Serie A 17/18 (1): JUVENTUS F.C 3-0 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2017, 13:46

Dż0ki pisze: Zgadzam się w 100% :hellyes: Tzn może w 90%, bo w pierwszych meczach wolałbym sprawdzić MDS niż potem podejmować niepotrzebne ryzyko. Lichego po prostu nie trawię max.
Ty nie trawisz max i nie trawi go też chyba Max. Ja też bym rzucił Matie, totalnie nie jestem do niego przekonany, ale wczoraj w festynowym sparingu miał dobre wrzuty :P


Szczęsny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2017
Posty: 107
Rejestracja: 03 czerwca 2017

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 10:30

Wojtek pisze:Wg mnie niema szans na nowe skrzydła, dobrze wiemy że Max powoli wprowadza nowych zawodników czyli będzie Manudzkic i Cuadrado.
wlasciwie dlaczego, trener patrzy jak zawodnik prezentuje sie na treningach, jak zgrywa sie z zespolem, jezeli wypada lepiej niz Cuadrado [ktory przypominam mial byc na sprzedaz] to czemu na niego nie postawic?

z zawodnikami mlodymi moze byc tak, ze wprowadzamy ich z lawy bo muszą miec to ogranie, musza sie przyzwyczajac

ja bym wystawil goscia ktory kosztowal ponad 40baniek od 1 meczu, on nie ma 18 lat, gral w naszej lidze, poznal sie z naszymi playeremi od miesiaca, uwazam ze da rade.. napiszcie co wy o tym sadzicie


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 10:42

Najnowsze doniesienia są takie, że mamy wyjśc trochę zmodyfikowaną defensywą na ten mecz:

Buffon - Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro.

I jeśli to się potwierdzi, to bardzo dobrze, bo to chyba obecnie najrozsądniejsze zestawienie naszej defensywy.

Aha, w pomocy rzekomo Marchisio i Pjanić.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 10:46

jakku1 pisze:Najnowsze doniesienia są takie, że mamy wyjśc trochę zmodyfikowaną defensywą na ten mecz:

Buffon - Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro.

I jeśli to się potwierdzi, to bardzo dobrze, bo to chyba obecnie najrozsądniejsze zestawienie naszej defensywy.

Aha, w pomocy rzekomo Marchisio i Pjanić.
Same dobre info. Tzn wiadomo, że Lichy to raczej mniejsze zło, ale obecnośc Marchisio kosztem ostatnio będącego pod formą Khediry to na pewno plus.

Jestem ciekaw czy w trakcie meczu przejdziemy na 4-3-3 z Matuidimw pomocy.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 10:56

Dzisiaj startuje nowa edycja Fantasy Serie A. Jeżeli chcecie dołączyć i rywalizować z innymi użytkownikami forum to drużyny można tworzyć do 17:45.

Adres strony: http://www.fantasyseriea.com/en/index.php
Kod ligi: c3J7Ljspwi7R

Pytania można zadawać w pokoju poświęconym fantasy footballowi: http://www.forum.juvepoland.com/viewforum.php?f=65.

Przepraszam za offtop, ale chciałem, żeby informacja dotarła również do użytkowników, którzy nie scrollują forum aż do samego dołu ;).


Obrazek
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 15:04

Kamex22 pisze:
jakku1 pisze:Najnowsze doniesienia są takie, że mamy wyjśc trochę zmodyfikowaną defensywą na ten mecz:

Buffon - Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro.

I jeśli to się potwierdzi, to bardzo dobrze, bo to chyba obecnie najrozsądniejsze zestawienie naszej defensywy.

Aha, w pomocy rzekomo Marchisio i Pjanić.
Same dobre info. Tzn wiadomo, że Lichy to raczej mniejsze zło, ale obecnośc Marchisio kosztem ostatnio będącego pod formą Khediry to na pewno plus.

Jestem ciekaw czy w trakcie meczu przejdziemy na 4-3-3 z Matuidimw pomocy.
Wygląda na to, ze 11 będzie prezentować się nastepujaco:

Buffon - Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro - Pjanic, Marchisio - Cuadrado, Dybala, Mandzukic - Higuain.

Dla mnie to jest pierwszy "powazny" mecz sezonu, wiec czekam z niecierpliwoscia. Mecze o Superpuchar zawsze wydawały mi się lekką rozgrzewką przedsezonową.

Licze na dobry mecz i sprawną grę w obronie.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 15:14

jakku1 pisze:
Buffon - Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro - Pjanic, Marchisio - Cuadrado, Dybala, Mandzukic - Higuain.
Cuadrado :facepalm: :confused: Costa za niego i spoko.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 15:22

A mnie natomiast cieszy, że Rugani wreszcie wskakuje do podstawowego składu, oby już na dobre kilka lat! :hellyes:

Costa i Berna na drugą połowę. No i Matuidi na kilka min. Ale mamy ławę :D


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 15:49

Czemu ludzie tutaj twierdzą, że Max w ogóle weźmie pod uwagę Bernę i Costę w kontekście pierwszego składu.
Czemu miałby to zrobić. Ten trener wprowadza nowych zawodników bardzo powoli.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 16:00

Bukol87 pisze:Czemu ludzie tutaj twierdzą, że Max w ogóle weźmie pod uwagę Bernę i Costę w kontekście pierwszego składu.
Czemu miałby to zrobić. Ten trener wprowadza nowych zawodników bardzo powoli.
Z całym szacunkiem dla Cuadrado, ale ostatnio bardziej przypomina na boisku bezgłowego kurczaka niż ogarniającego taktykę zawodnika. Jak dla mnie od kilku msc pod formą, a obecnie zupełnie bez niej. Musowo ławka.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 16:35

Narzekacie na skrzydła Mandzukić-Cuadrado, a tymi skrzydłami prawie wygraliśmy potrójną koronę :prochno: To ile trofeów będzie z Costą i Berną? :smile:


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 16:41

Ona miała suknię kolorową... :whistle:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 16:46

Jakiego meczu się spodziewam - meczu bez fajerwerków, 1:0 i pewnie dłubanie w nosie.
P.S. - nadal gdzieś mam uraz za finał, nie mogę się tego pozbyć!


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 17:11

Juventus XI: Buffon; Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro; Marchisio, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain #JuveCagliari


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2017, 17:15

Mam do was pytania nt podawania składów oficjalnych.

1. Czy kluby w naszej lidze, muszą podawać składy 1 godzinę przed meczem? Jak to wygląda w LM?
2. Parę razy, 1h przed meczem, wisiał jeden podany skład, po czym, w wyjściowej jedenastce, wychodziło dwóch innych zawodników (dwie różnice między 'oficjalnym', a 'wyjściową jedenastką'). Jakie możliwości zmian ma trener?

Jak to wygląda pod kątem przepisów (czy te jedenastki 1h przed meczem są tylko wymogiem np marketingowym?)?

Z góry dzięki.


Zablokowany