Serie A 16/17 (11): JUVENTUS 2-1 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 21:43

Nie no tragedia - ani jednego celnego strzału. Czy Max ma jakiś pomysł jeszcze na tą drużynę? Czy wyznaje zasadę że tylko betonowe 352 musi zadziałać, albo 352 albo umrze. Zero składności w ataku - kolejny już 5 mecz z rzędu w którym gramy piach - 4-1 z Sampdorią to też nie był dobry mecz z naszym wykonaniu - tylko skuteczność lepsza. No ale jaka różnica poziomów. W meczach z lepszymi drużynami takich sytuacji za dużo nie ma. Teraz 0 Celnych strzałów naszych. 2 bliźniacze dośrodkowania Pjanica z wolnych, 2 razy przy nim Sandro stał, 2 razy taki sam efekt: piłka na afere i nic. Jedna świetna sytuacja Pipity schrzaniona, przy wcześniejszej tak podał do Mandzukica że Usain Bolt by to tego nie dobiegł. No o ile Khedira coś już lepiej gra o tyle znowu zwalił akcje - wiem był spalony, ale on o tym nie wiedział w momencie strzału - bo próbował. Lichy tragedia.... Raz tak pięknie podał główą do tyłu, że cud że zawodnik Napoli tego nie wykorzystał. Hernanes średnio niewiele wnosi. Najlepszy na boisku Sandro, co chłopak widzi to mistrzostwo, ustawia się idealnie. Cuadrado jeszcze się nie miał okazji wykazać. Dobra wygrać to!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 21:45

Jeśli zimą nie sprowadzą "biegacza" do pomocy, to w #### niech sobi wsadzą to gadanie o walce w LM. Głupich nie ma ;)
Vanquish pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:352 352 bla bla bla!
Nie chcę Cię martwć ale gramy 442.
Hernanes... :angry:
Zgłupłem
Ostatnio zmieniony 29 października 2016, 21:48 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 21:46

ForzaItanimulli3vujcm pisze:352 352 bla bla bla!
Nie chcę Cię martwć ale gramy 442.

To co pokazuje Napoli można skwitować pewnym powiedzeniem: "Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy". Poza tym, sędzia, na wzór tego co nam z Milanem gwizdał, chyba też chce być celebrytą i gwiżdże losowo, jak mu gwiazdy podpowiedzą. Tu żółta, tam gwizdek i jutro wszystkie gazety będą pisać tylko o mnie.

Hernanes... :angry:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 21:48

Jak ma być taki wynik, utrzymywać się niech daje Keana na ostatnie minuty! Niech chłopak będzię bohaterem, przyćmi Zaze z zeszłego sezonu - heh!

Mam nadzieje że Marchisio wejdzie w 2 połowie - może on ich zmotywuje!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 21:48

Sturaro siedzi na ławie...już nawet Lemina lepszy - a ten młot wystawia Hernanesa.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 21:51

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


#AllegriOut
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 22:40

Pomnik dla Goluma za te 2 asysty i 3 pkt.

Co do "gry"...
Obrazek


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Morgesztern

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2014
Posty: 452
Rejestracja: 15 lipca 2014

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 22:41

Cieszy tylko gol Pipity i, rzecz jasna, 3 punkty. I nic poza tym.
Ostatnio zmieniony 29 października 2016, 22:41 przez Morgesztern, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 22:41

Wynik cieszy ale gra wola o pomstę do nieba...bez markiza jest masakra. Czy tylko ja tak mam ze gdy hernanes jest przy piłce to aż drze...
Ostatnio zmieniony 29 października 2016, 22:42 przez cinek_uk, łącznie zmieniany 1 raz.


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 22:42

Pukałem się w głowę jak Max zmieniał Cuadrado za Kielona.
Dziwiłem się jak Pjanic schodził za Markiza.
Ucieszyłem się jak Sturaro wszedł za Hernanesa, ale jedno jest pewne

F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-E ZMIANY.

Tyle w temacie. Każdy wchodzący na boisko robił różnice.
To w jakiej formie jest obecnie Cuadardo to poezja. Oczywiście chłopak często się podpala i robi tylko wiatr, ale na przeciwnika, który już ma za sobą 50-60 minut meczu to idealny zawodnik.

Markiz uporządkował to szybko, przy nim od razu wszyscy grali pewniej, są lepsi.
Stefano -no ja ubóstwiam tego pitbulla, za ten pressing, za nieodpuszczanie.
Bałem się, że skończymy w 10, że albo Sandro, ale Hernanes wylecą, ale na szczęscie wszystko dobrze się skończyło, choć kolejna głupia bramka stracona.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 22:44

Keep calm and pass to Marchisio. Bezcenny dla Juventusu :bravo: 3-5-2 ma sens jedynie z Włochem


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 22:44

Po wejsciu Marchisio ta gra od razu zupelnie inaczej wygladala.

Przez caly mecz mialem wrazenie, ze chcemy ten mecz wygrac totalnie na stojaco. No nic, trzy punkty do przodu, czekamy na powroty graczy kontuzjowanych.


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 22:46

Cuadrado zawodnikiem 2 połowy. Jest w świetnej formie i mija zawodnikow z wielką łatwością.
Markiz musi grać jak najczęściej. Pewnośc i celne podania to było to czego potrzebowaliśmy.
2 połowa była o wiele lepsza. Cieszą 3 punkty. I jedziemy dalej.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 22:47

Wynik lepszy niż gra... No ale są pozytywy - Gol Bonucciego! Co on pokazywał po golu - wie/rozszyfrował/domyśla się ktoś - wyglądało to na palcach prawej ręki na znak... Legii (L) heh. Przełamanie Pipity! Świetna gra Marchisio - kocham Cię! Mój rówieśniku! Szkoda że mój drugi rówieśnik nie strzelił - Mandzukic. Wierze w niego cały czas! Niestety z taką gra daleko nie zajedziemy...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 29 października 2016, 22:47

No i jest wygrana, jednak trzeba przyznać, że zawodnicy Napoli świetnie dziś asystowali, zarówno przy golu Bonucciego jak i Higuaina :smile: Po przerwie zrobił nam się znakomity, otwarty mecz. Bonucci wykończył znakomicie, to jest stoper a ma technikę lepszą niż nie jeden napastnik, a w dodatku wykończył to perfekcyjnie swoją gorszą lewą nogą :) Igła też fajnie wykończył, bo nie jeden by taką piłę wybił w trybuny, to nie była łatwa piłka ;) Bramka Napoli też klasa, asysta Insigne ala Pirlo za najlepszych lat.

Wiele bym dał aby Markiz wrócił już na stałe :pray: Aha no i Sandro, gość jest nie możliwy, on chyba najwięcej biega z naszych, ogólnie to nie pamiętam by on miał jakiś słaby mecz w barwach Juve, FE NO MEN! :bravo:

Teraz wygrać z Lyonem, FORZA JUVE!!!


Zablokowany