LM 16/17 (gr. H) [3]: Olympique Lyon 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:58

Co dzisiaj odjaniepawlił Lemina to ja nie xD


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:59

sebatiaen pisze:Jedno jest pewne, tego mecza nie obstawie u buka.
ja obstawiłem bardzo dużo pieniędzy
ale fuks :prochno:

ależ kibice Lyonu muszą być wściekli
prawda jest taka że bramkarz też zawodnik i można wygrać mecz właśnie poprzez goalkippera
Ostatnio zmieniony 18 października 2016, 23:04 przez juveman7, łącznie zmieniany 1 raz.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:00

Wg. mnie sędzia popełnił kilka błędów, ale akurat obydwie kartki dla Leminy :facepalm: i karny prawidłowe.

Tylko trzech graczy grało (w tym dwóch z pola), a mecz i tak wygrany :D No dobra - Barzagli też spoko.
Ostatnio zmieniony 18 października 2016, 23:01 przez DonPatch, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:00

Kiedy ostatni raz wygraliśmy 2 razy z rzędu na wyjeździe - i to kolejka po kolejce?

Nie no awans już jest. Buffon, Sandro, Cuadrado, świetnie - Pjanic troche przeszedł obok meczu, Dybala jeszcze nie złapał rytmu, Higuain średnio.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:01

Negri pisze:Pjanić dziś prezentował się na boisku niemalże bliźniaczo do Pogby z zeszłego sezonu, spowalniał akcje i człapał, raz na jakiś czas próbował zrywów ale do niczego nie prowadziły. Jak widać, w Lidze Mistrzów trzeba mieć w sobie coś ekstra
Niestety, to żadna nowość, a raczej klasyczny Pjanić z Romy - dużo człapania i podań do najbliższego, od wielkiego dzwona jakieś klasowe zagranie i znowu długie minuty paniczowania. W Rzymie często był ganiony za to, że gdy trzeba było ogarnąć tempo gry większe niż w ospałej Serie A i dać z siebie coś ekstra, to Panicz nagle znikał z pola widzenia. Bardzo chimeryczny zawodnik.


Obrazek
FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:03

pumex pisze:
Negri pisze:Pjanić dziś prezentował się na boisku niemalże bliźniaczo do Pogby z zeszłego sezonu, spowalniał akcje i człapał, raz na jakiś czas próbował zrywów ale do niczego nie prowadziły. Jak widać, w Lidze Mistrzów trzeba mieć w sobie coś ekstra
Niestety, to żadna nowość, a raczej klasyczny Pjanić z Romy - dużo człapania i podań do najbliższego, od wielkiego dzwona jakieś klasowe zagranie i znowu długie minuty paniczowania. W Rzymie często był ganiony za to, że gdy trzeba było ogarnąć tempo gry większe niż w ospałej Serie A i dać z siebie coś ekstra, to Panicz nagle znikał z pola widzenia. Bardzo chimeryczny zawodnik.
A Pirlo jak grał? :P


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:04

A, Khedira. Ostatnio jest strasznie słaby. W dodatku wolniejszy, wiem, ciężko w to uwierzyć, niż zawsze. Szok. Nie ważne, jak mądrze będzie się ustawiał, nie ważne, jak mądrze będzie podawał - z taką dynamiką w klasie B miałby problemy. Na początku sezonu był o wiele żywszy.


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:04

Brawo za 3 pkt. Brakuje nam tego Marchisio. Dybala i Pjanic nic nie dali w tym meczu, nasze dwa diamenty które mają ciągnąć ten pociąg z przodu. Mecz wygrany cudem, mam nadzieję że oni do lutego się rozpędzą, bo narazie to nie zajdziemy nawet do 8-ki z taką grą. Widać że połowa tego zespołu jeszcze nie wie co się dzieję. Np. Pjanic i Dybala we dwóch podchodzą do rogu i pytają się który kopie...


Gigi brawo jesteś najlepszy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
JuveGrzesiu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2014
Posty: 226
Rejestracja: 28 sierpnia 2014

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:06

Robaku pisze:uffffff....
I to jest najlepsze podsumowanie tego meczu! Nie stresowałem się tak chyba nawet podczas finału z Barcą.
Sila Spokoju pisze:Co prawda oglądałem na średniej jakości streamie, ale zarówno karny, jak i czerwona dla Leminy według mnie przesadzona.
Karny jak najbardziej prawidłowy. Bonucci dał ciała, zabawił się w zapasy mając gdzieś piłkę. Pierwsza kartka dla Leminy słuszna (za podobny faul potem dostał żółtą zawodnik Lyonu), a druga tym bardziej - idiotyczny faul taktyczny.
Kamex22 pisze:Panie Dybala. Czy 0-0 jest tak satysfakcjonujące, że w momencie schodzenia z boiska jakbyś mógł to byś się czołgał?
:stop: Buffon w chyba 73 minucie ociągał się ze złapaniem piłki w polu karnym, żeby ugrać kilka sekund. Jak się gra w dziesiątkę, to remis nie jest złym wynikiem.

Pierwszej połowy prawie nie widziałem, czy serio była jakaś kontrowersja z karnym na Dybali? Jak ktoś ma jakąś powtórkę z tego to chętnie przygarnę :)

W pełni popieram Allegriego, zapamiętuje się drużyny, które wygrywają i najważniejsze 3 pkt. Dobre zmiany, bardzo solidna defensywa, Cuadrado nam fajnie rozruszał.

Co się dzieje z Pjanicem to ja nie wiem. Co prawda nie oglądałem go szczególnie jak grał jeszcze w Romie, ale tyle było głosów, że nam może zastąpić Pogbę, bo ma Pirlo-pasy i ogólnie człowiek-asysta, a tymczasem nie zagrał w naszych barwach lepszego meczu niż "ok". Liczę, że jak wróci Marchisio to Bośniak będzie miał trochę więcej swobody dla siebie.

Lamina... Powinien dostać od trenera bana na miesiąc. Tak ważny mecz, mamy okrojony skład, wydaje się, że na ławce nikogo, aby postraszyć, a ten takie rzeczy odwala.:mad2:

PS. Jak Wy możecie oglądać te ruskie sopcasty? Tego się ne da słuchać, a mecz bez dźwięku niestety nie przejdzie ://


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:10

Odpowiedź godna mistrza. Buffon dzisiaj świetnie zareagował, na krytykę która spotkała go za ostatnie mecze. Dzięki niemu zwróciłem uwagę na Juventus i cieszę się, że cały czas mogę oglądać legendę w akcji. Jeden z największych zawodników w historii piłki. Po prostu musi wygrać Ligę Mistrzów.

Bramka Cuadrado na długo zapadnie mi w pamięć. Wszyscy kojarzą go z szybkości, dryblingu i dośrodkowania. Minął sobie obrońców rywala, podniósł głowę jakby chciał podawać i zasadził taką bombę po krótszym słupku, że na stadionie przez sekundę można było usłyszeć przelatującą muchę. Nie ma co, troll na całego.

Macie swojego Leminę. Gość nie będzie topem, bo nie ma ku temu odpowiedniej mentalności i słabo podaje. Dziś Sturaro zaprezentował się o niebo lepiej.

Pjanić mocno anonimowy w ataku, ale kiedy przeszliśmy na dwójkę środkowych pomocników zaczął lepiej grać i solidnie bronił, wreszcie był przydatny, a tego się po nim raczej nie spodziewałem więc nie będę w niego ciskał gromami, bo i tak był najlepszy w pomocy.

Igła... Kurcze, do tej pory pamiętam jakie wiadro pomyj zostało wylane na Marchisio za mecz z Napoli, w którym wychodziło mu wszystko oprócz gry w ataku, gdzie zaliczył praktycznie same wpadki. Dziwię się, że Higuaina jeszcze nie zjedzono tu żywcem. Miał kilka pozytywnych momentów, ale przy tej ilości okazji aż dziw, że nie strzelił gola lub nie zaliczył asysty. W mojej ocenie bardzo słabe zawody naszego argentyńskiego snajpera. Od Dybali też wymagam więcej, ale jego gra w Lidze Mistrzów póki co cały czas prezentuje się równie średnio więc ciężko powiedzieć żeby mnie rozczarował.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:11

JuveGrzesiu pisze:
Sila Spokoju pisze:Co prawda oglądałem na średniej jakości streamie, ale zarówno karny, jak i czerwona dla Leminy według mnie przesadzona.
Karny jak najbardziej prawidłowy. Bonucci dał ciała, zabawił się w zapasy mając gdzieś piłkę. Pierwsza kartka dla Leminy słuszna (za podobny faul potem dostał żółtą zawodnik Lyonu), a druga tym bardziej - idiotyczny faul taktyczny./
OK, skoro tak mówicie to może rzeczywiście macie racje ;). Nie będę się upierał bo moje HD wyglądało strasznie :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
endrjuJT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 94
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:15

Wg mnie jak w każdym sezonie naszej drużyny jest jakiś punkt zwrotny, to wydaje mi się, że jak w tamtym roku był Cuadrado z Torino to w tym sezonie też Cuadrado i wszystko będzie już wyglądało dużo lepiej. Mówcie co chcecie, ale taka wygrana, w takich okolicznościach bardzo buduje i cementuje zespół. Pięknie Buffon i obrona do tego dramatyczne okoliczności przez czerwoną kartkę , a na koniec zwycięstwo, to pokazuje siłę i charakter drużyny. Najlepsze jest to, że moment ten zbiega się z powrotem dużymi krokami Marchisio i biorąc pod uwagę wszystkie wyżej przytoczone fakty, śmiem twierdzić, że to jest TEN MOMENT!


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:17

Niesamowity Gigi. Gdybym nie oglądał popisów Stekelenburga w sobotę powiedziałbym, że od bardzo dawna nie widziałem takiego meczu w wykonaniu bramkarza.

Lemina dalej mi się nie podoba na regiście. Tak, daje więcej fizyczności w środku, ale co z tego skoro i tak brakowało nam szybkości, żeby nadążać za "młodziakami" Lyonu. Hernanes gra tam o niebo lepiej i beznadziejny mecz w sobotę, w czteroosobowym ustawieniu, tego nie zmienia.
Dani Alves fatalnie wszedł w mecz, ale im dalej tym lepiej. Martwi mnie za to Khedira, nie strzela setek, blokuje strzały kolegów, a jego wszystkie zalety są, mecz po meczu, niwelowane przez rywali.

Mamy dużo szczęścia, że Lyon poszedł do ataku po czerwonej Leminy (a dzięki Buffonowi udało się te ataki powstrzymać). Wyszli wyżej na skrzydłach i mogliśmy strzelić bramkę. Gdyby stwierdzili, że biorą remis, to nie mielibyśmy nic do powiedzenia, co mogłoby nam skomplikować walkę o pierwsze miejsce w grupie. Teraz, przy tym jak wygląda terminarz, jesteśmy w wyśmienitej sytuacji.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:22

Lemina, Leminą, ale to jak w tej sytuacji Bonucci dał się Fekirowi ograć jak małe dziecko, to jest osobny temat. Zresztą nie jestem pewny, czy Gabończyk nie zaatakował najpierw piłki, ale jestem zbyt zmęczony oglądaniem tego spotkania, żeby teraz szukać jakichś powtórek. Ogólnie rzecz biorąc, to ostatnie mecze Juventusu znacznie skracają moje życie :prochno:
Dzisiaj na pochwałę zasługuję Buffon, Cuadrado, Sandro i Barzagli. Cała reszta zagrała średnio, słabo albo tragicznie. Nasza pomoc nie istnieje, Pjanicia to pamiętam wyłącznie z aferki z Darderem, Dybala dramat, Igła próbował, ale setę zepsuł, Alves prawie sprezentował Lyonowi gola, Bonucci karny + opisana wyżej sytuacja oraz fatalne pudło w końcówce pierwszej połowy, Evra pod koniec meczu to już wyłącznie stwarzał zagrożenie pod naszą bramką, Lemina - wiadomo. Khedira od jakiegoś czasu jest cieniem samego siebie, a do tego zablokował strzał Bonuca, z którego pewnie byłby gol.
Ogólnie to Superman nie mógł sobie wybrać lepszego momentu, żeby zamknąć usta krytykom i chwała mu za to, no i wejście smoka w wykonaniu Cuadrado. Fajnie, że mamy na ławie piłkarza, który wchodzi i jedną akcją wygrywa mecz, zwłaszcza, że sezon temu odpadliśmy głownie przez brak jakości na ławce. Jak się jakimś cudem doczłapiemy do ćwierćfinału, to mocna ławka może być decydująca.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
juventussek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2005
Posty: 388
Rejestracja: 22 października 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 23:26

Buffon - Bardzo dobry wystep, uratowal nas kilkukrotnie.
Evra - ciezko mi go ocenic, gral w srodku nie pokazal niczego szczegolnego, nie stracilismy bramki wiec ocenic go mozna na lekki plus.
Bonucci - rowniez bardzo dobre zawody, wiele odbiorow i kilka dobrych podan do przodu. Mogl zawalic caly mecz przez ten glupi faul w polu karnym ale poza tym gral po profesorsku.
Barzagli - Tez niczym nie zawinil czesto uczesniczyl w grze na polowie przeciwnika, plus
Khedira- jak w kazdym meczu gral swietnie w tym meczu byl jakis taki nijaki, slabo dzis mu wyszla gra
Pjanic - to samo co Khedira chociaz zalamki formy ma czesciej.
Lemina - wiadomo ze Lemina nie jest klasowym zawodnikiem i nim nie bedzie ale zagral dobre zawody na tzn '' regiscie'' do czasu az nie dostal czerwonej kartki.
Dybala - chyba najgorszy zawodnik w tym meczu, ani wolne mu nie wychodzily, ani nie uczesniczyl za bardzo w grze, tragiczne zawody.
Higuain - Bramki nie strzelil ale to jest ten TOP ktory ma to cos, przyjecie, zastawienie, zwod, gol... Dzis nie mial za duzo okazji, Lopes ladna glowke mu wylapal.
Benatia - wszedl, zablokowal grozny strzal +
Cuadrado - no nie muse go oceniac wystarczy ze inni beda sie nad nim spuszczac
Sturaro - wszedl niezawinil zagescil srodek pola przed nassza bramka, nie stracilismy bramai

Allegri - bardzo dobre zmiany, chyba pierwszy raz w tym sezonie? Nie sadzilem ze bedzie az taki odwazny zeby zmienic Dybale.


Zablokowany