LM 16/17 (1/2): JUVENTUS 2-1 Monaco (4-1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 19:30

Ouh_yeah pisze:
Mati1990 pisze:Korzystał ktoś z tego weeb.tv ?
Kiedyś chyba sporo ludzi z tego korzystało, ale wątpię żeby ktoś polecał. Programy często znikają na kilka godzin, zazwyczaj właśnie te, dla których się wykupuje premium.
Oglądałem dwa mecze z Barcelona i pierwszy z Monaco i polecam, nie cięło i bardzo dobra jakość :) chociaż w poprzednich latach kilka razy spotkałem się z tym o czym napisał Ouh_yeah.


#AllegriOut
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 19:34

Najlepiej bedzie strzelic gola w pierwszych 15 minut i kontrolowac spotkanie. Napewno Monaco sprubuje cos strzelic i wtedy bedziemy mogli dodatkowo strzelic z kontry.
Przed nami jeden z ostatnich waznych spotkanie w tym sezonie jestesmy blisko wielkiego finalu i musimy uwazac nad mloda malo doswiaczona druzyna z Monaco.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 19:39

Dzisiaj wieczorem mecz numer 250 w Europie. Wyprzedzamy dzisiaj o 1 Milan ;)

Oficjalny skład na dzisiaj :



Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 19:56

Maxiu po pierwszym meczu powiedział, że przez brak Khediry musiał zwiększyć fizyczność w zespole i dlatego dał Barzagliego na PO a Alvesa na PP. Teraz Khedira jest a mimo to Barzagli też jest :D Mi pasi, bo Alves ma dużo większe doświadczenie niż Cuadrado w LM, co może być bardzo istotne, pokazał to zresztą pierwszy mecz.

Liczę na bezstresowy mecz :juve:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 19:56

W Monaco 2 nieoczekiwane zmiany. Fabinho i lemar ławka. Za nich MOutinho i Raggi.

Po swoje!!


Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 20:11

Kamex22 pisze:
Czy wy też tak macie (pytanie do żonatych), że żona was odgania od siebie przez cały tydzień, żeby w wieczór LM o 20:40 zacząć się przymilać i w ogóle? Jak je wtedy odganiacie? :P
Jeśli żona odgania cię od siebie cały tydzień, a w dniu meczu, kiedy wie (tak zakładam), że zależy ci na oglądaniu, zaczyna się przymilać, to znaczy, że jest cholernie złośliwa! Tylko nie mów, że sama codziennie ogląda wzruszające polskie seriale, a podczas ich oglądania ty nie istniejesz :) W każdym razie nie brzmi to ciekawie.
Ja mówię - dziś gra Juventus, więc chcę oglądać mecz!

Wracając do meczu - obym już zawsze tak się "stresował" podczas półfinału LM!


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 20:14

Zamknij żonę w łazience albo kup jej jakaś książke i już ;) U mnie już wie że mecze Juve to świętość, nawet nie wchodzi do salonu :)

Co do meczu, stres jak cholera, cały dzień raczej spokojny ale już teraz ciśnienie idzie w góre. Idziemy po swoje! FJ!

P.s It's Time! :juve:


Negri

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 sierpnia 2005
Posty: 1162
Rejestracja: 23 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 20:14

Witam wszystkich, poszukuję w miarę dobrego streamu z dzisiejszego meczu Juve (wchodzi w grę Acestream, Sopcast i inne). Czy mógłby ktoś pomóc, albo na forum, albo na PW?

Co do meczu, wynik nieważny, liczy się awans, ale fajnie byłoby zakończyć dzisiejszy mecz na 0 z tyłu, co by oznaczało drogę od początku fazy pucharowej do finału bez straconego gola. Forza Juve, idziemy jak po swoje!


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 20:27

Cabrini_idol pisze: Oficjalny skład na dzisiaj :

I taki skład mi się podoba. Coś w rodzaju podwójnego ustawienia 4-2-3-1 / 3-4-2-1. Dobrze, że gra Dani Alves, bo w LM spisuje się świetnie i jego doświadczenie się przyda a Cuadrado pewnie zagra z Romą. A Barzagli chociaż już nie młody to z Kielonem i Bonu rozumieją się bez słów od lat.

Idziemy po awans i wcale nie po finał a po puchar.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 20:31

Sandro-Chiellini-Bonucci-Barzagli-Alves - to chyba jedna z najlepszych formacji defensywnych w historii tej dyscypliny i zarazem ostatni sezon w takim składzie, dlatego tak ważne jest aby to przypieczętować pucharem LM. Serio. Para Chiellini-Bonucci-Barzagli może zagrać z opaskami na oczach. Raczej ostatni taki sezon Wallzagliego ;) Za 15-20 lat będziemy wspominać ich z wypiekami na twarzy oraz łzami na policzkach.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 20:37

Dragon pisze: Za nich MOutinho i Raggi. Po swoje!!
Raggi potrafi grać w powietrzu, więc trochę się boje, ale niewiele. Mało brakowało a zapomniałbym o dzisiejszym meczu :D
Cabrini_idol pisze:Za 15-20 lat będziemy wspominać ich z wypiekami na twarzy oraz łzami na policzkach.
Siadaj gówniaku na kolana i słuchaj opowieści :]


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 20:46

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 21:33

CZO TEN GONZALO, CZO TEN MANDZUKIĆ, CZO TEN PJANIĆ???? Zmarnować takie patelnie :facepalm2: Mieliby litość dla kibica. Na szczęście Chorwat w drugiej sytuacji już skutecznie, choć na raty.

To się napatrzyłem na Samiego :roll: Mam nadzieję, że został zdjęty prewencyjnie.

Chiellini dzieli, rządzi i czyści :hellyes: Joga Bonito w jego wykonaniu przekomiczna :D Na tą chwilę gracz meczu.

Dani Alves zawstydza Alexa Sandro, aczkolwiek młodszy z Brazylijczyków w końcu pokazał efektywność i miał udział w pierwszej akcji bramkowej. Dani transferem sezonu - bezapelacyjnie kluczowa postać w tegorocznej kampanii w LM :bravo:

Bakayoko kilka fantastycznych zagrań technicznych. Raz nawinął Higuaina jak makaron na widelec. Subasić - nie spodziewałem się, że aż tyle wybroni w niełatwych sytuacjach :shock:

Najgroźniejsze akcje piłkarzy z Księstwa kończyły się uniesioną chorągiewką bocznego. Po przeczekaniu Monaco od 20 minuty wjeżdżaliśmy w ich obronę bez wazeliny. Tylko ta skuteczność w trakcie oglądania bolała z każdą kolejną niewykorzystaną sytuacją. Poza tym nie mam zastrzeżeń - znakomita pierwsza połowa. :bravo:
Ostatnio zmieniony 09 maja 2017, 21:34 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 21:33

Dani Alves to jest dzik. Byłem przeciwny temu transferowi, ale odwołuje wszystko co mówiłem przed jego przyjściem. Chłop nam robi robotę w tej edycji LM. 4 bramki z Monaco to jego zasługa, 0 straconych bramek z Barceloną to również w wielkim stopniu dzięki niemu.

Fajnie, że Mandzukić strzelił bramkę, bo od początku spotkania bardzo na nią pracował i po prostu należało mu się to trafienie.

Mecz przez pierwsze 15 minut pod dyktando Monaco, ale później już to totalna dominacja Juve i tylko dzięki Subasiciowi Monaco może dziękować, że nie mają 4-5 straconych bramek do połowy.

P.S. te szybkie klepki między Pjaniciem, Dybalą a Alvesem są naprawdę widowiskowe. Tego mi brakowało w Juve. Fajnie się to ogląda ;)

P.S.2 Chiellini po raz kolejny pokazuje, że jest chorym dzikiem z drużynami z Topu. Nie mogę się już doczekać jak będzie czyścił Ronaldo & Co.

P.S.3 Nie ma bata, LM jest nasza. Nasi chłopcy nie dadzą już sobie tego odebrać.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2017, 21:34

Nie obchodzą mnie marudy, które się pewnie znajdą.

JUVENTUS CYNICZNY. Zabijający chęć do grania w przeciwniku. Wywołujący złość i bezradność u przeciwnika.

Obrona siedzi nie ? :smile:


Dani :whistle:
Ostatnio zmieniony 09 maja 2017, 21:38 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Zablokowany