LM 17/18 (gr. D) [1]: FC Barcelona 3-0 JUVENTUS F.C

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 15:09

Czy Bentancur w podstawie to pewne info ? Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy bez względu na skutek. Jak się młody nie sfajda w tunelu to będzie ok :hellyes:


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 15:16

Nie uwierzę w Bentancura w pierwszym składzie, póki nie zobaczę oficjalek przed meczem. To byłoby kompletnie nie w stylu Allegriego, ale kogokolwiek wstawi to w pełni mu ufam. Nie wiem jak ktokolwiek może jeszcze wątpić w umiejętności i zmysł naszego trenera po ostatnich edycjach LM. Kadrę zawsze mieliśmy mocną, ale każdy powinien się zgodzić, że co roku brakowało nam czegoś do posiadania idealnego składu. Jak nie prawy obrońca, to ławka, kontuzje czy napastnik z prawdziwego zdarzenia. Wymiana praktycznie całego składu też wyszła nam na dobre. Serio, zaufajmy ludziom, którzy doprowadzili nas 2 razy do finału LM w ciągu 3 lat. Finały niestety przegrane, ale...


Do 3x sztuka.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 15:19

MRN pisze:Czy Bentancur w podstawie to pewne info ? Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy bez względu na skutek. Jak się młody nie sfajda w tunelu to będzie ok :hellyes:
Większość awizuje Sturaro, a młodego Urusa tylko na dobrą sprawę La Gazzetta dello Sport. Nie chce mi się za bardzo wierzyć, że przy stracie Mandżukicia, Max wystawi tylko jednego zadaniowca - Matuidiego. Nie w przypadku starcia z ofensywnie usposobionym przeciwnikiem. Chociaż z drugiej strony byłby to świetny test dla chłopaka i jak już mamy go wrzucać na głęboką wodę, to właśnie w takim meczu, który na dobrą sprawę niczego nie rozstrzyga. Też trzymam za niego kciuki. ;)


Obrazek
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 15:24

Pluto pisze:
Dempsej pisze:wróżenie z fusów i oponki innych ludzi.
Potrząsasz tą oponką aż się spoci? :prochno:
Stawiam szklankę z piwem i patrzę na ktora stronę sie przychyli. Wszelkie szczegóły zostawię dla siebie.
Skoro Matuidi gra to czemu Howedes nie może ?
Sytuacja na prawej obronie jest tez nie ciekawa.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 15:47

Dempsej pisze:
Pluto pisze:
Dempsej pisze:wróżenie z fusów i oponki innych ludzi.
Potrząsasz tą oponką aż się spoci? :prochno:
Stawiam szklankę z piwem i patrzę na ktora stronę sie przychyli. Wszelkie szczegóły zostawię dla siebie.
Skoro Matuidi gra to czemu Howedes nie może ?
Sytuacja na prawej obronie jest tez nie ciekawa.
Howedes przecież jakieś 3/4 presezonu się leczył i w Schalke go skreślili na pierwsze mecze. Matuidi takiego problemu nie miał no i w obecnej sytuacji kadrowej jest niezbędny.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 15:53

Nie piszcie, że wystawienie Bentancura to nie w stylu Allegriego, bo przypomnijcie sobie pierwszy mecz, w którym Sturaro zagrał od pierwszych minut :prochno:


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 15:54

AdiJuve pisze:
Dempsej pisze:
Pluto pisze: Potrząsasz tą oponką aż się spoci? :prochno:
Stawiam szklankę z piwem i patrzę na ktora stronę sie przychyli. Wszelkie szczegóły zostawię dla siebie.
Skoro Matuidi gra to czemu Howedes nie może ?
Sytuacja na prawej obronie jest tez nie ciekawa.
Howedes przecież jakieś 3/4 presezonu się leczył i w Schalke go skreślili na pierwsze mecze. Matuidi takiego problemu nie miał no i w obecnej sytuacji kadrowej jest niezbędny.
Dembele również chował się w Afry... we Francji i nie przepracował nawet minuty w okresie przygotowawczym, a dziś, znając życie, będzie momentami robił z naszymi co mu się będzie chciało.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 16:03

pablo1503 pisze:
AdiJuve pisze:
Dempsej pisze:
Stawiam szklankę z piwem i patrzę na ktora stronę sie przychyli. Wszelkie szczegóły zostawię dla siebie.
Skoro Matuidi gra to czemu Howedes nie może ?
Sytuacja na prawej obronie jest tez nie ciekawa.
Howedes przecież jakieś 3/4 presezonu się leczył i w Schalke go skreślili na pierwsze mecze. Matuidi takiego problemu nie miał no i w obecnej sytuacji kadrowej jest niezbędny.
Dembele również chował się w Afry... we Francji i nie przepracował nawet minuty w okresie przygotowawczym, a dziś, znając życie, będzie momentami robił z naszymi co mu się będzie chciało.
Ale był zdrowy a nie kontuzjowany jak Howedes.


Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 16:12

AdiJuve pisze:
Dempsej pisze:
Skoro Matuidi gra to czemu Howedes nie może ?
Sytuacja na prawej obronie jest tez nie ciekawa.
Howedes przecież jakieś 3/4 presezonu się leczył i w Schalke go skreślili na pierwsze mecze. Matuidi takiego problemu nie miał no i w obecnej sytuacji kadrowej jest niezbędny .
Transfermarkt podaje ze zagrał blisko 4200 minut w wszystkich rozgrywkach nie będąc ani raz zmienionym ostatni mecz zagrał 13.05. Nie wiele wiemy jak jego aktualna dyspozycja, jednak wydaję mi sie że juz na mecz z Chiewo byl powołany. Faktycznie musi byc cos nie tak z jego dyspozycja fizyczną bo nie wierze że mistrza świata trzeba uczyć taktyki a juz wielkiego włoskiego talentu nie. A co do skreślenia w Schalke możliwe ze wiedzieli o jego odejściu i dlatego na niego nie stawiali.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 17:01

Pjanic i Bentancur w pierwszym składzie przy Dybali i Douglasie?
Jeśli tak będzie to znaczy, że Allegri odpuszcza ten mecz.

Matuidi i Sturaro to jest minimum jeśli chodzi o zabezpieczenie w defensywie. Jak Bentancur to na pewno nie Costa tylko Stefano w środku lub na lewej stronie. Zbyt dobrze znam Allegriego by uwierzyć w bajkę Benatancur-Pjanic-Dybala-Costa w jednym składzie.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 17:35

Mnie się wydaję, że wyjdziemy zupełnie inaczej niz przewidują media :prochno:

Buffon - MDS, Barzagli, Benatia, Rugani, Alex Sandro - Pjanic, Matuidi, - Dybala, Costa - Igła

1-5-2-2-1 :D


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 17:53

Najnowsze wieści są takie, że MDS wygryzł Ruganiego, a Barza wędruje na środek

Oglądałem młodzieżówki, akcja z 75. minuty:
1. Nasz zawodnik leci skrzydłem na połowie przeciwnika, 2 na 2.
2. Próbuje minąć przeciwnika. Ten zatrzymuje go, ale wybijając piłkę, nabija naszego młodziaka, w taki sposób, że ten ma sporo miejsca, a jest rozpędzony.
3. Chłopak nieczysto uderza tuż przed bramkarzem, tak, że piłka leci pod nogi drugiego obrońcy Barcelony.
4. Ten nie potrafi zatrzymać piłki, która dochodzi do drugiego naszego napastnika, który natomiast nie trafia do pustej
:prochno:


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 19:09

Kurs na Barcelonę około 1.50-1.60, a na nas 6.20-6.40 :shock: No bez jaj!


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 19:12

u buka idzie masówka na Barce, stąd te kursy. Ale jest to też pokłosie braków kadrowych u nas - stąd wszyscy upatrują w Barcy zdecydowanego faworyta.
Ja dalej obstawiam nasze zwycięstwo przy jednocześnej stracie gola.

Bukmacherzy muszą gdzieś zarobić. Wg mnie są dwa mecze - nasz i PSG, gdzie może zdarzyć się niespodzianka.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 12 września 2017, 19:13

LukaszG / DLuGi pisze:Kurs na Barcelonę około 1.50-1.60, a na nas 6.20-6.40 :shock: No bez jaj!
Nic, tylko stawiać na Juve :ahsisi:

A tak na serio, to myślę, że mimo wszystko nasza wygrana na CN jest mało prawdopodobna i stąd ten kurs. Osobiście postawiłem remis, ale jak mi nie wejdzie, bo Juve wygra, to nie będę miał żalu :D

Dawać już ten mecz, bo się niecierpliwię :roll:


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany