Serie A 16/17 (22): Sassuolo 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
JestIon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2011
Posty: 14
Rejestracja: 31 października 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 17:55

Apropos meczu.

Wysłałem reklamację (mailem) do BOK Player.pl .

Oto co mi odpisali:

"Witam serdecznie

Dziękuję za napisanie do nas w tej sprawie. Zgodnie z informacjami w sklepie, w pakiecie dostępne są obecnie 2 kanały Eleven: Eleven i Eleven Sports. Jeżeli w przyszłości będzie możliwe włączenie do pakietu kanału Eleven Ekstra to poinformujemy o tym na stronie oraz profilu FB.

Pozdrawiam,
Mariusz Piotr Zając
Biuro Obsługi Klienta TVN Online
Tel. 22 444 77 79"


Chętnie bym ich pocisnął... ma ktoś jakieś pomysły co odpisać?
:mad2: :D


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 17:59

CavAllano pisze:Trochę pokazówka ->
https://www.facebook.com/juventusfans/? ... ED&fref=nf
LOL, uwielbiam Dybale, ale jak ma tak pajacować i się obrażać to niech sobie idzie do Barcelonki...nic nie gra i jeszcze ma fochy. Oby dostał jakąś karę od Maxa ;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:04

CavAllano pisze:Trochę pokazówka ->
https://www.facebook.com/juventusfans/? ... ED&fref=nf
Takie naganne zachowanie wobec trenera powinno być momentalnie ukarane. Przy całej sympatii do Dybali, pff.. wielka gwiazda. Rozkapryszony gówniarz, a nie gwiazda. Ot, co. Sorry Paulito, taka prawda. Może moment na wychowawczą terapię nie najlepszy, bo w następnej kolejce Inter, ale zrozumiałbym, gdyby Max posadził Dybalę na ławce i nie wiem, czy tak nie trzeba by zrobić. 2-3 mecze na zapleczu drużyny i młodemu zmięknie fajura. Jak się teraz tego nie ukróci, to będzie gorzej.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:05

Wojtek pisze:
CavAllano pisze:Trochę pokazówka ->
https://www.facebook.com/juventusfans/? ... ED&fref=nf
LOL, uwielbiam Dybale, ale jak ma tak pajacować i się obrażać to niech sobie idzie do Barcelonki...nic nie gra i jeszcze ma fochy. Oby dostał jakąś karę od Maxa ;)
Ciekawe co ma to BBBC gdy zobacza jego zachowanie. Bedzie lekcja wychowawcza.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:07

Powinien zostać odesłany na ławkę i nie ma znaczenia,ze gramy z Interem bo w tej chwili poza strzałem z dystansu Dybala nie daje drużynie nic więcej.
Tylko z drugiej sprawy pod obecną taktykę albo on albo Pjaca, w ostateczności wyżej też może zagrać Sandro albo Markiz ale to bardzo mało realne. Taktyka chyba zablokuje posadzenie Dybali na ławce, bo powrót do 3-5-2 nie ma sensu.


jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:08

pumex pisze:
CavAllano pisze:Trochę pokazówka ->
https://www.facebook.com/juventusfans/? ... ED&fref=nf
Takie naganne zachowanie wobec trenera powinno być momentalnie ukarane. Przy całej sympatii do Dybali, pff.. wielka gwiazda. Rozkapryszony gówniarz, a nie gwiazda. Ot, co. Sorry Paulito, taka prawda. Może moment na wychowawczą terapię nie najlepszy, bo w następnej kolejce Inter, ale zrozumiałbym, gdyby Max posadził Dybalę na ławce i nie wiem, czy tak nie trzeba by zrobić. 2-3 mecze na zapleczu drużyny i młodemu zmięknie fajura. Jak się teraz tego nie ukróci, to będzie gorzej.
Dokladnie.

Dybala powinien dostac solidny ochrzan nie tylko od sztabu trenerskiego, ale takze od kolegow z druzyny. Juz nie bede tutaj prawił morałów o profesjonalizmie i tak dalej, ale Paulito ostatnio zwyczajnie nic nie gra i byc moze nie tylko jemu, ale takze druzynie wyszloby na dobre gdyby pare kolejnych spotkan posiedzial na laweczce.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
szymken

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 września 2013
Posty: 365
Rejestracja: 13 września 2013

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:09

Dość ostentacyjnie rękę cofnął, zdecydowanie zachowanie naganne. Nie posądzałbym go o sodówkę, ale widać tak to jest, jak się komuś ciśnie, że jest drugim Messim bez przerwy.


Co do meczu to Higuain :bravo: , szkoda tej drugiej sytuacji tylko.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:10

Pamiętam, jak podczas jednego z meczów na Eleven, jeden z komentatorów, bodajże Święcicki, powiedział, że w podczas jednej z prywatnych rozmów dowiedział się od brata Paulo, że nasz diamencik nie dogaduje się z Maxem i często dochodzi do różnych sprzeczek. Takie słowa należy traktować z przymrużeniem oka, ale chyba ziarenko prawdy tutaj jest :ahsisi:.

Chyba wszyscy jesteśmy tego zdania, że w Juve nie ma miejsca na takie gówniarskie zachowanie. Oby tylko nasz sztab trenerski i zarząd nie próbował bagatelizować tej sytuacji. Nie dam sobie wmówić tego, że to wszystko było przypadkowe i Paulo nie trafił w rękę Maxa. To była premedytacja.


kubraczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2013
Posty: 294
Rejestracja: 01 września 2013

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:13

jakku1 pisze:
pumex pisze:
CavAllano pisze:Trochę pokazówka ->
https://www.facebook.com/juventusfans/? ... ED&fref=nf
Takie naganne zachowanie wobec trenera powinno być momentalnie ukarane. Przy całej sympatii do Dybali, pff.. wielka gwiazda. Rozkapryszony gówniarz, a nie gwiazda. Ot, co. Sorry Paulito, taka prawda. Może moment na wychowawczą terapię nie najlepszy, bo w następnej kolejce Inter, ale zrozumiałbym, gdyby Max posadził Dybalę na ławce i nie wiem, czy tak nie trzeba by zrobić. 2-3 mecze na zapleczu drużyny i młodemu zmięknie fajura. Jak się teraz tego nie ukróci, to będzie gorzej.
Dokladnie.

Dybala powinien dostac solidny ochrzan nie tylko od sztabu trenerskiego, ale takze od kolegow z druzyny. Juz nie bede tutaj prawił morałów o profesjonalizmie i tak dalej, ale Paulito ostatnio zwyczajnie nic nie gra i byc moze nie tylko jemu, ale takze druzynie wyszloby na dobre gdyby pare kolejnych spotkan posiedzial na laweczce.
Nie będę tłumaczyć Dybali, bo takie zachowanie zasługuje na naganę, ale moim zdaniem jest to efekt jego frustracji. Gra słabo. Wymaga się od niego zdecydowanie więcej, ale niestety rozczarowuje. Może 2-3 mecze poza składem pozwolą mu odpocząć psychicznie i zrozumie też, że nikt nie ma prawa się tak zachowywać.


Motoryzacja to nasza pasja - https://moto-przestrzen.pl/
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:15

Już zaczyna mnie drażnić ten Dybala, nie zauważyłem tego wcześniej. Kara finansowa i odsunięcie od składu jak sie nie podoba. Czy to ten skromny Dybala, który pieprzył farmazonę o byciu legendą jak Del Piero ? No, no - żądania z kosmosu i takie naganne zachowanie daje do myślenia, ja z pewnością zmieniłem już na jego temat zdanie i jak nadarzy się okazja aby wyciągnąć za niego 100 mln to niech spada, takich gwiazdeczek nam nie trzeba a póki co Igła wciąga go nosem w każdym rejonie boiska i nie gwiadzorzy.


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:16

Nie widziałem tej akcji z Dybalą, ale gówniarz zasrany powinien za to usiąść kilka meczów na ławce. Bez jaj, co on takiego osiągnął żeby takie fochy stroić ? Jeden dobry sezon, ten raczej przeciętny i chłopakowi w główce się poprzestawiało. Z każdą kolejną akcją Paulo traci wiele w moich oczach i pewnie nie tylko moich.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:17

kubraczek pisze:
jakku1 pisze:
pumex pisze:Takie naganne zachowanie wobec trenera powinno być momentalnie ukarane. Przy całej sympatii do Dybali, pff.. wielka gwiazda. Rozkapryszony gówniarz, a nie gwiazda. Ot, co. Sorry Paulito, taka prawda. Może moment na wychowawczą terapię nie najlepszy, bo w następnej kolejce Inter, ale zrozumiałbym, gdyby Max posadził Dybalę na ławce i nie wiem, czy tak nie trzeba by zrobić. 2-3 mecze na zapleczu drużyny i młodemu zmięknie fajura. Jak się teraz tego nie ukróci, to będzie gorzej.
Dokladnie.

Dybala powinien dostac solidny ochrzan nie tylko od sztabu trenerskiego, ale takze od kolegow z druzyny. Juz nie bede tutaj prawił morałów o profesjonalizmie i tak dalej, ale Paulito ostatnio zwyczajnie nic nie gra i byc moze nie tylko jemu, ale takze druzynie wyszloby na dobre gdyby pare kolejnych spotkan posiedzial na laweczce.
Nie będę tłumaczyć Dybali, bo takie zachowanie zasługuje na naganę, ale moim zdaniem jest to efekt jego frustracji. Gra słabo. Wymaga się od niego zdecydowanie więcej, ale niestety rozczarowuje. Może 2-3 mecze poza składem pozwolą mu odpocząć psychicznie i zrozumie też, że nikt nie ma prawa się tak zachowywać.
Niech mu jeszcze więcej milionów nawalą w kontrakcie :facepalm: Jak się mu nie podoba w Turynie to papa, płakał nie będę. Takiego zachowania w Juventusie oglądać nie chcę.


FORZA JUVE!!!
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:19

CavAllano pisze:Ktoś policzył, że Higuain zdobył 8 goli w 6 ostatnich spotkaniach. :shock:

Dybala mógłby przestać pajacować. Allegri i tak trzymał go długo na boisku, a ten przy zmianie był wyraźnie obrażony, nawet ręki Allegriemu nie podał.

Trochę pokazówka ->
https://www.facebook.com/juventusfans/? ... ED&fref=nf
Według mnie Dybala powinien usłyszeć coś w stylu: "dorośnij dzieciaku". Nic nie gra od kilku(nastu) meczów - tak, wiem strzelał ładne bramki, ale od gracza, który chce podwyżki do poziomu płacy Higuaina oczekuję, że będzie próbował chociaż się zbliżyć do poziomu Pipity a na razie dzielą go od starszego kolegi lata świetlne.

Jeśli dobrze pamiętam Pogba za coś (spóźnienie się na trening?) dostał jakąś karę i to poskutkowało w tamtym momencie, więc nie wyobrażam sobie, żeby Dybala nie poniósł konsekwencji, bo jak się nie ukróci takich zachowań od razu to potem będzie tylko gorzej.

A co do posadzenia Argentyńczyka na ławce to i tak powinien usiąść a teraz jest tylko okazja zastosowania tego jako kary.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:20

Co się dzieje z naszym skromnym wielkim talentem Dybalą? Nie podoba mu się, że Max na 10 min przed końcem daje mu odsapnąć? Przecież Paulo od dobrych kilku meczy totalnie nic nie gra, a w pamięci nadal mam tego karnego w Doha i wiele dobrych zmarnowanych setek... I on chcę taką gigantyczną podwyżkę? za co? za gwiazdorzenie i brak szacunku do trenera? Jeżeli okazuję się taki, sodówka odbija to niech odejdzie, bo w Juve nie potrzeba takich gwiazd, Mandzukic i Higuain zjadają go nosem, i zaangażowaniem i obecnie umiejętnościami.


Fino alla fine.
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2017, 18:21

Się Pawelek pokazał. Obrażony to powinien być Przede wszystkim na siebie i czas też wsiąść się za siebie. Ciekaw jestem czy ktos Maxa o ta sytuacje zapyta na konferencji czy w wywiadzie.


Zablokowany