowne kartki.

Mnie tylko zastanawia dlaczego Max nie spróbuje opcji z Cuadrado na PO. Nie mówię tutaj o całkowitym przekwalifikowaniu, ale o takich sytuacjach, jaka jest obecnie. Stefana nie ma, Barzagli nie nadaje się na prawą stronę ze względu na motorykę, a Sturaro to... człowiek bez jakiegokolwiek talentu.


Obrazek
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 14:39

pablo1503 pisze:
kubinho 10 pisze:Sturaro na prawej i nagle wszyscy z utęsknieniem czekają na Lichtsteinera na wiosnę :P
Szczerze mówiąc nie widzę między nimi wielkiej różnicy. Obaj są słabi i obaj nie powinni grać w LM. Szwajcar jest fatalny przynajmniej od dwóch sezonów. Niemalże każda wrzutka na dalszy słupek kończy się dobrą okazją dla rywala, bo tamtemu zawsze ktoś wybiegnie zza pleców, jakby zupełnie się tego nie spodziewał. Gubi krycie niczym amator i zarabia bezsensowne kartki.

Mnie tylko zastanawia dlaczego Max nie spróbuje opcji z Cuadrado na PO. Nie mówię tutaj o całkowitym przekwalifikowaniu, ale o takich sytuacjach, jaka jest obecnie. Stefana nie ma, Barzagli nie nadaje się na prawą stronę ze względu na motorykę, a Sturaro to... człowiek bez jakiegokolwiek talentu.


No niestety jest to wybór mniejszego zła. Strasznie zaniedbana pozycja przez Marottę, czego w żaden sposób nie ratuje Howedes.


Grande Juve, Vinci Per Noi
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 14:45

Przewidywania na mecz:

1. Jeżeli w podstawie wyjdzie Rugani, nasza obrona zakończy mecz na 0 z tyłu.
2. Jeżeli Pjanic zagra, Dybala strzeli gola.
3. Jeżeli Cuadrado zaliczy asystę, będzie to asysta przy bramce Mandzukicia.
4. Jeżeli wygramy, to wbijając im trójkę.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 14:47

szczypek pisze:Przewidywania na mecz:

1. Jeżeli w podstawie wyjdzie Rugani, nasza obrona zakończy mecz na 0 z tyłu.
2. Jeżeli Pjanic zagra, Dybala strzeli gola.
3. Jeżeli Cuadrado zaliczy asystę, będzie to asysta przy bramce Mandzukicia.
4. Jeżeli wygramy, to wbijając im trójkę.
Rugani to już zapomniał jak wygląda murawa :D


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 15:20

Poprostu pisze:
szczypek pisze:Przewidywania na mecz:

1. Jeżeli w podstawie wyjdzie Rugani, nasza obrona zakończy mecz na 0 z tyłu.
2. Jeżeli Pjanic zagra, Dybala strzeli gola.
3. Jeżeli Cuadrado zaliczy asystę, będzie to asysta przy bramce Mandzukicia.
4. Jeżeli wygramy, to wbijając im trójkę.
Rugani to już zapomniał jak wygląda murawa :D
Dokładnie, chłopaka niektóre gazety nawet na ławce nie awizowały. :facepalm:


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1290
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 15:20

Poprostu pisze:Najświeższy przewidywany skład :
Juventus (4-2-3-1): Buffon; Sturaro, Benatia, Chiellini, Alex Sandro; Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.
Jak widze tego kołka Benatie w składzie to aż mi się odechciewa mecz oglądać. Rugani w tym sezonie nie zagrał nawet sekundy w LM, to już nwaet 17-letni Caligara zagrał pare minut. Nie wiem ile błędów muszą jeszcze zrobić Barzagli i Benatia żeby Max w końcu odważył się postawić na Ruganiego w CL. Chłopak jest naszym najpewniejszym obrońcą, z nim w składzie prócz meczu z Genuą praktycznie w ogóle nie traciliśmy bramek a i on prócz faulu wlasnie w tym meczu w polu karnym nie popełniał żadnych rażących błędów w tym sezonie. Barzagli ma 80 lat i nawet Stevie Wonder by zauważył że już nie daje rady, a Benatia regularnie sadzi babole. Za rok przjdzie De Vrij i Caldara i Rugani zostanie zepchnięty na pozycje ostatniego w kolejce do wejścia, albo sprzedany za 5 mln. Pewnie nawet Howedes jak za te kilka miesiecy wroci do skladu to od razu przegoni Daniele w hierarchii.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 15:25

dp10 pisze:
Poprostu pisze:
szczypek pisze:Przewidywania na mecz:

1. Jeżeli w podstawie wyjdzie Rugani, nasza obrona zakończy mecz na 0 z tyłu.
2. Jeżeli Pjanic zagra, Dybala strzeli gola.
3. Jeżeli Cuadrado zaliczy asystę, będzie to asysta przy bramce Mandzukicia.
4. Jeżeli wygramy, to wbijając im trójkę.
Rugani to już zapomniał jak wygląda murawa :D
Dokładnie, chłopaka niektóre gazety nawet na ławce nie awizowały. :facepalm:
Pragnę jedynie zwrócić uwagę, żem jak nigdzie nie napisał, że Rugani wyjdzie w podstawie, a "jeżeli wyjdzie". W innym przypadku bramkę w plecy dostajemy na bank.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 16:07

A ja mam wrażenie, że możemy dostać w czajnik. Mam złe przeczucia przed tym meczem.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2017, 16:19

Dzisiaj rano na ostatnim treningu przed meczem było testowane głównie ustawienie 433 z Khedira, Matuidim i Miralemem na środku.


Zablokowany