Serie A 17/18 (6): JUVENTUS F.C 4-0 Torino

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 20:35

Ciężki mecz przed nami, piszczele będą trzaskały. Mam nadzieję że Costa się dzisiaj pokaże z tej lepszej strony, to chyba już ten czas.

Igła na ławce... nie spodziewałem się. Myślę że Matuidi dzisiaj strzeli.

FJ!


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 20:40

Higuain potrzebuje odpoczynku, więc dobrze, że Allegri posadził go na ławie. Oby tylko Mandzukic dał radę przestawić się z gry na lewym skrzydle na grę na szpicy - liczę, że Costa będzie dziś miał asystę przy golu głową Mandzukicia. I oby nasza obrona dała radę.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 20:46

No i czar prysł - na twitterze podają że Igła nie gra bo doznał kontuzji chwile przed meczem.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 20:47

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:34

Fajnie się to ogląda. :hellyes: Oby tak dalej. Dawać Berne niech sobie pohasa bo Costa chyba najsłabiej ze wszystkich. Alex Sandro gra dzisiaj swoje najlepsze spotkanie w sezonie.


P.S. Mówiłem, że Pjanic strzeli :cooler:


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:35

Pierwszy raz w tym sezonie jestem usatysfakcjonowany intensywnością naszej gry. Dobrze się oglądało pierwszą połowę :ok:

Ależ mi się podoba Matuidi w tym meczu. Czołg :bravo: Jeśli miałbym znaleźć w tej beczce miodu łyżeczkę dziegciu, to byłby nią Douglas Costa, który nadal nie pokazuje nic szczególnego.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:36

Cuardado świetna asysta, świetna akcja na początku a z drugiej strony podanie od tak sobie do Bellotiego,przy kontrze 4 na 3 dogania go stoper Torino. Dybala znowu strzela:) Costa ma efektowny styl jeszcze tylko niech dołoży efektywność.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:36

Nie spodziewałem się, że tak łatwo pójdzie ale Basseli bezmózg ułatwił nam nieco zadanie. Jeszcze druga połowa i liczę na to, że nie oddamy placu gry skupiając się tylko na defensywie bo pierwsza połowa rozbudziła apetyt.Dobry mecz jak na razie i niech tak zostanie do końca. Brameczki cudo.
No i niech pilnują garbatego konia bo potrafi pociągnąć zespół, bardzo niebezpieczne dośrodkowania Lajicia.
Ostatnio zmieniony 23 września 2017, 21:38 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Nicram_93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2017
Posty: 989
Rejestracja: 26 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:36

Nasz najlepszy mecz w tym sezonie :) . Wreszcie się to bardzo przyjemnie ogląda, ładnie nam ta piłka chodzi. Moim zdaniem duży w tym udział braku Higuaina, który nie traci piłek lub nie spowalnia akcji, Mario świetnie się zastawia i odgrywa.

Na jedyny minus ciągle nasza chaotyczna gra w obronie na początku meczu.


Obrazek
"Prawdziwy dżentelmen nigdy nie opuszcza swojej damy."
Alessandro Del Piero, czerwiec 2006r.
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:38

Trener i tak nas pewnie zdenerwuje i wpuści Berne dopiero w 80 minucie wygranego meczu przed LM.

Młody też niech wchodzi.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:39

Gol Dybali. Nie wiem czy miał taki pomysł, czy poślizgnął się i tak jakoś wyszło, ale skubany oddał strzał po niesamowitym kątem. Oglądając powtórkę zza pleców widać było, jak prawą nogą wytracił cały impet zwijając murawę. Szacunek za utrzymanie równowagi do końca i sporo szczęścia, bo mogło się skończyć kontuzją. Kostka, staw kolanowy, udo - puścić mogło wszystko.

Pjanić przyłożył stopę jak do stojącej piłki. Kapitalne odchodzące uderzenie.

Wydaje mi się, czy nasze skrzydła w końcu w miarę zatrybiły? Sandro wreszcie z małym +

Mam nadzieję, że druga połowa nie skończy się graniem jak przez ostatnie 10 minut przeciwko Fiorentinie. Spokój i kontrola przede wszystkim.
Nicram_93 pisze:Mario świetnie się zastawia i odgrywa.
W końcu na swojej pozycji i mogę go ocenić jak napastnika a nie skrzydłowego. Pozytywnie.
Ostatnio zmieniony 23 września 2017, 21:42 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:39

pumex pisze:Pierwszy raz w tym sezonie jestem usatysfakcjonowany intensywnością naszej gry. Dobrze się oglądało pierwszą połowę :ok:

Ależ mi się podoba Matuidi w tym meczu. Czołg :bravo: Jeśli miałbym znaleźć w tej beczce miodu łyżeczkę dziegciu, to byłby nią Douglas Costa, który nadal nie pokazuje nic szczególnego.
Ktoś się włamał na konto pumeksa, proszę nie wysyłać zgłoszeń, już nad tym pracujemy.

Super mecz, najbardziej się obawiałem tego, że mimo osłabienia Torino będziemy klepać wesoło piłkę i podtrzymywać 1:0. Liczę na rychłe wejście Bernardeschiego.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:40

Szkoda tego czerwa, bo już w 11 Juve gniotło Torino, ale jak się nie ma mózgu... Ciekawe, czy w drugiej wyleci Ljajić. :think:
Ostatnio zmieniony 23 września 2017, 21:41 przez DonPatch, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:40

Chyba nasze najlepsze 45 minut w tym sezonie. Fajnie w ofensywie, skutecznie w defensywie. Dobry mecz gra dzisiaj Lichtsteiner, nie gubi krycia, pilnuje bardzo dobrze swojej strefy i bardzo dobrze wygląda motorycznie. Z pomocy najbardziej podoba mi się Pjanić - asysta, bramka i kilka fajnych powrotów.

Najmniej podoba mi się gra Douglasa Costy, niby Brazylijczyk obudzil się nieco około 30 minuty, ale dwa niezłe zwody to zbyt mało. Bardzo przeciętna polowa Costy. Mandzukić gra z kolei bardzo dobrze - prawie w ogole nie traci pilek i skutecznie odgrywa pilkę do partnerów. Wygral sporo glowek i jesli mial w tym meczu pelnic rolę "sciany" - spisuje się bardzo dobrze.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 września 2017, 21:43

Gruby siedzi i od razu sie bramki sypio :prochno: A tak powazniej, to siedzimy na nich. Torino juz nie zipnie, szczegolnie ze graja w 10. Pasowaloby jeszcze ze dwie bramy wturlac.
Cuadrado jest dzisiaj wyjatkowo... glupi. Costa pokazal szybka nozke a'la Ronaldinho i to by bylo na tyle z jego strony.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Zablokowany