Serie A 16/17 (9): Milan 1-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 października 2016, 21:28

ForzaItanimulli3vujcm pisze: http://www.transfermarkt.pl/moise-kean/ ... ler/364135

Urodzony w Vercelli - to że młody murzyn (to nie jest obraźliwe słowo jakby co), to nie znaczy że ma przebite blachy.

Poza tym zobacz na jego twarz. Wygląda jak dziecko z Bill Cosby Show :smile:

Co Raioli powiem to mu powiem, ale dobrze że dba o rozwój swojej stajni.

Może sodówka, ale nie musi - Donnarumma :smile: - ale warto o taką próbę bo dalej Serie A będzie lata za murzynami. Propo Keana heh.

Edit up: Co ty masz do wieku? Co ci przeszkadza wiek? Co to ma za znaczenie ile ma się lat? Ważne by grać jak najlepsi!

Mentalność :facepalm:
Ale on jest zwyczajnie słaby. Fizycznie to jest trampkarz.
Mam nadzieję, że Allegri nie zrobi chłopakowi krzywdy i nie wpuści go na boisko.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2523
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 10:17

Dragon pisze:Bardzo obawiam się tego meczu.
Meczu jako tako sie nie obawiam, bardziej obawiam sie Hernanesa.
pumex pisze:jako że remis w oczach trenera i drużyny nie będzie najgorszym scenariuszem.
Przychylam sie do tej teorii i smutam :cry: My w lidze gramy raczej kupe (najabrdziej chyba pod wzgledem mentalnym i zaangazowania), ale te punkty jednak jakos ciulamy. Tylko jak nadszedl troche lepszy od reszty gamoni Inter, to juz byly bęcki.
Kamex22 pisze:8 Marchisio
:bravo: :bravo: :bravo:
Huczaj pisze:Trochę nie rozumiem, Waszego narzekania na grę Juventusu, bo pamiętam, że czytałem podobne w zeszłym roku na tym forum, a jak dostaliście w LM poważnego rywala (Bayern) to drużyna potrafiła spiąć poślady, dlatego uważam, że w tym sezonie nie pokazaliście jeszcze prawdziwego potencjału.
Nam (a przynajmniej mi) nie chodzi o potencjal czysto pilkarski, ale o glowe. Wydaje mi sie, ze z kazdym sezonem Max staje sie coraz wiekszym minimalista, a pilkarze sie do tego dostosowuja.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 11:47

Mam pytanie odnośnie pakietu eleven (w temacie na głównej nie można dodawać komentarzy). Pakiet można dokupić do każdego abonamentu? Chodzi mi konkretnie o ten najniższy 19,99 czy możne opcja eleven jest dostepna dopiero od wyższych pakietów?


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
Janko muzykant

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2010
Posty: 44
Rejestracja: 13 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 12:14

Swider10 pisze:Mam pytanie odnośnie pakietu eleven (w temacie na głównej nie można dodawać komentarzy). Pakiet można dokupić do każdego abonamentu? Chodzi mi konkretnie o ten najniższy 19,99 czy możne opcja eleven jest dostepna dopiero od wyższych pakietów?
Jeśli w jakiś sposób to Ci pomoże to ja wykupuje pakiet na www.player.pl eleven sports + eleven na 30 dni za 15 zł czy tam 20zł. Nie mam żadnego innego pakietu.


Akha72

Laziale
Laziale
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 sierpnia 2016
Posty: 107
Rejestracja: 09 sierpnia 2016

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 12:21

Dragon pisze:Lazio w Rzymie? Oni mają z nami bilans 0-0-10 i jakieś -15 w golach.
Otóż nie :P
W sezonie 14/15 zremisowaliście z nami 1-1 w Rzymie, natomiast w pucharze 12/13 puknęliśmy Was w półfinale (i pierwszy mecz w Turynie też powinniśmy wygrać, bo tam Peluso zdobył nieprawidłową bramkę). Aczkolwiek generalnie nie zmienia to tego obrazu nędzy i rozpaczy, chociaż często były to bliskie pojedynki.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 16:47

Juventus 11 vs Milan: Buffon / Benatia Bonucci Barzagli / Dani Alves - Khedira Hernanes Pjanic - Alex Sandro / Dybala Higuain. #Mediaset

Dawać Sturaro...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 17:39

To podejrzane, że Allegri wystawia Hernanesa, gdy wcale nie musi tego robić. Ten gość nie daje nam na boisku kompletnie nic, a mocno przeszkadza, utrudnia grę kolegom, o babolach nawet nie wspominając. Sturaro dał świetną zmianą ostatnio, ale po co puścić na boisko Włocha, skoro jest brazylijski mistrz...

Jakoś o wynik się nie obawiam, bardziej boję się o postawę tego amatora.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 17:41

Akha72 pisze:
Dragon pisze:Lazio w Rzymie? Oni mają z nami bilans 0-0-10 i jakieś -15 w golach.
Otóż nie :P
W sezonie 14/15 zremisowaliście z nami 1-1 w Rzymie, natomiast w pucharze 12/13 puknęliśmy Was w półfinale (i pierwszy mecz w Turynie też powinniśmy wygrać, bo tam Peluso zdobył nieprawidłową bramkę). Aczkolwiek generalnie nie zmienia to tego obrazu nędzy i rozpaczy, chociaż często były to bliskie pojedynki.
Wiem wiem, wszystko pamiętam. Pisałem z przymrużeniem oka ;) Był też remis 0-0 w Turynie 12/13. Nie wspomnę o czasach naszego kata Fiore. Czy jak nas wywalał z finału CI 97/98 Nedved strzelając dopiette ;-) Miałem na myśli ostatnie sezony, gdzie oczywiście nie zawsze wygrywaliśmy, niemniej jesteście dla nas raczej wygodnym rywalem :P

Dawać już ten mecz. Jedyne wątpliwości to podobno Sturaro lub Hernanes, jak wyjdzie Włoch to Pjanić na regiście. Liczę na skromne zwycięstwo.


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 17:44

CavAllano pisze:To podejrzane, że Allegri wystawia Hernanesa, gdy wcale nie musi tego robić. Ten gość nie daje nam na boisku kompletnie nic, a mocno przeszkadza, utrudnia grę kolegom, o babolach nawet nie wspominając. Sturaro dał świetną zmianą ostatnio, ale po co puścić na boisko Włocha, skoro jest brazylijski mistrz...

Jakoś o wynik się nie obawiam, bardziej boję się o postawę tego amatora.
moja teoria jest taka ciśniemy Hernanesa, zeby przez to okno wystawowe w końcu ktoś go kupił i liczę, że zaiste tak się zdarzy w zimę, że ktoś od nas go zabierze ( najlepiej w pakiecie z Asą). ooo może Milan, w końcu Monto wypadł, to Brazol swietnie go zastąpi.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 17:47

Robaku pisze:moja teoria jest taka ciśniemy Hernanesa, zeby przez to okno wystawowe w końcu ktoś go kupił i liczę, że zaiste tak się zdarzy w zimę, że ktoś od nas go zabierze
Najpierw to sam musiałby tego chcieć :prochno: Też jestem za Stefano


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 18:40

Zaraz mnie chyba rozniesie. Kotek, zaledwie kilkumiesięczny, został zagryziony przez psa sąsiadki. Nosz kurka wodna. Muszą to dziś chłopaki wygrać, bo w przeciwnym wypadku chyba pójdę do tej kretynki i zastrzelę tego psa. Coś musi uratować ten dzień. :mad2:


Obrazek
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 18:52

CavAllano pisze:To podejrzane, że Allegri wystawia Hernanesa, gdy wcale nie musi tego robić. Ten gość nie daje nam na boisku kompletnie nic, a mocno przeszkadza, utrudnia grę kolegom, o babolach nawet nie wspominając. Sturaro dał świetną zmianą ostatnio, ale po co puścić na boisko Włocha, skoro jest brazylijski mistrz...
Tylko Stefano jest bez okresu przygotowawczego po ciężkiej kontuzji i wątpię, aby był wstanie zagrać nawet przez 60 minut na wysokiej intensywności nie wspominając o całym meczu. Nie przesadzaj z tą "świetną zmianą" ;) Poza tym przydałoby się zagrać chociaż dwa mecze z rzędu w tym samym składzie zamiast rotować, co mecz.
pablo1503 pisze:Zaraz mnie chyba rozniesie. Kotek, zaledwie kilkumiesięczny, został zagryziony przez psa sąsiadki.
Współczuje :sad:
Zastrzel sąsiadkę, bo psa to szkoda.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 19:00

pablo1503 pisze:Zaraz mnie chyba rozniesie. Kotek, zaledwie kilkumiesięczny, został zagryziony przez psa sąsiadki. Nosz kurka wodna. Muszą to dziś chłopaki wygrać, bo w przeciwnym wypadku chyba pójdę do tej kretynki i zastrzelę tego psa. Coś musi uratować ten dzień. :mad2:
zgłaszaj na Policję i tyle, to jest akurat spenalizowane z tego co pamietam.


Szwarou

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2005
Posty: 212
Rejestracja: 12 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 19:00

Panowie pomocy. Kumulacja. W Windzie zepsuł się wifi, a linux zaktualizował się na nową wersję i zostałem bez arenavision i sopcast.

Wiadomo jaki dziś jest mecz. Czy ktoś poratuje jakiś pewnym dobrym linkiem. Nie wiem jeszcze czy mój flashplayer uciągnie te strony... Jednym słowem dramat. Do meczu jeszcze trochę czasu ale za wczasu chcę poszukać działającego linku


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 22 października 2016, 19:08

Robak....a co to za teoria z tym Hernanesem skoro czop nigdzie nie chce odejść. Przecież już teraz był wypychany a ten nie chce się wypchać stąd gdzie go nie chcą. No i Max go wynagradza, im więcej będzie grał tym bardziej nie będzie chciał odejść - tego jestem pewny. Praktycznie od początku sezonu Brazol jest podstawowym zawodnikiem mimo, że pożytku z niego nie ma a szkody co nie miara.


Obrazek
Zablokowany