Serie A 17/18 (5): JUVENTUS F.C 1-0 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 11:15

Może czas by dać wolne Gonzalo i wystawić z przodu Dybalę albo Mandżura. Usiądzie, odpocznie i nabierze świeżości. Dodatkowo niech wie, że jak nie zacznie grać, to wcale nie musi być pierwszym wyborem. Ofensywa jest dużo silniejsza niż rok temu i mamy w kim wybierać.


Grande Juve, Vinci Per Noi
Poulinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2007
Posty: 907
Rejestracja: 28 września 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 11:34

kawek pisze:Poza Paulo i Miralemem nikt chyba nie jest w formie na swoim poziomie, żeby nie zaczęło się od głupiego 0:1 i walenia głowa w mur do 90 minuty
I myślę, że to jest główny powód rotacji ;) tradycyjnie Max narzucił chłopakom na początku sezonu ogromne obciążenia treningowe. Tak jest co roku, tylko, że w zeszłych latach za słabi byli zmiennicy (choć i wtedy było dużo Leminy, Asamoaha, Hernanesa i Sturaro) by móc spokojnie rotować składem jak tylko się chce. Aktualnie Max ma większy komfort i z tego korzysta, dając odpocząć chłopakom w tym maratonie. Zapewne wyjdzie nam to na plus i znów w styczniu lub nawet w grudniu złapiemy drugi oddech (lub pierwszy).


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 12:02

Dzisiaj można liczyć na to,że Lazio urwanie pkt Napoli także wygrana z Violą to priorytet by w razie czego odskoczyć rywalom na min. 2 pkt.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 12:09

AdiJuve pisze:Dzisiaj można liczyć na to,że Lazio urwanie pkt Napoli także wygrana z Violą to priorytet by w razie czego odskoczyć rywalom na min. 2 pkt.
No właśnie się nad tym zastanawiam, dotychczasowe mecze tych drużyn raczej nie kończyły się najlepiej dla Rzymian i nie jestem taki pewny, że przełamią tą nie najlepszą passę.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 12:47

Jesli ktos ma mozliwosc ogladanie BeiN Sports Hiszpanskie to mozna poogladac spotkanie Juve Fiorentina.
http://es.beinsports.com/programacion/


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 13:12

Ja dostałem taką odpowiedź z Eleven:

"Pawle, pokazujemy 99 procent meczów Juventusu na żywo. Stara Dama gości u nas co tydzień, odkąd tylko nabyliśmy prawa do Serie A TIM. Dzisiaj również pojawi się mecz Juve, ale o 22:30 w Eleven. Wynika to z tego, że na trzech naszych kanałach pokazujemy - BVB, Real Madryt i Manchester City."

Oczywiście tego że odniosłem się do meczu Lazio - Napoli i że nie chodzi mi już nawet o ukochane Juve nie zauważyli. Argumentacja, że gra lider angielskiej z drużyną pana futerko to komedia. Przecież City wyjdzie trzecim garniturem jak wczoraj wszystkie zespoły. Dla niektórych kibiców noname grali. Z taką argumentacją należy polemizować, że przecież w mistrzu Włoch, zdobywcy pucharu Włoch i finaliście LM zagra dzisiaj Wojtuś. I czemu nie pokazują ? Wczoraj dwa mecze niemieckiej, dwa hiszpańskiej, jeden angielskiej i dzisiaj w sumie to samo. Paranoja :/ jeszcze my to my, ale jak mają się czuć kibice innych włoskich drużyn. Na Serie A budowali swoją markę po wejściu na rynek a teraz poszła w odstawkę.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 13:41

Najnowsze przewidywania są takie, że Sturaro ma zacząć jako prawy obrońca, a Asamoah jako lewy:

(4-2-3-1): Szczęsny - Sturaro, Barzagli, Rugani, Asamoah - Bentancur, Matuidi - Cuadrado, Dybala, Mandzukić - Higuain


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 13:46

Sturaro, Barzagli, Rugani, Asamoah :prochno:


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 13:58

pumex pisze:Najnowsze przewidywania są takie, że Sturaro ma zacząć jako prawy obrońca, a Asamoah jako lewy:

(4-2-3-1): Szczęsny - Sturaro, Barzagli, Rugani, Asamoah - Bentancur, Matuidi - Cuadrado, Dybala, Mandzukić - Higuain
Nie mogę doczekać się SS na prawej obronie. Cały czas powtarzam, że ten facet ma wszystko, żeby być solidną alternatywą na tej pozycji.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 14:09

Jestem pierwszym hejterem Sturaro, ale... jestem tez za tym, zeby mu dac troche czasu na tej prawej (bo z calego naszego stada patalachow jedynie Howedes moze tam da jakos rade), moze ogarnie.

Fajnie, ze jest Wojtek, Rugani, Bentancur. Chcialbym jeszcze zamianki Pipy na Paulo, a w miejsce Diamenciku - Berne.
Aha, od wczoraj kursy na nas troszke wzrosly, ale to nie musi nic oznaczac.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 15:45

Też myślę,że w obecnej sytuacji Stuaro wręcz musi być tam przetestowany z w miarę niezłym rywalem, bo inaczej na LM zostaje tylko Barzagli bądź 3-5-2.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 18:55

Czy ktoś już szukał lub wie coś na temat dobrej transmisji on-line? :think: :whistle:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 19:13

Trzeba na fejsie liczyć na chłopaków, że coś wymyślą.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 19:35

AdiJuve pisze:Też myślę,że w obecnej sytuacji Stuaro wręcz musi być tam przetestowany z w miarę niezłym rywalem, bo inaczej na LM zostaje tylko Barzagli bądź 3-5-2.
Nie no, ostatnim zawodnikiem, w razie kontuzji Stefano, mogącym grać na boku obrony jest Asa, więc chyba lepiej przestawić jednego gościa niż stosować formacje, która nie jest pod zespół. W tym sezonie widzę: 4-3-2-1, jako wariant dla 4-2-3-1


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 20 września 2017, 19:47

Juventus XI: Szczesny; Sturaro, Barzagli, Rugani, Asamoah; Bentancur, Matuidi; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain


Fajnie, że gra Bentancur ale Cuadrado i Igła :facepalm:


Zablokowany