Serie A 16/17 (19): JUVENTUS 3-0 Bologna

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 13:00

Poza strzelonym karnym to Dybala nie potrafił w tym meczu zrobić nic decydującego. Niemniej drybling to on ma i trochę napsuł krwi rywalowi. Swoją grą kompletnie nie przekonuje do tego żeby walczyć o jeden z najwyższych kontraktów w drużynie więc nie dziwcie się licznym doniesieniom medialnym o jego możliwych przenosinach do Hiszpanii. Kasa musi się zgadzać więc jak nie da się wywalczyć podwyżki na boisku to trzeba próbować innych sposobów.

Nie ma co gloryfikować Asamoaha w roli lewego obrońcy, ale przeciwko tak słabemu rywalowi nie dało się odczuć różnicy pomiędzy nim a Evrą.


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 13:05

@wloski, "Asa na LO występował w swoim życiu sporadycznie" - już nie przesadzaj. Asa od początku pobytu w Juve był ustawiany przez Conte na lewym wahadle. Wiem, że to może nie to samo co LO, ale jest to bardzo zbliżona pozycja i nie jest to dla niego żadną nowością. Miał wiele okazji żeby poznać smak gry na takiej pozycji. Wczoraj pełnił dokładnie taką samą role jak za najlepszych lat u Conte. Sporadycznie to Asa grał na SP w Juve.

Jak zagrał ? Na pewno nie był fatalny. Długo go w grze nie było, widać więc pod tym względem pewne braki, brak dokładności, zgrania z ekipą. Nie popełnił większych błędów. Moim zdaniem na takich ligowych średniaków będzie idealny, poczuję rytm gry i braku Evry na pewno nie odczujemy. To twardy murzyn, wiec jak się nad nim popracuję to LO na ligę jak zmalazł. Tylko żeby zdrowie dopisało.


[RAF]ErrazoR

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 154
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 13:22

Warto dodac ze po 3 bramce znowu caly stadion zyl i spiewal jak za dawnych czasow :) mimo ze bylo duzo wolnych miejsc ... moze z 35 tys?


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 13:29

Hmm... Przyszedł Rincon mamy 2 zawodników ponad stan jeżeli chodzi o kadrę na CL. Jeżeli odejdzie Evra dalej jest jeszcze jedno miejsce. Mattiello i tak i tak można zgłosić. Zastanawia mnie to kto zostanie pominięty. Hernanes powinien zostać i być zgłoszonym, to byłby świetny zmiennik Pjanica na trequa... Nie mam pomysłu.

Wczoraj jeszcze podobała mi się gra Sturaro, chłopak prochu nie wymyśli, ale on jest od tego by być solidnym. Inaczej by wyglądały jego występy gdyby w pomocy obok Pjanica był taki Verratti.

Tak sobie myślę że wystarczy nam jedno jedyne wzmocnienie na poziomie pierwszego składu - a będzie on idealny - taki Verratti a pomoc z nim Pjanicem, Marchisio i Rinconem może być najlepsza na świecie. 2 wirtuozow + 2 ochroniarzy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 14:32

TheDreamer pisze: To twardy murzyn, wiec jak się nad nim popracuję to LO na ligę jak zmalazł. Tylko żeby zdrowie dopisało.
Właśnie to zdrowie bo on bardziej szklany od Robbena jest już


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 09 stycznia 2017, 15:21

Robaku pisze:
eastsider pisze:
Robaku pisze:Statystycznie tylko
dzisiaj najwiecej przebiegł Sturaro o ponad 200 metrów wiecej niż Markiz.
Dybala 4 miejsce 11 300metrów, to wiecej niż 5 Lichy o ok. 50 metrów, a Lichy gra jako skrzydłowy, wiec widac, ile dzisiaj Dybala zrobił na boisku bez piłki.
3 w tej statystyce Kielon z 11466 czyli około 100 metrów miej niz Claudio
lepiej mądrze stac niz glupio biegac.
szczelam ze według ciebie - glupio stał Sturaro, Dybala i Lichy a mądrze stał Markiz? Zgadłem?
Taka statystyka niczego nie mowi. Zależy jak sie rozkładała gra na boisku i kto "atakował". KM Dybali do duzo ale takie porównania w tym przypadku sa nieobiektywne


Zablokowany