LM 16/17 (1/4): Barcelona 0-0 JUVENTUS (0-3)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 13:30

Remontada :prochno: Nawet jednej bramki nie strzelili w dwumeczu. Barcelona z pretensjami u sędziego, bezcenny widok. Ten Juventus można nazwać cynicznym. Wczoraj zabrakło tylko tego wyrachowania i pewności siebie pod bramka Barcy, bo okazje były.

Jak nie my to kto? Jak nie teraz to kiedy?


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 13:31

borysfcb pisze:Bo w mojej opinii nie byliśmy gorsi aż na 3:0. Tyle
Przyznać muszę, że Barca miała kiepsko ustawione celowniki w tych sytuacjach, które miała. Niemniej jednak obraz tych 180 minut był taki, że zarówno na JS jak i na Camp Nou gra wyglądała tak, jak chciał tego Juventus, a Barcelona nawet przez chwilę nie mogła złapać właściwego sobie rytmu. Messi zaliczał przebłyski, Neymar starał się bez powodzenia, a Suarez po prostu nie istniał w obu meczach. Przy okazji obnażony został tragiczny stan defensywy Barcelony. Myślę, że 3:0 w przekroju dwumeczu to jednak sprawiedliwy wynik, ba, przyznał to nawet Pique zaraz po zejściu z murawy.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 14:06

12-5 w strzałach celnych dla Juve w dwumeczu.

Szacunek dla Barcy, ale byliśmy ewidentnie lepsi w tym starciu.

#finoallafine


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 14:36



kolejny rekord, niesamowici są w tych rekordach :prochno:


Obrazek
Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 15:19

Obrazek


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 15:33

Najlepszy na boisku Pjanić (najlepszy występ w Juve), najgorszy Higuain. To, co odwalił Dani Alves przy rozpoczynającym gwizdku sędziego to jakiś kryminał, liczę na ukaranie go za brak profesjonalizmu. Widać było jak Cuadrado biegnie szybko do tyłu, by pokryć braki na prawej flance. Totalny brak profesjonalizmu.

Co do meczu - zabiliśmy po raz kolejny, odebraliśmy radość gry kolejnym (vide płacz Neymara). Sukcesu nie odtrąbiłem jeszcze, wygranie w końcu LM to psi obowiązek z taką stawką półfinałową.

Cytowanie, co ktoś o nas napisał, jak inni chwalą Juventus, czy żałosne bezbekowe memy z Barceloną świadczą tylko o waszych kompleksach i o tym, jak bananową społecznością są kibice Juve.

PS. ja też żygam już od słowa 'remontada', najczęsciej katowane słowo w dziennikarstwie sportowym. Świadczy o zbyt ubogim słownictwie :facepalm:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 15:54

Dobra to ja podziele sie jedna historia otoz wczoraj ogladalem nasz mecz w kinie i siedziałem obok kibica Barcy na oko z 17 lat i usłyszałem ciekawe słowa po tym jak Barca nie oddała piłki po wybiciu przez naszych otóż cytuje kibica Barcy: "Co za wstyd". To taka historia na rozładowanie emocji w stosunku do kibiców Barcy.

Pjanic juz od dłuższego czasu biega najwięcej w prawie każdym meczu. Może w Romie mu się nie chciało biegać walcząc o 2 miejsce w Serie A. Może to kwestia ambicji.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 16:36

Wczorajsze studia pomeczowe, ocena szans Juventusu dalej, zawiera śladowe ilości przyanalizowania.

BT Sports


Bein Sports


ESPN FC


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 16:55

Obejrzałem raz jeszcze i jestem pod jeszcze większym wrażeniem gry Pjanicia. Miał bardzo wiele przechwytów, świetnie sobie radził przy pressingu rywala, do tego te jego podania (2 fantastyczne do Higuaina). Ogromny progres i krok do przodu. W Barcelonie przejmował niczym najlepszy przecinak. Fantastyczny występ.

Faktycznie szkoda tych naszych sytuacji z przodu, bo same kontry wyglądały przednio. Brakowało ostatniego podania, czasem pojawiał się brak zrozumienia. Higuainowi trzeba oddać, że kilka razy świetnie się zastawił, rozegrał, ale jego rozliczać powinno się przede wszystkim z bramek. I w Turynie, i w Katalonii miał okazje, które w lidze pewnie by wykorzystał.


Gaiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2014
Posty: 125
Rejestracja: 18 lipca 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 17:27

pan Zambrotta pisze:To, co odwalił Dani Alves przy rozpoczynającym gwizdku sędziego to jakiś kryminał, liczę na ukaranie go za brak profesjonalizmu.
Pełna zgoda, co to w ogóle miało być? Płacą mu w milionach euro, a on odwala jakieś przytulanki poza boiskiem, gdy tam już sunie atak... A co na to Allegri?
pan Zambrotta pisze:Cytowanie, co ktoś o nas napisał, jak inni chwalą Juventus, czy żałosne bezbekowe memy z Barceloną świadczą tylko o waszych kompleksach
Tutaj również pełna zgoda...
pan Zambrotta pisze:PS. ja też żygam już od słowa 'remontada', najczęsciej katowane słowo w dziennikarstwie sportowym. Świadczy o zbyt ubogim słownictwie :facepalm:
A tutaj już nie będzie pełnej zgody, bo "rzygam" się pisze przez "rz". To świadczy o zbyt ograniczonym dostępie do słownika. Przeglądarka Ci nie sprawdza pisowni?


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 18:25

'Finalizacja kontry' w wykonaniu Khediry to byla jakas zbrodnia.
Higuain ladnie radzil sobie z grajkami Barcy, ale pod bramka byl jakis przyblokowany. Raz dostal ciasteczko od Pjanica i uderzyl jak mucha, gdy ter Stegen stal wryty.
Cuadrado w pewnym momencie sie zagotowal, ze nikt mu nie daje podania przy hektarach wolnej przestrzeni - nie dziwie mu sie.

Tak wiec moglismy to zamknac wczesniej - etap kontry 'blizej bramki' jest do poprawy.
Ale schodzi to na dalszy plan, bo cala reszta ulozyla sie swietnie. Barcelona miala dwie okazje Messiego (nie byly to setki) i rzut wolny. Udalo sie wykastrowac lwa w jego jaskini. Duzy zastrzyk pewnosci siebie dla naszych. Przeciwnik w polfinale bez wiekszego znaczenia, choc fajnie byloby pokonac kolejny raz Real.

Co do Barcelony... wydaje mi sie, ze tam w ogole nie gra druga linia. Trojka z przodu cos szarpie, ale zostaje bez wsparcia. Neymar chce przedryblowac wszystkich, Messi szuka magic tacza... i to w sumie tyle. Na obrone Juve to za malo, tu nie PSG. Zero strzelone w dwumeczu to lekkie upokorzenie i stonowanie wielkiego tridente-hajpu.
My tez mielismy duzy problem z pomoca, w koncu Allegri przesunal ciezar na skrzydla. Zatrybilo i w ten sposob jestesmy w polfinale :).

Jutro losowanie!


konhup JuveFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2015
Posty: 49
Rejestracja: 27 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 18:33

Barca płaci obecnie za kilka przespanych kompletnie okienek transferowych i całkowicie nietrafionych transakcji - głównie właśnie w linii pomocy, gdzie chyba przegapili moment, w którym należało powoli rezygnować z Iniesty i wprowadzać jego następce - przynajmniej tak mi się wydaje.

Przeglądam internety i nikt nie chce na nas jutro trafić - a już baaardzo nie chce na nas trafić Real :prochno: . Zaimponowaliśmy wczoraj Europie ;)


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 19:25

Ile Juve zarobiło na LM na ten moment ? Mam nadzieje, że Marchisio będzie w wystarczająco dobrej formie, by grać u boku Pjanicia. Piłkarze o podobnym stylu gry, ale nie powinni się dublować.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 19:27

Cabrini_idol pisze:#Juve have already secured €113.7m TV money from this year's #UCL


Trochę hajsiwa wpadło już z LM :whistle:



Volevano la Remuntada :smile:


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2017, 22:31

Panie i Panowie mam chwytliwe hasło:
"Przez Półwysep Iberyjski po puchar Champions League"

W grupie odprawiliśmy z kwitkiem Seville, później Porto i Barcę, a teraz możemy trafić w półfinale na Real/Atletico i w finale na Atletico/Real.
Oczywiście to hasło może jutro być nieaktualne, bo możemy trafić na Monaco, ale jeśli stanie się inaczej to nie widzę innej opcji ;)


Zablokowany