LM 16/17 (gr. H) [3]: Olympique Lyon 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2360
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:37

Po tym meczu brawa należą się 4 postaciom.

1. Buffonowi, który dwoił się i troił, by utrzymać remis (a później prowadzenie).
2. Cuadrado, który zaliczył wejście smoka i dał nam 3 punkty.
3. Allegriemu za nosa do zmiany.
4. Sędziemiu za kabaret, który odstawił w tym meczu.

Odnośnie samego meczu to cieszą 3 punkty i wola walki jaką zaprezentowaliśmy grając w 10tkę. Mamy pierwsze miejsce w grupie i oby tak już było do końca.

Piękny obrazek, jak każdy nasz piłkarz dziękuje Buffonowi na koniec spotkania.

:bravo:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:37

Buffon. Cuadrado. Sandro. Grazie :bravo:

Dla reszty zawodników i Marotty karny kaktus.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:37

Nie wierzyłem, że to wygrają. Ba, nie wierzyłem, że wywiozą jakiekolwiek punkty. Momentami miałem wrażenie, że Lyon grał nie jednym, a dwoma zawodnikami więcej.

Nie wierzyłem, że Buffon jest Nam jeszcze w stanie wygrać mecz. :redface:

PS. Lemina. Co to było? W tej strefie? :mad2:


Obrazek
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:38

Dzięki Ci Stwórco za Buffona, gdyby nie on poleglibyśmy i wyjście z grupy byłoby zagrożone.

Cuadrado genialny, akcja indywidualna przepiękna. Znów jednak jako zespół w ofensywie słabiutko, znów brak bramki po składnej akcji zespołu. Dzięki Bogu mieliśmy dziś indywidualności, którymi wygraliśmy, ale to z pewnością nie jest zespół, który może osiągnąć coś wielkiego w Europie, może z biegiem czasu się to zmieni, oby.


Gajowy Marucha

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2005
Posty: 188
Rejestracja: 03 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:38

Jednym słowem: "Ufffffffff"
Ale za walke w 10 i zdobycie jakims cudem 3 pkt szacunek


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:39

Za to, co robił dziś w bramce Buffon powinni mu postawić pomnik. W trybie "SUBITO".


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:40

Fura frajerstwa, wóz szczęścia, do tego Buffon i mamy trzy punkty.
Silniki, na których ma lecieć ta drużyna (Dybala i Pjanic) dzisiaj nie odpaliły.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:40

Następnym razem proponuję zacząć grę w 10, bo szło nam lepiej niż kiedy graliśmy w 11 :D

Buffon jest Bogiem.


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:40

Świetne zmiany Cuadrado i Sturaro :ok:
Mecz kompletnie nie idzie a my zgarniamy 3 punkty, właśnie to charakteryzuje najlepsze drużyny.

Gigi :pray:


#AllegriOut
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:41

Był charakter, to się liczy, daliśmy radę chociaż modliłem się o remis. uwielbiam ich. FJ!!!


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:41

O dziwo muszę się zgodzić z @Forzacośtam... Nie mamy mentalności CL...

Gdyby nie FENOMENALNY dziś Buffon to byśmy zebrali cięgi jak nie wiem co...

Cuadrado to jednak potrafi strzelać ważne bramki (dziś, z Bayernem, z Torino rok temu).

Co do reszty to... Panie Dybala. Czy 0-0 jest tak satysfakcjonujące, że w momencie schodzenia z boiska jakbyś mógł to byś się czołgał? Gry naszych "piłkarzy" nie ma co komentować. Dno. Dno. Dno. 10 Hernanesów i Buffon. Tyle drzewa, że Lyon się w lesie gubił...

Dziwi mnie, że nikt z naszych nie ruszał do ataku, a jak Lyon odbierał piłkę to szło ich 3 na nas 2. Gdzie reszta piłkarzy była? Srała?

Eh. Dziś mimo zwycięstwa te oszołomy powinny dostać po łbie. Oprócz Buffona. Powinien do kolejnego meczu w Lidze Mistrzów być codziennie zapraszany na dobry, drogi obiad.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8613
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:42

Więcej szczęścia jak rozumu. Aż strach pomyśleć co byłoby gdybyśmy grali dziś z Barcą a nie z jakimś Lyonem. Odrzućmy wynik na bok i spójrzmy obiektywnie - jesteśmy przeciętniakami w LM. Lyon miał chyba 10 rożnych i aż dziw, że tego nie wcisnęli ale dziś chyba Matka Boska miała w opiece naszą bezjajeczną drużynę bo nic do bramki Juve nie chciało wejść a Buffon - pomnik dla gościa. Obrona dno, pomoc dno a do tego bezmózgi w postaci Bonucciego i Leminy, jeszcze tylko Hernanesa brakowało. Biorąc pod uwagę rotacje Maxa to czuje, że z San Siro po raz drugi zejdziemy w najbliższy weekend pokonani. Szczęście sprzyjać wiecznie nie będzie a Milan złapał wiatr w żagle.

Mam wrażenie, że nawet gdybyśmy mieli w grupie Legię, Żylinę i Basel to i tak nie wygralibyśmy grupy więc nie jarajcie się bo z Sevilla będziemy grali na wyjeździe.
Ostatnio zmieniony 18 października 2016, 22:44 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:42

Axel pisze:Proponowałbym przesunąć Pjanicia lub Khedirę do środka a w miejsce Leminy - Cuadrado. Lemina gra cholernie agresywnie, nerwowo. Obawiam się, że może wyłapać dzisiaj czerwo.
Wykrakałem. Wybaczcie xD

Cuadrado - Buffon - Sandro - Dybala...BRAWO BRAWO BRAWO!

Pozostali panowie piłkarze...no cóż...zacytuję "Jeszce będzie przepięknie. Jeszcze będzie normalnie" ;) Wyjdziemy z pierwszego!


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:42

MVP Buffon pokazal ze Nadal jest w formie i ze stac go uratowac nas kiedy jest bardzo ciezko.
Lemina gral bardzo nerwowo i druga ziolta kartka byla tylko kwestia czasu.
Narazie nie jestesmy w formie ale najwazniejsze wygrywamy i zblizamy sie do 1/8 finalu.


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 18 października 2016, 22:42

jarmel pisze:Świetne zmiany Cuadrado i Sturaro :ok:
Mecz kompletnie nie idzie a my zgarniamy 3 punkty, myślę że właśnie to charakteryzuje najlepsze drużyny.
Tutaj się nie zgodzę do końca. Najlepsze drużyny charakteryzuje to, że zazwyczaj im bardzo idzie, podczas gdy nam zazwyczaj nie idzie. Dzisiaj udało się wygrać, ale najlepsze drużyny to grupę wygrywają w cuglach.


Zablokowany