Coppa Italia 16/17 (1/8): JUVENTUS 3-2 Atalanta

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:37

Padly mi strony wloskie.

Polsatu tez znaleźć nie mogłem. OCB ?


Dybała ma to coś to wiemy, forma będzie rosła to wiemy tez.

Atalanta ładnie, mądrze ale i tak schodzi z 0:2. Bardzo dobry mecz. Asa przez pierwsze 6 minut 4 niecelne podania i jedno na konia. Później trochę lepiej, ale nadal jest to bomba tykająca. Nie dla tego Pana. Jego czas w Juve się skończył. Dawać tego Bośniaka z S04.



Marchisio :koszulka:
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2017, 21:38 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:38

No w miare OK 2-0 mecz rozstrzygnięty, fajnie że naszym chce się biegać i szkoda tej setki Mandzukica po podaniu Pjanica - ale nie jest źle. Asamoah na plus, ale widać że przez ten rozbrat z piłką ucierpiała ta jego szybkość zwodów.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:38

A co tu się wyprawia? :jaw: Środek tygodnia, mecz pucharu Włoch, stadion nie świeci pustkami, a naszym chce się grać i zdobywać kolejne gole! Jeszcze ta reakcja Nedveda i Agnelliego kiedy Manudzkić nie trafił setki w 43 min, chwycili się za głowy choćby ta sytuacja miała decydować o wygraniu tego meczu. To aż chce się oglądać!! WOW.

Dybala wrócił, gole klasa. Mandzukić też dziś szaleje. Oby Pjaca wszedł już po przerwie.

:bravo:

ps. Wie ktoś co oznaczała cieszynka Dybali? Podobała mi się ;D
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2017, 21:40 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:38

Panowie ma ktoś sprawny link? sopcast jakiś czy cuś?
połowe meczu do tej pory to marnuje na szukanie dobrego linku, wszystko z gory na doł strasznie zacina...


Fino alla fine.
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:38

Jacky pisze:
Crunny pisze:
Jacky pisze:PS. Prosba: ogranicz te swoje rozpiski skladow.
Marna to prowokacja. Pierwszy raz w ostatnich X tygodniach rozpisałem tutaj w ten sposób skład :think:

Nawet gdybym robił to częściej, nie widzę w tym nic dziwnego. To forum kibiców Juventusu, więc skończ ujadać.
Nie podejrzewalem, ze jestes az tak niekumaty. Na przyszlosc bede pamietal ;)

Fajnie, ze Juve juz dzisiaj, a nastepny mecz w niedziele.
Kolega ma sporo racji, w prawie każdym temacie widze kolejne rozpiski składów, ile można?

A ontopic, polsat to żałość jakich mało. Nie ma to jak puszczać kilka spotkań na sezon, i przez 15 minut mieć "problemy techniczne", i puszczać idiotyczną muzykę, aż do końca pierwszej połowy. No i potem puścić wreszcie te reklamy :D


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:38

Naprawdę podoba mi się to, co widzę. W końcu można było zaobserwować jakieś schematy, zgranie między zawodnikami. Czyżby to ten moment, w którym maszyna zaczyna trybić? Oby, oby. Hernanes odstaje, ale to raczej standard.

Gdyby tylko Mandżukić wykorzystał jedną z tych setek, to mógłbym śmiało powiedzieć, że rozgrywa najlepszy mecz w czarno-białej koszulce.

Rincon mało widoczny, ale piłka go nie parzy, a on sam nie ma gorącej głowy. :ok:

Cholernie podobało mi się przyspieszanie akcji i granie na jeden kontakt. Nie wiem ile razy w tym sezonie mogłem śmiało stwierdzić, że dobrze się bawiłem oglądając spotkanie(chociaż to dopiero pierwsza połowa)

Marchisio jako regista jest bardzo dobry. Natomiast jako b2b jest rewelacyjny. Kilka fajnych wymian piłek między nim, a Pjaniciem czy Dybalą.
Ostatnio zmieniony 11 stycznia 2017, 21:40 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:40

Rai jako jedyne ma sygnał.

To było najlepsze 45 minut w tym sezonie, co za bomba!


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:40

Z Milanem o rewanż za dwa mecze w jesiennej rundzie. :ok:

Kończę oglądanie. Liczę na zdrowego Asamoah do czerwca.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:41

Indywidualności rozstrzygnęły losy pierwszej połowy bo z gry to nie bardzo. Środek to jedna dziura i te podania do przeciwnika. No ale koniec końców i tak 2:0 ;) Żeby tylko się im chciało w drugiej.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:42

Przyjemnie się ogląda, liczę, że jeszcze coś wpadnie. :)
Dybala wreszcie gra swoje, a Marchisio się rozkręca! :ok:

Polsat to nieporozumienie. Pomijając 15 minutowe problemy techniczne, pan Kołtoń poinformował, że Atalanta grała w Chievo, Juventus grywa formacją 3-4-3, a Rincon jest kapitanem reprezentacji Kolumbii. :facepalm:


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:43

Rincon jednak znacznie lepszy pod względem piłkarskim niż Sturaro, to widać, myślę, że w dalszej części sezonu nasz nowy nabytek może wylądować w pierwszej jedenastce.

A w Polsacie komentarz na poziomie obsługi technicznej. Ile to ten Rincon rozegrał meczów w kadrze Kolumbii? :think:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:44

Podobno dobry mecz a ja nie mogę obejrzeć przez ten brak transmisji...cieszy prowadzenie 2-0 ale nie wypowiem się bo śledzę tylko na futbol24 :mad2:


Obrazek
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:45

RSelevan pisze:A ontopic, polsat to żałość jakich mało. Nie ma to jak puszczać kilka spotkań na sezon, i przez 15 minut mieć "problemy techniczne", i puszczać idiotyczną muzykę, aż do końca pierwszej połowy. No i potem puścić wreszcie te reklamy :D
Do Ciebie i Tobie podobnych leni:

Nauczcie się trochę sprytu i samodzielności! Padła transmisja z meczu to zadaj sobie trud sprawdzenia co się dzieje!
Oprócz Polsatu padłu transmisje na niektórych kanałach włoskich, hiszpańskich i nawet ruskich. Jest jakiś większy problem z przekazem i zamiast żalić się jaki to Polsat jest niedobry to znajdź sobie działający stream!

Jedynie mogli powiedzieć, że problemy technicznie nie po ich stronie i połączą się jak tylko dalej będą działać i puścić coś innego zamiast tej idiotycznej muzyczki -.-



Co do meczu to fajnie, że chce im się biegać w PW. Generalnie luźny meczyk, nawet jak oddawaliśmy na początku inicjatywę to było widać, że mimo wszystko kontrolujemy grę, a Atalanta nie ma żadnych dobrych okazji :)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:45

Spodziewalem sie spustow na Hernanesem, a tu prosze, jednak na chlodno :smile: Fajny mecz z naszej strony, gramy lekko, latwo i przyjemnie (spoznilem sie na poczatek). Nie wiem jakim cudem ta Atalanta osiagnela w lidze ten VI platz.
Pjaca in i 4 do koła.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2017, 21:45

Co jest do jasnej ciasnej z transmisją na Polsacie?! Przerwali w trakcie, puścili jakieś pierdółki i... reklamy :facepalm2:.


Obrazek
Zablokowany