Serie A 16/17 (23): JUVENTUS 1-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 12:24

W obecnym sezonie Serie A jest to dla mnie najważniejszy mecz. Oczywiście LM jest półkę wyżej jeśli chodzi o priorytet ale konkretnie ten mecz z Inter Mailand w Serie A dla mnie jest najważniejszy.


Obrona niebieskich jest obecnie bardzo słabym ogniwem, co pokazało Lazio ostatnio ale nie tylko Lazio. Boki obrony mają cholernie słabe a Cuadrado i Dybala jeśli będą mieć dzień to mogą lewą stronę Internazionale roznieść w mak. Miranda robi babola za babolem a Murillo to po prostu tylko dobry obrońca, który musi wznieś się na wyżyny umiejętności aby zatrzymać Higuaina i Dybale.

Ofensywa zaś wygląda u nich całkiem ok, a Persic napędza z przodu grę. Icardi zaś jest cholernie perfidnym napastnikiem, który potrzebuję pół sytuacji do gola, ale, żeby strzelać potrzebuję dobre podania bo raczej nie należy do napastników typu Aguero czy Suarez, którzy sami potrafią wygrywać mecze i tu jest klucz do zamknięcia drzwi Icardiemu, trzeba wyłączyć z gry skrzydła w postaci Persicia i Candrevy.

Pewnie wyjdę na pewnego siebie, ale na każdej pozycji mamy piłkarzy lepszych od interu, jedynie Persic w porównaniu z Mandzu wypada lepiej, ale tylko jeśli chodzi o stricte ofenswyne walory na skrzydle. Handanovic to również klasa w sobie ale lubi popełniać coraz częściej błędy. Icardi to nadal nie jest poziom Igły, choć jest już blisko Pipity.


Jeśli wyjdziemy zmotywowani, będziemy gryźć trawę i nie będziemy odstawiać nogi to internazionale nie ma czego szukać w Turynie. Tak na prawdę jutro możemy zamknąć drzwi niebieskim do LM a sami już położyć jedną rękę na Scudetto.


Obrazek
VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 12:41

Nie wiem jak oceniacie portal Whoscored ale chętnie poznam wasze opinie

-boki obrony
Danilo D'Ambrosio ma tam najlepszą średnią spośród wszystkich prawych obrońców SerieA


Forza Inter
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 12:48

no nie, whoscored to jest dobre, zeby sobie popatrzec w statsy, ale nie zeby wyciągać wnioski z ich ocen. bo to czasami jest zupelnie od czapy. I u nas (w sensie Juve) zdarzały się przypadku, ze jakis zawodnik został wybrany jak MoTM, a tutaj była ostra szyderka ze wskazania whoscored.
Niestety ten ich system liczenia czesto jest od czapy.


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 13:50

VVujek pisze:Nie wiem jak oceniacie portal Whoscored ale chętnie poznam wasze opinie

-boki obrony
Danilo D'Ambrosio ma tam najlepszą średnią spośród wszystkich prawych obrońców SerieA
Ranocchia też królował ze średnią ocen. Na oceny się tam nie patrzy.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 14:35

VVujek pisze:Zobaczymy jak będą wyglądały nastroje po meczu w niedziele.
Dajesz słowo, że się pojawisz na forum w przypadku przegranego meczu? Wymowne jest to, że sympatycy gorszej części Mediolanu są nieaktywni, kiedy źle idzie drużynie, a gdy mają okres lepszej gry to mnożą się na JP jak.............. :prochno: Fakty są takie: Juve będzie miało dobry dzień = interu nie ma, inter ma dobry dzień = mamy sensacje, straty punktów na własnym obiekcie
VVujek pisze:Nie wiem jak oceniacie portal Whoscored ale chętnie poznam wasze opinie
-boki obrony
Danilo D'Ambrosio ma tam najlepszą średnią spośród wszystkich prawych obrońców SerieA
Czemu napisałeś "boki obrony",a wymieniłeś tylko jednego gracza?
:prochno: :bravo:
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2017, 14:44 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 3 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 14:39

Nawet można zobaczyć na whoscored przez pryzmat tego, że średnia ocen:
Leminy to 6.89 w 10meczach ( 638min )
Asamoaha to 6.83 w 8meczach ( 570min )
Marchisio to 6.83 w 7meczach ( 532min )
Hernanesa to 7.05 w 10 meczach ( 723min )
Sturaro to 6.51 w 12 meczach ( 560min )
(z czego aż 6 z ławki dlatego pewnie taka niska ocena)

Dzięki czemu ktoś mógłby pomyśleć, że
1. Hernanes najlepszy
2. Lemina
3. Asamoah = Marchisio
4. Sturaro

A chyba każdy kto ogląda mecze może stwierdzić, że Marchisio więcej daje od takiego Hernanesa, którego teraz nawet do LM nie powołano.
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2017, 14:39 przez Aleexxx, łącznie zmieniany 1 raz.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 14:39

VVujek pisze:Nie wiem jak oceniacie portal Whoscored ale chętnie poznam wasze opinie

-boki obrony
Danilo D'Ambrosio ma tam najlepszą średnią spośród wszystkich prawych obrońców SerieA
Przeciez tam jest mowa o lewej obronie waszej.

Na prawej szanowny D'Ambrosio bedzie musiał stawić czoła jednemu z lepszych lewych na świecie także akurat o losy tego pojedynku my nie musimy się martwić ;)


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 14:51

Jak to dokladnie bylo z tymi dowodami przeciwko Interowi, ktore nie mogly byc ujete w sledztwie, bo dziwnym trafem wyplynely w momencie przedawnienia sprawy? Pytam, bo pamietam dobrze, ze mediolanczycy wedlug nich byli niezle umoczeni.

Juventus wygrywa na JS od poczatku zeszlego sezonu, meczyly sie u nas i Real, i Bayern, nie podolaly zadaniu. Mamy serie prawie 30 meczow ligowych wygranych u siebie i na pewno sie zepniemy. W pilce dzieja sie dziwne reczy, ale Inter ma co najwyzej 25% szans. Juz widze jak sobie ich obrona radzi z naszym atakiem. Nadzieja umiera ostatnia.


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 14:56

Wydaje mi się że na Whoscored ocenę oblicza jakiś program na podstawie
statystyk ale pewien nie jestem.

edit.
Daj już spokój z tym calciopoli bo się zlecą i będzie burza


Forza Inter
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 15:04

inter jak zwykle wielki w sezonie jest w dwóch momentach:

1. po oknie transferowym.
2. przed meczami z Juventusem.

Jak to wychodzi, możemy się przekonać od kilku lat.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 15:21

Wg whoscored znany i kochany De Ceglie był swego czasu jednym z najlepszych lewych obrońców (i jednocześnie najlepiej dośrodkowującym), więc to co oni piszą dzieliłbym przez 10 ;)

Wg niektórych źródeł Joao Mario ma rozpocząć mecz na ławce. Dziwne :think:


Obrazek
Slepy_fan

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2008
Posty: 121
Rejestracja: 14 września 2008

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 15:25

Adrian27th pisze:Nie ma to jak porównywac kontrakty sponsorskie do akcjonariuszy. Typowe.
Kontrast? Oczywiście, że tak - nie zmienia to faktu że wytykanie żniwa pieniężnego na wschodzie przy jednoczesnym czerpaniu profitów ze źródeł podobnych jest po prostu żałosne.

Ustalmy - to w futbolu normalne, bo futbol przerodził się w zarabiające pieniądze przedsiębiorstwa i choć też mi się to nie podoba to w ogóle mnie to nie dziwi. Dotyczy to wszystkich firm wykraczających poza lokalne środowiska, Interu, Juventusu, Milanu, Barcelony, Celticu itp itd.

Z resztą - litości, Juventus zbudował potężny zespół pod koniec zeszłego wieku opierając finanse na wpsółpracy z japońskim SONY.
pumex pisze: PS. Jeśli kibice Interu tak ochoczo poruszają temat calciopoli to wypadałoby, żeby znali genezę tejże afery, dwuznaczne okoliczności jej wybuchu, uzasadnienia wyroków poszczególnych instancji i wypowiedzi ludzi zaangażowanych w sprawę (spoza obozu jednych i drugich). Bo póki co to rzucają jedynie wyświechtanymi hasłami modnymi w 2006 roku.
Masz absolutną rację, co nie zmienia faktu, że twoje słowa można przypiąć w drugą stronę - kibiców Juvepoland których wiedza opiera się na newsach Juvepoland, napisanych w dużej mierze tendencyjnie.

Ktokolwiek z kibiców Interu lub Juventusu na polskim polu kto próbuje stwierdzić prawdę absolutną w moich oczach się ośmiesza, bo zwyczajnie wiedzy takiej nie mamy.

Nie zmienia to faktu, że podważanie dla zasady orzeczeń sądowych wydaje mi się niedorzeczne - tak naprawdę będąc kibicem lub osobą w gruncie rzeczy postronną w którąś z wersji uwierzyć trzeba, a dużo łatwiej uwierzyć mi sądom we Włoszech niż forumowiczom Juvepoland.
pumex pisze:Czy Wy serio nie potraficie dyskutować rzeczowo, bez skakania sobie do gardeł? Chłopy, trzymajcie lejce :)
Nie wymagaj zbyt wiele :lol:
alessandro1977 pisze: Zarówno zawodnicy jak trener to nasz atut i jak powiedziałem - obawiam się tylko Rizzolego, którego być może omamiły żółte pieniążki. Anty Juventusowe nastawienie plus pieniądze chinoli to niebezpieczna mieszanka.
No ty to jesteś mistrzem :lol: Szkoda, że nie sędziuje Tagliavento lub jeszcze lepiej Piero Ceccarini, prawda?
gucio_juve pisze: 1. po oknie transferowym.
2. przed meczami z Juventusem.
Jak to wychodzi, możemy się przekonać od kilku lat.
Powklejać ci tu posty jak w 2006/7 mieliście grając w Serie B zdobyć Coppa Italia? Czy rokrocznie walczyć o mistrza przez kilka następnych lat?


Z 5 razy przeczytałem już tutaj, że Inter niby myśli o mistrzostwie, czy ktoś mógłby mi wskazać jedną wypowiedź kogokolwiek ze środowiska Interu sugerującą takie plany?


VVujek

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2011
Posty: 338
Rejestracja: 02 lipca 2011

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 15:35

annihilator1988 pisze:
VVujek pisze:Zobaczymy jak będą wyglądały nastroje po meczu w niedziele.
Dajesz słowo, że się pojawisz na forum w przypadku przegranego meczu? Wymowne jest to, że sympatycy gorszej części Mediolanu są nieaktywni, kiedy źle idzie drużynie, a gdy mają okres lepszej gry to mnożą się na JP jak.............. :prochno: Fakty są takie: Juve będzie miało dobry dzień = interu nie ma, inter ma dobry dzień = mamy sensacje, straty punktów na własnym obiekcie
VVujek pisze:Nie wiem jak oceniacie portal Whoscored ale chętnie poznam wasze opinie
-boki obrony
Danilo D'Ambrosio ma tam najlepszą średnią spośród wszystkich prawych obrońców SerieA
Czemu napisałeś "boki obrony",a wymieniłeś tylko jednego gracza?
:prochno: :bravo:
1.Pewnie że się pojawię
2."nieaktywni, kiedy źle idzie drużynie, a gdy mają okres lepszej gry to mnożą się na JP"

-Moim zdaniem to jest normalne i powszechne po serii zwycięstw nastrój się poprawia i przychodzi chęć do dyskusji,a gdy nie idzie to szkoda strzępić ryja.

3.Wymieniłem jednego gracza bo Sandro jest niepodważalnie najlepszy w seria na swoje pozycji,a przy Ambrosio stawiam znak {?]
Danilo gra solidnie i z pewnością jest w czołówce prawych obrońców seriea w tym sezonie,uważam że straszna bieda na tej pozycji.
W Juventusie 2 emerytów,Florenzi wiecznie kontuzjowany,Abate z roku na rok corasz gorszy,Hysaj i Ambrosio grają na podobnym poziomie,Conti daje rade i może być naprawdę bardzo dobrym obrońcą ale obecnie gra trochę gorzej od Hysaja i Ambrosio no bida... nie wiem kogo tu jeszcze wymienić.


Forza Inter
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 15:46

VVujek pisze:
-Moim zdaniem to jest normalne i powszechne po serii zwycięstw nastrój się poprawia i przychodzi chęć do dyskusji,a gdy nie idzie to szkoda strzępić ryja.


Nie oszukujmy się, tak robią ludzie którzy nie mają jaj. Nie potrafią pogratulować przeciwnikowi, przyznać, że jego drużyna gra kupę. Jak chcecie dyskutować na tematy Interu to róbcie to przez cały rok a nie tylko 2x do roku - na początku sezonu i po serii wygranych. Później znikacie, bo najzwyczajniej nie macie jaj aby po porażkach czy klęskach napisać prawdę. Szczekacie od 6 lat. I dalej nie nauczyliście się.


W środowisku nerrazurich panuje przekonanie, że Inter jest już na poziomie Juve, lub bardzo blisko i jutro wychodzi jak równy z równym grać o 3 pkt. Sorry to jest tak zakłamane, że aż śmieszne. Ale to może lepiej, bo porażka będzie jeszcze bardziej boleć.


FORZA JUVE! Campioni d'Italia 34 volte Juve !
Ostatnio zmieniony 04 lutego 2017, 15:49 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 lutego 2017, 15:48

VVujek pisze: Patrz na siebie jaki poziom prezentujesz.
Człowieku. U was na sb, komentarzach i forum na porządku dziennym są bluzgi, wyzwiska wobec innych klubów i ich kibiców. U nas za błahe przekręcenie nazwy dostaje się kopa. O jakim wy poziomie chcecie pisać?

Tak, pisze o fcinter.pl, bo to tam najbardziej się narzeka na poziom u nas :rotfl:


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Zablokowany